رفتن به نوشته‌ها

16 مورد از بهترین سرویس ها و برنامه های نشانه گذاری برای تلفن و رایانه

بسیاری از اتفاقاتی که در طول روز برای یک نوازنده می افتد می تواند او را برانگیزد. وقتی از چیزی الهام می گیرید ، کمی حواس پرتی ، مانند یافتن سریع یک کاغذ و قلم ، می تواند این ایده را از ذهن شما پاک کند. در این حالت ، داشتن یک برنامه نوت بوک آماده روی تلفن یا رایانه می تواند کار شما را آسان کند. در این مقاله ، ما 16 مورد از بهترین سرویس ها و برنامه های نوشتن شبکه را در تلفن ها و رایانه های Anzel Web ارائه می دهیم.

بارگیری بهترین برنامه نشانه گذاری برای Android ، Windows ، آنلاین و…

بهترین برنامه ها و خدمات برای نوشتن موسیقی

با پیشرفت تکنولوژی ، دیگر نیازی به استفاده از دفترهای مخصوص برای نوشتن موسیقی خود ندارید. فقط کافیست از تلفن یا رایانه خود استفاده کرده و برنامه های نشانه گذاری را اجرا کنید. علاوه بر این می توانید از سایت های مختلفی که برای این منظور ایجاد شده اند استفاده کنید. در این مقاله از Anzel Web ، ما به بررسی و بارگیری نرم افزارهای کم حجم برای تلفن ها و رایانه ها می پردازیم. انتظار بیشتر

توجه: می توانید نسخه کامل این برنامه ها را از سرویس های ایرانی بارگیری کنید.

برنامه نمادگذاری MuseScore برای ویندوز

برنامه نشانه گذاری برای ویندوز

می توانید MuseScore for Windows را از وب سایت آن بارگیری کنید. سپس آن را نصب کنید. این برنامه رایگان است. این برنامه هر آنچه برای نوشتن یادداشت نیاز دارید را در اختیارتان قرار می دهد. با استفاده از این برنامه لازم نیست نگران طول نماد خود باشید. می توانید این کار را به طور نامحدود ادامه دهید. یکی از ویژگی های مثبت این برنامه تغییر میانبرها توسط کاربران است.

نرم افزار علامت گذاری آنلاین BlankSheetMusic

نرم افزار ضبط آنلاین

BlankSheetMusic یک سایت نشانه گذاری آنلاین است. وقتی وارد این سایت می شوید ، یک صفحه ساده با علامت گذاری پیدا خواهید کرد. می توانید برخی از نمادهای اصلی موسیقی را در سایت پیدا کرده و به صفحات خالی اضافه کنید. امکان چاپ صفحات نیز وجود دارد. البته ، شما نمی توانید یادداشت های خود را اضافه کنید و فقط باید از موارد موجود در کاربرگ استفاده کنید. علاوه بر این ، اگر می خواهید یادداشت ها را به صورت دستی بنویسید ، می توانید صفحات خالی را در این سایت چاپ کنید. ویژگی خوب دیگر این سایت این است که می توانید اندازه کاغذ ، حاشیه و.

برای یادگیری گیتار می توانید از نرم افزار خاصی استفاده کنید. برای آشنایی با این برنامه ها مقاله دانلود بهترین برنامه آموزشی اندروید و گیتار را مطالعه کنید.

برنامه رایگان نشانه گذاری LilyPond را بارگیری کنید

یک برنامه ضبط موسیقی رایگان بارگیری کنید

LilyPond یک نرم افزار نشانه گذاری ساده است که برای Windows ، Mac و Linux منتشر شده است. برای استفاده از این برنامه نمی توانید از سیستم کشیدن و رها کردن استفاده کنید. این سیستم به طور کلی در سایر نرم افزارهای نشانه گذاری استفاده می شود. برای اینکه بتوانید در این برنامه یادداشت بنویسید ، باید از ورودی متن استفاده کنید. این زمان خواهد برد. اگر بیشتر به سبک موسیقی سنتی کار کرده اید ، فقط به سبک این برنامه عادت خواهید کرد.

برنامه نویسی Musink

برنامه نماد گذاری

Musink یکی دیگر از برنامه های ضبط است که می توانید از آن استفاده کنید. این برنامه برای ویندوز مناسب است. با استفاده از این برنامه می توانید برگه موسیقی خود را به عنوان یک فایل MIDI بارگیری کنید. برای نوشتن یادداشت در این برنامه ، کافی است روی یادداشت مورد نظر خود کلیک کرده و سپس مکان آن را مشخص کنید. در این برنامه قالب های آماده وجود دارد. بیشتر قسمتهای مهم این مدلها آماده و از پیش تعریف شده هستند.

اگر نوازنده طبل هستید ، حتماً از این برنامه استفاده کنید. این برنامه دارای ابزارهای خاصی برای این ابزار است. Musink همچنین دارای نسخه پولی است و برای استفاده از همه ویژگی های آن باید این نسخه را خریداری کنید.

برنامه ضبط گیتار و … forScore

برنامه نماد گذاری

forScore یک برنامه برچسب زدن گیتار برای iOS است. با برگهای این برنامه می توانید به دلخواه یک علامت گذاری کنید. همچنین امکان سفارشی سازی قسمت های مختلف ورق وجود دارد. یکی از ویژگی های مثبت این برنامه این است که می توانید هنگام استفاده از آن ، از برنامه های دیگر در تلفن یا رایانه لوحی خود استفاده کنید. این برنامه با فضای ذخیره سازی ابر همگام سازی می شود. همچنین می توانید PDF های موسیقی را مستقیماً از سایت های مختلف بارگیری کنید. حتی یک بخش آموزشی نیز وجود دارد.

برنامه ضبط پیانو و EasyABC.

برنامه نماد گذاری

EasyABC یک برنامه نشانه گذاری برای Windows و Mac است. این برنامه برای کار با فایل های ABC طراحی شده است تا بتوانید آنها را از طریق کارت صدای سیستم خود پخش کنید. از abcm2ps و abc2midi پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد فایل های MusicXML ، MIDI و Composer قابل توجه را استخراج کنید. در نسخه ویندوز ، می توانید آهنگ ها را مستقیماً از MIDI در این برنامه ضبط کنید.

نرم افزار نشانه گذاری آنلاین Noteflight

برنامه نماد گذاری

نرم افزار نشانه گذاری آنلاین Noteflight دارای چندین بخش مختلف است. می توانید تا 10 بار از نسخه رایگان استفاده کنید و برگه ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید برگه های خود را چاپ کرده و در تلفن خود موسیقی ایجاد کنید و با سایر نوازندگان و نوازندگان ارتباط برقرار کنید. اگر می خواهید به طور نامحدود از آن استفاده کنید ، باید یک نسخه مشترک خریداری کنید.

برای آشنایی با برنامه های شبیه سازی پیانو ، مقاله دانلود برنامه آموزش و تمرین پیانو را در گوشی خود بخوانید.

برنامه نشانه گذاری Sibelius برای Windows و Mac

برنامه نشانه گذاری برای ویندوز

دفترچه یادداشت برای Windows و Mac Sibelius یک برنامه عالی برای مبتدیان است. این برنامه دارای دو نسخه رایگان و مشترک است. البته بخش رایگان دارای محدودیت هایی است و برای استفاده از تمام ویژگی های این برنامه ، باید یک نسخه مشترک خریداری کنید. با این حال ، بخش رایگان برنامه برای استفاده اولیه کار می کند.

برنامه نشانه گذاری Android Maestro

برنامه نویسی اندروید

برنامه نشانه گذاری اندروید Maestro این برنامه دارای ویژگی های زیادی است و با وجود همه این ویژگی ها ، رایگان است. کاربران اندروید می توانند از آن استفاده کنند. رابط کاربری برنامه ساده است و می توانید بلافاصله با استفاده از یادداشت های موجود یادداشت بنویسید. از بیش از 125 ساز موسیقی پشتیبانی می کند و فقط برای نت نویسی نیست.

نرم افزار نشانه گذاری گیتار برای نوت بوک موسیقی Android

برنامه نشانه گذاری اندروید

نرم افزار Guitar Notation for Android Musical Notepad حداقل برنامه رایگان است. رابط کاربری ساده این برنامه به همه امکان استفاده از آن را می دهد. کاربران می توانند از آن برای به اشتراک گذاشتن یادداشت های خود با دوستان خود استفاده کنند. حتی می توانید یادداشت ها را با اشاره و قلم وارد کنید. البته برای استفاده از این ویژگی باید صفحه ای بزرگتر از تلفن همراه داشته باشید. نوت بوک موسیقی یکی از بهترین برنامه ها برای علامت گذاری تلفن است.

برنامه نماد گذاری نوار گاراژ

برنامه نویسی اندروید

نوار گاراژ یک سنج برای iOS است. این برنامه از سازهای مختلف موسیقی پشتیبانی می کند. فقط ابزار مورد نظر را انتخاب کرده و شروع به نوشتن یادداشت کنید. البته قسمت رایگان این برنامه محدودیت هایی دارد. سایر ویژگی های مثبت شامل سازگاری با نسخه رایانه شخصی است.

این برنامه قالب های آماده را در اختیار شما قرار می دهد و در عین حال می توانید برگه های خود را ایجاد کنید. سایر ویژگی ها شامل پشتیبانی چند لمسی است.

برنامه علامت گذاری Tonbak و Flat Online Flat.io

نماد آنلاین

Flat.io یکی دیگر از گزینه های عالی برای علامت گذاری آنلاین است. این سایت ساده به نظر می رسد. همچنین می توانید نرم افزار را بارگیری و نصب کنید. کافی است با حساب Google یا Facebook خود وارد شوید و شروع به نوشتن یادداشت کنید. نکته جالب در مورد این سرویس توانایی به اشتراک گذاری آن با دیگران و اجازه ویرایش آن به دیگران است.

برنامه نشانه گذاری Def and ore Score Cloud

برنامه تعریف نماد

Score Cloud یک برنامه عالی برای iOS است. تفاوت این برنامه با سایر نرم افزارها در این است که مانند Shazam کار می کند. فقط آهنگ مورد نظر خود را برای آن پخش کنید و نت ها آن را به شما تحویل می دهند! Score Cloud یک برنامه یادداشت برداری برای گوشی ها و ویندوز است.

برنامه نماد گذاری Symphony Pro

برنامه نماد گذاری

می توانید Symphony Pro را روی دستگاه های اپل اجرا کنید. این برنامه بیش از صد ساز ، به ویژه پیانو را پشتیبانی می کند. رابط کاربری برنامه ساده و آسان برای استفاده است. یکی از ویژگی های مثبت این برنامه پشتیبانی از قابلیت درج یادداشت ها با استفاده از قلم است. این کار شما را آسان تر می کند. این برنامه همچنین از MIDI پشتیبانی می کند.

نرم افزار ضبط حجم کم Medly را بارگیری کنید

برنامه ضبط با حجم کم را بارگیری کنید

Medly یک برنامه علامت گذاری برای کاربران دستگاه های iOS است. رابط برنامه ساده است و استفاده از آن بسیار آسان خواهد بود. یکی از ویژگی های جالب این برنامه این است که می توانید آهنگی را در داخل آن باز کرده و نت ها را بردارید. علاوه بر این ، نت های آماده از هر سبک موسیقی ، آماده وجود دارد. با استفاده از این برنامه می توانید زمان زیادی را ذخیره کنید.

برنامه Notation برای اندروید Notation pad

برنامه های نوت بوک روی تلفن

Notation pad for Android Notation pad یکی دیگر از گزینه های مناسب است که می توانید بر روی گوشی خود نصب کنید. فایلهای خروجی این برنامه MusicXML است. در نتیجه ، می توانید ایمیل ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و آنها به راحتی می توانند فایل را در دستگاه ها و برنامه های دیگر باز کنند. این برنامه رایگان است. Notation Pad یکی از بهترین برنامه های نشانه گذاری برای گوشی اندرویدی شما است.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، بهترین خدمات و برنامه های نوشتاری شبکه برای تلفن ها و رایانه ها را از Anzel Web ارائه می دهیم. از کدام یک از این خدمات و برنامه ها استفاده می کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید