28
ژوئن

10 وب سایت برتر برای یافتن فرصت های داوطلبانه

بازگشت به جامعه احساس بزرگی در خود و دیگران ایجاد می کند. به لطف اینترنت ، یافتن فرصت های داوطلبان هرگز آسان نبوده است. خواه بخواهید به حیوانات ، محیط زیست یا افراد نیازمند کمک کنید ، وب سایت های داوطلب می توانند شما را با فرصت های خاص ترکیب کنند.

آیا شما آماده اید که دست یاری دهید؟ برای یافتن فرصت هایی برای داوطلبان نزدیک خود یا خارج از کشور ، در این سایت ها بگردید.

داوطلب مسابقه یک وب سایت داوطلبانه است

VolunterMatch میلیون ها نفر را با فرصت های شگفت انگیز داوطلبانه ترکیب می کند. هنگامی که مکان خود را در نوار جستجو وارد می کنید ، VolunteerMatch تمام فرصت های کار در نزدیکی شما را لیست می کند.

شما می توانید چندین فرصت را بر اساس علت مرتب کنید – حیوانات ، کودکان ، افراد مسن ، زنان و هنر تنها برخی از فیلترهایی هستند که می توانید برای یافتن کار داوطلبانه مناسب خود استفاده کنید.

از آنجا که ما در عصری زندگی می کنیم که برنامه های گوشی های هوشمند می توانند به کسی کمک کنند ، همچنین VolunterMatch به شما امکان می دهد قابلیت های مجازی را بررسی کنید. این امکان را برای شما فراهم می کند تا از راحتی خانه خود داوطلب شوید. پس از یافتن شغل مورد نظر خود ، در سایت ثبت نام کنید و به سازمان اطلاع دهید که می خواهید به شما کمک کند.

با یک سایت داوطلب درگیر شوید

Engage (قبلاً همه برای خوب) از موقعیت مکانی شما برای یافتن فرصت های نزدیک شما استفاده می کند. نوع کار داوطلبانه را که می خواهید انجام دهید وارد کنید کلمه کلیدیs و سپس مکان خود را وارد کنید. اما اگر به دنبال نوع خاصی از فرصت نیستید ، از کلمات کلیدی صرف نظر کنید ، مکان خود را وارد کنید و کلیک کنید جستجو کردن.

Engage هزاران نتیجه برای انتخاب شما فراهم می کند. این سایت همچنین به شما امکان می دهد تا نتایج را با پروژه های از راه دور ، منطقه انتشار و مهارت های مورد نیاز فیلتر کنید.

فقط یک سایت داوطلب راه اندازی کنید

JustServe ثبت نام داوطلبانه را باد می کند. هنگامی که فرصتی پیدا کردید ، برای یک حساب کاربری در وب سایت ثبت نام کنید و هنگام فرا رسیدن روز ، خود را در این رویداد نشان دهید.

برای دیدن گزینه ها ، مکان مورد نظر خود را وارد کنید. سپس رویدادها را بر اساس گروه سنی ، مهارت های داوطلبانه و علاقه به خود فیلتر کنید. JustServe نه تنها یک بار رویداد را نشان می دهد ، بلکه قابلیت های فعلی را نیز به شما نشان می دهد.

وب سایت داوطلبانه یونایتد وی

اگر تا به حال داوطلب شده اید ، احتمالاً نام United Way را شنیده اید. این سازمان غیرانتفاعی متخصص در بازپرداخت به جامعه ، به ویژه در زمینه آموزش ، مراقبت های بهداشتی و جمع آوری کمک مالی است.

United Way شما را با طیف وسیعی از فرصت ها ، از جمله حمایت از کودک ، باغبانی ، ساخت و ساز ، درمان ، خدمات در برابر بلایا و حتی کار در یک بانک غذا متصل می کند. تنوع زیاد کار استفاده از مهارتهای موجود برای کمک به جامعه را آسان می کند.

وقتی به دنبال فرصت ها می گردید ، می بینید که United Way در منطقه شما بیشتر رویدادها را حمایت مالی می کند. برای داوطلب شدن در خارج از کشور ، حتما با United Way محلی خود تماس بگیرید.

چیزی را به یک سایت داوطلب تبدیل کنید

انجام کاری جوانان را قادر می سازد تا به جامعه خود بپیوندند و برای تغییرات اجتماعی مبارزه کنند. کل سازمان به ثبت بیش از 100000 رأی دهنده جدید در سال 2018 کمک کرد و حتی در مجموع 3.7 میلیون ساقه پاک کرد. اینکه آیا حرکات چیزی مستقیماً بر جامعه تأثیر می گذارد و یک تغییر فوری ایجاد می کند.

برای درگیر شدن در حوادث آن لازم نیست در منطقه خاصی زندگی کنید. اکثر حرکات از شما می خواهند که برای کمک به هدف خود نقش خود را انجام دهید و شما را در چگونگی انجام آن راهنمایی کنید. به عنوان مثال ، برخی از رویدادها ممکن است از شما بخواهند که ملافه های اطراف خود را تمیز کنید ، در حالی که برخی دیگر به شما دستور می دهند که برای افراد نیازمند غذا جمع کنید.

وب سایت داوطلبانه Habitat for Humanity

آیا مهارت ساخت دارید یا علاقه مند به یادگیری طراحی داخلی هستید؟ در هر دو مورد ، شما قطعاً باید امکانات موجود در Habitat for Humanity را بررسی کنید. این سازمان متخصص در ساخت خانه برای افراد محروم در ایالات متحده و سراسر جهان است.

هنگام جستجوی فرصت ها ، Habitat for Humanity دفاتر خود را در منطقه شما لیست می کند. از اینجا می توانید نزدیکترین شعبه را به خود انتخاب کرده و برای فعالیتهای فعلی یا آینده ثبت نام کنید. از طرف دیگر ، شما همچنین می توانید به دنبال فرصت های جهانی باشید ، به شما اجازه می دهد در سراسر جهان پناهگاه بسازید.

برای داوطلب شدن در Habitat for Humanity ، نیازی نیست که در مورد ساخت و ساز چیزی بدانید. وی زنان ، کودکان و پیشکسوتان را نیز به پیوستن تشویق می کند.

به پالس یک وب سایت داوطلب بدهید

GivePulse پایگاه داده کاملی از فرصت های داوطلب را ارائه می دهد. مکان خود را وارد کنید و لیستی از کارهای داوطلبانه ارزشمند را مشاهده کنید. همانطور که وقت خود را برای کمک به دیگران می گذرانید ، می تواند به تجربه ای آموزشی برای شما و افراد نیازمند تبدیل شود. به عنوان مثال ، به عنوان یک مربی داوطلب یوگا کار کنید یا یک مراقب برای کودکان با نیازهای ویژه شوید.

اگر می خواهید ساعات داوطلبانه خود را پیگیری کنید ، GivePulse می تواند در این زمینه به شما کمک کند. GivePulse زمانی را که کار کرده اید نشان می دهد ، ساعات کاری شما را تأیید می کند و حتی آمار داوطلبانه شما را محاسبه می کند.

AARP یک وب سایت داوطلب ایجاد کنید

AARP یکی از بزرگترین انجمن های غیرانتفاعی در ایالات متحده است. این به آمریکایی های 50 ساله یا بیشتر کمک می کند تا در روند پیری احساس راحتی و اطمینان بیشتری کنند.

AARP به شما امکان می دهد داوطلبانه با افراد از همه اقشار زندگی کنید. یک همراه ارشد ، مربی کودکان خردسال شوید یا حتی به پیشکسوتان کمک کنید. با افشای اسرار سخاوت ، به رضایت داوطلبانه معتاد می شوید.

وب سایت تغذیه داوطلبانه آمریکا

از طریق Feeding America با بانک مواد غذایی محلی خود تماس بگیرید. از آنجا که اکثر بانک های مواد غذایی در انجام بیشتر کارها به داوطلبان متکی هستند ، این سازمان واقعاً می تواند از کمک شما استفاده کند. با اختصاص دادن زمان برای مرتب سازی و ذخیره مواد غذایی ، می توانید به خانواده های گرسنه در شهر خود کمک کنید.

وب سایت داوطلب صلیب سرخ

صلیب سرخ آمریکا در زمینه ارائه خدمات اضطراری و تسکین حوادث به افراد آسیب دیده از شرایط پزشکی یا بلایای طبیعی تخصص دارد. هنگام ثبت نام در صلیب سرخ ، می توانید نقش های مختلف را انتخاب کنید.

انتخاب کنید که یک آزمون کوتاه انجام دهید که شما را در موقعیت خاصی قرار دهد یا انتخاب کنید که گزینه ها را بر اساس دسته بندی بررسی کنید. در حالی که برخی از نقش ها مربوط به امور مالی ، آموزش و فناوری اطلاعات است ، اما نقش های دیگر به شما امکان می دهد تا به افراد رو در رو کمک کنید.

بیشترین فرصتهای داوطلبانه را پیدا کنید

هیچ چیز نمی تواند از احساس باورنکردنی ناشی از داوطلب شدن بگذرد. با چند ساعت خارج شدن از روز خود می توانید به بهبود جامعه یا محیط خود کمک کنید. از این گذشته ، داوطلب بودن همیشه ارزش آن را دارد.


داوطلب-از-خانه-کار-آنلاین-ویژگی
24 راه برای ورود به عنوان یک داوطلب بصورت آنلاین از خانه

آیا وقت آزاد دارید؟ از این فرصت های داوطلبانه آنلاین استفاده کنید تا جهان را بدون بیرون رفتن به مکانی بهتر تبدیل کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.