29
آگوست

21 نکته جالب برای درخواست از الکسا

درخواست آمازون الکسا برای خواندن اخبار یا اطلاع از آب و هوا به طرز شگفت انگیزی عملی است. بیایید با آن روبرو شویم ، اخبار و پیش بینی آب و هوا چندان سرگرم کننده نیستند.

اما اگر به شما بگوییم وقتی روز بدی دارید الکسا می تواند شما را بخنداند؟ در اینجا 21 دستور جالب برای گفتن به الکسا وجود دارد.

1. “الکسا ، یک شوخی به من بگو”

زنی با دندان می خندد.

می دانستید این اولین نفر در لیست خواهد بود ، اینطور نیست؟ این احتمالاً مشهورترین چیز در زمینه دستورات خنده دار الکسا است. تا زمانی که از الکسا بخواهید یک جوک را به شما بگوید ، که می تواند منجر به ناله های دردناک شود ، دستیار هوشمند آمازون خوشحال خواهد شد که به عنوان یک کتاب شوخی شخصی به شما خدمت کند.

2. “الکسا ، میتونی پارس کنی؟”

آیا آپارتمان شما سگ را ممنوع می کند؟ خوب ، اگر می خواهید آرامش صوتی یک همراه سگ هیجان زده را تجربه کنید ، پس خوش شانس هستید. با این حال ، مراقب باشید ، زیرا اگر صاحبخانه شما در این نزدیکی باشد ، ممکن است از شما درخواست ودیعه حیوان خانگی کند.

3. “الکسا ، می توانی میائو کنی؟”

تصویر گربه میوایی از Unsplash

جیسون لانگ / Unsplash

کنترل گربه ها و سگ خروپف کردن ، درست است؟ اگر گربه های خوب را به سگ های گنگ یا حتی اگر حساسیت دارید ترجیح می دهید ، الکسا شما را می پوشاند. با این س youال ، شما همه بچه گربه ها را بدون بستر به دست خواهید آورد.

مطالب مرتبط: موارد جالبی که باید از Siri در iPhone و Mac بپرسید

4. “الکسا ، آیا تخم مرغ سبز و ژامبون دوست دارید؟”

آیا برای مونولوگ Sev خارش دارید؟ آیا عاشق غذاهای سبز صبحانه هستید؟ خوب ، Sam-I-Am ، این پرس و جو شما را برطرف می کند. تنها س isال این است: آیا از Alexa Auto در اتومبیل خود می پرسید؟ آیا از او در نزدیکی یا دور می پرسید؟

5. “الکسا ، می توانی مثل یودا صحبت کنی؟”

حتماً این سوال را بپرسید ، بله. شما آموزش خواهید دید ، تبدیل به الکسا جدی خواهید شد.

6. “الکسا ، من پدر تو هستم”

مانند نوشته قبلی در این لیست ، اگر می خواهید در بازسازی جنگ ستارگان شرکت کنید ، الکسا می تواند به شما کمک کند. بنابراین شمشیر روشن و تیره ترین لباس خود را بردارید ، سپس این را به لیست چیزهای خنده دار خود اضافه کنید تا به الکسا بگویید. کلاه ایمنی و ستاره مرگ اختیاری است.

7. “الکسا ، برای من ساندویچ درست کن”

ساندویچ پنیر کبابی

گرسنه؟ فقط از الکسا بخواهید برای شما ساندویچ درست کند. فرقی نمی کند که دستیار آمازون در نزدیکی یخچال پر از ناهار باشد یا زیر یک شیشه کره بادام زمینی. بپرسید و الکسا تحویل می دهد.

8. “الکسا ، می توانی رپ بزنی؟”

یک چیز قطعی است: الکسا دارای قافیه های بسیار عجیب و غریب است. جف بزوس گفت ، فقط از دستیار هوشمند بخواهید چند میله را تف کند و با یک رپ که تضمین می کند شما را بخنداند ، برخورد خواهید کرد.

9. “الکسا ، آیا ما در ماتریس هستیم؟”

آیا تا به حال احساس کرده اید که در فیلم موفق The Matrix در سال 1999 باقی مانده اید؟ آیا می خواهید مورفیوس و خدمه اش آنجا باشند تا شما را از خواب بیدار کنند و به شما بگویند که شما یکتا هستید؟ خوب ، الکسا می تواند کمک کند. متأسفانه ، دستیار هوشمند آمازون احتمالاً کونگ فو را به شما آموزش نمی دهد.

مطالب مرتبط: جوک های ایمیل خنده دار برای پخش به دوستان و همکاران خود

10. “الکسا ، نام من اینیگو مونتویا است”

آیا پدر شما شمشیرزن بزرگی بود؟ آیا در کودکی زندگی خود را وقف هنر شمشیربازی کرده اید؟ اگر به دنبال مردی با شش انگشت هستید ، اما باید تمرین کنید که هنگام ملاقات با او چه چیزی بگویید ، این عبارت برای شما مناسب است.

11. “الکسا ، چاک نوریس کجاست؟”

در حالی که پاسخ صحیح به این س “ال “همه جا” است ، اگر در یافتن سخت ترین ستاره هنرهای رزمی دهه 80 مشکل دارید ، الکسا می تواند به شما کمک کند. با استفاده از یک الگوریتم پیچیده طعنه ، الکسا آخرین مکان شناخته شده چاک را در نزدیکترین جهش جغرافیایی می کند.

12. “الکسا ، نظرت در مورد کورتانا چیست؟”

باور کنید یا نه ، یاران هوشمند آمازون و مایکروسافت رابطه خوبی با هم دارند. پر از احترام متقابل و کلمات احمقانه است. ما را باور نمی کنی؟ فقط این س Alexال را از الکسا بپرسید و آماده شوید تا با جزئیات دوستی آنها آشنا شوید.

13. “الکسا ، مرا ببوس”

علامت نئون گرفته شده از Unsplash را ببوسید

اگر کمی احساس تنهایی می کنید ، همیشه می توانید از الکسا کمی هموارسازی بخواهید. فقط هشدار داده می شود ، این دستیار هوشمند عادت دارد خواستگاران بالقوه ، اعم از انسانی یا غیره ، را در منطقه دوستان قرار دهد. هر چند خوب است. احتمالاً به هر حال نمی خواهید یک روبات را ببوسید.

اگر قصد دارید سوالات متهم کننده بپرسید ، پس “رد منطقی” نام بازی الکسا است. از طرف دیگر ، اگر شما شواهد مشخصی را برای برجسته شدن پرونده خود ترجیح می دهید ، شاید دفعه بعد باید از دوربین مینی بلینک خود بپرسید.

15. الکسا ، اگر روی LEGO قدم بگذارید ، چه اتفاقی می افتد؟ “

اگرچه ما فکر می کنیم اکثر والدین پاسخ این س knowال را می دانند ، اما اگر کنجکاو هستید ، از پرسیدن دریغ نکنید. گوشه های پلاستیکی تیز ، پاهای حساس ، چه چیزی می تواند اشتباه باشد؟

16. “الکسا ، آیا می توانی در Autotune آواز بخوانی؟”

برخی از با استعدادترین هنرمندان موسیقی حرفه خود را با کمک autotune ایجاد کرده اند. بنابراین چرا دستیار هوشمند آمازون باید متفاوت باشد؟ اگر آندروئیدها می توانند گوسفندهای برقی را در خواب ببینند ، مطمئناً الکسا می تواند رویای شهرت موسیقی به طور خودکار را تنظیم کند.

17. “الکسا ، وقتی بزرگ شدی می خواهی چه باشی؟”

صحبت از رویاها ، حتی دستیاران روباتیک مانند الکسا جاه طلبی دارند. در حالی که بسیاری از کودکان خود را به عنوان آتش نشان یا فضانورد معرفی می کنند ، الکسا می خواهد کمی متفاوت باشد. این سوال را بپرسید مطمئناً متوجه خواهید شد.

18. “الکسا ، با من ازدواج می کنی؟”

درست است که الکسا قبلاً یک حلقه سبک دارد ، اما این نباید شما را از تلاش برای ارائه یک حلقه الماس به دستیار خود باز دارد. آیا صدای زنگ عروسی را می شنوید یا الکسا دوست دارد در مورد آن فکر کند؟ به طور کلی ، چند سال است که با هم زندگی می کنید؟

مطالب مرتبط: چگونه می توان صدای الکسا را ​​به سلبریتی تغییر داد

19. “الکسا ، می توانی به من پول بدهی؟”

نگه داشتن پول و ورق زدن آن

آیا قبض های سررسید دارید؟ آیا به وام شخصی کوچک نیاز دارید؟ فقط از الکس بپرس اما آیا مورد علاقه آمازون می تواند وام مسکن شما را پرداخت کند؟ این امن نیست ، اما احتمالاً نباید نفس خود را حبس کنید.

20. “الکسا ، من 99 مشکل دارم”

ما کاملاً مطمئن هستیم که سرمایه دار رپ Jay-Z مشکلات واقعی زیادی ندارد ، اما الکسا ممکن است. یک چیز قطعی است: فقط یک مشکل وجود دارد که الکسا آن را ندارد. کنجکاو؟ بپرسید.

21. “الکسا ، به شوخی بابا بگو”

مزخرفات خانوادگی خنده دار

باور کنید یا نه ، این کار بازسازی اولین مورد در لیست ما نیست. بنابراین ، اگر می خواهید جوکی را بشنوید که باعث شرمندگی فرزندان شما شود و در عین حال والدین را با بازی پیش پا افتاده خود در کلمات خوشحال کند ، اکنون این شانس شما است. فقط وقتی کودکان دعوت دوستان خود را متوقف می کنند تعجب نکنید.

مطالب مرتبط: دستورات الکسا که همه باید بدانند

الکسا همچنین می تواند سرگرم کننده باشد

اگرچه آمازون الکسا می تواند زندگی را با اطلاعات آب و هوا و ترافیک آسان کند ، اما گاهی اوقات باید آن را با هم مخلوط کنید. علاوه بر این ، چه کسی می گوید دستیار هوشمند شما نمی تواند یک حرامزاده باهوش باشد؟

بنابراین ، اگر می خواهید تعاملات خود را با الکسا کمی جالب تر کنید ، برخی از این سوالات و عبارت ها را امتحان کنید. اگرچه ممکن است نتوانید بدون دریر روی زمین بچرخید ، اما به احتمال زیاد چند بار می خندید.


خنده دار-google-home
20 چیز سرگرم کننده که باید در خانه در Google بخواهید

به دنبال خنده با Google Home یا Google Assistant هستید؟ در اینجا چند سوال خنده دار وجود دارد که باید از گوگل بپرسید!

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده