رفتن به نوشته‌ها

12 بهترین برنامه و استرس ضد استرس اعصاب را آرام می کند

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که مجبورید کارهای زیادی را در طول روز انجام دهید و مسئولیت های زیادی هم بر عهده دارید ، حتما این استرس را تجربه کرده اید. استرس و اضطراب می تواند انرژی شما را کاهش دهد و در نتیجه بر فعالیتهای روزمره تأثیر منفی بگذارد. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی کافی است که یک گوشی هوشمند داشته باشید تا بتوانید با نصب چندین برنامه استرس خود را کنترل کنید. در این مقاله ، Anzel Web 12 بهترین برنامه و بازی را در برابر استرس ، آرامش و ذهن ارائه می دهد.

نرم افزار اندروید را برای آرامش و ضد استرس بارگیری کنید

بهترین برنامه ها برای رفع اضطراب و وحشت

اضطراب می تواند بر تمام جنبه های زندگی شما تأثیر منفی بگذارد. بی خوابی ، پرخوری یا بی اشتهایی ، عدم تمرکز و … از جمله علائم اضطراب و استرس است. برنامه هایی وجود دارند که در این زمینه به شما کمک می کنند و با آنها می توانید اعصاب و روان خود را آرام کنید. در این مقاله از Anzel Web شما را با برنامه ها و بازی های ضد استرس برای اندروید آشنا می کنیم. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

جرات نرم افزار آرامش

در اینجا 12 بهترین برنامه و استرس ضد استرس اعصاب و ذهن را آرام می کند

برنامه کاهش استرس برای افرادی که با حملات اضطراب و وحشت دست و پنجه نرم می کنند مناسب است. هنگام ورود به برنامه از شما سال می شود. س Quesالاتی در مورد افسردگی ، بی خوابی ، اضطراب و مواردی از این دست. پس از به اشتراک گذاشتن مشکلات خود با برنامه ، یک راهنما ظاهر می شود. این راهنما صوتی است. سپس می توانید با توجه به مشکلاتی که داشته اید از برنامه استفاده کنید. همچنین می توانید داستان های دیگران در مورد مبارزه با این مشکلات را بخوانید و تجربیات آنها را در مسیر سعادت و آرامش بخوانید.

در این برنامه ردیابی روند بهبود سلامت روان امکان پذیر است. حتی می توان در مواقع اضطراری از این برنامه استفاده کرد. برای اینکه بتوانید از تمام ویژگی های این برنامه استفاده کنید ، باید مشترک شوید. این برنامه برای Android و iOS در دسترس است.

نرم افزار کاهش استرس و استرس

در اینجا 12 بهترین برنامه و استرس ضد استرس اعصاب و روان را آرام می کند

یکی از بهترین بازی های ضد استرس برای اندروید Antistress & Stress Relief است. این برنامه دارای چند بازی سرگرم کننده است که به شما کمک می کند تا از استرس خلاص شوید. بازی ها بسیار ساده هستند ، اما در عین حال گزینه های خوبی برای آرامش اعصاب و ذهن شما هستند. این بازی ها برای این منظور طراحی شده اند و تأثیر آنها را با گذشت زمان مشاهده خواهید کرد.

دانلود برنامه آرامیا آرامیا

در اینجا 12 بهترین برنامه و استرس ضد استرس اعصاب و روان را آرام می کند

یکی دیگر از بازی های ضد استرس اندروید ، آرامیا نام دارد. این برنامه برای افرادی که در تمرکز مشکل دارند و نمی توانند ذهن خود را به درستی کنترل کنند مناسب است. می توانید مدیتیشن کنید و تمرینات ذهن آگاهی را انجام دهید. این برنامه به شما کمک می کند خواب راحتی داشته باشید.

اگر به موسیقی آرامش بخش علاقه دارید ، در مورد سایت های پخش آنلاین مطالعه کنید و موسیقی آرام و ملایم گوش دهید.

برنامه مدیتیشن فارسی آرامشو را بارگیری کنید

در اینجا 12 بهترین برنامه و استرس ضد استرس اعصاب و ذهن را آرام می کند

آرامشو برنامه ای است برای آرام کردن ذهن ایرانی. هدف این برنامه این است که کاربران آن بتوانند در کمترین زمان ممکن شادی را پیدا کنند. این برنامه جلساتی دارد و همه آنها با روش های علمی و زیر نظر یک متخصص طراحی شده اند. هر جلسه یک رهبر دارد که در مراقبه تخصص دارد. این رهبر به شما می گوید که برای آرامش و مراقبه دقیقاً باید چه کارهایی انجام دهید.

بازی های ضد استرس Rootd را بارگیری کنید

در اینجا 12 بهترین برنامه و استرس ضد استرس اعصاب و روان را آرام می کند

با استفاده از برنامه ضد استرس Rootd می توانید اطلاعات مفیدی در مورد بیماری های روانی بدست آورید. این برنامه چندین بخش دارد که به شما کمک می کند استرس ، اضطراب و افسردگی را کنترل کنید. این برنامه دارای چهار بخش زیر است:

  • روتر
  • نفس نفس
  • خوابیدن
  • چشم انداز

با استفاده از هر یک از آنها می توانید روش قدیمی آرامش را انتخاب کنید. با استفاده از این برنامه می توانید برای خود برنامه ریزی کنید و روحیه خود را کنترل کنید. برای استفاده از تمام ویژگی های این برنامه باید مشترک شوید. این برنامه برای Android و iOS در دسترس است.

برنامه ایرانی برای مراقبه دارما

در اینجا 12 بهترین برنامه و استرس ضد استرس اعصاب و روان را آرام می کند

برنامه دارما همچنین برای مراقبه در مورد آرامش درونی مناسب است. فقط یک برنامه روزانه ده دقیقه ای را دنبال کنید تا سلامت روان خود را بهبود ببخشید. این برنامه به شما در افزایش تمرکز ، کنترل استرس ، افزایش اعتماد به نفس و خواب راحت کمک می کند. علاوه بر این ، می توانید بر ترس درونی خود غلبه کنید و هنگام انجام کارهای روزمره آرام باشید. این برنامه همچنین برای زنان بارداری که از استرس رنج می برند نیز مناسب است. با گذشت زمان ، می توانید تأثیر آن را در بهبود افسردگی مشاهده کنید.

برنامه مراقبه رایگان Relax Show را بارگیری کنید

در اینجا 12 بهترین برنامه و استرس ضد استرس اعصاب و روان را آرام می کند

برنامه آرامش یکی دیگر از بهترین برنامه های فارسی در این زمینه است. این برنامه بخشهای مختلفی دارد. کاربران می توانند برای آگاهی از وضعیت خود و استفاده بهتر از راهکارهای روانشناختی برای درمان خود ، در آزمون سلامت روان برنامه شرکت کنند. با استفاده از این برنامه می توانید استرس ، اضطراب ، افسردگی ، وسواس ، بی خوابی ، وحشت و موارد دیگر را کنترل و کنترل کنید. این برنامه دارای یک بخش صدا است که در آن می توانید به صداهای آرامش بخش گوش دهید.

برای آرامش اعصاب ، بهترین برنامه را برای موسیقی آرامش بخش بارگیری کنید

در اینجا 12 بهترین برنامه و استرس ضد استرس اعصاب و روان را آرام می کند

شما می توانید زیباترین آهنگ های مراقبه را در برنامه “بهترین موسیقی اعصاب آرامش بخش” پیدا کنید. اگر بی خوابی ، اضطراب دارید و نمی توانید به درستی تمرکز کنید ، فقط این برنامه را نصب کنید و از آهنگ های نرم و زیبای آن استفاده کنید. در طول خواب ، برای افزایش تمرکز ، آهنگهای یوگا ، مطالعه و … بنوازید.

اگر به یوگا علاقه دارید ، ارائه 11 مورد از بهترین برنامه های یوگا را بخوانید.

مراقبه آرام با My Safe Zone

در اینجا 12 بهترین برنامه و استرس ضد استرس اعصاب و روان را آرام می کند

برای استفاده از مراقبه صوتی برای خواب عمیق می توانید از برنامه My Safe Zone استفاده کنید. این برنامه برای افرادی که نگران هستند مناسب است. این برنامه دارای 4 زبانه است که می توانید برای کنترل احساسات خود از آنها استفاده کنید. هدف از این برنامه این است که در حال حاضر آرام باشید و بتوانید خود را کنترل کنید. برای استفاده از تمام قسمتهای این برنامه باید مشترک شوید. این برنامه هم برای Android و هم برای iOS در دسترس است.

اگر نمی توانید هنگام کار یا تحصیل در یک محیط شلوغ تمرکز کنید ، درس تمرکز در یک محیط شلوغ و از بین بردن سر و صدای محیط را هنگام مطالعه و کار بخوانید.

برنامه آرام سازی ضد استرس

در اینجا 12 بهترین برنامه و استرس ضد استرس اعصاب و روان را آرام می کند

برنامه آرام سازی ضد استرس شامل چندین بازی است که به شما کمک می کند اضطراب خود را کنترل کنید. این بازی ها ساده هستند و هرکسی می تواند آنها را بازی کند. این برنامه به شما کمک می کند تا برای چند دقیقه تمرکز کنید. منطقه بازی دارای رنگ تسکین دهنده است. موسیقی بازی ها نیز آرامش بخش است.

دانلود سهولت ذهن

در اینجا 12 بهترین برنامه و استرس ضد استرس اعصاب و روان را آرام می کند

Mind Ease یکی دیگر از برنامه های کاهش استرس است. استفاده از این برنامه آسان است. موسیقی و ظاهر برنامه نیز آرامش بخش است. بخش “آرام من” از برنامه از شما س aboutالاتی در مورد خلق و خوی شما می پرسد. سپس با توجه به آنها راه حلی به شما می دهد. این برنامه رایگان است ، اما برای استفاده از همه ویژگی های آن باید اشتراکی خریداری کنید.

برنامه ضد استرس ویسا

بازی ضد استرس

برنامه ضد استرس Wysa با برنامه های دیگر کمی متفاوت است. این برنامه دارای هوش مصنوعی است و مشکل شما را تشخیص می دهد. یک ربات وجود دارد که می توانید با او صحبت کنید. این ربات در نسخه بتا برنامه است و هنوز برای همه کاربران فعال نشده است. این برنامه راه حل هایی برای مشکلات مختلف ارائه می دهد. اطلاعات مربوط به فعالیت شما ذخیره می شود و می توانید نحوه استفاده و بهبود برنامه را مشاهده کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web ما 12 بهترین برنامه و بازی را در برابر استرس ، آرامش و ذهن ارائه داده ایم. کدام یک از این برنامه ها را نصب کردید؟ لطفا نظرات ، پیشنهادات و تجربه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید