رفتن به نوشته‌ها

17 مورد از بهترین خدمات برای یافتن غذای رایگان در رستوران ها و … خارج از کشور و کشور

روش های مختلفی برای پس انداز وجود دارد که یکی از بهترین آنها استفاده از کوپن تخفیف برای رستوران ها و رستوران های فست فود است. برنامه های مختلفی در این زمینه وجود دارد و حتی بسیاری از رستوران ها و رستوران های فست فود معروف برنامه خاص خود را برای تخفیف دارند. در این مقاله ما 17 مورد از بهترین خدمات رایگان برای یافتن غذا در رستوران ها و از Anzel Web را به شما معرفی خواهیم کرد.

برنامه جستجوی رایگان غذا

بهترین برنامه ها برای یافتن پیشنهادات برای رستوران ها و غذای رایگان

با نصب و استفاده از برنامه های ویژه تخفیف و کوپن رستوران ها و رستوران های فست فود ، می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید. برنامه های خوبی در این زمینه طراحی شده است و در این مقاله 17 مورد از Anzel Web 17 را با بهترین خدمات برای یافتن غذای رایگان در رستوران ها و فست فود به شما ارائه می دهیم. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

غذای خارجی رایگان با Restaurant.com

خدمات یافتن غذا رایگان

برای یافتن غذای رایگان در خارج از کشور می توانید از Restaurant.com استفاده کنید. در این سرویس می توانید کوپن هایی با 50٪ تخفیف پیدا کنید. حتی نیازی نیست کوپن ها را چاپ کنید و فقط روی تلفن خود نمایش دهید. این سرویس تخفیف های دیگری نیز دارد.

غذای رایگان در رستوران گروپون

خدمات یافتن غذا رایگان

Groupon یکی از بهترین خدمات ناهار خوری و غذاخوری رایگان در رستوران است. در این سرویس می توانید بیش از 100000 پیشنهاد و تخفیف در روز پیدا کنید. همه شما باید ثبت نام کنید و فقط رستوران های اطراف خود را پیدا کنید و از تخفیف آنها استفاده کنید.

غذای رایگان با ملکه لبنیات

خدمات یافتن غذا رایگان

Dairy Queen یک فرصت عالی دیگر برای یافتن غذای رایگان است. پیشنهادات خوبی در این سرویس وجود دارد و با مرور آن می توانید بهترین آنها را پیدا کنید.

غذای رایگان در خارج از کشور با Dunkin Donuts

خدمات یافتن غذا رایگان

Dunkin Donuts نیز گزینه خوبی برای یافتن غذای رایگان در خارج از کشور است. با بارگیری این برنامه از ابتدا یک نوشیدنی رایگان به عنوان هدیه دریافت خواهید کرد. علاوه بر این ، مصرف کننده برای هر دلار خریداری شده 5 امتیاز دریافت می کند. پس از کسب 200 امتیاز ، یک نوشیدنی رایگان دیگر دریافت خواهید کرد که قیمت آن می تواند تا 40 دلار باشد.

غذا و ناهار رایگان با Living Social

خدمات یافتن غذا رایگان

با Living Social می توانید غذا و ناهار رایگان نیز پیدا کنید. این برنامه مشابه Groupon است و پیشنهادات این دو تقریباً یکسان است. در این سرویس می توانید رستوران ها و تخفیف های اطراف خود را نیز پیدا کنید. ویژگی مثبت این برنامه ارائه تخفیف بیشتر برای خریدهای گروهی است.

غذای رایگان آمریکایی با بال های وحشی گاومیش

خدمات یافتن غذا رایگان

برای یافتن غذای رایگان در ایالات متحده می توانید از برنامه Buffalo Wild Wings استفاده کنید. به ازای هر ده دلار درآمد شما 100 امتیاز کسب می کنید. علاوه بر این ، با نصب برنامه در همان ابتدای کار ، ده امتیاز به کاربر تعلق می گیرد. با استفاده از این امتیازات می توانید غذای رایگان دریافت کنید.

شام رایگان با چیلی

خدمات یافتن غذا رایگان

برای یافتن غذا و شام رایگان در خارج از کشور می توانید از برنامه چیلی استفاده کنید. با استفاده از این برنامه می توانید برخی از غذاهای این رستوران را به صورت رایگان خریداری کنید. همچنین ، به عنوان هدیه تولد ، یک دسر رایگان دریافت کنید. کوپن های زیادی برای نوشیدنی ، چیپس و … به صورت رایگان در نظر گرفته شده است.

غذای رایگان با نان پانرا

خدمات یافتن غذا رایگان

نان Panera مکانی عالی برای گذران اوقات فراغت است. اگر دوست دارید سوپ و قهوه های خوبی بخورید ، حتماً برنامه را در این رستوران نصب کنید. این رستوران برای افرادی مناسب است که دوست دارند برخی از کارهای خود را هنگام خوردن قهوه و شیرینی های خوشمزه انجام دهند. با هر بار خرید امتیازاتی کسب می کنید که به شما امکان می دهد دفعه بعد از این تخفیف استفاده کنید.

غذای یاب رایگان Chick-Fil-A

خدمات یافتن غذا رایگان

Chick-Fil-A غذای یاب رایگان نیز می تواند کمک کند. بسیاری از وعده های غذایی رایگان در این سرویس وجود دارد. فقط هر روز برنامه را بررسی کنید ، زیرا برخلاف سایر رستوران ها و خدمات ، دلیل و مناسبت خاصی برای غذای رایگان وجود ندارد و می توانید در یک روز عادی پیشنهاد خوبی داشته باشید.

شام و ناهار رایگان با مک دونالد

خدمات یافتن غذا رایگان

مک دونالد همچنین یکی از بهترین خدمات غذایی رایگان است. این زنجیره فست فود طرفداران بسیاری دارد. بهتر است برنامه را نصب کنید زیرا پیشنهادهای خوبی خواهید گرفت. به عنوان مثال ، در آخر هفته ها می توانید با هر خرید یک بسته سیب زمینی رایگان دریافت کنید.

غذای رایگان رستوران با چیپوتل

خدمات یافتن غذا رایگان

Chipotle همچنین یکی از بهترین خدمات غذایی رایگان در رستوران است. به ازای خرید هر دلار ، شما 10 امتیاز می گیرید و با کسب 1250 امتیاز ، کوپن غذایی رایگان دریافت خواهید کرد. کوپن تخفیف نیز در نظر گرفته شده است.

غذای رایگان رستوران با وندی

خدمات یافتن غذا رایگان

همچنین می توانید با نصب برنامه وندی در رستوران غذای رایگان دریافت کنید. این رستوران زنجیره ای به مناسبت های مختلف تخفیف می دهد و دارای یک قسمت منو رایگان است که هر بار غذای آن تغییر می کند.

غذای آمریکایی رایگان با ساندویچ های لذیذ جیمی جان

خدمات یافتن غذا رایگان

با نصب برنامه رستوران Jimmy John’s Gourmet Sandwiches می توانید در ایالات متحده و دیگر کشورهایی که شعبه ای از این فست فود دارند غذای رایگان دریافت کنید. با هر خرید امتیاز کسب می کنید که می توانید در خرید بعدی استفاده کنید و تخفیف بگیرید. همچنین می توانید در سایت ثبت نام کنید و اطلاعات خود را وارد کنید و به عنوان مثال در روز تولد خود یک هات داگ رایگان دریافت کنید.

غذاهای خارجی رایگان با باسکین رابینز

خدمات یافتن غذا رایگان

برای دریافت غذای رایگان در خارج از کشور می توانید برنامه Baskin-Robbins را نصب کنید. این فروشگاه زنجیره ای مختص انواع بستنی است و هر از چندگاهی تخفیف های خوبی را ارائه می دهد. با نصب برنامه این فروشگاه و روشن نمودن پیام آن می توانید از روزها با تخفیف مطلع شوید. امکان دریافت ایمیل تخفیف نیز وجود دارد. فقط اطلاعات خود را در این برنامه پر کنید.

غذا و شام رایگان با Burger King

خدمات یافتن غذا رایگان

یکی دیگر از گزینه های خوب برای صرف غذا و شام رایگان ، استفاده از برنامه فست فود Burger King است. کوپن های تخفیفی این رستوران هر چند روز یکبار تغییر می کند و فقط افرادی که برنامه این رستوران را نصب کرده اند مطلع می شوند. منوی تخفیف در این رستوران بسیار متنوع است.

همبرگر قرمز رابین گورمت

خدمات یافتن غذا رایگان

جستجوی غذای رایگان Red Robin Gourmet Burgers نیز معاملات خوبی ارائه می دهد. به عنوان مثال ، هر ده بار سفارش ، یک وعده غذایی رایگان دریافت خواهید کرد. همچنین می توانید در ماه تولد از تخفیف های ویژه این فست فود استفاده کنید. این فست فود یک درصد سفارش شما را به مدرسه مورد علاقه شما می دهد و به آن کمک می کند.

برای یافتن نزدیکترین خودپرداز ، آموزش یافتن نزدیکترین دستگاه خودپرداز در Google Map را بخوانید.

غذای رایگان در ایران با نذر یاب

خدمات یافتن غذا رایگان

برای یافتن غذای رایگان در ایران می توانید از وب سایت و برنامه نذری یاب استفاده کنید. این سایت به کاربر این امکان را می دهد تا مراسم مختلف را انتخاب کرده و آدرس ایستگاه های نذر را بر اساس شهر پیدا کند. علاوه بر این ، افرادی که نذر می کنند می توانند اطلاعات خود را در این سایت وارد کنند تا افراد بتوانند آن را پیدا کنند.

البته باید بدانید که احتمال تقلب در مصرف کننده وجود دارد. از آنجا که این برنامه به اطلاعات شخصی دسترسی کامل دارد ، از برخی جهات نیز می تواند خطرناک باشد ، زیرا با پرداخت و شارژ حساب کاربری ، کلاهبرداران می توانند به طور ناخواسته حساب کاربر را خالی کنند. در نتیجه احراز هویت سایت و کاربرد آن به کاربر بستگی دارد و باید هنگام نصب و استفاده از آن دقت کنید.

برای آشنایی با برنامه های دریافت کد تخفیف در ایران ، مقاله ارائه 5 سایت برتر برای دریافت کد تخفیف فارسی را بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله بهترین خدمات را در زمینه کوپن و تخفیف هنگام دریافت غذای رایگان از انزل وب ارائه داده ایم. آیا شما هم از این خدمات و برنامه ها استفاده می کنید؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید