17
جولای

12 مورد از بهترین ابزارها و برنامه ها برای ساخت میم (عکس های سرگرم کننده) در اندروید و آنلاین

احتمالاً بارها نام Memes بار را شنیده اید و عکس های زیادی را با عنوان Memes در شبکه های اجتماعی دیده اید. یادداشت ها تصاویر یا فیلم های کوتاهی هستند که غالباً دارای محتوای طنزآمیز هستند و صرفاً بیانگر اصل مطلب هستند. بیشتر میم ها مضمونی طنز دارند و مسائل اجتماعی ، فرهنگی و … را به زبان طنز بیان می کنند. در این مقاله از Anzel Web ما 12 مورد از بهترین ابزارها و برنامه ها را برای ساخت میم (عکس های خنده دار) در اندروید و آنلاین به شما ارائه خواهیم داد.

ارائه سایت و دانلود برنامه ساخت ترول ، میم و عکس های خنده دار بصورت تلفنی

بهترین ابزارها و برنامه های تولید آندروید و میم آنلاین

میم ها یکی از منابع اصلی شوخ طبعی در صفحات و سایت های مختلف است. ساخت میمو کار سختی نیست. فقط تصویر یا فیلم مناسب را پیدا کنید. طرح زمینه خود را پیدا کنید و برنامه Meem خود را ایجاد کنید. در این مقاله نحوه ساخت میم کامپیوتر و تلفن از Anzel Web را به شما آموزش خواهیم داد. در ادامه این مقاله ما را دنبال کنید.

می توانید نسخه کامل برنامه های وارد شده را از سرویس داخلی بارگیری و نصب کنید.

ساخت Memes با Mematic را یاد بگیرید

بهترین برنامه برای ساخت میم

سازنده ترول اندروید Mematic یکی از بهترین برنامه ها برای ساخت میم ها است. مدل های آماده بسیاری برای ساخت میم وجود دارد. فقط تصویر را انتخاب کنید و متن خود را وارد کنید. رابط کاربری برنامه ساده و آسان برای استفاده است. با چند مرحله ساده می توانید متن دلخواه را به عکس اضافه کنید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. این برنامه از ویژگی های بسیاری برخوردار است. همچنین قرار دادن برچسب ، تغییر اندازه متن و در در این برنامه امکان پذیر است.

آموزش ساخت یک memed با Memedroid

بهترین برنامه برای ساخت میم

برنامه سرگرم کننده ایجاد عکس Memedroid یکی دیگر از برنامه های خوبی است که کاربران اندروید می توانند از آن استفاده کنند. یکی از ویژگی های مثبت این برنامه این است که شما می توانید به راحتی میم های ساخته شده خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید از الگوهای رفتاری دیگران استفاده کنید. امکان استفاده از GIF نیز وجود دارد. این برنامه دارای عکس های خام برای ساخت الگوهای رفتاری است. علاوه بر این تصاویر ، می توانید از عکس های خود نیز استفاده کنید. کاربران می توانند سایر الگوهای رفتاری را مشاهده و رتبه بندی کرده و در مورد آنها نظر دهند.

اگر می خواهید خودتان استیکر درست کنید ، مقاله ساخت نرم افزار ایجاد برچسب برای اندروید را بخوانید.

برنامه سرگرم کننده عکسبرداری Memasik را بارگیری کنید

بهترین برنامه برای ساخت میم

به نرم افزار ساخت memes Memasik نیز گفته می شود. با استفاده از این برنامه می توانید برچسب ، متن ، شکلک ها و bah را به تصویر اضافه کنید. همچنین می توانید با سایر کاربران در مورد الگوهای رفتاری صحبت کنید. رابط کاربری برنامه ساده است و می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. در این برنامه می توانید الگوهای رفتاری قدیمی ، جدید ، برتر و بسیاری را پیدا کنید. با استفاده از برخی از قسمت های این برنامه می توانید سکه جمع آوری کرده و الگوهای رفتاری خود را ارتقا دهید.

نرم افزار ترول برای Android Memes Maker & Generator

بیاموزید که با تلفن خود میم درست کنید

Memes Maker & Generator بهترین برنامه برای ایجاد الگوهای رفتاری است. با استفاده از این برنامه حتی می توانید فیلم و فایل های GIF ایجاد کنید. رابط کاربری برنامه بسیار ساده است و برای ساخت meme زمان زیادی لازم نیست. هم می توانید از تصاویر کالری موجود در تلفن خود و هم از تصاویر خود برنامه استفاده کنید. این برنامه فیلترهای زیادی برای تغییر تصاویر دارد. همچنین برای فیلم ها جلوه هایی دارد. فقط می توانید متن ، برچسب و. روی تصاویر قرار دهید.

اگر می خواهید با تصویر خود موج ایجاد کنید ، آموزش نحوه ایجاد موج در اندروید را بخوانید.

دانلود Meme Generator Free Meme Builder حرفه ای

بیاموزید که با تلفن خود میم درست کنید

یکی دیگر از سازندگان Meme خوب ، Meme Generator Free نام دارد. این برنامه قابلیت های مختلفی دارد. یکی از ویژگی های مثبت آن وجود دسته بندی برای تصاویر و ساخت میم است. به عنوان مثال ، شما می توانید از محبوب ترین ، محبوب ترین ، جدیدترین و بخش ترین بخش ها را انتخاب کنید. این برنامه عکس ویژه ای برای میم دارد. همچنین می توانید از عکس ها در تلفن خود استفاده کنید. ویژگی دیگر این برنامه این است که شما می توانید انواع الگوهای رفتاری مدرن بسازید و تنها مدل های کلاسیک وجود ندارد.

بارگیری سازنده ترول فوق العاده حرفه ای Meme Generator – ایجاد الگوهای رفتاری سرگرم کننده

بیاموزید که با تلفن خود میم درست کنید

Meme Generator – ایجاد memes سرگرم کننده نیز یکی از بهترین برنامه ها در این زمینه است. با استفاده از این برنامه می توانید از تصاویر خود در گالری برای ایجاد الگوهای رفتاری استفاده کنید. یکی از ویژگی های مثبت این برنامه عدم قرار دادن علامت در آب بر روی الگوهای رفتاری است. چندین دسته در برنامه وجود دارد. این دسته ها شامل کارتون ، حیوانات ، مردم و موارد دیگر است. این برنامه فونت های مختلفی دارد و شما می توانید متن خود را با رنگ های مختلف روی متن قرار دهید ، تصویر را برش دهید ، آن را بچرخانید و.

بیاموزید که چگونه با تلفن Memeto میم بسازید

بیاموزید که با تلفن خود میم درست کنید

برای گرفتن ایده برای ساخت میم می توانید با شوخ طبعی به س questionsالات مختلف نگاه کنید. هنگامی که ایده خود را به دست آوردید ، الگوی رفتاری خود را با Memeto ایجاد کنید. این برنامه از ویژگی های بسیاری برخوردار است و می توانید متن ، برچسب و bah را به تصویر خود اضافه کنید. همچنین می توانید اندازه قلم ، نوع ، رنگ و … را تغییر دهید. این برنامه دارای بیش از 1000 برچسب است. می توانید از عکس برای ساخت الگوی رفتاری استفاده کنید. این عکس می تواند برای این برنامه یا از گالری تلفن شما باشد.


وب سایت ژنراتور میم

برنامه ایجاد میم کامپیوتر

سایت خدمات رایانه ای Meme Generator Imgflip Meme Generator یکی از سایت های با قابلیت های بالا است. ساخت میم با این سایت بسیار ساده است. محبوب ترین الگوهای رفتاری را می توانید پیدا کنید. آنها را انتخاب کنید و سپس متن مورد نظر را با قلم ها و رنگ های مختلف وارد کنید. حتی می توانید طرح بندی متن ها را تغییر دهید. فقط متن خود را در قسمت های سمت راست وارد کنید. سپس بر روی تصویر کلیک کرده و متن را حرکت دهید.

برخی از الگوهای رفتاری آماده به طور خودکار مکان را انتخاب می کنند. به عنوان مثال ، در تصویر زیر ، متن شما روی صفحه شخص قرار گرفته است. این سایت دارای یک ویژگی جستجوی قوی است و شما می توانید هر الگو را در آن پیدا کنید.

برنامه ایجاد میم کامپیوتر

شما همچنین می توانید تصویر مورد نظر را وارد کنید اما باید عضو سایت باشید. برای این کار ، روی نماد ورود به سیستم در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. سپس گزینه ثبت نام را انتخاب کرده و در سایت ثبت نام کنید. برای وارد کردن تصویر خود ، روی My در کنار برگه Popular کلیک کنید.

سایت ایجاد یک الگوی رفتاری

سایت ساختمانی

Meme Creator یکی از بهترین گزینه ها برای ایجاد الگوهای رفتاری است. فقط به سایت بروید و میم مورد نظر خود را از دسته های مختلف پیدا کنید. سپس بر روی آن کلیک کرده و روی Recreate this meme کلیک کنید تا متن مورد نظر بر روی تصویر قرار گیرد. همچنین می توانید از قسمت جستجو در بالای صفحه برای جستجوی نام میم مورد نظر خود استفاده کنید. به این ترتیب می توانید الگوهای رفتاری را به راحتی پیدا کنید. برای این کار باید نام اصلی میم را بدانید. برای استفاده از این سایت نیازی به ایجاد حساب کاربری ندارید.

سایت توسعه Canva

برنامه ایجاد میم کامپیوتر

Canva یکی دیگر از سایت های ساخت میم است. وارد سایت شوید و برای طراحی دکمه Meme بر روی قسمت اول کلیک کنید. به صفحه جدیدی منتقل خواهید شد. برای ذخیره میم خود ، باید یک حساب کاربری در سایت ایجاد کنید. در صفحه جدید ، در بالای صفحه ثبت نام را کلیک کنید و در سایت ثبت نام کنید.

فقط کافیست تصویر مورد نظر را از منوی سمت چپ پیدا کنید. سپس بر روی متن ها کلیک کرده و آنها را تغییر دهید. با کلیک روی بارگذاری می توانید تصویر مورد نظر را نیز وارد کنید. برای استفاده از این بخشهای منو ، باید در سایت ثبت نام کنید. حتی می توانید با انتخاب برگه الگوها از مدل های مختلف طرح بندی تصویر استفاده کنید.

همچنین امکان ساخت فیلم و استفاده از صداهای مختلف وجود دارد. پس از ایجاد الگوهای رفتاری خود با تمام این ویژگی ها ، برای ذخیره الگوهای رفتاری ، در بالای صفحه روی بارگیری کلیک کنید. همچنین می توانید با ضربه زدن روی Share آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

آموزش کامپیوتر برای ساخت میم با کمک سایت Imgur

بیایید یادگیری ساخت میم را با کامپیوتر انجام دهیم

Imgur یک سایت ساخت میم است که در آن می توانید به همه میم ها دسترسی پیدا کنید. می توانید از این سایت به صورت رایگان استفاده کنید. همچنین می توانید بهترین گزینه را از میان الگوهای رفتاری محبوب انتخاب کنید. همچنین می توان متن را وارد کرد ، اندازه آن را تغییر داد ، فونت را تغییر داد ، تصویر را چرخاند و … وقتی میم را ایجاد می کنید ، URL آن نمایش داده می شود و می توانید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

بیایید یادگیری ساخت میم را با کامپیوتر انجام دهیم

بیاموزید که چگونه با استفاده از وب سایت DIYLOL میم را با کامپیوتر بسازید

بیایید یادگیری ساخت میم را با کامپیوتر انجام دهیم

سایت meme DIYLOL همچنین دارای ویژگی های بسیاری است. استفاده از این سایت بسیار ساده است. البته این سایت تصاویر آماده زیادی ندارد اما محبوب ترین الگوهای رفتاری را در اختیار کاربران قرار می دهد. 12 قالب مختلف وجود دارد که در آنها می توانید متن هر بخش و حتی بیشتر زمینه های متن را تغییر دهید. همچنین می توان اندازه قلم ، رنگ آن و … را تغییر داد.

بیایید یادگیری ساخت میم را با کامپیوتر انجام دهیم

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web نحوه ساخت میم با تلفن و کامپیوتر یاد گرفتیم. برای ساخت Meem از کدام یک از این برنامه ها و سایت ها استفاده کرده اید؟ لطفا نظرات ، پیشنهادات و تجربه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.