15
جولای

2 راه حل مشکل خطای موجود در تلگرام برای ارتباط متقابل را بیاموزید

خطای تلگرام تماس متقابل هنگامی رخ می دهد که به افرادی که شماره آنها را در مخاطبین خود ندارید پیام ارسال می کنید. اگر این کار را زیاد انجام دهید و این افراد پیام شما را به عنوان هرزنامه گزارش کنند ، حساب شما محدود می شود و برای مدتی نمی توانید پیام به افراد یا گروه های دیگر ارسال کنید. در این مقاله ما 2 روش برای حل مشکل خطای ارتباط متقابل تلگرام از انزل وب به شما آموزش می دهیم.

مسئله عدم ارسال پیام و خطای تماس متقابل در تلگرام را برطرف کرد

؟ نحوه رفع مشکل ارسال پیام به مخاطبین غیر متقابل در تلگرام

اگر حساب تلگرام شما محدود شده باشد ، فقط می توانید برای افرادی که شماره شما را در مخاطبین خود نگه داشته اند و شماره آنها را دارید ، پیام ارسال کنید. این محدودیت زمانی اتفاق می افتد که پیام شما به عنوان هرزنامه گزارش شود. البته اگر همین پیام را برای حداکثر 20 نفر ارسال کنید ، حساب شما نیز محدود می شود. در این حالت ، در کنار پیام خود اخطار قرمز دریافت خواهید کرد. برای این مشکل راه حل هایی وجود دارد. در این مقاله از Anzel Web به شما می آموزیم که چگونه مشکل عدم ارسال پیام به گروه تلگرام و سایر کاربران را حل کنید.

تماس متقابل به چه معناست؟

تماس متقابل به معنای این تماس دو طرفه است. وقتی شما و این کاربر شماره شخص مقابل را ذخیره کرده باشید ، شما و شخص دیگری یک تماس دو طرفه هستید. اگر همچنان به کاربرانی که در حالت تماس دو طرفه شما نیستند پیام ارسال کنید و آنها پیام شما را گزارش دهند ، تلگرام حساب شما را محدود می کند. در نتیجه ، هنگام ارسال پیام خطا ، متأسفانه ، در حال حاضر فقط می توانید برای مخاطبین متقابل پیام ارسال کنید.

خطای تلگرام تماس متقابل

برای حل این مشکل با مخاطبین مشترک تلگرام ، اگر با این شخص در یک گروه هستید ، می توانید ابتدا از آنها بخواهید برای شما پیام ارسال کنند. سپس می توانید با او صحبت کنید.

اگر پیام شما در اواخر تلگرام ارسال شده است ، بخوانید چگونه با ارسال پیام در تلگرام مشکل را حل کنیم.

هنگام تماس با SpamBot از طریق تلفن یا رایانه با تلگرام ، خطایی را تصحیح کنید: پیام محدودیتی وجود ندارد

برای حل مشکل عدم ارسال پیام در تلگرام می توانید از ربات SpamBot استفاده کنید. تلگرام را باز کنید. ربات اطلاعات هرزنامه را جستجو کنید یا از پیوند SpamBot استفاده کنید. متناوباً ، می توانید @ spambot @ را در Save Massage وارد کرده و ارسال کنید. سپس روی آن ضربه بزنید تا وارد ربات شود.

مشکل ارتباط متقابل تلگرام را حل کنید

روی آن کلیک کنید. سپس Start را کلیک کنید.

مشکل ارتباط متقابل تلگرام را حل کنید

اکنون وضعیت حساب شما برای شما ارسال می شود. اگر پیام زیر را دریافت کرده اید ، مشکلی وجود ندارد:

!! خبر خوب ، در حال حاضر هیچ محدودیتی در حساب شما وجود ندارد. شما مثل یک پرنده آزاد هستید

اگرچه این پیام نشان می دهد که حساب شما برای ارسال پیام به تلگرام مشکلی ندارد ، اما شما هنوز نمی توانید پیام را ارسال کنید. سپس گزینه “اما من نمی توانم پیام هایی که مخاطب نیستند” ارسال کنم کلیک کنید.

خطای تلگرام تماس متقابل

سپس پیامی با تخلفات مختلف دریافت خواهید کرد که منجر به مشکل عدم ارسال تلگرام می شود. در پاسخ ، گزینه زیر را انتخاب کنید:

من هرگز هيچ كدام از آنها را انجام نخواهم داد

خطای تلگرام تماس متقابل

اکنون پیام جدیدی دریافت می کنید که از شما می خواهد مشکل خود را توضیح دهید. می توانید از جملات زیر استفاده کنید:

نمی توانم برای افرادی که شماره تلفن خود را ندارند ماساژ بفرستم. مطمئنم اسپم نکردم

نمی توانم با افراد غیر مخاطب چت کنم.

خطای تلگرام تماس متقابل

اکنون پیامی دریافت خواهید کرد که تلگرام مشکل شما را بررسی می کند.

پس از ارسال این پیام باید صبر کنید! این روند ممکن است چند روز طول بکشد. اگر مشکل محدودیت حل شود ، پیام زیر را از ربات دریافت خواهید کرد:

ایکس عزیز
شکایت شما توسط سران تیم بررسی شده است. خبر خوب: “تمام محدودیت ها از حساب شما برداشته شده است!”

اگر با خطای Too many community مواجه شدید ، پیام عیب یابی را در تلگرام Too many community بخوانید.

دلیل پیام چیست؟ متأسفیم ، شما فقط می توانید به یکدیگر اضافه کنید و چرا به گروه پیام ارسال نمی شود؟ پیام وجود محدودیت ها

این مسئله می تواند هنگام ارسال پیام به گروه ها نیز رخ دهد. زیرا در بعضی از گروه ها همه افراد شماره شما را ندارند و شما شماره همه را ذخیره نمی کنید. در نتیجه ، با مشکل روبرو خواهید شد ، متأسفانه در حال حاضر می توانید مخاطبین متقابل را به گروه ها اضافه کنید ، یا ممکن است از محدود شدن ارسال به یک گروه عمومی پشیمان شوید.

اولین پیام به شما می گوید که مجاز نیستید افراد دیگر را به گروه اضافه کنید مگر اینکه آنها مخاطبین دو طرفه شما باشند.

پیام دوم همچنین به شما می گوید که نمی توانید برای گروه عمومی پیام ارسال کنید.

با SpamBot می توانید محدودیت ارسال پیام در گروه تلگرام را بردارید. هنگام دریافت این پیام ، در این پنجره گزینه More information وجود دارد. روی آن کلیک کنید.

تماس متقابل در صورت خطای تلگرام

وارد Spambot می شوید. شروع را کلیک کنید.

سپس پیامی برای شما ارسال می شود که مدت محدودیت شما را محدود می کند. این تاریخ می تواند برای چند روز یا یک ماه آینده باشد!

تماس متقابل در صورت خطای تلگرام

این مسئله ممکن است در هنگام گفتگوی خصوصی با کاربران دیگر نیز رخ دهد و هنگام کار با SpamBot ممکن است با پیام دیگری روبرو شوید:

عزیز ایکس ،

می ترسم برخی از کاربران تلگرام پیام های شما را آزار دهنده ببینند و آنها را گزارش دهند …

این پیام ادامه دارد و به کاربر می گوید که محدودیتی وجود دارد. اگر هنوز احساس کردید که اشتباهی انجام داده اید ، روی این یک خطا است کلیک کنید.

تماس متقابل در صورت خطای تلگرام

برای شما پیام دیگری ارسال می شود. بله را کلیک کنید. در صفحه جدید ، روی نه ضربه بزنید ، من هرگز چنین کاری را انجام نمی دهم.

اکنون برای توضیح متنی ارسال کنید و منتظر بررسی موضوع خود باشید.

برای حل مسئله عدم ارسال پیام به دسکتاپ تلگرام نیز می توانید از این روش استفاده کنید.

تماس متقابل در صورت خطای تلگرام

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، ما به شما آموزش داده ایم که چگونه مشکل مخاطبین مشترک تلگرام را برطرف کنید و محدودیت پیام رسانی وب انزل را برطرف کنید. آیا توانستید محدودیت های حساب خود را بردارید؟ لطفا نظرات ، پیشنهادات و تجربه خود را با ما در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.