14
آوریل

11 روش برای از بین بردن چسب روی شیشه

برداشتن چسب از شیشه گاهی اوقات ممکن است دشوار باشد. بعضی از چسب ها بسیار محکم هستند و به راحتی جدا نمی شوند و شیشه را لکه دار می کنند. با این حال ، روش های مختلفی برای از بین بردن چسب وجود دارد. در این مقاله ما 11 روش برای از بین بردن چسب روی شیشه از Anzel Web به شما آموزش می دهیم.

چسب شیشه را چگونه تمیز کنیم؟

؟ نحوه تمیز کردن چسب از شیشه

به طور کلی ، هنگام خرید ظروف شیشه ای ، یک برچسب تبلیغاتی روی آنها وجود دارد. وقتی برچسب بزنید ، چسب باقی می ماند. گاهی اوقات سطح این برچسب ها زیاد است و استفاده از دستگاه را دشوار می کند و حتی ظاهر شیشه را خراب می کند. چسب های دیگر نیز همین گونه هستند. وقتی روی شیشه ریخته می شوند ، ممکن است روی دستگاه باقی بمانند. در این مقاله ما به شما یاد می دهیم که چگونه برچسب و سایر چسب ها را از Anzel Web پاک کنید. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

محل چسب را روی شیشه ماشین و شیشه های دیگر بسته به نوع چسب تمیز کنید

برای قرار دادن چسب روی شیشه اتومبیل و شیشه های دیگر باید نوع چسب را در نظر بگیرید. برخی از چسب ها پس از خشک شدن به راحتی از روی شیشه پاک می شوند. دیگران باید با وسیله ای گرم شوند و سپس بقیه چسب با چیزی مانند تیغ یا کارت رهگذر تراشیده شود. بعضی از چسب ها به راحتی جدا نمی شوند و می توانند شیشه را در هنگام تمیز کردن خراش دهند.

چسب را بردارید

در اصل ، چسب حرارتی پس از خشک شدن به راحتی جدا می شود. چسب مایع نیز همین شرایط را دارد. رژ لب نیز با آب گرم برداشته می شود. چسب PVA پس از خشک شدن نیز جدا می شود ، اما ممکن است لازم باشد چسب را با آب گرم تمیز کنید. چسب دوبل و چسب 123 به سختی از روی شیشه جدا می شوند و می توانند هنگام تمیز کردن چسب به شیشه آسیب برسانند.

بهتر است بلافاصله چسب 123 را از شیشه جدا کنید. چسب که هنوز مرطوب و چسبناک است ، راحت تر از بین می رود و فقط مقدار کمی می تواند روی لیوان باقی بماند. وقتی چسب خشک نیست ، یک پارچه مرطوب بزنید. شما باید چندین بار این کار را انجام دهید. همچنین می توانید از حوله های کاغذی یا لباس های قدیمی استفاده کنید.

چسب را بردارید

در هر صورت از پارچه ای که دیگر نمی خواهید استفاده کنید. زیرا چسب به پارچه می چسبد. همچنین می توانید از اسکاچ درشت استفاده کنید. البته مواظب باشید چسب خشک نشده پخش نکنید. بنابراین این کار را با دقت انجام دهید. بعضی اوقات باید از حلال هایی مانند چربی گیر یا سرکه استفاده شود زیرا آب گرم و حوله کار نمی کند.

برای یادگیری چگونگی خلاص شدن از شر چسب لباس و مطلب ، فیلم آموزش روش های سریع برداشتن چسب را مشاهده کنید.

نحوه برداشتن چسب از لیوان با الکل یا لاک الکل

چسب را بردارید

کمی الکل ، استون یا پاک کننده لاک ناخن را روی حوله کاغذی بریزید تا چسب روی شیشه پاک شود. سپس آن را با حرکت دورانی روی چسب بکشید. نیازی به استفاده از مقدار زیادی الکل یا پاک کننده لاک نیست. در آخر ، سطح شیشه را با اسپری شیشه پاک کن و یک پارچه تمیز تمیز کنید.

چگونه برچسب شیشه پنجره را برداریم؟ با سرکه سفید یا آب گرم

چسب را بردارید

برای از بین بردن نوار چسب روی لیوان می توانید از سرکه سفید استفاده کنید. یک پارچه تمیز و مرطوب را به سرکه سفید آغشته کنید. سپس آن را روی چسب بزنید. این کار را چندین بار انجام دهید تا چسب پاک شود. در آخر شیشه ها را با حوله و شیشه پاک کن تمیز کنید.

نوار چسب شیشه را بردارید

برای از بین بردن انواع چسب ها می توانید از آب گرم نیز استفاده کنید. حوله یا اسفنج را با آب گرم مرطوب کنید و سپس چسب بزنید. علاوه بر این ، اگر لیوان در برابر حرارت مقاوم باشد ، می توانید آب گرم را با دقت روی چسب بریزید.

نوار چسب شیشه را بردارید

روش برداشتن برچسب از شیشه پنجره و استفاده از محلول چربی زدایی

نوار چسب شیشه را بردارید

برای از بین بردن برچسب شیشه اجاق گاز و سایر لوازم خانگی می توانید از چربی گیر استفاده کنید. این محلول و اسپری برای از بین بردن روغن موتور از دست استفاده می شود ، اما برای تمیز کردن چسب نیز استفاده می شود. مقدار کمی محلول را روی چسب اسپری کنید. سپس مدتی صبر کنید و آن را با حوله تمیز کنید. هنگام استفاده در محیط داخلی بهتر است از آن در فضای باز استفاده کنید یا در و پنجره را باز کنید.

برای یادگیری نحوه پاک کردن رنگ شیشه ، به آموزش حذف و پاک کردن لکه های رنگ یا رنگ پنجره های ماشین و.

با تینر چسب قطره ای را از روی لیوان ها و سایر لیوان ها بردارید

نوار چسب شیشه را بردارید

از تینر می توان به عنوان حلال به جای چسب روی شیشه استفاده کرد. کمی نازک تر روی چسب اسپری کنید. سپس آن را با یک پارچه نرم تمیز کنید. با توجه به حساس بودن برخی از عینک ها ، مانند عینک ، ممکن است به شیشه آسیب برسد ، بنابراین ابتدا مطمئن شوید که عینک ها از کیفیت خوبی برخوردار هستند و فیلترها نسبت به تینر واکنش منفی نشان نمی دهند و شکسته نمی شوند.

چسب روی شیشه را با سوخت بنزین سبک تر پوست بگیرید

نوار چسب شیشه را بردارید

برای از بین بردن چسب شیشه می توانید از سوخت بنزین سبکتر نیز استفاده کنید. پارچه مرطوب را چندین بار روی چسب بمالید. کمی سوخت سبکتر روی حوله یا حوله کاغذی بریزید. مراقب باشید مایعات روی زمین یا هر جای دیگر نریزد ، زیرا قابل اشتعال است. سپس آن را روی چسب بزنید. این کار را ادامه دهید تا چسب شل شود. مقدار کمی بنزین روی چسب بریزید. یک دقیقه صبر کنید و سپس دوباره با یک پارچه مرطوب پاک کنید.

برچسب چسب را با سشوار بردارید

نوار چسب شیشه را بردارید

برای از بین بردن برچسب برچسب می توانید از سشوار نیز استفاده کنید. سشوار را در جای گرم قرار دهید. سپس آن را روشن کرده و با حرکت دورانی روی چسب حرکت دهید. با این کار چسب شل می شود. پس از گرم شدن چسب ، آن را با پارچه یا ابزار کارت از روی شیشه پاک کنید.

نوار چسب شیشه را بردارید

اگر چسب به ظرف شیشه ای چسبانده شده است که می توان آن را در مایکروویو یا اجاق گاز قرار داد ، می توانید از این دستگاه ها برای برچسب زدن نیز استفاده کنید. ظرف را در فر یا توستر قرار دهید ، سپس چند دقیقه صبر کنید تا ظرف گرم شود. ظرف را با دستمال برداشته و بلافاصله آن را با استفاده از اسکاچ یا سیم ظرفشویی بیرون بیاورید. مراقب باشید که ظرف را لمس نکنید. همچنین مراقب باشید که دستان خود را نسوزانید زیرا ظرف قابلمه داغ است.

چگونه لیوان دودی را برچسب گذاری کنیم؟

نوار چسب شیشه را بردارید

برای از بین بردن چسب شیشه های اتومبیل از اسپری چند منظوره استفاده کنید. محلول را روی چسب اسپری کنید و اجازه دهید برچسب دودی کمی چسبناک باشد. سپس تیغ را برداشته و چسب را با دقت خراش دهید. حالا دوباره روی چسب اسپری کنید و صبر کنید تا محلول به زیر چسب دود نفوذ کند. سپس برای کشیدن چسب از تیغ استفاده کنید. شما باید این کار را با دقت انجام دهید زیرا ممکن است به شیشه آسیب برساند.

چسب شیشه ماشین را جدا کنید

باید بسیار محتاط باشید که چسب شیشه اتومبیل را بردارید ، زیرا باعث خراش آن می شود و صدمات زیادی به شما وارد می کند. اگر خراش ها کوچک باشد ، باز هم ممکن است آزار دهنده باشد. در نتیجه ، هنگام استفاده از یک حلال مانند الکل یا محلول لاک ، باقی مانده را با دقت و حوصله تمیز کنید.

همچنین مراقب باشید که چسب را با تیغه خراش ندهید و آن را طوری نگه دارید که انگار می خواهید چیزی را مسواک بزنید. تیغه یا کارت را با زاویه 30 درجه روی شیشه قرار دهید ، سپس تیغه را به آرامی از جایی که چسب باز است به جلو بکشید.

چسب را با یخ از روی لیوان بردارید

نوار چسب شیشه را بردارید

برای برداشتن چسب از لیوان ، یک مکعب یخ برداشته و آن را روی چسب بمالید تا کاملاً خشک و سفت شود. سپس با دقت آن را با لبه کارت اعتباری یا تیغه دسته از روی شیشه بردارید.

چگونه برچسب شیشه پنجره را برداریم؟ استفاده از روغن

برای از بین بردن چسب روی لیوان می توانید از روغن اساسی یا روغن مایع استفاده کنید. ابتدا باید برچسب را از لیوان برداشته و بقیه را با روغن اساسی یا گریس مالش دهید. روغن باقی مانده برچسب را شل می کند. این کار را با کاغذ پوست یا نوار اسکاچ انجام دهید. نیازی به استفاده زیاد روغن نیست.

نوار چسب روی شیشه را با سیم ماشین ظرفشویی بردارید

چسب را بردارید

مورد دیگری که می توانید برای جدا کردن لیوان اجاق گاز یا استفاده کنید ، سیم ظرفشویی است. سیم ماشین ظرفشویی به گونه ای ساخته شده است که به لیوان آسیب نرساند و در عین حال می تواند باقیمانده مواد غذایی سفت شده را از بین ببرد.

چسب را بردارید

ابتدا چسب را با پارچه مرطوب و مایع ظرفشویی مرطوب کنید. سپس سیم ماشین ظرفشویی را روی آن بکشید تا بقیه را چسب بزنید. در حین انجام این کار ، مانده چسب را که به سیم ماشین ظرفشویی می چسبد تمیز کنید. زیرا در بعضی موارد باقی مانده دوباره به ظرف می چسبد. می توانید از کاغذ سنباده نیز استفاده کنید. به یاد داشته باشید که به میزان زبری کاغذ سنباده توجه کنید ، زیرا اگر درجه زبری زیاد باشد ، شیشه آسیب می بیند.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، ما به شما یاد می دهیم که چگونه برچسب ها را از شیشه پنجره و شیشه های دیگر از Anzel Web پاک کنید. برای تمیز کردن چسب از چه روشی استفاده می کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید