24
آوریل

18 مورد از بهترین برنامه های سلفی را برای Android ارائه و بارگیری کنید

گرفتن عکس سلفی now اکنون در بین مردم بسیار محبوب شده است و شما برای گرفتن عکس در یک مکان خاص دیگر نیازی به کمک دیگران ندارید. کافیست دوربین جلوی گوشی را فعال کرده و عکس بگیرید. برنامه هایی وجود دارند که به شما کمک می کنند در این حالت تصاویر بهتری ثبت کنید. در این مقاله ما 18 بهترین برنامه سلفی را برای Android از Anzel Web ارائه و بارگیری خواهیم کرد.

بهترین برنامه عکس و عکس سلفی را برای اندروید بارگیری کنید

بهترین برنامه های سلفی برای اندروید

بعضی اوقات عکاسی با دوربین جلوی گوشی چندان دلپذیر نیست و اغلب تصویر چهره افراد در این حالت مناسب نیست. برای گرفتن سلفی های خوب می توانید از برنامه های ویرایش دوربین سلفی برای Android استفاده کنید. در این مقاله بهترین برنامه های سلفی را از Anzel Web به شما معرفی خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

می توانید نسخه کامل برنامه های معرفی شده را از سرویس های داخلی بارگیری و نصب کنید.

برنامه سلفی اندروید Snapchat

بهترین برنامه سلفی برای اندروید

برنامه Snapchat برای دختران و تخیل برای عکس های سلفی دارای فیلترها ، ماسک ها ، امواج ، فونت ها و موارد مختلف است. با استفاده از این برنامه می توانید سلفی بگیرید و سپس آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. فقط برنامه را باز کنید و سپس فیلترهای مختلف را در پایین صفحه امتحان کنید. یک سلفی بگیرید و آن را در گالری گوشی خود ذخیره کنید. این برنامه رایگان است

برنامه عکس سلفی Front Flash را بارگیری کنید

بهترین برنامه سلفی برای اندروید

برنامه Front Flash یکی از بهترین برنامه های سلفی برای اندروید است. این برنامه وقتی می خواهید عکس سلفی بگیرید رایگان و خوب است ، اما نور کیهانی خوب نیست و تلفن شما فلاش دوربین سلفی ندارد.

برای به دست آوردن بهترین عکس های سلفی ، ترفندهای مقاله 10 ترفند عملی را برای جذابیت بیشتر سلفی ها بخوانید.

برنامه Selfie برای Android برای Afterlight

بهترین برنامه سلفی برای اندروید

Afterlight یک برنامه سلفی خارق العاده است که شباهت زیادی به اینستاگرام دارد ، اما ابزارهای ویرایش تصویر بیشتری را ارائه می دهد. این برنامه رایگان است اندازه سلفی ای که با این برنامه می گیرید مشابه عکس های موجود در برنامه اینستاگرام است. در نتیجه نیازی به برش عکس نیست و می توانید بلافاصله پس از ویرایش عکس سلفی با فیلترهای مختلف ، یک عکس سلفی را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

دوربین سلفی YouCam Perfect Android

بهترین برنامه سلفی برای اندروید

YouCam Perfect دوربین سلفی زیبایی دارد. این برنامه رایگان است و فیلترهای زیادی برای عکاسی دارد. با استفاده از این برنامه می توانید فیلم ضبط کنید و فیلترها هنگام ضبط فیلم فعال خواهند بود.

حتی می توانید با آن یک سلفی گروهی بگیرید و فیلتر را روی صورت همه بمالید. این برنامه می تواند چهره ها را تشخیص دهد.

برنامه سلفی را برای Android Candy Camera بارگیری کنید

بهترین برنامه سلفی برای اندروید

Candy Camera گزینه دیگری برای بهترین برنامه سلفی برای اندروید است. این برنامه رایگان است با استفاده از این برنامه می توانید بدون هیچ صدایی عکس بگیرید. حتی اگر تلفن شما در حالت بی صدا نباشد ، دوربین این سلفی به صدا در نخواهد آمد.

این برنامه دارای فیلترهایی برای زیبایی ، روشن شدن پوست ، صاف شدن پوست ، لاغری صورت و .. علاوه بر این می توانید با این برنامه رنگ پوست را کمی تغییر دهید.

بهترین برنامه دوربین سلفی برای اندروید: PhotoDirector

بهترین برنامه سلفی برای اندروید

PhotoDirector همچنین یکی از بهترین های لیست بهترین برنامه سلفی برای اندروید است. با استفاده از این برنامه می توانید مواردی را که نمی خواهید در سلفی خود حذف کنید. به عنوان مثال ، اگر شخص دیگری هنگام گرفتن سلفی از کنار شما عبور کند ، می توانید با استفاده از این برنامه آن را حذف کنید. این برنامه همچنین دارای فیلترهایی برای زیبایی صورت است.

اگر می خواهید سلفی های خوبی در شب بگیرید ، به تصاویر اندروید و آیفون مراجعه کنید تا در شب سلفی های واضح تری بگیرید.

بهترین برنامه سلفی برای اندروید: Retrica

بهترین برنامه سلفی برای اندروید

Retrica همچنین یکی از بهترین برنامه های سلفی برای اندروید است. این برنامه رایگان است و فیلترهای زیادی دارد. درج متن ، برچسب ها ، امواج و. با استفاده از این برنامه می توانید GIF از سلفی خود را نیز بسازید. اگر به دنبال بهترین تجربه سلفی گرفتن هستید ، حتماً این برنامه را نصب کنید. کار با این برنامه سلفی بسیار آسان است.

بهترین برنامه سلفی: FaceTune2

بهترین برنامه سلفی برای اندروید

FaceTune2 همچنین دارای بهترین دوربین سلفی با Android است و یک برنامه رایگان است. با استفاده از این برنامه می توانید پوست صورت خود را صاف و روشن کنید. همچنین می توانید قسمت های صورت خود را بزرگ یا کوچک کنید. همچنین می توانید لبخند روی لب خود را تغییر دهید تا حالت سلفی را دوستانه تر کنید. همچنین می توان پس زمینه را تار و روشنایی تصویر را تغییر داد. همچنین می توانید با این نرم افزار رنگ موهای خود را تغییر دهید.

برنامه سلفی برای عروسک های B612

بهترین برنامه سلفی برای اندروید

B612 یک برنامه سلفی خارق العاده رایگان است که دارای فیلترهای سلفی بسیاری است. B612 بهترین کاربرد برای گرفتن عکس های سلفی است. رابط کاربری برنامه ساده است و فیلترهای آن دائماً به روز می شوند. یکی از ویژگی های مثبت این نرم افزار سلفی این است که روی ویژگی های مثبت صورت شما متمرکز است و تمام تمرکز را روی تصویر شما قرار می دهد و باعث محو شدن محیط می شود. این برنامه از عملکرد فوکوس خودکار دوربین استفاده می کند و بنابراین تصویر واضح تری را ارائه می دهد.

برنامه سلفی دخترانه Cymera

بهترین برنامه سلفی برای اندروید

Cymera یک برنامه دوربین سلفی رایگان است که می توانید برای بیان پوست صورت و رفع مشکلات سلفی استفاده کنید. وضوح تصویر این برنامه بالا است و برخلاف بسیاری از برنامه های سلفی ، تصاویر با کیفیت پایین را ضبط نمی کند. ویژگی دیگر وجود لنزهای مختلف است. این برنامه از بیش از ده زبان زنده در سراسر جهان پشتیبانی می کند و دارای عملکردهای ضد لرزش و تشخیص خودکار است.

برنامه سلفی را برای Android بارگیری کنید: Lidow

بهترین برنامه سلفی برای اندروید

Lidow یکی از بهترین برنامه های سلفی برای اندروید است. این برنامه فیلترهای زیادی دارد و به راحتی می توانید تصویر خود را با آن ویرایش کنید. حتی می توانید تصاویر خود را از گالری این برنامه وارد کرده و با فیلترهای آن ویرایش کنید. با این برنامه می توانید رنگ تصویر را نیز تغییر دهید. همچنین می توان تصویر را برش داد و اندازه آن را تغییر داد.

برنامه سلفی شکلک های Bestie را بارگیری کنید

بهترین برنامه سلفی برای اندروید

یکی از بهترین برنامه های سلفی برای اندروید ، Bestie است. این برنامه یکی از محبوب ترین برنامه ها در فروشگاه Google Play در سال 2015 است. جلوه های تصویری این برنامه می تواند سلفی شما را زیباتر کند. همچنین می توان با این برنامه در شب سلفی گرفت و نور عکس را تنظیم کرد. همچنین می توانید از این برنامه برای دوربین عقب گوشی استفاده کرده و فیلترها را با آن اعمال کنید. همچنین می توان با این برنامه جزئیات غیرضروری را حذف کرد. در این برنامه 8 نوع نور وجود دارد که انواع مختلف نور را به سلفی شما اضافه می کند.

دانلود برنامه عکس سلفی زیبا

بهترین برنامه سلفی برای اندروید

Sweet Selfie یک برنامه سلفی برای اندروید است که از زیبایی زیبای خودکار و هوشمند برخوردار است. به راحتی می توانید عکس های سلفی خود را در این برنامه ویرایش کرده و عکس ها را مستقیماً از برنامه در سایر شبکه های اجتماعی بارگذاری کنید. قرار دادن امواج ، برچسب ها ، برچسب ها و اشعه ها بر روی تصویر امکان پذیر است. اگر دوربین جلوی تلفن شما فلاش ندارد ، این برنامه می تواند بهترین عکس های سلفی را برای شما ایجاد کند. چندین فیلتر این برنامه در انتخاب شما آزاد است و می توانید با چند فیلتر یک تصویر را ویرایش کنید.

برنامه سلفی شکلک Camera360 را بارگیری کنید

بهترین برنامه سلفی برای اندروید

Camera360 یک برنامه سلفی عروسکی است که فیلترهای زیادی دارد. با استفاده از این برنامه می توانید تصاویر خود را به صورت حرفه ای ویرایش کنید و امکان وارد کردن عکس از گالری وجود دارد ، در عین حال می توانید با دوربین این برنامه عکس بگیرید و آن را با فیلترهای مختلف ویرایش کنید. همچنین می توانید فیلم را با فیلتر ضبط کرده و ویرایش کنید.

PicsArt Photo Studio را بارگیری کنید

بهترین برنامه سلفی برای اندروید

PicsArt Photo Studio یکی از بهترین برنامه های سلفی برای اندروید است. با استفاده از این برنامه می توانید ویرایش های اساسی مانند برش عکس ، تغییر رنگ و … سلفی خود را انجام دهید. همچنین امکان استفاده از این برنامه برای ضبط فیلم و ایجاد فایل های GIF نیز وجود دارد. همچنین می توانید با استفاده از قاب ، ماسک و … عکس های خود را در این برنامه زیباتر کنید.

بهترین برنامه دوربین سلفی برای اندروید: Mirror Image

بهترین برنامه سلفی برای اندروید

Mirror Image یک برنامه سلفی برای اندروید است که به شما کمک می کند تصاویر خود را با آن مقایسه کرده و از فیلترها ، فریم ها و سایر ویژگی های این برنامه برای زیبایی سلفی های خود استفاده کنید. تنظیم نور ، کنتراست تصویر ، رنگ ، سطح گرما و .. امکان پذیر است. این برنامه دارای 40 فیلتر و 60 قاب عکس است و رایگان است.

برای عکس های سلفی نرم افزار نمایش اسلاید اندروید ایجاد کنید

بهترین برنامه سلفی برای اندروید

نرم افزار ایجاد نمایش پرده ای آندروید ممکن است انتخاب شما باشد. با استفاده از این برنامه می توانید نمایش های اسلایدی ایجاد کرده و تصاویر خود را با فیلترهای مختلف افزایش دهید. همچنین می توانید استیکر ، موسیقی ، متن و … اضافه کنید. همچنین می توانید فیلم را در این برنامه ویرایش کنید.

بهترین برنامه سلفی برای اندروید: اینستاگرام

بهترین برنامه سلفی برای اندروید

اینستاگرام همچنین یکی از بهترین برنامه های سلفی در اندروید است. فیلترهای زیادی در قسمت دوربین این برنامه وجود دارد. با استفاده از فیلترها می توانید سلفی های خود را زیبا کنید و حتی برای ساختن سلفی های دوستانه از فیلترهای سرگرم کننده استفاده کنید. اینستاگرام دو برنامه دیگر به نام Boomerang و Layout دارد ، با Boomerang می توانید سلفی در قالب GIF بگیرید و چندین تصویر را به صورت کلاژ با Layout ارسال کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، بهترین برنامه های سلفی اندروید را از Anzel Web ارائه می دهیم. از کدام برنامه برای گرفتن عکس سلفی استفاده می کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.