26
آوریل

10 مورد از بهترین بازی های آنلاین چند نفره برای Android و PC

Manch یکی از قدیمی ترین بازی های چند نفره است. این بازی به خصوص در بین مردم محبوبیت دارد. با پیشرفت تکنولوژی ، دیگر لازم نیست صفحه و قطعات آن را برای انجام این بازی آماده کنید و منتظر بمانید تا کسی با شما بازی کند. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که این بازی را بر روی تلفن ، رایانه لوحی یا رایانه خود نصب کنید و با مردم سراسر جهان رقابت کنید. در این مقاله از Anzel Web 10 بهترین بازی آنلاین چند نفره برای Android و PC را به شما معرفی خواهیم کرد.

بارگیری برنامه بازی های آنلاین Manch برای اندروید و ..

بهترین بازی آنلاین Mensch برای اندروید و کامپیوتر

حتماً با دوستانتان منچ بازی کرده اید. این بازی یکی از بهترین و محبوب ترین بازی های چند نفره و رقابتی است. در این مقاله شما را با بهترین بازی های آنلاین و آفلاین Manch از Anzel Web آشنا می کنیم. می توانید این بازی ها را از سرویس های ایرانی بارگیری کنید ، آنها را روی تلفن یا رایانه خود نصب کنید و با دیگران بازی کنید. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

بازی آنلاین Manch 4: Manch آنلاین

منچ بازی منچ آنلاین

Munch Online یک بازی آنلاین Munch برای 4 بازیکن برای اندروید است. در این مسابقه می توانید برای دو ، سه و چهار نفر بازی کنید. همچنین امکان ایجاد یک اتاق گفتگو برای کاربران وجود دارد و حداکثر شش اتاق گفتگو ایجاد می شود. همچنین ، کاربران می توانند بدون اینترنت در قسمت بازی Manch با 2 تا 4 حریف یا ربات واقعی رقابت کنند. در طول بازی امکان صحبت وجود دارد.

دانلود Manch Online Android: Subra

منچ بازی منچ آنلاین

Sobra Android Manch Android به کاربر اجازه می دهد هنگام بازی صحبت کند. همچنین می توانید سایر کاربران را به لیست دوستان خود اضافه کرده و یک گپ خصوصی ایجاد کنید. همچنین می توانید مشخصات ویژه ای داشته باشید و در لیگ هفتگی شرکت کنید و مهارت های خود را در این بازی بسنجید. Subra علاوه بر Manch ، بازی های چند نفره دیگری نیز دارد.

دانلود بازی Manch Android: Mencherz

منچ بازی منچ آنلاین

بازی آنلاین Mencherz برای دو و چهار نفر Mencherz یکی از بهترین بازی های مسابقه ای برای اندروید و آیفون است. در این بازی می توانید در حین بازی صحبت کنید و قطعات و صفحه را مطابق با سلیقه خود طراحی کنید. امکان بازی آفلاین با یک ربات یا چند نفر دیگر وجود دارد اما شما باید بازی را روی یک دستگاه انجام دهید.

لودو نبرد پادشاه

منچ بازی منچ آنلاین

بازی آنلاین Ludo Battle King Manch برای اندروید که می توانید با دوستان خود بازی کنید. این بازی رایگان است و رابط کاربری ساده ای دارد. همچنین امکان بازی با ربات ها و چندین کاربر واقعی نیز وجود دارد.

Ludo Manch همچنین یک رایانه آنلاین دارد که می توانید آن را در مرورگر خود بازی کنید.

منچ بازی منچ آنلاین

اگر به بازی دومینو علاقه دارید ، مقاله بهترین و جالب ترین بازی های آنلاین دومینو را بخوانید.

برنامه Manch را بصورت آنلاین بارگیری کنید: Free Battle of Ludo Champion: Rolling the Dice

منچ بازی منچ آنلاین

Free Ludo Champion Battle: Board Dice Roll یکی دیگر از بازی های مسابقه ای رایگان است که در آن کاربران می توانند برای دو تا چهار نفر بصورت آنلاین بازی کنند. رابط کاربری بازی بسیار ساده است و حتی کودکان می توانند این بازی را تجربه کنند. همچنین می توانید با ربات یا دوستان خود به صورت آفلاین بازی کنید. اندازه بازی بسیار کم است و در تمام گوشی ها قابل پخش است.

معرفی برنامه های Manch Sam

منچ بازی منچ آنلاین

بازی آنلاین Manch نیز گزینه خوبی برای بازی های چند نفره است. در این بازی می توانید صفحه Manch را طراحی و تزئین کنید. همچنین می توانید تعیین کنید که چه کسی برای هر یک از نمایش ها بازی کند. به عنوان مثال ، می توانید اشاره کنید که توپ زرد توسط یک کامپیوتر (ربات) یا یک انسان (کاربر واقعی) بازی می شود یا اینکه کسی اصلا مهره ندارد. در نتیجه ، شما می توانید با چندین نفر بصورت آنلاین بازی کنید یا با ربات یا دوست خود در یک دستگاه به صورت آفلاین رقابت کنید.

بهترین بازی آنلاین Manch: بازی King of Ludo Dice با چت صوتی رایگان 2021

منچ بازی مانچ آنلاین

بازی King of Ludo Dice با گفتگوی صوتی رایگان 2021 یک بازی آنلاین برای اندروید در Manch است که در آن کاربران می توانند در قالب بازی هایی با دو بازیکن ، چهار بازیکن و حتی بازی های آفلاین با دیگران رقابت کنند. این بازی همچنین دارای یک حالت شخصی است که می توانید همزمان با یک شخص خاص بازی کرده و با صدای بلند چت کنید. مسابقات هفتگی نیز وجود دارد که می توانید در آن شرکت کرده و رتبه خود را افزایش دهید.

منچ آنلاین با دوستان: بازی مانچ

منچ بازی منچ آنلاین

این بازی آنلاین برای دو بازیکن یا چند نفره به کاربر امکان می دهد تا با چندین کاربر دیگر به صورت آنلاین بازی کند. همچنین امکان بازی با ربات ها نیز وجود دارد. قبل از شروع بازی ، می توانید رنگ مهره خود را انتخاب کنید و مهره را نامگذاری کنید تا در صفحه بازی با آن رقابت کنید.

بهترین مسابقه آنلاین: Ludo Bird Champion: Knight Riders Champion

منچ بازی منچ آنلاین

Ludo Bird Champion: Knight Riders Champion بهترین بازی اندروید Munch است که می توانید بصورت آفلاین بازی کنید. امکان بازی آفلاین با ربات یا دوستان خود وجود دارد. این بازی رایگان است و کودکان نیز می توانند آن را تجربه کنند.

اگر به بازی های چند نفره علاقه دارید ، معرفی بهترین بازی های آنلاین اندروید را برای یک و دو بازیکن بخوانید.

بازی آنلاین منچ برای 4 نفر برای کامپیوتر

منچ بازی منچ آنلاین

به راحتی می توانید بازی آنلاین را برای 4 بازیکن برای رایانه در مرورگر خود باز کنید. سپس دکمه شروع را فشار دهید و منتظر بمانید تا بازی بارگیری شود. پس از بارگیری ، روی دکمه Start کلیک کنید. نامی وارد کرده و ورود را کلیک کنید. سپس منتظر شروع بازی باشید. می توانید یکی از کاربران روی صفحه را انتخاب کنید. همچنین می توانید با کلیک روی ربات با آن بازی کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web بهترین بازی Manch را بصورت آنلاین و آفلاین ارائه می دهیم. به نظر شما کدام بازی بهتر از بازی های دیگر است؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.