22
جولای

17 مورد از بهترین مبدل های ویدیو و فرمت ویدئو آندروید را بارگیری کنید

تغییر با استفاده از برنامه های قالب بندی فیلم می توانید فیلم های خود را به راحتی به قالب های مختلف تبدیل کنید. قبلاً مجبور بودید این کار را روی رایانه انجام دهید. اکنون می توانید این تغییرات را در تلفن خود انجام دهید. در این مقاله ، 17 مورد از بهترین برنامه های تبدیل ویدیو و فیلم آندروید را از Anzel Web بررسی و بارگیری می کنیم.

بهترین نرم افزار برای تبدیل فرمت های فیلم برای اندروید

بهترین برنامه های مبدل ویدیو برای آندروید

با پیشرفت تکنولوژی ، دیگر نیازی به استفاده از رایانه برای تغییر قالب فیلم های خود ندارید. اکنون می توانید از بین برنامه های مختلف برای گوشی های اندرویدی ، بهترین ها را برای این کار انتخاب کنید. تبدیل به فرمت ویدئو آندروید بسیار آسان است و می تواند آسان تر از تغییر قالب به کامپیوتر باشد. در این مقاله برنامه تغییر فرمت ویدئو آندروید از Anzel Web را ارائه خواهیم داد. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

نسخه کامل این برنامه ها را می توانید از سرویس های ایرانی بارگیری و نصب کنید.

نرم افزار Video Format Converter را برای Android Mobile Video Converter بارگیری کنید

برای تبدیل قالب فیلم به دستگاه های همراه Android ، نرم افزار بارگیری کنید

بهترین برنامه مبدل ویدیو برای آندروید Video Converter نام دارد. رابط کاربری ساده است. فقط کیفیت و قالب را انتخاب کنید تا بتوانید قالب ویدئو و فیلم را تغییر دهید. برنامه در پس زمینه اجرا می شود و می توانید همزمان با برنامه های دیگر کار کنید. با استفاده از این برنامه می توانید فیلم ها را به فرمت هایی مانند MOV ، WMV ، 3GP ، MP3 ، AVI و … تبدیل کنید. کیفیت صدا پس از تبدیل خوب است. همچنین می توان فیلم را برش داد ، آن را با فیلم های دیگر ترکیب کرد ، آن را کوچکتر کرد و .. حتی می توانید یک آهنگ زنگ را با این برنامه تنظیم کنید و روی جلوه ویدیوی حرکت آهسته قرار دهید.

برنامه Movie Media Converter را برای Android Media Converter بارگیری کنید

برای تبدیل قالب فیلم به دستگاه های همراه Android ، نرم افزار بارگیری کنید

بهترین نرم افزار تبدیل فرمت فیلم برای گوشی اندرویدی Media Converter است که یک برنامه کوچک با یک رابط کاربری ساده است. در نگاه اول ، این برنامه ممکن است شما را به یاد ویندوز 98 بیاندازد. با استفاده از این برنامه می توانید قالب ویدئو را به MP4 و MP3 تغییر دهید. همچنین می توانید فیلم را برش دهید ، کیفیت صدا و فیلم را تغییر دهید. از فرمت هایی مانند AVI ، MPEG ، M4A ، WAV ، OGA و .. پشتیبانی می کند.

Android Video to Video Converter to MP3 Converter، Video Compressor-VidCompact را بارگیری کنید

برنامه تغییر فرمت ویدئو Android را بارگیری کنید

Video Converter to MP3 Converter for Android Video Converter، Video Compressor-VidCompact گزینه مناسب دیگری برای تغییر فرمت های ویدئو و فیلم است. با استفاده از این برنامه می توانید فیلم را به MP4 و MP3 تبدیل کنید. همچنین می توانید ویدئوها را کوتاه و اندازه آنها را کاهش دهید. برای استفاده از تمام ویژگی های این برنامه ، باید یک نسخه مشترک ارائه دهید.

برنامه تبدیل فیلم برای Android Video Transcoder

مبدل قالب ویدیو را برای Android بارگیری کنید

Android Video Transcoder نیز یکی از برنامه های خوب در این زمینه است. این برنامه رایگان است و کاربر می تواند با خیال راحت از آن استفاده کند. این برنامه از امنیت بالایی برخوردار است و در هنگام استفاده از آن تبلیغاتی مشاهده نخواهید کرد. این برنامه از AVI ، GIF ، FLV ، MP4 ، MP3 و WEBM پشتیبانی می کند.

دانلود Video Format Converter Android Video Format Factory

برنامه تغییر فرمت ویدئو Android را بارگیری کنید

Android Video Format Factory گزینه دیگری است که می توانید برای انجام این کار استفاده کنید. این برنامه از فرمت های مختلفی مانند FLV ، AVI ، MKV ، WMA ، OGG ، WAV و .. پشتیبانی می کند. علاوه بر تغییر قالب ، می توانید حجم فیلم ها را با این برنامه کاهش ، تلنگر و کاهش دهید. این برنامه از نظر اندازه کوچک است و فضای زیادی را اشغال نمی کند.

برنامه Video Converter را برای Android Video Converter بارگیری کنید

برنامه تغییر فرمت ویدئو Android را بارگیری کنید

Video Converter یک برنامه تبدیل فیلم برای اندروید است. با استفاده از این برنامه علاوه بر تغییر شکل ، می توانید فیلم ها ، پیرایش و … رابط کاربری برنامه ساده باشد و پیشرفت روند را به صورت درصد در هنگام تغییر شکل نشان می دهد. همچنین می توانید از این برنامه برای جلوه های کند استفاده کنید و به صورت جداگانه صدای ویدیویی داشته باشید.

همانطور که می دانید ، نمی توانید فیلم های ارسال شده برای آنها را در شبکه های اجتماعی بارگیری کنید. برای این کار ، فیلم بارگیری شده از YouTube ، Facebook ، Twitter و .. را بخوانید.

برنامه مبدل ویدئو را برای Android Video Converter MP4، 3GP، MKV Cutter Trimmer بارگیری کنید

برنامه تغییر فرمت ویدئو Android را بارگیری کنید

Video Converter MP4، 3GP، MKV Cutter Trimmer یک برنامه تبدیل فیلم برای آندروید است. استفاده از این برنامه بسیار ساده است. با استفاده از این برنامه می توانید ویدیو و صدا را برش دهید ، ویدیو را ترکیب کنید و … همه این ویژگی ها رایگان است. البته این برنامه نسخه اشتراکی نیز دارد و این نسخه ویژگی های دیگری را نیز شامل می شود. این برنامه از فرمت های FLV ، MKV ، AVI ، MTS ، VOB و فر پشتیبانی می کند.

مبدل فرمت ویدئو آندروید مبدل کامل فیلم

برنامه تغییر فرمت ویدئو Android را بارگیری کنید

برای تبدیل فرمت ویدیوی Android می توانید از Full Video Converter استفاده کنید. البته تبدیل فرمت تنها ویژگی این برنامه نیست. با استفاده از این برنامه می توانید فیلم ها را برش داده و از میزان صدای آنها کم کنید. همچنین می توان سرعت فیلم را کم یا زیاد کرد. حتی می توانید فیلم را بچرخانید و روی آن صدا پخش کنید. استفاده از این برنامه آسان است و می توانید فیلم خود را با چند لمس تهیه کنید. این برنامه کاملا رایگان است.

اگر می خواهید یک فیلم بومرنگ بسازید ، مقاله ایجاد یک ویدیوی تکراری برای Android را بخوانید.

برنامه Video Converter برای آندروید Video Converter Android

برنامه تغییر فرمت ویدئو Android را بارگیری کنید

Video Converter یک آندروید رایگان Video Converter Android است و استفاده از آن بسیار آسان است. با چند ضربه می توانید فیلم خود را تبدیل کنید. با استفاده از این برنامه می توانید قالب ویدئو را به WMA ، MP4 ، WEBM ، VOB ، MOV ، MPG ، AVI ، FLV ، AC3 و … تغییر دهید. این برنامه همچنین دارای یک نسخه برتر است که برای استفاده از آن باید اشتراک خریداری کنید.

Android Video Converter Android Video Converter

برای تبدیل قالب فیلم به دستگاه های همراه Android ، نرم افزار بارگیری کنید

Android Video Converter نیز برنامه خوبی برای این کار است. این برنامه اکثر فرمت ها را پوشش می دهد. حتی می توانید صوتی تصویری را از آن استخراج کرده و در قالب AAC یا MP3 ذخیره کنید. با استفاده از این برنامه می توانید حجم فیلم ها را کاهش دهید. تا جایی که می توانید آنها را از طریق پیام کوتاه ارسال کنید. ویژگی دیگر این برنامه این است که کیفیت فیلم را کاهش نمی دهد مگر اینکه بخواهید.

برنامه تبدیل فیلم برای Android Timbre

مبدل قالب ویدیو را برای Android بارگیری کنید

Timbre Android Video Converter یک برنامه کامل ویرایش ویدئو است. با استفاده از این برنامه می توانید فیلم ها را برش دهید ، آنها را کنار هم قرار دهید و …. این از فرمت های ویدیویی mp4 ، Flv ، Avi ، Mkv ، WebM و MPEG و فرمت های صوتی MP3 ، Wav ، FLAC ، M4a ، Aac و WMA پشتیبانی می کند. تعداد پرونده ها محدودیتی ندارد. این برنامه رایگان است

نرم افزار تبدیل فرمت ویدئو را برای Android Mobile Video to MP3 Converter بارگیری کنید

برای تبدیل قالب فیلم به دستگاه های همراه Android ، نرم افزار بارگیری کنید

Video to MP3 Converter بهترین برنامه مبدل ویدیو برای آندروید است. با استفاده از این برنامه می توانید فیلم خود را برش داده و قالب آن را تغییر دهید. این برنامه از فرمت های مختلف پشتیبانی می کند. همچنین می توانید برای بریدن فایل صوتی و تبدیل آن به آهنگ زنگ از این برنامه استفاده کنید. استفاده از این برنامه بسیار ساده است.

برنامه تبدیل قالب فیلم را برای Android Video MP3 Converter بارگیری کنید

برنامه تغییر فرمت ویدئو Android را بارگیری کنید

Video MP3 Converter یکی دیگر از بهترین نرم افزارهای تبدیل فرمت فیلم برای گوشی های اندرویدی است. یکی از ویژگی های مثبت این برنامه سرعت تبدیل آن است. رابط کاربری ساده است. در نتیجه استفاده از آن آسان است و نیازی به تجربه خاصی در این کار ندارید. همچنین می توانید از این برنامه برای کارهای دیگر مانند برش ، تغییر اندازه و … استفاده کنید.

برنامه Video In MP3 InShot را بارگیری کنید

برنامه تغییر فرمت ویدئو Android را بارگیری کنید

مبدل ویدئو به MP3 InShot یک مبدل قالب ویدئو برای آندروید است. با استفاده از این برنامه می توانید فیلم های خود را به فرم تبدیل کنید. حتی از آنها به عنوان آهنگ های زنگ یا اعلان استفاده کنید. با استفاده از این برنامه می توانید فیلم تبدیل شده را برش ، تبدیل و تبدیل کنید. یکی از ویژگی های مثبت این برنامه این است که می توانید همزمان تا 15 فیلم را تبدیل کنید.

دانلود Video Format Converter Android Video Format Factory

برنامه تغییر فرمت ویدئو Android را بارگیری کنید

نرم افزار Android Video Format Factory به کاربران امکان می دهد قالب فیلم های خود را به راحتی تغییر دهند. استفاده از این برنامه بسیار آسان است زیرا دارای یک رابط کاربری ساده است. ویژگی مثبت این برنامه سرعت بالای تبدیل و تغییر آن است. از MP4 ، MP3 ، FLV و WMA پشتیبانی می کند.از دیگر ویژگی های این برنامه کمبود کیفیت فیلم است.

برنامه Video Converter را برای Android MP4 Video Converter بارگیری کنید

برنامه تبدیل ویدیو را برای Android بارگیری کنید

MP4 Video Converter for Android یکی از بهترین برنامه ها در این زمینه است. این برنامه دارای یک رابط کاربری ساده است. استفاده از آن آسان است و به راحتی می توانید فیلم ها را به فرمت های مختلف تبدیل کنید. همچنین می توان وضوح فیلم ها را تغییر داد. همچنین می توانید زمان شروع و پایان فیلم را برای تغییر قالب انتخاب کنید.

برنامه تبدیل فیلم Android Video to MP3 Converter را بارگیری کنید

برنامه Android Movie Resize را بارگیری کنید

Video to MP3 Converter یکی از بهترین مبدل های ویدیویی برای آندروید است. رابط کاربری ساده این برنامه به کاربران امکان می دهد بدون هیچ مشکلی فیلم های خود را تبدیل کرده و فرمت خود را تغییر دهند. سرعت تبدیل فیلم در این برنامه بسیار زیاد است. در نتیجه می توانید در وقت صرفه جویی کنید. از اکثر فرمت ها مانند 3GP ، FLV ، MP4 و .. پشتیبانی می کند.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، Anzel Web را با یک برنامه تبدیل فرمت ویدئویی اندروید معرفی کردیم. از کدام یک از این برنامه ها برای تغییر قالب ویدئو و فیلم استفاده می کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.