10
آوریل

10 گزینه برای The Great Suspender برای مدیریت پارتیشن

مدیران تب به شما کمک می کنند هنگام وبگردی منظم باشید. و اگر به دنبال مدیر بخش مانند The Great Suspender هستید ، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم!

در اینجا چند گزینه برای Great Suspender آورده شده است که زبانه های Chrome شما را تحت کنترل قرار می دهد.

آیا واقعاً به مدیر بخش احتیاج دارید؟

اگر می خواهید ده ها برگه Chrome را به طور هم زمان باز کنید ، می دانید که با کاهش سرعت کار شما ، روی منابع سیستم شما تأثیر می گذارد.

به همین دلیل شما به یک مدیر بخش مانند The Great Suspender نیاز دارید. متأسفانه ، این افزونه محبوب دیگر در دسترس نیست ، زیرا Google Chrome The Great Suspender را به عنوان بدافزار شناسایی کرده است. به همین دلیل ما بهترین گزینه هایی را که می توانید در عوض استفاده کنید ، شناسایی کردیم.

https://www.youtube.com/watch؟v=OonsrTwqlCw

اگر می خواهید The Great Suspender قدیمی خود را پس بگیرید ، اما بدون بدافزار ، خوش شانس هستید. GitHub نسخه ای از The Great Suspender دارد که همه کد های بد بدافزار را از بین می برد.

با این حال ، این مورد در فروشگاه وب Chrome موجود نیست ، بنابراین باید با فعال کردن حالت برنامه نویس در مرورگر Chrome ، آن را بارگیری کنید. ویدئوی بالا دقیقاً نحوه انجام این کار را به شما نشان می دهد.

دانلود: تعلیق بزرگ بدون ردیابی (رایگان)

https://www.youtube.com/watch؟v=9v4XbJop918

Tabby یک برگه تب ساده Chrome است که به شما امکان می دهد هنگام باز کردن برگه های جدید ، برگه های قدیمی Chrome را ببندید.

Tabby دارای سه حالت مختلف است: حالت تمرکز ، حالت آرامش و حالت سفارشی سازی. در اینجا تجزیه و تحلیل هر یک از موارد زیر وجود دارد:

  1. حالت کانونی: این فقط به شما امکان می دهد پنج زبانه را همزمان باز کنید
  2. برای آرامش آرام باشید: به شما امکان می دهد قبل از متوقف کردن برگه های قدیمی ، 12 برگه را باز کنید

  3. حالت سفارشی سازی: حالت پیش فرض که به شما امکان می دهد همزمان هشت زبانه را باز کنید

با این حال ، شما نمی توانید آن را به صورت دستی کنترل کنید ، که از ضررهای Tabby است.

دانلود: Tabi (رایگان)

دروازه بان بزرگ

Great Tabarder مانند Tabby ابزاری مینیمالیستی برای مدیریت پارتیشن است. در حالی که وقتی شما به تعداد مشخصی از برگه های باز رسیدید ، Tabby یک برگه را می بندد ، The Great Discarder تمام برگه های غیرفعال را که در مدت یک ساعت استفاده نکرده اید می بندد.

با استفاده از The Great Discarder ، باید برگه های بسته شده را از صفحه History Chrome بازیابی کنید ، که راحت ترین حالت نیست. و اگر نمی خواهید The Great Discarder یک برگه خاص را کنار بگذارد ، همیشه می توانید آن را قلاب کنید.

دانلود: The Great Bouncer (رایگان)

یک بند کوچک

Tiny Suspender شباهت زیادی به The Great Discarder دارد ، با یک تفاوت عمده: از API مخصوص Tab Discard برای Chrome استفاده می کند.

هنگام استفاده از Chrome Tab Discard API ، هر داده ای که در این برگه های بسته پر می کنید در حافظه مرورگر شما باقی می ماند. اگر برگه های بسته را دوباره باز کرده اید ، موقعیت پیمایش و داده های فرم شما نیز وجود دارد.

برخی دیگر از برنامه های افزودنی کروم نیز از این ویژگی برخوردارند که به شما امکان می دهد در صورت خرابی کروم ، با اطمینان تمام پارتیشن های خود را بازیابی کنید.

دانلود: سیستم تعلیق ریز (رایگان)

https://www.youtube.com/watch؟v=S0rHU38OnTE

Auto Tab Discard بسیار شبیه The Great Suspender است. اگر برای مدت زمان مشخصی از آن استفاده نکرده باشید ، این برنامه افزودنی را می بندد.

مانند Tiny Suspender ، Auto Tab Discard نیز از API برگردان Tab Chrome خود استفاده می کند ، به این معنی که هنگام باز کردن مجدد داده ها ، در پارتیشن های بسته ذخیره می شود.

دانلود: دفع خودکار برگه (رایگان)

https://www.youtube.com/watch؟v=iO27jzFCuo0

برخلاف سایر برنامه های افزودنی مدیریت پارتیشن برای Chrome ، Workona Tab Manager از روشی سازگارتر برای جلوگیری از پارتیشن ها استفاده می کند.

اگر تعداد برگه های شما همزمان از 25 برگه عبور کند ، Workona به جای فقط یک برگه یا یک سری برگه ، کل پنجره Chrome را متوقف می کند. این ممکن است برای اکثر افراد آزار دهنده باشد ، اما ظاهرا Warkona فکر می کند که این محصول مثمر ثمر است.

Workona بخشهای مهم شما را در یک مکان طبقه بندی می کند و شما را مجبور می کند که بخشهای کار و سرگرمی را در دو پنجره جداگانه نگه دارید. علاوه بر این ، Workona بوک مارک های شما را سازماندهی می کند و گروه های پارتیشن بندی را ایجاد می کند ، به شما امکان می دهد تمام پارتیشن های مهم خود را با یک کلیک باز کنید.

دانلود: Workona Tab Manager (نسخه پرمیوم رایگان ، رایگان)

OneTab

OneTab در مورد تمام برنامه های افزودنی که تاکنون دیده ایم ، رویکردی متفاوت دارد.

اگر فکر می کنید تعداد زیادی زبانه در این پنجره باز است ، می توانید بر روی افزونه OneTab کلیک کنید و همه برگه های یک لیست را از بین می برد. سپس می توانید همه برگه های تا شده را به طور همزمان (یا همه به یک باره) با یک کلیک بازیابی کنید.

با این حال ، یک نقطه ضعف برای OneTab وجود دارد: از API خود Tab Discard برای دفع استفاده نمی کند. این بدان معناست که شما قادر به بازگرداندن برگه ها و بازیابی اطلاعات خود با آنها نخواهید بود.

دانلود: OneTab (رایگان)

https://www.youtube.com/watch؟v=wY4NKrD1DWQ

Session Buddy به شما امکان می دهد نه تنها برگه های Chrome خود را مدیریت کنید ، بلکه بوک مارک های خود را نیز مدیریت کنید. این پارتیشن های شما را به عنوان مجموعه ذخیره می کند و در صورت نیاز بعداً آنها را بازیابی می کند ، به شما کمک می کند کمی حافظه RAM را آزاد کرده و از شلوغی جلوگیری کنید.

درصورتی که مرورگر Chrome شما خراب شود ، بدون از دست دادن هیچ صفحه وب ، برگه های شما را با خیال راحت بازیابی می کند. علاوه بر این ، می توانید به همه برگه های ذخیره شده خود در یک مکان دسترسی داشته باشید و آنها را مدیریت کنید.

دانلود: جلسه دوستان (رایگان)

https://www.youtube.com/watch؟v=jJqqw8hcLas

TooManyTabs به شما امکان می دهد برگه هایی را که ناخواسته با استفاده از حافظه محلی Chrome بسته اید باز کنید. همچنین می توانید فوراً برگه ها را جستجو کنید ، آنها را بر اساس دامنه ، تاریخ ، عنوان مرتب کنید و محتوای هر برگه را مشاهده کنید.

اگر مدتی است که از برخی از پارتیشن ها استفاده نکرده اید ، برای ذخیره منابع سیستم شما آنها را می بندد. همچنین برگه های بسته شده اخیر شما را به خاطر می آورد تا بتوانید به راحتی آنها را بازیابی کنید.

دانلود: TooManyTabs برای Chrome (رایگان)

یک برگه جدید آویزان کنید

اگر به عملکرد پیشرفته اهمیتی نمی دهید و می خواهید یک ابزار مدیریت پارتیشن ساده داشته باشید ، New Tab Suspender همان چیزی است که به دنبال آن هستید. Suspender جدید Tab فقط با چند ویژگی از جمله قابلیت لیست سفید و متوقف کردن خودکار برگه ها پس از مدت زمان مشخصی در دسترس است.

علاوه بر این ، New Tab Suspender از ویژگی های ذخیره سازی خود استفاده می کند تا مطمئن شود برای بازیابی برگه های اخیراً بسته شده یا بازنویسی شده ، هرگز مجبور نیستید سابقه مرور خود را مرور کنید.

دانلود: حامل برگه (رایگان)

این مدیران بخش تجربه مرور شما را بهبود می بخشند

ما امیدواریم که این گزینه ها برای The Great Suspender به همان اندازه که اکنون امن هستند ، باقی بمانند. اما اگر این کار را نکنند ، گوگل پشت شما است! این اطمینان را می دهد که هیچ افزونه تقویت شده توسط بدافزار در فروشگاه وب Chrome وجود ندارد.


تعداد زیادی برگه باز در Chrome را مدیریت کنید
5 افزونه بصری Chrome برای مدیریت و مرتب سازی تعداد زیادی برگه باز

تعداد زیادی برگه باز در Chrome می تواند بر عملکرد مرورگر و عملکرد خود شما تأثیر بگذارد. با این پسوندهای عالی مدیریت پارتیشن کار را آسان کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.