20
مه

20 مورد از بهترین نرم افزارها برای بهبود کیفیت فیلم ها و فیلم ها در رایانه و تلفن

گاهی اوقات فیلم های قدیمی با کیفیت پایین دارید و می خواهید آنها را با کیفیت بالاتر تماشا کنید. برنامه هایی وجود دارد که به شما کمک می کند وضوح تصویر را افزایش داده و حتی کیفیت فیلم ها را تا 8K افزایش دهید. در این مقاله ، ما 20 مورد از بهترین نرم افزارهای بهبود کیفیت فیلم ها و فیلم ها را در رایانه و تلفن از Anzel Web ارائه و بارگیری خواهیم کرد.

بارگیری بهترین برنامه تقویت فیلم برای ویندوز ، اندروید و …

بهترین نرم افزار و برنامه برای بهبود کیفیت فیلم

دیگر لازم نیست نگران کیفیت پایین فیلم خود باشید. با برنامه های تقویت ویدیو می توانید به راحتی کاستی های آنها را برطرف کرده و وضوح تصویر را بهبود ببخشید. در این مقاله از Anzel Web بهترین برنامه هایی را که در این زمینه وجود دارد به شما معرفی خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

نسخه کامل این برنامه ها را می توانید از سایت های ایرانی بارگیری و نصب کنید.

برنامه بهبود ویدئو را بارگیری کنید: Adobe Premiere Pro CC

کیفیت فیلم را بالا ببرید

برای بهبود کیفیت فیلم می توانید از Adobe Premiere Pro CC استفاده کنید. این برنامه به طور خودکار فیلم های شما را تصحیح می کند و نقایص را پوشش می دهد. همچنین می توانید رنگ ویدیو را تغییر دهید. ابزارهای ویرایش این برنامه بسیار متنوع و متنوع است. از این برنامه می توانید برای صداگذاری فیلم ها نیز استفاده کنید. با استفاده از Adobe Premiere Pro CC می توانید لرزش ویدئو را تنظیم کنید ، سرعت فیلم را کم یا زیاد کنید ، زمان فیلم را تغییر دهید و وضوح تصویر را تغییر دهید.

برای یادگیری نحوه کار با این برنامه ، می توانید آموزش نحوه تغییر و تنظیم اندازه ویدیو را در Premier بخوانید.

با FonePaw Video Converter Ultimate کیفیت ویدئو را در رایانه خود بهبود بخشید

کیفیت فیلم را بالا ببرید

همچنین می توانید برای افزایش کیفیت فیلم در ویندوز از FonePaw Video Converter Ultimate استفاده کنید. استفاده از این برنامه بسیار آسان و بسیار سریع است. همچنین می توانید از آن برای افزایش کیفیت فیلم برای Android استفاده کنید. با استفاده از این نرم افزار می توانید به راحتی فیلم ها را مدیریت کنید ، جلوه های سه بعدی زیرنویس ایجاد کنید ، نور ، روشنایی ، رنگ ، کنتراست و … فیلم ها را تغییر دهید. بهبود وضوح تصویر با این برنامه بسیار آسان است و شما می توانید فیلم 480p را به راحتی به فیلم 720p ، 1080p یا حتی 4k تبدیل کنید. این برنامه از فرمت های مختلف پشتیبانی می کند.

نرم افزار تقویت فیلم Avidemux را بارگیری کنید

کیفیت فیلم را بالا ببرید

Avidemux یکی دیگر از برنامه های تقویت فیلم است که می توانید از آن استفاده کنید. این برنامه دارای فیلترهای مختلفی است که با آنها می توانید صدای ویدیو را تنظیم کنید. از این برنامه می توان برای افزایش وضوح تصویر استفاده کرد. با این حال ، نمی توانید از آن برای ویرایش فیلم های خیلی طولانی استفاده کنید. در حقیقت ، فقط چند ویژگی برای چنین فیلم هایی فعال شده است. با استفاده از این برنامه می توانید ویرایش های اساسی مانند برش فیلم و Ba را نیز انجام دهید. Avidemux فیلم ها را تا وضوح HD افزایش می دهد. این برنامه رایگان است

با Pinnacle Studio Ultimate کیفیت ویدیوی YouTube را بهبود بخشید

کیفیت فیلم را بالا ببرید

با Pinnacle Studio Ultimate می توانید فیلم های با کیفیت داشته باشید. همچنین می توانید از این برنامه برای افزایش کیفیت فیلم اندروید و تلفن خود استفاده کنید. می توانید رنگ ها را انتخاب کنید ، فیلم ها را برش دهید ، بچرخانید و موارد دیگر. همچنین می توانید برای بهبود کیفیت فیلم ها تا 4k و HD از این برنامه استفاده کنید.

اگر می خواهید کیفیت تصاویر خود را بالا ببرید ، آموزش نحوه بهبود کیفیت تصاویر و متن خود را در فتوشاپ بخوانید.

با iMovie کیفیت فیلم در اینستاگرام و … را بهبود ببخشید

کیفیت فیلم را بالا ببرید

iMovie همچنین یک برنامه عالی برای بهبود کیفیت فیلم است. با استفاده از این برنامه می توانید وضوح فیلم را به 4k افزایش دهید ، فیلم ها را برش دهید ، صدا را روی آنها پخش کنید ، فیلترها را اعمال کنید ، زیرنویس ها و آهنگ ها را برای آنها قرار دهید و …. استفاده از این برنامه بسیار آسان است و می توانید از آن استفاده کنید آیفون ، آیپد و مک همچنین می توانید فیلم خود را همزمان در تلفن یا Mac ویرایش کنید. رفع اشکال در یکی از آنها را شروع کنید و هر زمان که بخواهید روی دستگاه دیگر کار کنید.

با Aiseesoft کیفیت فیلم را بهبود ببخشید

کیفیت فیلم را بالا ببرید

Aiseesoft همچنین یک برنامه عالی برای بهبود کیفیت فیلم است. با استفاده از این برنامه می توانید وضوح فیلم را افزایش داده و آن را به 4k ارتقا دهید. این برنامه از فرمت های مختلف پشتیبانی می کند. استفاده از این برنامه آسان است و از تمام ویژگی های اساسی یک برنامه ویرایش فیلم برخوردار است. دوره آزمایشی و رایگان این برنامه سی روز است.

نرم افزار تقویت ویدئو Lightworks PC

کیفیت فیلم را بالا ببرید

برنامه بهبود فیلم Lightworks همچنین دارای یک رابط کاربری ساده است. این برنامه دارای دو نسخه رایگان و مشترک است. بخش رایگان شامل ابزارهای اساسی ویرایش فیلم است. با استفاده از این برنامه می توانید کیفیت فیلم ها را به 4k افزایش دهید. همچنین امکان تغییر رنگ ، برش فیلم ، زیرنویس و .. وجود دارد.

برنامه تقویت ویدئو برای اندروید … با Inshot

کیفیت فیلم را بالا ببرید

برای افزایش کیفیت فیلم ها با Android و. می توانید از برنامه Inshot استفاده کنید. استفاده از این برنامه بسیار آسان است و به راحتی می توانید آن را بر روی گوشی خود نصب کنید.

با Inshot می توانید فیلم ها را زیرنویس و پیگیری کنید ، آنها را برش دهید ، ویدیوها را ادغام کنید ، چرخش کنید ، رنگ ها را تغییر دهید ، سرعت را کم یا زیاد کنید و موارد دیگر.

بیاموزید که چگونه با PowerDirector کیفیت فیلم های Android را افزایش دهید

کیفیت فیلم را بالا ببرید

برای بهبود کیفیت فیلم های Android می توانید از PowerDirector استفاده کنید. با PowerDirector می توانید وضوح فیلم خود را افزایش داده و فیلم های خود را به 8K ارتقا دهید. این برنامه رایگان است و دارای تمام ابزارهای اساسی برای ویرایش ویدئو ، مانند فریم بندی ، زیرنویس ، آهنگ و … علاوه بر این ، با این برنامه می توانید لرزش ویدئو را ضبط و کاهش دهید.

اندروید برنامه های ویرایش فیلم خوبی دارد. برای آشنایی با این برنامه ها می توانید مقاله دانلود بهترین برنامه های ویرایش فیلم برای اندروید را مطالعه کنید.

با Wondershare Filmora9 Video Editor کیفیت فیلم را بهبود ببخشید

کیفیت فیلم را بالا ببرید

Wondershare Filmora9 Video Editor یکی از بهترین برنامه ها برای بهبود کیفیت فیلم است. استفاده از این برنامه بسیار ساده است. با استفاده از این برنامه می توانید ویرایش ها را روی فیلم ها اعمال کنید. همچنین از کیفیت 4K پشتیبانی می کند.

با Final Cut Pro X کیفیت فیلم را بهبود ببخشید.

کیفیت فیلم را بالا ببرید

بهبود کیفیت فیلم با Final Cut Pro X نیز امکان پذیر است. با استفاده از این برنامه می توانید سرعت فیلم را تغییر دهید ، آن را برش دهید ، زیرنویس و آهنگ برای آن قرار دهید ، صدا را تغییر دهید و کیفیت فیلم را به 4K افزایش دهید. این برنامه مخصوص Mac است.

برنامه بهبود ویدئو را بارگیری کنید: Videoshop

برای بهبود کیفیت فیلم می توانید از Videoshop استفاده کنید. رابط کاربری برنامه ساده است و با استفاده از آن می توانید زیرنویس ، آهنگ ، فیلتر ، فریم و کلیپ ویدیویی بگذارید. نسخه رایگان این برنامه دارای تبلیغات است. با استفاده از این برنامه می توانید کیفیت فیلم ها را به راحتی تغییر دهید ، سرعت آنها را کم یا زیاد کنید ، نورپردازی را تنظیم کنید و …

کیفیت فیلم را بالا ببرید

برنامه هایی وجود دارد که با آنها می توانید حجم فیلم را بدون تغییر در کیفیت آن کاهش دهید. برای آشنایی با این برنامه ها ، به مقاله 4 روش کاهش حجم فیلم و فیلم بدون افت کیفیت در اندروید مراجعه کنید.

با Topaz Video Enhance AI کیفیت فیلم را در رایانه خود بهبود ببخشید

کیفیت فیلم را بالا ببرید

برای افزایش کیفیت فیلم می توانید از AI Topaz Video Enhance استفاده کنید. این برنامه از کیفیت های مختلف پشتیبانی می کند. می توانید فیلم های با کیفیت پایین را به 8K ارتقا دهید. می توانید از این برنامه برای افزایش کیفیت فیلم YouTube خود استفاده کنید.

با GDFLab و ISize کیفیت فیلم آنلاین را بهبود ببخشید

کیفیت فیلم را بالا ببرید

برای بهبود کیفیت فیلم آنلاین می توانید از GDFLab و ISize استفاده کنید. نیازی به نصب این ابزارها نیست. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که وارد شوید ، فیلم کم کیفیت خود را بارگذاری کنید و کیفیت آن را خراب کنید. سرعت تبدیل فیلم نیز خوب است و بسته به اندازه ویدئو متفاوت خواهد بود.

کیفیت فیلم را بالا ببرید

نرم افزار تقویت فیلم VEGAS Pro را بارگیری کنید

کیفیت فیلم را بالا ببرید

VEGAS Pro همچنین یکی از بهترین برنامه ها برای بهبود کیفیت فیلم است. با استفاده از این برنامه می توانید کیفیت فیلم را بدون مشکل افزایش دهید. مهم نیست که فیلم با چه چیزی ضبط شده باشد. سرعت پردازش ها در این برنامه زیاد است و صدها فیلتر برای جذابیت بیشتر فیلم ها دارد. شما می توانید به راحتی فیلم را کوتاه کنید ، رنگ آن را تغییر دهید ، سرعت خود را کم کنید و ….

برنامه تقویت فیلم Clip Champ

کیفیت فیلم را بالا ببرید

Clip Champ نیز گزینه خوبی برای بهبود کیفیت فیلم است. با Clip Champ می توانید فیلم ها را کوتاه کنید ، قالب آنها را تغییر دهید ، میزان صدا را تغییر دهید و همزمان کیفیت فیلم را نیز افزایش دهید.

با Videoleap Video Editor & Maker کیفیت ویدیوی تلفن خود را بهبود ببخشید

کیفیت فیلم را بالا ببرید

همچنین می توانید با Videoleap Video Editor & Maker کیفیت فیلم های خود را افزایش دهید. علاوه بر بهبود کیفیت فیلم ، می توانید فیلم را برش دهید ، سرعت را تغییر دهید ، جلوه صدا را تنظیم کنید ، رنگ را تغییر دهید و موارد دیگر. همچنین می توانید از این برنامه در تلفن های اندرویدی و iOS استفاده کنید.

نرم افزار تقویت فیلم برای PC VideoStudio Pro

کیفیت فیلم را بالا ببرید

نرم افزار تقویت فیلم برای PC VideoStudio Pro دارای یک رابط کاربری بسیار ساده است. با این برنامه می توانید فیلم های خود را به راحتی ویرایش کنید. از ویدئوهای 4K ، HD و 360 پشتیبانی می کند. با استفاده از این برنامه می توانید رنگ فیلم ها را تغییر دهید ، از حجم آنها بکاهید و ….

با ابزار تنظیم ویدیو Adjust Video کیفیت فیلم را بهبود ببخشید

کیفیت فیلم را بالا ببرید

برای بهبود کیفیت فیلم آنلاین می توانید از ابزار Clideo Adjust Video استفاده کنید. با استفاده از این سرویس می توانید رنگ ، نور ، اندازه ، میزان صدا و … را تغییر دهید و نگران امنیت فیلم های خود نباشید ، زیرا بعد از 24 ساعت هر فیلم حذف می شود. این سرویس از اکثر قالب ها پشتیبانی می کند.

با Kizoa کیفیت فیلم آنلاین را بهبود ببخشید

کیفیت فیلم را بالا ببرید

Kizoa سرویس دیگری است که می توانید برای بهبود کیفیت فیلم استفاده کنید. سرعت فرآیند تبدیل نیز قابل قبول است. همچنین می توانید فیلم را مستقیماً در فیس بوک ، یوتیوب ، ایمیل و .. به اشتراک بگذارید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، ما به شما آموزش داده ایم که چگونه کیفیت فیلم ها و فیلم های Anzel Web خود را بهبود ببخشید. ترجیح می دهید از کدام برنامه برای این کار استفاده کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.