11
ژوئن

10 روش حرفه ای برای مخفی کردن عکس ها در Android را ارائه و مرور کنید

تمام عکس هایی که با تلفن می گیرید در گالری عکس دستگاه وارد می شوند. در نتیجه ، دسترسی به عکس های شما بسیار آسان خواهد بود ، زیرا همه می دانند که آنها در گالری تلفن هستند! ممکن است اطلاعات محرمانه ای داشته باشید یا به دلایلی دوست نداشته باشید دیگران عکس های شما را ببینند. روش های مختلفی برای مخفی کردن تصاویر در تلفن و حتی رمزگذاری آنها وجود دارد. در این مقاله از Anzel Web ما 10 روش حرفه ای برای مخفی کردن عکس ها در Android را ارائه و بررسی خواهیم کرد.

بهترین برنامه تصحیح عکس برای آندروید را بارگیری کنید

؟ نحوه مخفی کردن عکس ها در تلفن یا رایانه لوحی Android شما

برخی از تصاویر خصوصی و محرمانه هستند و ممکن است دوست نداشته باشید دیگران آنها را ببینند. بعضی از آنها آنقدر مهم هستند که نباید به دست غریبه ها یا دلالان بیفتند. اگر تلفن Android دارید ، می توانید با چند روش ساده عکسهای خود را پنهان کرده و از حریم خصوصی خود محافظت کنید. در این مقاله از Anzel Web به شما آموزش می دهیم که چگونه عکس ها را در تلفن Android خود مخفی کنید. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

با بایگانی Google Photos عکسها را در Android پنهان کنید

برای پنهان کردن عکس ها در Android می توانید از ویژگی Google Photos Archive استفاده کنید. البته ، حتی اگر از آنها پشتیبان تهیه کنید ، تصاویر همچنان در بخش جستجو و پوشه پشتیبان ظاهر می شوند. این روش زمانی مناسب تر است که بخواهید تصاویر خود را از آلبوم اصلی به مکان دیگری انتقال دهید. در نتیجه ، روش خوبی برای پنهان کردن تصاویر مهم نیست.

Google Photos را باز کنید. سپس روی منوی سمت راست بالا ضربه بزنید. پشتیبان گیری را انتخاب کنید. با علامت + روی نماد افزودن تصویر در بالای صفحه کلیک کنید. تصاویر را انتخاب کنید و روی انجام شد ضربه بزنید. سپس تصاویر از آلبوم اصلی به پوشه بایگانی منتقل می شوند.

مخفی کردن عکس در Android

آلبوم مخفی اندروید سامسونگ

برای پنهان کردن عکس ، می توانید از حالت خصوصی تلفن سامسونگ با اندروید کمتر از Nougat استفاده کنید. این ویژگی در نسخه های بالاتر Android موجود نیست. به تنظیمات بروید. سپس روی حالت خصوصی در بخش حریم خصوصی و امنیت ضربه بزنید. یکی از روش ها را برای باز کردن این برگه انتخاب کنید. می توانید پین ، الگو یا رمز ورود و اثر انگشت را انتخاب کنید. سپس نماد حالت خصوصی را روشن کنید.

تلفن های جدیدتر سامسونگ با نسخه اندروید Nougat و نسخه های جدیدتر از ویژگی هایی به نام پوشه امن (Secure Folder) برخوردار هستند. برای فعال کردن آن ، به تنظیمات بروید و روی Screen Lock and Security یا Biometrics and Security کلیک کنید. پوشه امن را انتخاب کنید.

مخفی کردن عکس در Android

مخفی کردن عکس در Android

سپس وارد حساب سامسونگ خود شوید. اگر حساب کاربری ندارید ، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. تصاویر را انتخاب کنید. روی منوی سه نقطه در پایین صفحه ضربه بزنید و انتقال به پوشه محافظت شده را انتخاب کنید. سپس ادامه را کلیک کنید. یکی از راههای باز کردن قفل برنامه را انتخاب کنید. اکنون گزینه Secure Folder ظاهر می شود.

گالری رمزگذاری در LG Android

تلفن ال جی همچنین قابلیت پنهان کردن عکس ها را دارد. به تنظیمات بروید و از سربرگ Fingerprints and Security Content Lock را انتخاب کنید. سپس نوع باز کردن برنامه را انتخاب کنید. می توانید از رمز عبور ، پین و اثر انگشت استفاده کنید. اکنون گالری را باز کرده و به پوشه ای بروید که می خواهید تصاویر را در آن مخفی کنید. روی منوی سه نقطه در بالای صفحه ضربه بزنید و قفل را انتخاب کنید. سپس تصاویر مورد نظر را انتخاب کرده و روی قفل ضربه بزنید.

مخفی کردن عکس در Android

برای دیدن این تصاویر ، گالری را باز کنید. روی منوی سه نقطه ضربه بزنید و Show Locked Files را انتخاب کنید. سپس رمز عبور را وارد کنید تا بتوانید پرونده ها را مشاهده کنید.

برای پنهان کردن پوشه ها بدون نیاز به برنامه ، ساده ترین راه برای پنهان کردن پرونده ها و پوشه ها در آندروید را بدون نیاز به برنامه بخوانید.

آلبوم خصوصی Android با File Manager

ایجاد آلبوم خصوصی برای Android با File Manager از ویژگی های قدیمی است که برخی از دستگاه ها دیگر از آن پشتیبانی نمی کنند. File Manager را باز کنید. سپس پوشه ای به نام ایجاد کنید. شروع از راز

سپس تصاویر مورد نظر را به این پوشه منتقل کنید. این تصاویر از گالری و سایر برنامه های مربوط به عکس پنهان هستند. با این حال ، ممکن است این تصاویر قابل دسترسی باشند زیرا قفل نشده اند. دلیل عدم نمایش این تصاویر این است که در سیستم عامل Android ، پرونده هایی که با نقطه شروع می شوند توسط پردازنده اسکن نمی شوند.

همچنین می توانید تصاویر مورد نظر را به یک پوشه منتقل کنید. سپس فایلی به نام .nomedia را در آن ایجاد کنید. پرونده باید این نام را داشته باشد. نیازی به انتقال تصاویر به آن نیست. سیستم عامل Android پوشه هایی را که حاوی چنین فایلی هستند شناسایی نمی کند. برای بازیابی تصاویر کافیست این فایل را حذف کنید.

مخفی کردن عکس در Android

برای این کار شما به یک نرم افزار قدرتمند مدیریت فایل شخص ثالث نیاز دارید. می توانید آن را از فروشگاه Google Play بارگیری کنید.

با تلفن می توانید صدای پنهانی اطراف خود را ضبط کنید. برای یادگیری نحوه انجام این کار ، آموزش 2 روش ضبط مخفیانه صدای محیط از تلفن Android را بخوانید.

بهترین نرم افزار برای مخفی کردن عکس ها در Digital Private Vault

Photo Hide for Android Digital Digital Vault یکی از بهترین برنامه ها در این زمینه است. برنامه را از فروشگاه Play بارگیری کرده و آن را نصب کنید. وقتی برای اولین بار وارد برنامه می شوید ، باید یک پین وارد کنید و یک ایمیل بازیابی وارد کنید. هنگام انجام این کار ، می توانید عکس ها و فیلم های خود را پنهان کنید. در برنامه ، روی نام آلبوم خود ضربه بزنید و سپس روی + ضربه بزنید. تصاویر را انتخاب کنید.

مخفی کردن عکس در Android

در آخر می توانید این تصاویر را از گالری حذف کرده و عکس ها و فیلم ها را در این برنامه مشاهده کنید. حتی می توانید متن را مخفی کنید.

مخفی کردن عکس در Android

یکی از ویژگی های مثبت این برنامه این است که می توان برای هر پوشه رمز عبور تعیین کرد و یک نماد جعلی برای آنها تعیین کرد. امکان انتقال پرونده ها به رایانه نیز وجود دارد و می توانید از Wi-Fi برای این کار استفاده کنید.

نرم افزار Android LockMyPix برای مخفی کردن عکس ها

مخفی کردن عکس در Android

شما می توانید از برنامه LockMyPix برای مخفی کردن عکس ها در تلفن شیائومی خود استفاده کنید. با استفاده از این برنامه می توانید عکس های خود را مخفی کنید. آنها را رمزگذاری کنید و از عکسهای خود به بهترین شکل محافظت کنید. می توانید از روش های مختلف رمزگذاری استفاده کنید. این برنامه ویژگی های بسیاری دارد و می توانید از آن برای افزایش امنیت پوشه های دیگر استفاده کنید.

برنامه برای برنامه های تلفن مخفی ارز

مخفی کردن عکس در Android

برای پنهان کردن عکس ها در Android می توانید از برنامه Vaulty استفاده کنید. استفاده از این قسمت از برنامه رایگان است ، اما برای استفاده از سایر ویژگی های آن ، باید در داخل برنامه پرداخت کنید. با استفاده از این برنامه علاوه بر تصاویر می توانید فیلم های خود را نیز مخفی کنید. کاربر می تواند برنامه را رمزگذاری کند. همچنین می توانید پرونده های تصویری و ویدئویی مختلفی ایجاد کنید و برای هر کد کد جداگانه ای تنظیم کنید. ویژگی دیگر این برنامه این است که هرکسی که بخواهد وارد پرونده ها شود ، تصویر وی ذخیره می شود.

نرم افزاری برای مخفی کردن عکس ها در Android Gallery Vault

مخفی کردن عکس در Android

پنهان کردن عکسها در Android با برنامه Gallery Vault امکان پذیر است. با استفاده از این برنامه می توانید تصاویر خود را رمزگذاری کنید. انواع مختلفی از رمزهای عبور وجود دارد و می توانید رمز عبور ، پین و اثر انگشت را انتخاب کنید. می توانید برای پوشه خود یک نماد جعلی تنظیم کنید تا کسی متوجه آن نشود. همچنین می توانید هر بار که شخصی وارد پوشه می شود ، اجازه دهید منطقه اعلان هشدار داده شود.

بهترین نرم افزار برای مخفی کردن عکس های Keepsafe Vault

مخفی کردن عکس در Android

برای پنهان کردن عکس ها در Android می توانید از برنامه Keepsafe Vault استفاده کنید. می توانید تصاویر خود را با این برنامه رمزگذاری کنید. همچنین می توانید از تصاویر خود در فضای ذخیره سازی ابری پشتیبان تهیه کنید. نماد برنامه نامرئی است و هیچ کس به جز کاربر متوجه آن نمی شود. کاربر می تواند تصاویر خود را با سایر کاربران این برنامه به اشتراک بگذارد و این تصاویر پس از 20 ثانیه به طور خودکار حذف می شوند. همچنین اگر فرید بخواهد پرونده شما را وارد کند ، برنامه آن را ضبط می کند.

چیزی را برای Android پنهان کنید

مخفی کردن عکس در Android

شما می توانید از برنامه Hide Something برای مخفی کردن عکس ها در تلفن Xiaomi خود استفاده کنید …. این برنامه رایگان است ، اما برای استفاده از نسخه کامل باید مشترک شوید. به راحتی می توانید برای تصاویر خود رمزعبور تعیین کنید. همچنین پشتیبان گیری از تصاویر در Google Drive امکان پذیر است. با استفاده از این برنامه می توانید تصاویر خود را رمزگذاری کنید. نوع رمزهای عبور نیز متفاوت است و شما می توانید متناسب با نیاز خود یکی از رمزهای عبور ، کد پین و اثر انگشت را انتخاب کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از انزل وب ، نحوه پنهان کردن عکس ها در اندروید را به شما آموزش دادیم و برنامه هایی را برای این منظور معرفی کردیم. از چه روشی برای مخفی کردن تصاویر خود استفاده می کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.