رفتن به نوشته‌ها

10 روش ترجمه نام خود را به زبانهای مختلف بیاموزید

زبانها و خطوط مختلفی در جهان وجود دارد. حتی تصور اینکه چند زبان و نوع نوشتن در جهان وجود دارد دشوار است. از آنجا که حروف در زبانهای مختلف اشکال مختلف دارند ، می توانید نام خود را به خطوط نوشته شده در زبان دیگر تغییر دهید. در این مقاله ما 10 روش برای تبدیل نام خود به زبانهای مختلف از Anzel Web به شما آموزش می دهیم.

نام خود را به چینی ، کره ای ، انگلیسی و موارد دیگر تبدیل کنید. برخط

؟ چگونه نام خود را به زبان های دیگر تبدیل کنیم

اگر می خواهید نحوه هجی کردن نام خود را به زبان های مختلف بدانید ، می توانید از خدمات آنلاین موجود برای این منظور استفاده کنید. تبدیل نام در برخی از سطرها آسان است. به عنوان مثال ، اگر می خواهید بدانید که یک اسم در انگلیسی چیست و چگونه هجی می شود ، فقط هنگام تلفظ آن ، نام خود را با حروف انگلیسی بنویسید. تقریباً همه ما با زبان انگلیسی و الفبای آن آشنا هستیم ، اما تغییر نام به الفبایی ، ژاپنی و چینی کار آسانی نیست. در این مقاله از Anzel Web به شما آموزش می دهیم که چگونه نام خود را به زبان های مختلف تبدیل کنید و وارد این سایتها شوید. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

تبدیل نامها به زبانهای مختلف با زبانهای جهان

برای تبدیل نام ها به خط یونانی ، زبان های جهان را وارد کنید.

تبدیل اسامی به یونانی

سپس یونانی را از جدول انتخاب کنید.

تبدیل اسامی به یونانی

برای تبدیل نام به هندی ، باید گزینه Cherokee را از جدول انتخاب کنید.

برای تبدیل نام به تایلندی ، باید گزینه تایلندی را انتخاب کنید.

برای تبدیل نام به زبان ناشنوا ، باید گزینه اثر انگشت ASL را انتخاب کنید.

تبدیل نام به زبانهای مختلف

برای تبدیل نام خود به Inuktikut ، Inuktikut را انتخاب کنید.

برای تبدیل نام به ژاپنی ، از جدول ژاپنی را انتخاب کنید.

برای تبدیل نام به هاوایی ، هاوایی را کلیک کنید.

برای تبدیل نام به آرامی بر روی آرامی / سریانی کلیک کنید.

برای تبدیل نام من به عربی روی عربی کلیک کنید.

پس از انتخاب هر یک از تله های زبان ، نام خود را در کادر Enter a name در زیر وارد کرده و بر روی Run کلیک کنید.

تبدیل نام به زبانهای مختلف

اگر می خواهید نحوه هجی کردن نام خود را به خط میخی بخوانید ، نحوه تبدیل نام و جملات به خط میخی را به صورت آنلاین بخوانید.

با LEXILOGOS اسامی را به انگلیسی و زبانهای مختلف تبدیل کنید

برای ترجمه نام خود به روسی وارد Lexilogos شوید. روی پیکان کوچک در کادر Language Selection کلیک کنید.

تبدیل نام به زبانهای مختلف

منویی باز می شود. زبان روسی را از این فهرست پیدا کنید. روی آن کلیک کنید. سپس نام خود را با حروف پایین صفحه وارد کنید. حروف دیگری نیز بالاتر از حروف روسی وجود دارد. برای نوشتن نام خود به انگلیسی کمک بگیرید.

نام خود را به روسی تبدیل کنید

در ردیف بالا حروف بزرگ و در ردیف پایین حروف کوچک وجود دارد. بنابراین ، برای شروع نام از یک حرف بزرگ استفاده کنید و بقیه را با حروف کوچک بنویسید.

از تب Language Selection می توانید زبان های دیگری را نیز انتخاب کنید.

برای اینکه بتوانید نام خود را به یک آرم تبدیل کنید ، مقاله ایجاد یک تایپوگرافی و طراحی آرم با نام های فارسی و انگلیسی را بخوانید.

تبدیل نام ها به چینی با چینی

برای تبدیل نام به چینی با چینی ، نام خود را به صورت رایگان در مقابل قسمت First name به انگلیسی وارد کنید. سپس برای تعیین اینکه آیا این نام برای یک زن یا یک مرد است. زن را برای زن و مرد را برای مرد انتخاب کنید. همچنین می توانید اندازه قلم ، رنگ متن و نحوه نوشتن آن را به صورت عمودی یا افقی انتخاب کنید.

همچنین می توانید قالب قلم را انتخاب کنید. فقط روی شکل مورد نظر کلیک کنید.

تبدیل نام به چینی

در آخر ، روی دریافت نام چینی من کلیک کنید. سپس نام شما به عنوان تصویر ظاهر می شود. با ضربه زدن روی بزرگنمایی می توانید روی صفحه دیگری بزرگنمایی کنید. با کلیک راست روی تصویر می توانید آن را ذخیره کنید.

تبدیل نام به چینی

نحوه تبدیل نام به ژاپنی

برای تبدیل نام به ژاپنی ، به سایت Japanese Name Converter بروید. سپس نام خود را با حروف انگلیسی در کادر Enter your name وارد کنید. برای تغییر نام ، روی Go کلیک کنید.

تبدیل نام ها به ژاپنی

برای ذخیره نام ، روی ذخیره کلیک کنید. منتظر بمانید تا این دکمه بارگیری شود. سپس روی بارگیری کلیک کنید تا تصویر ذخیره شود.

تبدیل نام ها به ژاپنی

سایت دیگری که می توانید از آن برای تبدیل نام خود به ژاپنی استفاده کنید سایت Japanese Name Converter 2 است. نام خود را با حروف انگلیسی در کادر وارد کنید. سپس روی تبدیل کلیک کنید.

نام خود را به زبان های مختلف تبدیل کنید

نام شما در صفحه بعدی به زبان ژاپنی نمایش داده می شود.

نام خود را به زبان های مختلف تبدیل کنید

نام فارسی را به کره ای تبدیل کنید

برای تبدیل نام به کره ای ، به سایت ابزارهای چینی بروید. از نام موجود در برگه ، روی کره ای کلیک کنید. سپس نام خود را با حروف انگلیسی در کادر Enter your name وارد کرده و جستجو را کلیک کنید.

نام فارسی را به کره ای تبدیل کنید

کمی صبر کنید تا نام شما تغییر کند. سایت لیستی از ایمیل های مشابه را به شما نشان می دهد. روی نام خود در لیست کلیک کنید. علاوه بر تبدیل نام من به کره ای ، می توانید از این سایت برای تبدیل نام من به تایلندی ، ژاپنی و چینی نیز استفاده کنید.

سایت دیگری برای تبدیل نام شما به کره ای ، نام سازنده کره است. نام خود را در قسمت وارد کنید و سپس روی ایجاد نام کره ای کلیک کنید. سپس نام شما به زبان کره ای ظاهر می شود.

نام فارسی را به کره ای تبدیل کنید

نام خود را به زبانهای مختلف و کد مورس تبدیل کنید

برای تبدیل نام به کد مورس وارد سایت Qbit شوید. سپس نام خود را با حروف انگلیسی در کادر بنویسید. سپس بر روی Translate Morse code کلیک کنید. در زیر این قسمت می توانید نام خود را به زبان مورس مشاهده کنید.

نام را به کد مورس تبدیل کنید

نام را به هیروگلیف مصری تبدیل کنید

برای تغییر نام خود به هیروگلیف مصری از Discoveringe Egypt دیدن کنید. سپس نام خود را با استفاده از صفحه کلید در پایین صفحه وارد کنید. در بالای صفحه می توانید نام را به صورت هیروگرافی ببینید. در مثال زیر نام علی را وارد کردیم.

نام را به هیروگلیف مصری تبدیل کنید

نام ها را به وایکینگ تبدیل کنید

برای تبدیل نام خود به وایکینگ از Vikingrune دیدن کنید. سپس نام خود را با حروف انگلیسی در قسمت وارد کنید. یکی از خطوط وایکینگ را در قسمت جلوی چاقو انتخاب کنید. سپس روی تبدیل کلیک کنید. در پایین دکمه “تبدیل” می توانید نام خود را با این خط مشاهده کنید.

نام ها را به وایکینگ تبدیل کنید

نام را به خط کوفی تبدیل کنید

برای تبدیل نام خود به خط کوفی وارد Joaoleitao شوید. سپس به پایین صفحه بروید. Alpha kufi منظم را از قسمت انتخاب قلم انتخاب کنید. سپس نام خود را در قسمت دوم وارد کنید. در قسمت سوم اندازه قلم را مشخص کنید. در آخر روی Go ضربه بزنید. در قسمت زیر می توانید نام خود را به خط کوفی مشاهده کنید.

نام را به خط کوفی تبدیل کنید

چگونه نام خود را به هندی هجی می کنید؟

برای هجی کردن نام خود به هندی می توانید از Google translate استفاده کنید. در کادر سمت چپ از انگلیسی استفاده کنید. در پنجره سمت راست ، هندی را از لیست پیدا کرده و انتخاب کنید. سپس نام خود را با حروف انگلیسی در کادر سمت چپ وارد کنید و صبر کنید تا هندی شود.

نام شما به زبان هندی است

نکته 1: Google Translate برای ترجمه از یک زبان به زبان دیگر است. در نتیجه ، وقتی نام خود را وارد می کنید ، سرویس سعی می کند ترجمه ای برای آن پیدا کند. بعضی اوقات نام شما به این زبان نوشته می شود. اما هنگام استفاده از این سرویس بهتر است قبل از چاپ و … از این نام تحقیق لازم را انجام داده و از متن اطمینان حاصل کنید.

نکته 2: همچنین می توانید از این سرویس برای تبدیل نام به زبان های دیگر استفاده کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله نحوه تبدیل نام به انگلیسی ، ژاپنی ، روسی و موارد دیگر را به شما آموزش داده ایم. از انزل وب سایت هایی را برای این کار معرفی کردیم. از کدام یک از این سایت ها استفاده می کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید