3
جولای

10 مورد از بهترین برنامه های دانلود ویدیو را از شبکه های اجتماعی تلفن خود بارگیری کنید

تا به حال شده است که بخواهید یک فیلم جالب در فیس بوک ، اینستاگرام ، به طور کلی شبکه های اجتماعی تماشا کنید و بخواهید آن را برای خودتان نگه دارید؟ اکثر شبکه های اجتماعی توانایی بارگیری محتوا را ندارند ، بنابراین نمی توانید فیلم های آنها را مستقیماً از همان بستر بارگیری کنید. در این مقاله ما 10 بهترین برنامه برای بارگیری فیلم از شبکه های اجتماعی روی تلفن از Anzel Web را ارائه و بارگیری خواهیم کرد.

ویدئو را از YouTube ، Facebook ، Twitter ، Tic Tac Toe بر روی تلفن خود بارگیری کنید

۱۰ برنامه برای بارگیری فیلم در رسانه های اجتماعی

همانطور که می دانید بارگیری مستقیم مطالب از اکثر شبکه های اجتماعی امکان پذیر نیست ، اما ممکن است بخواهید برای دوست خود که عضو شبکه نیستید یک فیلم یا فیلم ارسال کنید. در این صورت نمی توانید مستقیماً این کار را انجام دهید. ممکن است بخواهید یک فیلم مفید را بارگیری کنید و بعداً بدون نیاز به اینترنت آن را تماشا کنید. برنامه هایی برای بارگیری فیلم از شبکه های اجتماعی وجود دارد که کار شما را آسان می کند. در این مقاله شما را با نرم افزار پرسرعت دانلود Android و iOS از Anzel Web آشنا می کنیم.

می توانید نسخه کامل برنامه های معرفی شده را از سرویس های داخلی App Store بارگیری و نصب کنید.

تلفن بارگیری فیلم مرورگر اجتماعی دوستانه

10 مورد از بهترین برنامه ها را برای بارگیری فیلم ها از شبکه های اجتماعی در تلفن خود ارائه و بارگیری کنید

برای بارگیری فیلم ها از اینستاگرام به Android و iOS می توانید از برنامه Friendly Social Browser استفاده کنید. به راحتی می توانید به حساب های شبکه اجتماعی خود مانند Facebook ، Instagram و Twitter دسترسی پیدا کنید. در این برنامه. همچنین ذخیره تصاویر و فیلم ها از طریق این برنامه امکان پذیر است. به این ترتیب می توانید بعداً آنها را بارگیری کنید. ویژگی دیگر این برنامه این است که تبلیغات را مسدود می کند و محتوای ردیابی دارد.

با Social Downloader از فیس بوک به اندروید فیلم بارگیری کنید

10 مورد از بهترین برنامه ها را برای بارگیری فیلم ها از شبکه های اجتماعی در تلفن خود ارائه و بارگیری کنید

Facebook Video Downloader Android Social Downloader برنامه دیگری است که می توانید برای بارگیری مطالب در اینستاگرام ، واتس اپ و فیس بوک از آن استفاده کنید. این برنامه حجم زیادی ندارد و کار با آن بسیار آسان است. اگر به دنبال برنامه ای با رابط کاربری ساده هستید و فقط می خواهید از آن برای بارگیری استفاده کنید ، حتماً Social Downloader را نصب کنید.

برای یادگیری نحوه بارگیری فیلم از LinkedIn ، آموزش نحوه بارگیری فیلم از LinkedIn را بخوانید.

دانلود فیلم از Pinterest و .. تلفن با Universal Downloader

10 مورد از بهترین برنامه ها را برای بارگیری فیلم ها از شبکه های اجتماعی در تلفن خود ارائه و بارگیری کنید

Universal Downloader Android downloader video همچنین برای بارگیری از اینستاگرام ، فیس بوک و سایر شبکه های اجتماعی مناسب است. یکی از ویژگی های مثبت این برنامه امکان بارگیری فیلم های با کیفیت بالا است. همچنین می توانید محل ذخیره آنها را انتخاب کنید. بارگیری نیز با سرعت بالا انجام می شود.

بارگیری قدرتمند فیلم برای Android All Downloader

10 مورد از بهترین برنامه ها را برای بارگیری فیلم ها از شبکه های اجتماعی در تلفن خود ارائه و بارگیری کنید

YouTube Video Downloader Android All Downloader یک برنامه کامل در این زمینه است. با استفاده از این نرم افزار می توانید به راحتی فیلم های Instagram، IGTV، TikTok، Facebook، Vimeo، Tumblr و و را بارگیری کنید. فقط لینک ویدیویی مورد نظر را وارد برنامه کنید تا بتوانید آن را بارگیری کنید. فقط!

برای یادگیری نحوه بارگیری فیلم های Rails ، نحوه دانلود فیلم های طبل در اینستاگرام را بخوانید.

Insta Video Downloader برای Android Regrann

10 مورد از بهترین برنامه ها را برای بارگیری فیلم ها از شبکه های اجتماعی در تلفن خود ارائه و بارگیری کنید

Insta Video Downloader for Android Regrann همچنین برای افرادی که می خواهند عکس و فیلم را در اینستاگرام بارگیری کنند مناسب است. با استفاده از این برنامه می توانید پست ها را منتشر کنید. این ویژگی در برنامه اینستاگرام وجود ندارد. همچنین می توانید حلقه ها را در داستان به اشتراک بگذارید. با خرید اشتراک ، حتی می توانید برنامه ریزی کنید و برای انتشار وقت بگذارید.

فیلم اینستاگرام را از تلفن خود بارگیری کنید و دوباره ارسال کنید

10 مورد از بهترین برنامه ها را برای بارگیری فیلم ها از شبکه های اجتماعی در تلفن خود ارائه و بارگیری کنید

Repost for Instagram تلفنی برای بارگیری فیلم برای iOS است. با استفاده از این برنامه می توانید در اینستاگرام پست بگذارید. برای انجام این کار ابتدا نیازی به بارگیری پست نیست. در عوض ، می توانید پست ها را مستقیماً در صفحه خود به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید نام حسابی را که محتوا را به اشتراک گذاشته ارسال کنید.

با Fastsave ویدیوی توییتر را در Android و iPhone بارگیری کنید

بارگیری ویدئو از شبکه های اجتماعی

Fastsave برای بارگیری فیلم ها از Android و iOS مناسب است. با استفاده از این برنامه می توانید فیلم ها را از اینستاگرام ، فیس بوک ، توییتر و … بارگیری کنید کاربران Mac همچنین می توانند از این برنامه در سیستم خود استفاده کنند. همچنین امکان بازنشر مطالب نیز وجود دارد. برای سهولت استفاده از این برنامه می توانید حالت Drak را فعال کنید. این برنامه کاملا رایگان است.

سرعت بالا Android Pure All Video Downloader

بارگیری ویدئو از شبکه های اجتماعی

برای بارگیری فیلم از YouTube می توانید از Pure All Video Downloader استفاده کنید. با استفاده از این برنامه می توانید هر ویدیویی را از فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر و تویوت در هر زمان بارگیری کنید. رابط کاربری نرم افزار ساده و بسیار آسان برای استفاده است. یکی از ویژگی های مثبت این برنامه این است که می توانید کیفیت فیلم را خودتان انتخاب کنید. شما می توانید بین 480p و 720p را انتخاب کنید. حتی می توانید فیلم ها را به MP3 تبدیل کنید.

تلفن بارگیری فیلم از Reddit

بارگیری ویدئو از شبکه های اجتماعی

Reddit Video Downloader برای بارگیری محتوا از Reddit مناسب است. کافیست مرورگر را در تلفن یا رایانه خود باز کرده و وارد سیستم شوید. برای استفاده از این سایت ، به سادگی URL را در صفحه Reddit کپی کنید و منتظر بمانید تا بارگیری کامل شود. اگر نمی خواهید کپی و پیست کنید ، به سادگی آدرس مورد نظر را در دو فرم زیر در نوار آدرس مرورگر وارد کنید. به مثال های زیر توجه کنید:

reddit.com/r/videos/exampleonly

redditdl.com/r/exampleonly

فیلم ها را از YouTube و .. در تلفن و رایانه خود بارگیری کنید

برای بارگیری فیلم های YouTube در تلفن و رایانه خود می توانید از سایت Save Video کمک بگیرید. علاوه بر یوتیوب امکان بارگیری از اینستاگرام ، فیس بوک ، توییتر ، تیک تک و. این برنامه دارای پسوند رایگان Google Chrome است که کار شما را آسان می کند. در نتیجه ، اگر فیلم های زیادی برای بارگیری دارید ، بهتر است این پلاگین را نصب کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله 10 بهترین برنامه برای بارگیری فیلم از شبکه های اجتماعی روی تلفن از انزل وب را ارائه و بارگیری کرده ایم. از کدام برنامه برای این کار استفاده می کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.