1
آگوست

11 بهترین برنامه زلزله و اطلاع رسانی سریع برای Android

زلزله یکی از آن بلایای طبیعی است که ناگهان اتفاق می افتد ، اما بیشتر اوقات پس لرزه هایی رخ می دهد و ما دیگر نمی توانیم آنها را احساس کنیم. این پس لرزه ها هشداری برای ما هستند که نباید به سادگی از کنار آنها گذشت. اگر می خواهید از وضعیت زلزله و پس لرزه های آن مطلع شوید ، می توانید از تلفن خود استفاده کنید! در این مقاله ، 11 مورد از بهترین برنامه های هشدار و اطلاع رسانی زلزله در اندروید را از Anzel Web ارائه می دهیم.

نرم افزار رایگان Earthquake را برای اندروید بارگیری کنید

بهترین برنامه های زلزله و برنامه های ردیابی زلزله برای Android

هر روز زمین لرزه های مختلفی در جهان رخ می دهد. صدها میلیون نفر در مناطق زلزله خیز زندگی می کنند. در این مورد ، هشدار به موقع زلزله می تواند جان بسیاری را نجات دهد. ساده ترین راه برای این کار استفاده از تلفن خود به عنوان یک برنامه لرزه سنج است. در این مقاله برنامه های ویژه هشدار زلزله از انزل وب را ارائه می دهیم. انتظار بیشتری داشته باشید.

می توانید نسخه کامل برنامه های معرفی شده را از فروشگاه های داخلی بارگیری و نصب کنید.

برنامه لرزه نگار ایرانی

برنامه لرزه نگار ایرانی

برنامه زلزله شناس ایرانی به شما این امکان را می دهد که از کدام منبع اطلاعات معتبر درباره زلزله می خواهید دریافت کنید. همچنین می توانید زمین لرزه ها را روی نقشه ببینید و محل آنها را ببینید. همچنین می توانید مشخص کنید که کدام دسته از زلزله ها به شما اطلاع داده می شود. به عنوان مثال ، زمین لرزه ها بر اساس فاصله از شما یا در مقیاس بزرگ است. نکته دیگر این است که می توانید مشخص کنید که چه نوع اعلان زلزله برای شما نمایش داده می شود. به طور کلی ، می توانید اطلاعات جامع و مفیدی در مورد زمین لرزه ها و وقوع آنها به دست آورید.

آتشفشان های هوشمند و زلزله لرزه نگار

برنامه لرزه نگاری

آتشفشانها و زلزله ها زنگ خطر زلزله یک برنامه ساده مناسب برای زلزله و مناطق آتشفشانی است. می توانید اطلاعات جهانی درباره این دو بلای طبیعی دریافت کنید. این برنامه در هشدار قبل از زلزله بسیار هوشمند است. می توانید اعلانات مربوط به منطقه خود را فعال کرده و مشاهده کنید که زمین لرزه های مختلفی در چند کیلومتری شما اتفاق می افتد. این برنامه رایگان است ، اما یک نسخه مشترک نیز وجود دارد.

برنامه اطلاعات زمین لرزه زلزله صلیب سرخ آمریکا

برنامه اطلاع رسانی زلزله

برنامه آگاهی از زلزله صلیب سرخ ایالات متحده علاوه بر زلزله اخبار مربوط به سایر قله های طبیعی را نیز پوشش می دهد. این برنامه هنگام وقوع زلزله در منطقه شما به شما اطلاع می دهد. همچنین اطلاعاتی در مورد سابقه زمین لرزه های این منطقه برای شما ارسال می کند. این برنامه رایگان است ، اما نسخه رایگان آن دارای تبلیغات است. برای استفاده از نسخه بدون آگهی ، باید یک اشتراک خریداری کنید.

می توانید در خانه با وسایل ساده دستگاه تصفیه آب بسازید. برای یادگیری نحوه انجام این کار ، آموزش ساخت یک دستگاه تصفیه آب ساده خانگی را مطالعه کنید.

برنامه هشدار زلزله برای Android هشدارهای زلزله من

هشدار مرکز لرزه نگاری

Earthquake Alerts for Android My Earthquake Alerts یک برنامه ساده است که زلزله های سراسر جهان را نشان می دهد. کاربران فقط می توانند هشدارهای منطقه خود را برای سهولت استفاده از برنامه فعال کنند. این برنامه دارای سابقه زلزله در جهان است. رابط کاربری برنامه ساده است و می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. این برنامه رایگان است ، اما برای جلوگیری از تبلیغات می توانید مشترک شوید.

برنامه تشخیص زمین لرزه در اندروید

هشدار زلزله

Earthquake Network Android برنامه تشخیص زلزله شما را از وقوع زلزله مطلع می کند. این برنامه از تلفن شما برای تشخیص زلزله استفاده می کند. این برنامه از شتاب سنج در تلفن شما استفاده می کند. نسخه رایگان دارای بخشی به نام 2000 سال سابقه زمین لرزه است. با این حال ، برای استفاده از تمام ویژگی های این برنامه ، باید یک نسخه مشترک خریداری کنید.

این برنامه ها از سنسور تلفن شما استفاده می کنند. برنامه های مختلف دیگری نیز وجود دارد که از این ویژگی استفاده می کنند. برای آشنایی با آنها ، مقاله مربوط به برنامه های فعال سنسور برای Android را بخوانید.

لرزه نگار قدرتمند EarthQuake Pro را بارگیری کنید

بارگیری لرزه نگار قوی

EarthQuake Pro برنامه دیگری است که می توانید از آن برای اعلام زلزله استفاده کنید. با این برنامه می توانید تاریخچه زلزله ها در سراسر جهان را مشاهده کنید. EarthQuake Pro زنگ خطر زلزله را در منطقه شما فعال می کند. این برنامه دارای لرزه نگار داخلی است. رابط کاربری آن ساده است و یک نسخه رایگان نیز وجود دارد. برای استفاده از تمام ویژگی های این برنامه ، باید یک نسخه مشترک خریداری کنید.

برنامه اندازه گیری ارتعاش

برنامه لرزه نگاری

برنامه اندازه گیری ارتعاش یکی دیگر از برنامه های خوب است که می توانید در این زمینه استفاده کنید. این برنامه دارای تمام ویژگی های لازم چنین برنامه ای است. فقط تلفن خود را روی یک سطح صاف نگه دارید. این برنامه می تواند ارتعاشات غیر معمول را گرفته و شما را از آنها مطلع کند. همچنین می توانید اطلاعاتی درباره بهمن ها و آتشفشان ها به دست آورید. این برنامه دارای نسخه رایگان و مشترک است.

برنامه زنده ردیاب زلزله

لرزه نگار هوشمند

ردیابی زلزله ماشین حساب نسبت زلزله. این برنامه یکی از قدیمی ترین در این زمینه است. با استفاده از این برنامه می توانید سیگنال های مربوط به منطقه خود را فعال کنید. زلزله های قسمت های مختلف را در نمودارهای مختلف مشاهده کنید. این برنامه دارای نسخه رایگان و مشترک است. اگر نگران تماشای تبلیغات هستید ، باید یک اشتراک خریداری کنید. در غیر این صورت ، هر دو نسخه یکسان هستند.

برنامه لرزه نگار برای Android LastQuake

کاربرد لرزه سنج

برنامه لرزه نگار برای Android LastQuake برنامه رسمی CSEM یا مرکز لرزه نگاری اروپای مدیترانه ای است. این برنامه از منابع مختلف استفاده کرده و سرعت زلزله را تخمین می زند. در نهایت به شما هشدار می دهد. این اطلاعات از 86 پایگاه داده در 57 کشور جهان به دست آمده است. این برنامه دارای یک رابط کاربری ساده است. علاوه بر هشدار زلزله ، دارای قسمتی از نحوه برخورد با حادثه و .. می توانید قسمت هشدار را فعال کنید تا بتوانید در هنگام تصادف برای عزیزان خود پیام ارسال کنید. این برنامه رایگان است. این نرم افزار یکی از بهترین برنامه های اطلاع رسانی زلزله در اندروید است.

هشدار زلزله سه بعدی

هشدار مرکز لرزه نگاری

برنامه زلزله لرزه نگار سه بعدی می تواند عمق و قدرت زلزله را به شما نشان دهد. همچنین می توانید زمین لرزه های 30 روز گذشته را مشاهده کنید. همچنین طبقه بندی هفت روزه و 24 ساعته وجود دارد. همچنین می توانید زمین لرزه هایی را که در یک ساعت گذشته در اطراف شما اتفاق افتاده است مشاهده کنید. این برنامه اطلاعات مربوط به زلزله را از USGS دریافت می کند. کافی است بر روی علائم زلزله روی نقشه کلیک کنید تا اطلاعات مربوط به آن را مشاهده کنید.

سیستم هشدار زلزله اندروید

برنامه تشخیص زمین لرزه اندروید به زودی راه اندازی می شود. این ویژگی به صورت آزمایشی اجرا می شود. یکی از ویژگی های مثبت این طرح این است که می توانید از تلفن خود به عنوان لرزه نگار استفاده کنید. برای استفاده از این ویژگی در آینده ، حتماً دستگاه Android خود را به آخرین نسخه به روز کنید.

سیستم هشدار زلزله اندروید

نیازی به نصب برنامه خاصی نیست و تلفن هوشمند می تواند در جمع آوری اطلاعات توسط Google به شما کمک کند و سنسور را به خاطر بسپارد. این ویژگی باید برای گوشی های جدید Android فعال باشد. با استفاده از این ویژگی در صورت لرزش و ارتعاش هشدار دریافت خواهید کرد و می توانید اقدامات لازم را برای جلوگیری از خسارات جانی و مالی انجام دهید. انتظار می رود توانایی اطلاع رسانی سریع در مورد زلزله در اندروید ، اطلاعات آن را از مراکز لرزه نگاری بزرگ و فعال دریافت کند.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، 11 مورد از بهترین برنامه های هشدار و اطلاع رسانی زلزله در Android را از Anzel Web ارائه می دهیم. در این زمینه از کدام برنامه استفاده می کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.