17
ژوئن

11 روش برای حل مشکل چاپ در فتوشاپ را بیاموزید

Photoshop یکی از بهترین نرم افزارهای ویرایش تصویر است و ویژگی های بسیاری را به کاربران ارائه می دهد. پس از ویرایش یک تصویر در این برنامه ، می توانید مستقیماً آن را چاپ کنید. گاهی اوقات گزینه چاپ در زینه فعال نمی شود و چاپ مستقیم امکان پذیر نیست. در این مقاله ما 11 روش برای حل مشکل چاپ در فتوشاپ از انزل وب به شما آموزش می دهیم.

با بسته شدن فتوشاپ هنگام چاپ مشکل برطرف شد

؟ نحوه رفع خرابی هنگام چاپ فتوشاپ در ویندوز

دلیل چاپ نشدن در فتوشاپ ممکن است متفاوت باشد. گاهی اوقات مشکل در خود نرم افزار است و گاهی علت آن چیز دیگری است. چند روش ساده وجود دارد که می توانید مشکل عدم چاپ در فتوشاپ را حل کنید. در این مقاله از انزل وب ، این روش ها را آموزش می دهیم. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

با تنظیم Scratch Disk مشکل چاپ با Photoshop را حل کنید

قبل از هر کاری یکبار سیستم خود را راه اندازی مجدد کنید. برخی از مشکلات را می توان با این حرکت ساده حل کرد. سپس تصویر را در نرم افزارهای دیگر مانند Paint باز کرده و سعی کنید آن را با برنامه دیگری چاپ کنید.

برای حل مشکل چاپ در فتوشاپ از این طریق ، روی منوی شروع کلیک کنید. به دنبال فتوشاپ باشید. Ctrl + Alt را پایین نگه دارید و همزمان روی فتوشاپ کلیک کنید. پنجره ای باز می شود روی اولین برگه کلیک کنید و درایو موجود را انتخاب کنید. تأیید را کلیک کنید.

11 روش برای حل مشکل چاپ در فتوشاپ را بیاموزید

با تغییر در قالب تصویر ، مشکل چاپ در فتوشاپ را برطرف کنید

اگر می خواهید تصویری را با فرمت PSD چاپ کنید ، بهتر است قالب آن را به JPG یا PNG تغییر دهید. برای حل مشکل چاپ در فتوشاپ ، تصویر مورد نظر خود را در این برنامه باز کنید. سپس به File> Save As بروید. پوشه ای را برای ذخیره تصویر انتخاب کنید. در قسمت File name یک نام وارد کنید. سپس یکی از دو عنصر PNG یا JPG را از تب Format انتخاب کنید. ذخیره را کلیک کنید. به File Explorer بروید و پوشه حاوی این تصویر را باز کنید. سپس تصویر را در فتوشاپ باز کنید. به File> چاپ و چاپ تصویر بروید.

11 روش برای حل مشکل چاپ در فتوشاپ را بیاموزید

به دلیل وجود چاپهای مختلف ، گزینه چاپ را در Photoshop غیرفعال کنید

دلیل چاپ نشدن در فتوشاپ ممکن است وجود چاپگرهای مختلف باشد. اگر چاپگرهایی به سیستم شما متصل هستند که از آنها استفاده نمی کنید ، آنها را خاموش کنید. برای این کار ، Windows + I را فشار دهید تا تنظیمات باز شود. سپس دستگاه ها را انتخاب کنید. اکنون چاپگرها و اسکنرها را در سمت چپ انتخاب کنید. در سمت راست ، چاپگر مورد نظر خود را پیدا کنید. روی آن ضربه بزنید و گزینه حذف دستگاه را انتخاب کنید. سپس Yes را کلیک کنید.

11 روش برای حل مشکل چاپ در فتوشاپ را بیاموزید

با عیب یابی مشکل چاپ نشدن در فتوشاپ را برطرف کنید

برای حل مشکل عدم چاپ در فتوشاپ با استفاده از عیب یاب به تنظیمات بروید. سپس Update and protection را انتخاب کنید. عیب یابی را در سمت چپ انتخاب کنید. روی ابزارهای پیشرفته عیب یابی در سمت راست کلیک کنید. در صفحه باز شده ، روی Printer کلیک کنید. روی راه اندازی عیب یاب کلیک کنید. سپس منتظر بمانید تا روند عیب یابی به پایان برسد.

11 روش برای حل مشکل چاپ در فتوشاپ را بیاموزید

با تنظیم مجدد سرویس چاپ اسپولر ، مشکل غیرفعال کردن چاپ در فتوشاپ را برطرف کنید

ویندوز 10 دارای سرویسی به نام Print Spooler است. این سرویس فعالیت چاپگر را به طور موقت در حافظه ذخیره می کند. برای حل مشکل عدم چاپ فتوشاپ ، بهتر است آن را تنظیم مجدد کنید. برای انجام این کار ، Windows + R. را فشار دهید. در قسمت زمینه type.msc را تایپ کنید. سپس Enter را فشار دهید. در پنجره Services ، گزینه Print Spooler را پیدا کرده و روی آن دوبار کلیک کنید. Stop را کلیک کنید. حدود یک دقیقه صبر کنید. سپس Start را کلیک کنید.

11 روش برای حل مشکل چاپ در فتوشاپ را بیاموزید

با بازنشانی تنظیمات ، مشکل چاپ در فتوشاپ را برطرف کنید

برای حل مشکل چاپ در فتوشاپ از این طریق ، Shift + Ctrl + Alt را فشار دهید تا زمانی که بخواهید دوبار روی فتوشاپ کلیک کنید. بله را کلیک کنید. صبر کنید تا فتوشاپ ریست شود.

11 روش برای حل مشکل چاپ در فتوشاپ را بیاموزید

با به روزرسانی برنامه مشکل عدم چاپ در فتوشاپ را برطرف کنید

برای حل مشکل عدم چاپ در فتوشاپ ، بهتر است آن را به آخرین نسخه به روز کنید. تقریباً هر ماه یک بروزرسانی برای فتوشاپ وجود دارد. برای اینکه بفهمید چه نسخه ای از برنامه را دارید ، فقط به راهنما -> همه چیز درباره فتوشاپ بروید. در زیر آرم ، شماره نسخه برنامه وجود دارد.

11 روش برای حل مشکل چاپ در فتوشاپ را بیاموزید

با تنظیم مجدد تنظیمات برگزیده چاپگر ، تصمیم بگیرید که چاپ در Photoshop را غیرفعال کنید

آن را ببندید تا مشکل عدم چاپ در فتوشاپ برطرف شود. سپس دوباره آن را باز کنید. فایلی را که می خواهید در برنامه چاپ کنید باز کنید. روی File کلیک کنید و سپس روی Print کلیک کنید. در این فاصله ، کلید فاصله را برای چند ثانیه نگه دارید. هنگام بازنشانی برنامه ، اعلانی دریافت خواهید کرد. سپس دوباره سعی کنید چاپ کنید.

11 روش برای حل مشکل چاپ در فتوشاپ را بیاموزید

گزینه چاپ Photoshop را غیرفعال کنید زیرا درایور چاپگر را به روز نمی کند

دلیل چاپ نشدن آن در فتوشاپ ممکن است به دلیل قدیمی بودن درایور چاپگر باشد. روی منوی Start ضربه بزنید و به دنبال Device Manager بگردید. سپس بر روی آن کلیک کنید. صف های چاپ را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید. روی نام چاپگر خراب کلیک راست کرده و Update Driver را انتخاب کنید.

11 روش برای حل مشکل چاپ در فتوشاپ را بیاموزید

برای جستجوی خودکار نرم افزار درایور کلیک کنید. جستجوی ویندوز شروع به یافتن به روزرسانی جدید می کند و در صورت وجود ، درایور به روز می شود. سپس سیستم را مجدداً راه اندازی کنید. فتوشاپ را باز کنید و چاپگر را به عنوان چاپگر پیش فرض انتخاب کنید.

اگر در مرورگر Firefox با چنین مشکلی روبرو شدید ، حدود 5 روش برای حل مشکل چاپ در مرورگر Firefox خود را بخوانید.

با تغییر چاپگر پیش فرض مشکل چاپ در فتوشاپ را حل کنید

برای حل مشکل چاپ در فتوشاپ ، این برنامه را باز کنید. فایل مورد نظر را در این برنامه باز کنید. Ctrl + P. را فشار دهید سپس در پنجره باز شده ، روی Printer کلیک کرده و چاپگر دیگری را انتخاب کنید. روی Finish یا OK کلیک کنید.

11 روش برای حل مشکل چاپ در فتوشاپ را بیاموزید

سپس از برنامه خارج شده و دوباره فتوشاپ را باز کنید. وارد تنظیمات چاپ شوید و چاپگر خود را به عنوان چاپگر پیش فرض انتخاب کنید. سپس روی OK یا Done کلیک کنید. اگر این روش جواب نداد ، به مسیر زیر بروید:

شروع> تنظیمات> دستگاه ها> چاپگر و اسکنر

11 روش برای حل مشکل چاپ در فتوشاپ را بیاموزید

به طور پیش فرض دستگاه دیگری را در سمت راست انتخاب کنید. سپس از پنجره خارج شوید. دوباره وارد این برگه شوید و این بار چاپگر خود را به عنوان چاپگر پیش فرض انتخاب کنید.

مشکل عدم چاپ فتوشاپ را با رجیستری حل کنید

Windows + R را فشار دهید تا مسئله عدم چاپ فتوشاپ با رجیستری حل شود. سپس در قسمت Regedit را تایپ کرده و Enter را فشار دهید. در پنجره باز شده ، به مسیر زیر بروید:

کامپیوتر HKEY_CURRENT_USERS نرم افزار AdobePhotoshop Elements 16.0

روی پوشه 16.0 کلیک راست کرده و گزینه New> DWORD (32-bit) Value را انتخاب کنید. مقدار را به OverridePhysicalMemoryMB تغییر دهید. روی OverridePhysicalMemoryMB دوبار کلیک کنید. در پنجره جدیدی که باز می شود ، از تب Basis گزینه Decimal را انتخاب کنید.

11 روش برای حل مشکل چاپ در فتوشاپ را بیاموزید

در قسمت Value Data تعداد RAM سیستم را در مگابایت وارد کنید. به عنوان مثال ، اگر 4 گیگابایت حافظه دارید ، 4000 را وارد کنید. در آخر ، Ok را کلیک کنید.

اگر در اکسل با این مشکل روبرو هستید ، آموزش 8 روش حل مشکل چاپ با اکسل را بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web ، نحوه حل مشکل غیرفعال کردن چاپ در فتوشاپ را به شما آموزش داده ایم. چگونه مشکل خود را حل کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.