14
آوریل

15 مورد از بهترین گزینه ها برای موسیقی Google Play و YouTube Music

Google Play Music ، که هم اکنون به عنوان YouTube Music عمل می کند. ، یکی از محبوب ترین سرویس ها برای بارگیری و بارگذاری موسیقی است. اگر به این سرویس دسترسی ندارید یا می خواهید فضای بیشتری برای آهنگ های خود داشته باشید ، می توانید از سرویس های مشابه هر دو استفاده کنید. در این مقاله ما 15 بهترین برنامه جایگزین Google Play Music و YouTube Music را از Anzel Web ارائه و بارگیری خواهیم کرد.

گزینه های دیگری برای موسیقی Google Play و YouTube Music بارگیری کنید

بهترین گزینه ها برای موسیقی Google Play و YouTube Music

سایت ها ، برنامه ها و خدمات بسیاری در جهان برای مدیریت و پخش موسیقی وجود دارد. موسیقی Google Play و YouTube Music از بهترین این خدمات هستند ، اما گاهی اوقات محدودیت هایی برای برخی از کاربران وجود دارد. به جای استفاده از این برنامه ، می توانید از سایر خدمات مشابه استفاده کنید. بخاطر داشته باشید که برای استفاده از بیشتر این سرویس ها به تعویض IP نیاز دارید. در این مقاله ما 15 برنامه با عملکردهای Google Play Music و YouTube Music از Anzel Web را به شما ارائه خواهیم داد. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

Spotify بهترین گزینه برای موسیقی Google است

اگر به دنبال برنامه ای با ویژگی های موسیقی Google Play هستید ، Spotify را به شما معرفی می کنیم. این سرویس پخش کننده موسیقی از ویژگی های بسیاری برخوردار است و بهترین آهنگ های روز دنیا بلافاصله به اشتراک گذاشته می شوند. کاربران می توانند از بخش رایگان آن استفاده کنند.

برنامه های موسیقی Google Play جایگزین

بخش رایگان شامل تبلیغات است. نسخه دسک تاپ Spotify مانند نسخه تلفن روان و آسان برای استفاده است. برای استفاده از این سرویس ، باید از برنامه های تغییر IP استفاده کنید. برای استفاده کامل از Spotify ، می توانید اشتراک ماهیانه را با قیمت 9.99 دلار خریداری کنید.

آمازون موسیقی جایگزین Youtube Music می شود

برنامه های موسیقی Google Play جایگزین

همچنین می توانید از Amazon Music به عنوان جایگزینی برای Youtube Music استفاده کنید. این سرویس بیش از 60 میلیون آهنگ دارد و از معدود خدماتی است که امکان خرید آهنگ را فراهم کرده است. البته ممکن است نتوانید همه آهنگ های Youtube Music و Google Play Music را در این سرویس پیدا کنید ، اما بیشتر آنها را می توانید پیدا کنید. برای استفاده از تمام ویژگی های این سرویس ، باید اشتراک ماهیانه خریداری کنید. بخش رایگان موسیقی آمازون محدودیت هایی دارد.

Apple Music جایگزینی برای YouTube Music است

Apple Music مشابه YouTube Music و Google Play Music است. این سرویس آهنگ های بی شماری نیز دارد. شما می توانید بیش از 60 میلیون آهنگ را در این سرویس پیدا کنید. کاربران اندروید نیز می توانند از این سرویس استفاده کنند.

برنامه های موسیقی Google Play جایگزین

البته ، هنگام نصب این برنامه بر روی دستگاه های اندرویدی ، ممکن است با خطاهای زیادی روبرو شوید ، اما کاربران iOS می توانند با خیال راحت از آن استفاده کنند. برای استفاده از تمام ویژگی های Apple Music ، باید اشتراکی را خریداری کنید که 9.99 دلار در ماه باشد.

SoundCloud جایگزین موسیقی Google Play می شود

برنامه های موسیقی Google Play جایگزین

SoundCloud جایگزین دیگری برای موسیقی Google Play است. این سرویس نه تنها آهنگ های محبوب را در اختیار کاربران قرار می دهد ، بلکه کاربران به آهنگ های هنرمندان مستقل ، مبتدی ، زیرزمینی و هنرمند نیز دسترسی دارند. برای دسترسی به آهنگ های محبوب باید اشتراکی خریداری کنید ، اما می توانید از یک حساب رایگان برای گوش دادن به آهنگ های دیگر استفاده کنید.

برنامه ای مانند Google Play Music TIDAL

برنامه های موسیقی Google Play جایگزین

TIDAL برنامه دیگری مشابه Google Play Music است. نسخه رایگان این برنامه فرصت های زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. آهنگ هایی با کیفیت های مختلف در دسترس کاربران است. علاوه بر این ، کاربر می تواند کیفیت بارگذاری آهنگ های خود را کنترل کند. برای استفاده از تمام ویژگی های Tidal ، باید اشتراک ماهیانه را خریداری کنید که دو نوع است.

برای یادگیری نحوه دسته بندی بهتر موسیقی و فایلهای عکس در تلفن خود ، به آموزش نحوه سازماندهی و پوشه گالری ها ، موسیقی و پرونده ها در Android مراجعه کنید.

برنامه ای مشابه Qobuz YouTube Music

برنامه های موسیقی Google Play جایگزین

Qobuz همچنین شبیه YouTube Music و Google Play Music است. این برنامه بسیار شبیه Tidal است. شما می توانید بیش از شصت میلیون ترک در این سرویس پیدا کنید. بیشتر آنها از کیفیت بالایی برخوردار هستند. استفاده آنلاین و محدود آن رایگان است ، اما اگر می خواهید آهنگ ها را بارگیری کنید تا بتوانید بصورت آفلاین گوش دهید ، باید اشتراک ماهیانه خریداری کنید.

مانند جاماندو موسیقی Google Play

برنامه های موسیقی Google Play جایگزین

Jamendo همچنین می تواند به عنوان جایگزینی برای موسیقی Google Play استفاده شود. اگر به دنبال نوازندگان و خوانندگان معروف نیستید ، می توانید از این سرویس استفاده کنید. در این سرویس می توانید خوانندگان جدیدی پیدا کرده و با گوش دادن به آهنگ های آنها از آنها حمایت کنید. این برنامه کمی صدای Soundcloud دارد.

اگر در استفاده از موسیقی Google play مشکلی دارید ، به آموزش 8 روش برای حل موسیقی Google Play مراجعه کنید.

برنامه را با ویژگی های Google Play Music Plex

برنامه های موسیقی Google Play جایگزین

Plex همچنین جایگزین مناسبی برای موسیقی Google Play است. قسمت رایگان این سرویس محدودیت هایی دارد اما در صورت خرید برنامه و خرید اشتراک ماهیانه ، می توانید از بسیاری از ویژگی های آن استفاده کنید. برنامه ای که روی رایانه شما نصب شده است با تلفن شما همگام سازی می شود و شما فقط باید آهنگ مورد نظر را در یکی از آنها پیدا کنید تا بتوانید از طریق دستگاه دیگری گوش دهید.

برنامه ای مشابه Google Play iBroadcast Music

برنامه iBroadcast مشابه YouTube Music است. رابط کاربری این سرویس در نگاه اول چندان جذاب نیست ، اما اگر می خواهید به آهنگ های آپلود شده خود دسترسی راحت تری داشته باشید ، iBroadcast گزینه خوبی است. علاوه بر وب سایت ، این سرویس دارای برنامه هایی برای Android و iOS است.

برنامه های موسیقی Google Play جایگزین

از Chromecast پشتیبانی می کند و لیست پخش خوبی مانند Spotify دارد. با خرید اشتراک ماهانه می توانید از خدمات بیشتری لذت ببرید. از طرف مثبت ، نرم افزار دسک تاپ iBroadcast می تواند فایل های موسیقی را در رایانه شما پیدا کرده و آنها را با لیست پخش موجود در سرویس همگام سازی کند.

جایگزینی برای Google Music Media Leap

برنامه های موسیقی Google Play جایگزین

Media Leap برنامه ای مشابه موسیقی Google Play است که به کاربران امکان می دهد یک ترابایت موسیقی را بر روی سرورهای این سرویس بارگذاری کنند. این ویژگی رایگان است و نیازی به خرید اشتراک برای آن نیست. همچنین می توان آهنگ ها را بارگیری و به صورت آنلاین گوش داد. با این وجود کار با آن کمی دشوار است و مدیران این سرویس قول داده اند که به زودی این مشکل برطرف خواهد شد. در صورت نیاز به فضای بیشتر ، می توانید اشتراک ماهانه را نیز خریداری کنید.

Deezer جایگزینی برای YouTube Music است

برنامه های موسیقی Google Play جایگزین

Deezer یکی از بهترین گزینه ها برای موسیقی Google Play و YouTube Music است. استفاده از این سرویس محدودیت هایی دارد و کاربران می توانند حداکثر تا 2000 پرونده MP3 را در این سایت بارگذاری کنند. برای استفاده از سایر ویژگی های این سرویس ، باید اشتراک ماهیانه خریداری کنید. قسمت رایگان این سرویس شامل تبلیغات است. این سرویس برای افرادی مناسب است که دوست دارند لیست پخش خود را محدود کنند و فقط آهنگ های مورد علاقه خود را حفظ کنند.

Astiga جایگزین Youtube Music می شود

برنامه های موسیقی Google Play جایگزین

Astiga یکی دیگر از گزینه های مناسب برای موسیقی Google Play و YouTube Music است. استفاده از این سایت آسان است و رابط کاربری ساده ای دارد. در این سایت می توانید آهنگ هایی را که در فضای ذخیره سازی ابری ذخیره کرده اید گوش دهید. شما می توانید به صورت رایگان از این سرویس استفاده کنید اما با خرید اشتراک ماهانه یا سالانه می توانید از سایر ویژگی های این سرویس بهره مند شوید. همچنین می توانید از این سرویس در Android استفاده کنید.

CloudBeats جایگزین برنامه موسیقی Google Play می شود

برنامه های موسیقی Google Play جایگزین

CloudBeats همچنین جایگزین موسیقی Google Play و YouTube Music می شود. مانند Astiga ، به سرویس ذخیره سازی ابری متصل می شود. برای استفاده از ویژگی های اصلی این سرویس نیازی به خرید اشتراک نیستید ، اما اگر می خواهید از سایر ویژگی ها استفاده کنید ، باید اشتراک ماهیانه خریداری کنید. با مشترک شدن می توانید آهنگ ها را بارگیری کنید. فقط در Android و iOS می توانید از این سرویس استفاده کنید.

CloudPlayer جایگزین موسیقی Google Play می شود

برنامه های موسیقی Google Play جایگزین

همچنین می توانید از CloudPlayer به عنوان جایگزینی برای موسیقی Google Play و YouTube Music استفاده کنید. این سرویس شباهت های زیادی با CloudBeats دارد. با استفاده از نرم افزار Android خود می توانید به ذخیره سازی OneDrive ، Dropbox یا Google Drive متصل شوید و فایلهای صوتی خود را مدیریت کنید. همچنین می توان فایل ها را توسط خواننده ، ژانر و … دسته بندی کرد. همچنین اگر ظاهر آن را دوست ندارید ، می توانید موضوع را تغییر دهید. نسخه iOS این سرویس وجود ندارد. با خرید اشتراک ماهانه می توانید از سایر ویژگی های این سرویس بهره مند شوید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، بهترین برنامه های جایگزین برای موسیقی Google Play را از Anzel Web ارائه می دهیم. ترجیح می دهید از کدام یک از این خدمات استفاده کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.