26
ژوئن

2 روش برای حل مشکل ، تعمیر و تعویض دسته آنالوگ PS4 بیاموزید

آنالوگهای دسته PlayStation قطعاتی هستند که به طور مداوم با آنها کار می کنید. با افزایش هیجان بازی ، می توانید جوی استیک ها را محکم فشار دهید یا بچرخانید. این منجر به شکست آنالوگ ها در طول زمان می شود. قرار گرفتن در معرض خاک و گرد و غبار نیز می تواند جوی استیک را کند یا سخت کند. در این مقاله ما 2 روش برای حل مشکل ، تعمیر و جایگزینی آنالوگ PS4 از Anzel Web به شما می آموزیم.

نحوه تعمیر دستگیره PS4 آنالوگ |

؟ نحوه تعمیر کنترلر آنالوگ استیک PS4

پس از مدتی استفاده از کنترلرهای PlayStation 4 ، ممکن است متوجه شوید که آنالوگ ها کند ، سخت یا خراب می شوند. اگر این قسمت به درستی کار نکند و روان نباشد ، بر کیفیت بازی شما تأثیر منفی می گذارد. در این حالت می توان آلاینده ها را در زیر یا بالای درز آنالوگ گرفت و این مشکل را ایجاد کرد. از طرف دیگر ، قسمت های داخلی دسته آسیب می بینند. در این مقاله ما به شما آموزش می دهیم که چگونه کنترلرهای PS4 آنالوگ را از Anzel Web تعمیر کنید. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

دلیل خرابی آنالوگ PS4 چیست؟

دلیل خرابی آنالوگ PS4 ممکن است به دلیل گرد و غبار و گرد و خاک موجود در زیر آنالوگ باشد. در این حالت می توانید برای هوای فشرده اسپری تهیه کنید. دسته را خاموش کنید. برای این کار دکمه PS را به مدت ده تا بیست ثانیه نگه دارید. آنالوگ را به پهلو برگردانید و نی اسپری هوا را در این جهت نگه دارید. فاصله نازل باید از دستگاه حدود 7 سانتی متر باشد. سپس به مدت دو ثانیه اسپری کنید.

دسته آنالوگ PS4

این کار را برای هر دو آنالوگ انجام دهید. حالا آنالوگ را کمی بچرخانید و آن را حرکت دهید. کلیدهای L3 و R3 را چندین بار فشار دهید. این باعث جریان آنالوگ می شود.

همچنین می توانید دسته را با یک پارچه نرم و تمیز و مخلوط آب و الکل تمیز کنید. آنالوگ ها را با دقت با پارچه پاک کنید. برای تمیز کردن بخیه های آنالوگ می توانید از گوش پاک کن های آنالوگ نیز استفاده کنید.

برای یادگیری نحوه تمیز کردن دسته ، به نحوه تمیز کردن دسته های بازی PS5 و PS4 مراجعه کنید.

مشکل آنالوگ دسته PS4 و نحوه باز و بسته شدن آن را حل کنید

برای حل درست مشکل آنالوگ در دسته PS4 ، ابتدا دسته را خاموش کنید.

نکته: آنالوگ ها را بعد از هر مرحله تست کنید. برای انجام این کار ، آنالوگ را فشار دهید و دکمه های L3 و R3 را فشار دهید.

تنظیم مجدد دسته.

حالا باید دسته را باز کنید. با استفاده از یک پیچ گوشتی پیچ های زیر دسته را باز کنید.

با دقت و دقت تمام قطعات را بردارید.

دسته آنالوگ PS4

قاب را از درگاه هدفون کمی بلند کنید.

دسته آنالوگ PS4

همین کار را با دکمه های راست و چپ انجام دهید.

دسته آنالوگ PS4

اکنون قاب پایین را بردارید.
توجه: کابل هنوز به دسته متصل است. پس آن را سیگار نکشید.
کابل بلک لایت را با دقت باز کنید.

دسته آنالوگ PS4

باتری را بلند کرده و سیم ها را جدا کنید.

دسته آنالوگ PS4

اکنون محفظه باتری را بردارید.

دسته آنالوگ PS4

پیچ های صفحه اصلی را باز کنید. سپس برد کابل را جدا کنید. تخته را جدا کنید.

دسته آنالوگ PS4

اکنون می توانید آنالوگ ها را تقسیم کنید.

دسته آنالوگ PS4

تخته پایه را با یک پارچه تمیز پاک کنید.

دسته آنالوگ PS4

دکمه ها را با مداد تست کنید.

دسته آنالوگ PS4

حالا همه چیز را سر جای خود قرار دهید. ابتدا تخته پایه را قرار دهید. سپس کابل را وصل کنید. پیچ های تخته را محکم کنید. محفظه باتری را وصل کنید. کایل بلک لایت را به برد اصلی وصل کنید. سپس قاب را تعویض کنید. دکمه ها را کمی فشار دهید تا روان کار کنند. سپس دکمه نور سیاه را فشار دهید و مطمئن شوید که کار می کند. اگر همه چیز را به درستی در جای خود قرار دهید ، پیچ های قاب را محکم کنید.

برای حل مشکل روشن نشدن کنترل کننده PS4 ، آموزش 8 روش حل مشکل روشن نشدن کنترل کننده PS4 را بخوانید.

نحوه تعویض دسته PS4 آنالوگ

برای تعویض هد آنالوگ PS4 به یک پیچ گوشتی و یک پیچ گوشتی نیاز خواهید داشت. پس از باز کردن پیچ ها ، قاب ، صفحه اصلی ، باتری ، کابل ها و سایر قطعات ، می توانید آنالوگ ها را تعمیر یا تعویض کنید. پوشش پلاستیکی را بردارید.

دسته آنالوگ PS4

دسته آنالوگ PS4

تخته پایه را با شخص یا دستگاه دیگری در محل خود نگه دارید. قطعاتی وجود دارد که لحیم می شوند. برای جدا کردن آنها باید با استفاده از دستگاه مخصوص این قطعات را ذوب کنید. برای یادگیری نحوه لحیم کاری می توانید مقاله لحیم کاری خوب سیم ها و موارد دیگر را مطالعه کنید. با آهن لحیم کاری.

دسته آنالوگ PS4

وقتی همه این برگه ها را باز کردید ، می توانید آنالوگ را جدا کنید. قبل از اینکه بتوانید یک جوی استیک جدید به آنها متصل کنید ، باید تمام این سوراخ ها تمیز باشند.

دسته آنالوگ PS4

می توانید این سوراخ ها را با کمک سوزن و سوزن تمیز کنید. این کار را با دقت و ظرافت انجام دهید ، زیرا این قسمت بسیار حساس است.

دسته آنالوگ PS4

دسته آنالوگ PS4

حالا جوی استیک جدید را بردارید و آن را روی تخته قرار دهید.

دسته آنالوگ PS4

تمام نقاط اتصال باید به خوبی روی حفره ها قرار بگیرند. تمام این نقاط را با دستگاه hoi متصل کنید. برای چسباندن سیم ها از خمیر لحیم کاری کافی استفاده کنید.

دسته آنالوگ PS4

این کار را با دقت انجام دهید و تمام قسمت ها را به درستی متصل کنید. هر اشتباهی منجر به شکست آنالوگ ها می شود.

دسته آنالوگ PS4

توجه: در حین انجام این کار ، تمام قطعات را در مکانی امن قرار دهید تا گم نشوند.

برای یادگیری نحوه اتصال PS4 به لپ تاپ و کامپیوتر ، آموزش نحوه اتصال PlayStation 4 به لپ تاپ و کامپیوتر را بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzl Web نحوه حل مشکل آنالوگ PS4 را به شما آموزش داده ایم. آیا قادر به تعمیر یا جایگزینی آنالوگ ها بودید؟ لطفا نظرات ، پیشنهادات و تجربه خود را با ما در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.