2
جولای

13 روش خلاقانه و عملی برای ساخت تجهیزات با جعبه میوه

شما احتمالاً جعبه های میوه ای چوبی را دیده اید و در نگاه اول فکر کردید که این جعبه ها فقط برای نگهداری میوه مفید هستند ، اما باید بگویم که می توان از این سبدها برای ساخت لوازم جانبی زیادی استفاده کرد. فقط چند جعبه میوه سالم درست کنید و به ایده های خود برسید. در این مقاله ما از Anzel Web 13 روش خلاقانه و کاربردی برای ساخت اشیا with با جعبه میوه را به شما می آموزیم.

نحوه ساخت کاردستی با جعبه میوه در خانه

؟ بهترین پروژه ها و ایده های جعبه چوبی DIY

سبدهای میوه ای چوبی یکی از آن لوازم جانبی است که می توانید برای انجام کارهای مختلف از آن استفاده کنید. این جعبه ها در اندازه های مختلفی ارائه می شوند و گاهی اوقات شما فقط با خلاقیت به چند سبد میوه نیاز دارید. در این مقاله نحوه ساخت کاردستی با جعبه میوه را از انزل وب به شما آموزش خواهیم داد. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

با یک جعبه میوه قفسه بسازید

برای تهیه قفسه با جعبه میوه به چندین جعبه میوه احتیاج دارید. برای نقاشی می توانید از اسپری رنگ استفاده کنید. بسته به اینکه چه وسیله ای می خواهید در آن قرار دهید ، تصمیم بگیرید که از چسب یا میخ استفاده کنید. فیلدها را با توجه به تعداد لایه هایی که می خواهید مرتب کنید. سپس آنها را با میخ و چکش وصل کنید. در آخر کف ها را اسپری یا مسواک بزنید.

ساخت وسایل با جعبه میوه

همچنین می توانید چهار چرخ را به انتهای آن متصل کنید تا بتوانید آن را حرکت دهید.

ساخت وسایل با جعبه میوه

ساخت کتاب با جعبه میوه

چندین جعبه برای ساخت کتابخانه جعبه های میوه آماده کنید. می توانید جعبه ها را رنگ آمیزی کرده و بهم میخ بزنید. نوع چیدمان جعبه ها به سلیقه شما بستگی دارد. اگر قرار نیست یک کتابخانه بلند بسازید ، کافی است جعبه ها را روی هم قرار دهید ، اما برای ساخت یک کتابخانه طولانی ، جعبه ها را با میخ وصل کنید. برای این کار می توانید از دریل و پیچ استفاده کنید.

ساخت وسایل با جعبه میوه

ساخت وسایل با جعبه میوه

ساخت میز تلویزیون با جعبه میوه

برای ساخت میز تلویزیون با جعبه میوه کافی است چهار جعبه را به صورت جفت روی هم قرار دهید و در کنار هم قرار دهید. همچنین می توانید کتاب ، دکوراسیون ، کنسول ، پخش کننده و موارد دیگر قرار دهید. داخل قفسه ها برای بستن بهتر است جعبه ها را با میخ وصل کنید. سپس برخی از اشیا heavy سنگین مانند کتاب ، سنگ نمک و … را در قفسه پایین قرار دهید. به دلیل سبک بودن جعبه ها و وزن تلویزیون ممکن است سقوط کند.

ساخت وسایل با جعبه میوه

ساخت سبد با وسایل دور ریختنی

ساخت وسایل با جعبه میوه

برای تهیه یک سبد با وسایل یکبار مصرف ، فقط یک جعبه میوه را خرد کنید. سپس رنگ مورد نظر خود را بسازید. می توانید از الگوهای طراحی استفاده کنید و طرح های مختلفی روی چوب ایجاد کنید. سپس وسایل خود را درون آن قرار داده و کنار اتاق قرار دهید.

با یک جعبه میوه یک میز درست کنید

می توانید روش های مختلفی برای تهیه میز با جعبه میوه را امتحان کنید. جعبه ها را به دلخواه کنار هم قرار دهید. می توانید برای آن چرخ درست کنید و آن را با پیچ ببندید تا بتوانید میز را به راحتی جابجا کنید. شما می توانید اشکال زیادی را انجام دهید. در نتیجه از خلاقیت خود استفاده کنید.

ساخت وسایل با جعبه میوه

ساخت وسایل با جعبه میوه

خلاقیت با جعبه های چوبی میوه و قفسه سازی

در این روش خلاقیت با یک جعبه میوه کوچک به میخ ، چکش (می توانید از دریل و پیچ استفاده کنید) ، رنگ و تعدادی جعبه میوه کوچک نیاز دارید. سپس چیدمان جعبه ها را روی کاغذ بکشید تا بدانید قبل از نصب روی دیوار می خواهید چه طرحی بکشید. حالا جعبه ها را رنگ کنید و سپس آنها را به دیوار بچسبانید. ارتفاع این کار به سلیقه شما بستگی دارد.

ساخت وسایل با جعبه میوه

همچنین می توانید از جعبه های کوچک به عنوان قفسه استفاده کنید.

ساخت وسایل با جعبه میوه

ساخت وسایل با جعبه میوه

با یک جعبه میوه تختخواب درست کنید

برای تهیه تختخواب با جعبه میوه ، به چندین سبد میوه سالم و مفید نیاز دارید. تعداد جعبه ها به اندازه تخت بستگی دارد. به طور کلی برای یک تخت دونفره به 10 تا 12 جعبه نیاز دارید. تنها کاری که باید بکنید این است که جعبه ها را به عنوان پایه کنار هم قرار دهید و تشک را روی آن قرار دهید. برای اطمینان از جابجایی جعبه ها ، بهتر است آنها را با میخ یا پیچ وصل کنید.

ساخت وسایل با جعبه میوه

ساخت میز کنار مبلمان با جعبه میوه

برای ساخت میز کنار مبلمان با جعبه میوه ، به جعبه میوه ، چرخ ، تخته چوبی و پایه برای اتصال نیاز دارید.

ساخت وسایل با جعبه میوه

چرخ ها را به قسمت پایین جعبه بچرخانید. سپس تخته را با پایه به بدنه جعبه وصل کنید. برای قرار دادن کنترل ، بالش ، کتاب و موارد دیگر می توانید از قسمت جعبه استفاده کنید.

برای ساخت چراغ شب ، آموزش ساخت چراغ شب ساده با وسایل دور ریختنی را بخوانید.

خلاقیت با جعبه میوه و ساخت میز

ساخت وسایل با جعبه میوه

برای تهیه میز با جعبه میوه می توانید از جعبه ها به عنوان پایه استفاده کنید. سپس یک تخته چوبی محکم به اندازه دلخواه برش داده و روی جعبه ها قرار دهید. برای استفاده راحتتر ، پیشنهاد می کنیم جعبه هایی را که به عنوان پایه استفاده کرده اید با میخ محکم کرده و سپس آنها را به تخته پیچ کنید. به این ترتیب دیگر نگران جابجایی پایه نخواهید بود.

باغچه ای با جعبه میوه درست کنید

برای ساخت گلخانه با جعبه میوه به نایلون ، خاک باغچه ، گل و گیاه و یک جعبه میوه احتیاج دارید. فقط داخل جعبه را با نایلون بپوشانید. سپس خاک باغچه و گیاهان را در آن بکارید. می توانید جعبه ها را به دلخواه خود مرتب کنید. برای زیباتر شدن جعبه ها می توانید از رنگ نیز استفاده کنید.

ساخت وسایل با جعبه میوه

برای کاشت سبزیجات در جعبه میوه نیز می توانید همین کار را انجام دهید.

ساخت جعبه کفش با جعبه میوه را یاد بگیرید

برای ساخت جعبه کفش با جعبه میوه کافیست جعبه ها را به دلخواه کنار هم قرار دهید. می توانید آنها را بکشید یا بپیچید ، اما مجبور نیستید.

ساخت وسایل با جعبه میوه

با بلوک می توانید کارهای جالبی نیز انجام دهید. برای آشنایی با ایده های او ، 30 ایده خلاقانه با بلوک های بتونی برای محیط داخلی و خارجی را بخوانید.

ساخت مبل با جعبه میوه

برای ساخت صندلی با جعبه میوه می توانید از ایده های مختلف استفاده کنید. برای این کار به یک جعبه میوه محکم ، پارچه ، منگنه ، ابر برای پر کردن پارچه و رنگ آمیزی احتیاج دارید. ابتدا جعبه را به دلخواه رنگ کنید. سپس پارچه را به تخته وصل کنید و آن را با ابر مخصوص پر کنید. سپس آن را به بالای جعبه وصل کنید.

ساخت وسایل با جعبه میوه

ساخت گلدان با سبد میوه

ساخت وسایل با جعبه میوه

برای تهیه گلدان با جعبه میوه ابتدا جعبه را آسیاب کنید. سپس روی آن نقاشی کنید. برای ثابت نگه داشتن رنگ می توانید از اسپری استفاده کنید. اگر قرار است گلدان را داخل خانه قرار دهید ، نباید دست انداز ، چوب کوچک و … چوب وجود داشته باشد ، زیرا هنگام حرکت ممکن است دست آسیب ببیند.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله Anzel Web از روش خلاقانه و عملی ساخت تجهیزات جعبه میوه یاد گرفتیم. کدام یک از این لوازم جانبی را درست خواهید کرد؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.