8
مه

13 بهترین سایت و برنامه جایگزین در YouTube

اگر تماشای فیلم های مختلف را دوست دارید ، YouTube خدمات خوبی برای شماست اما تنها گزینه نیست! به غیر از YouTube ، سایتها و برنامه های دیگری وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید و می توانید فیلم های جدیدی را در آنها پیدا کنید. در این مقاله شما را با 13 سایت برتر در YouTube و برنامه های جایگزین Anzel Web آشنا می کنیم.

بهترین برنامه ها و سایت ها مانند YouTube

۱۳ سایت های ویدئویی جایگزین یوتیوب

برای یافتن فیلم های مختلف می توانید از سایت ها و برنامه هایی غیر از YouTube استفاده کنید. سایت های مشابه بسیاری در YouTube وجود دارد ، اما در این پست انزل وب بهترین ها را به شما معرفی خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

سایت جایگزین در YouTube: Vimeo

گزینه های جایگزین برای YouTube

Vimeo یکی از بهترین سایت های جایگزین برای YouTube است. شما می توانید فیلم های با کیفیت بالا را در این سایت پیدا کنید و هدف اصلی آن ارائه فیلم های با وضوح بالا به کاربران است. این سایت جایگزین YouTube همچنین از فیلم های 360 درجه پشتیبانی می کند. جستجو آسان است و دارای دسته ها و کانال های مختلف است.

مشابه برنامه YouTube: Metacafe

گزینه های جایگزین برای YouTube

Metacafe یک برنامه مشابه در YouTube است که اکثر فیلم های آن کوتاه هستند. محتوای بارگذاری شده در این سایت تقریباً مشابه محتوای YouTube است و می توانید همه موارد را در آن پیدا کنید. یکی از ویژگی های مثبت این سایت سادگی و رابط کاربری ساده آن است. علاوه بر این ، به راحتی می توانید محبوبیت ، ویدیوهای محبوب و جدید را با دسته بندی های آن پیدا کنید.

حرکت روزانه چیست؟

گزینه های جایگزین برای YouTube

Dailymotion یکی از بهترین گزینه ها برای YouTube است. علاوه بر فیلم های حرفه ای ، می توانید فیلم های آماتور را نیز در این سایت پیدا کنید. این سایت می تواند به عنوان جدی ترین رقیب در Youtube معرفی شود. برای یافتن فیلم ها می توانید از دسته های مختلف استفاده کنید. همچنین امکان ایجاد حساب کاربری نیز وجود دارد. ویدیوهایی که در آینده به شما پیشنهاد می شوند براساس جستجوهای قبلی شما است. در نتیجه به راحتی می توانید علایق خود را پیدا کنید.

جایگزین YouTube: اوترئون

گزینه های جایگزین برای YouTube

Utreon جایگزینی برای YouTube است. این سرویس جدیدتر و سختگیرانه تر از YouTube است. می توانید برای خود یک حساب کاربری ایجاد کنید و فیلم های خود را برای آن ارسال کنید. مطمئناً لازم نیست دوباره فیلم های خود را بارگذاری کنید. این برنامه ویدیوهای YouTube شما را همگام سازی می کند.

جایگزینی برای بایگانی اینترنتی YouTube

گزینه های جایگزین برای YouTube

یک سرویس جایگزین YouTube ، اینترنت بایگانی ، نیز گزینه خوبی است. در این سرویس علاوه بر فیلم می توانید کتاب ، آهنگ ، نرم افزار و موارد دیگر نیز پیدا کنید. اگر به دنبال محتوای تاریخی هستید ، حتماً این سرویس را امتحان کنید. کاربران می توانند فیلم های خود را در این سرویس بارگذاری کنند.

گزینه های خوبی برای خدمات Google وجود دارد. برای آشنایی با آنها می توانید به 41 مورد از بهترین گزینه های خدمات Google مراجعه کنید.

Crackle برنامه ای مشابه YouTube است

گزینه های جایگزین برای YouTube

Crackle مشابه برنامه YouTube است. این سایت مجموعه ها و برنامه های خاص خود را دارد. همچنین می توانید فیلم ها و مجموعه های تلویزیونی هالیوود را تماشا کنید. فقط فیلم یا سریال مورد علاقه خود را جستجو کنید و آن را خیلی راحت پیدا کنید.

برای دیدن بهترین فیلم ها در YouTube ، 5 ترفند برای دسترسی و تماشای فیلم های پربازدید در YouTube را بخوانید

Twitch نرم افزاری مشابه YouTube است

گزینه های جایگزین برای YouTube

Twitch همچنین جایگزین مناسبی برای YouTube است. این سرویس پخش جریانی یکی از بهترین خدمات در این زمینه است. آمازون این سایت را برای گیمرها ایجاد کرده است تا بتوانند بازی های خود را جریان دهند. همچنین می توانید آهنگ های خوبی را در این سایت پیدا کنید.

نرم افزار جایگزین YouTube: پروژه ویدیوی باز

گزینه های جایگزین برای YouTube

Open Video Project یکی دیگر از گزینه های مناسب برای Youtube است. فیلم های موجود در این سایت علمی است. همچنین می توانید فیلم های تاریخی و قدیمی را در این سایت پیدا کنید. اگر به دنبال منبع خوبی برای تحقیق هستید ، حتما فیلم های موجود در این سایت را بررسی کنید.

TVGAG TV برنامه ای مشابه YouTube

گزینه های جایگزین برای YouTube

اگر به دنبال سایتی هستید که بتوانید فیلم های طنز و سرگرم کننده پیدا کنید ، حتما به تلویزیون 9GAG مراجعه کنید. علاوه بر ویدیو ، موارد مختلف دیگری را می توانید در آن پیدا کنید. این سایت یکی از بهترین گزینه ها برای YouTube است.

اگر به دنبال گزینه ای برای موسیقی Google Play هستید ، 15 مورد از بهترین گزینه های موسیقی Google Play و YouTube Music را بخوانید.

سایت جایگزین YouTube Watch Facebook

گزینه های جایگزین برای YouTube

یکی دیگر از گزینه های YouTube ، Facebook Watch است. کار با این سایت سخت است ، اما می توانید فیلم های خوبی در آن پیدا کنید. طبقه بندی ویدیو بسیار ساده است و شامل موسیقی ، نمایش تلویزیونی و موارد دیگر است.

مشابه برنامه YouTube: گفتگوی TED

گزینه های جایگزین برای YouTube

TED Talks یکی دیگر از سایتهای مشابه در YouTube است که می توانید فیلمهای مختلف را به زبانهای مختلف پیدا کنید. بیشتر فیلم های این سایت آموزشی و انگیزشی است و دارای زیرنویس به زبان های مختلف در سراسر جهان است. حتی می توانید فیلم ها را با زیرنویس فارسی تماشا کنید. رابط کاربری سایت بسیار ساده است و می توانید فیلم هایی با مضامین مختلف پیدا کنید. فیلم های موجود در این سایت برای افرادی که می خواهند زبان خود را تقویت کنند مناسب است.

یک برنامه مشابه در YouTube: DTube

گزینه های جایگزین برای YouTube

DTube جایگزین دیگری برای YouTube است. دسته های مختلفی در این سایت وجود دارد و شما می توانید بر اساس علایق خود به راحتی فیلم پیدا کنید. همچنین امکان بارگذاری فیلم برای کاربران وجود دارد. نحوه استفاده از این سایت کاملاً شبیه YouTube است و حتی شکل ظاهری آن شباهت های زیادی به YouTube دارد.

جایگزینی برای یوتیوب ایرانی: آپارات

گزینه های جایگزین برای YouTube

آپارات جایگزینی برای یوتیوب ایرانی است. در این سرویس می توانید فیلم بارگذاری کنید و درآمد کسب کنید. فیلم های مختلفی روی دستگاه وجود دارد. مباحث نیز متفاوت و متفاوت است. شما می توانید فیلم ها و سریال های ایرانی و خارجی را در این سایت تماشا کنید. این سرویس دارای زیر مجموعه هایی مانند آپارتمان کودکان ، پخش زنده و .. است.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web ، برنامه ها و سایت های جایگزین YouTube را معرفی کردیم. ترجیح می دهید از کدام یک از این سایت ها استفاده کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.