3
آگوست

10 راه حل مشکل قطع مکالمه هنگام صحبت با تلفن

این می تواند بسیار ناامید کننده باشد که در وسط یک تماس مهم قرار بگیرید و مکالمه ناگهانی به پایان برسد. این امر زمانی اتفاق می افتد که تلفن شما به دلایلی از شبکه تلفن همراه جدا شود. در این مقاله از Anzel Web 10 به شما آموزش می دهیم که چگونه مشکل قطع مکالمه هنگام صحبت با تلفن را حل کنید.

قطع ناگهانی حین تماس

؟ نحوه تعمیر Android تلفن در حین تماس همچنان قطع می شود

دلیل قطع اتصال پس از چند ثانیه در سامسونگ و فاصله می تواند فاصله شما از برج آنتن اپراتور باشد. گاهی اوقات مواردی در فاصله دور وجود دارد که مانع رابطه شما می شود. در نتیجه ، سیگنال تلفن ضعیف و غیر قابل تشخیص است. موانع طبیعی مانند کوه ها و پوشش چوب متراکم و همچنین شرایط نامساعد جوی از جمله این مسدود کننده ها هستند. ساختمانهای بلند ، حتی اگر در محفظه های فلزی و شیشه ای مانند اتومبیل باشند ، می توانند تماس را قطع کنند. با این حال ، چند راه ساده وجود دارد که می توانید مشکل خاموش کردن Rytl و .. را در این مقاله از Anzel Web ، این روش ها را آموزش دهیم.

توجه: مراحل ذکر شده ممکن است برای گوشی های مختلف کمی متفاوت باشد.

قطع ارتباط بعد از یک ساعت ایرانسل ، همراه اول و ..

اگر تماس شما بعد از یک ساعت قطع شد ، هیچ مشکلی در تلفن یا خط تلفن وجود ندارد. قطع ارتباط بعد از یک ساعت برای اپراتورهای خانگی و مخابراتی یک سیاست کلی است و وقتی یک ساعت با تلفن صحبت می کنید ، تماس به طور خودکار قطع می شود. اگر تماس قطع شد ، زمان را علامت گذاری کنید. در این حالت ، تنها راه تماس مجدد است.

راههای ساده برای حل مشکل پایان دادن به مکالمه هنگام صحبت با تلفن

قبل از هر کاری یکبار تلفن خود را مجدداً راه اندازی کنید. بسیاری از مشکلات از این طریق حل می شوند. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، جعبه یا کاور را بردارید و سپس تماس بگیرید. همچنین ، هنگام برقراری تماس دست خود را روی آنتن تلفن نگذارید. دست خود را حرکت دهید و تلفن را به روش دیگری نگه دارید.

نکته مهم دیگر این است که در بسیاری از موارد تماس پس از 30 ثانیه و … به دلیل کمبود باتری گوشی قطع می شود. به عنوان مثال ، هنگامی که تلفن 15 درصد شارژ می شود ، برقراری تماس ، گرفتن عکس ، گوش دادن به موسیقی و غیره. قادر به شارژ مجدد گوشی نخواهد بود. اگر داخل خانه هستید ، بیرون بروید. پایه خود را عوض کنید و به محلی بروید که آنتن تلفن به طور کامل در این قسمت قرار دارد.

البته گاهی اوقات حرکت بیش از حد می تواند باعث شود که مکالمه پس از یک دقیقه و نیم به پایان برسد. زیرا تلفن شما باید دائماً به شما در مورد مکانهای تغییر یافته خود هشدار دهد. در حالی که در ماشین هستید تماس بگیرید و تماس بگیرید.

راه دیگر خاموش کردن تلفن است. سپس سیم کارت را بردارید. حالا گوشی را روشن کنید. چند دقیقه صبر کنید. دوباره تلفن را خاموش کرده و سیم کارت را وارد کنید.

راه حل ساده دیگر روشن کردن حالت پرواز است. برای انجام این کار ، به تنظیمات> اتصالات> حالت هواپیما بروید. سپس علامت حالت هواپیما را در جلو روشن کنید. روش دیگر ، نوار وضعیت تلفن را بکشید و روی علامت هواپیما ضربه بزنید تا روشن شود. دو دقیقه صبر کن تلفن را مجدداً راه اندازی کنید. به این بخش برگردید و حالت هواپیما را خاموش کنید.

مشکل قطع مکالمه هنگام صحبت با تلفن را حل کنید

با به روزرسانی اندروید مشکلی که تماس با شیائومی و … را پایان داد برطرف شد

این تماس در حین تماس با سامسونگ قطع شد

گاهی اوقات مشکل قطع اولین و اولین تماس تلفن همراه با به روز رسانی اندروید و به روز رسانی آن به آخرین نسخه حل می شود. برای انجام این کار ، به تنظیمات بروید. سپس System را انتخاب کنید. روی System Update کلیک کنید. در صورت بروزرسانی ، روی دکمه Update کلیک کنید و منتظر بمانید تا روند به روزرسانی کامل شود. سپس دو یا سه بار تلفن را راه اندازی مجدد کنید.

اگر تلفن شما تماس ورودی را نشان نمی دهد ، چند راه ساده برای رفع این مشکل وجود دارد. برای این کار ، نحوه حل مشکل عدم نمایش تماس های ورودی در Android را مطالعه کنید.

با غیرفعال کردن حریم خصوصی صدا ، مشکلات تماس Huawei و … را برطرف کنید

اگر تلفن شما دارای حریم خصوصی صدا است ، Huawei را خاموش کرده و آن را خاموش کنید تا مشکل برطرف شود. به بخش مخاطبین بروید. روی منوی سه نقطه ای ضربه بزنید. سپس تنظیمات را انتخاب کرده و تیک Voice privacy را بردارید.

مشکل در تماس Xiaomi برطرف شد

سپس تماس بگیرید و مشکل را بررسی کنید.

مشکل قطع تماس در حین تماس با استفاده از Wi-Fi Calling را حل کنید

تلفن های هوشمند جدید از تماس های Wi-Fi پشتیبانی می کنند. اگر مشکل قطع تماس مطابق توضیحات بالا امکان پذیر نیست و Wi-Fi تلفن شما قوی است از این تماس استفاده کنید. این اجازه می دهد تا تماس ها از طریق Wi-Fi انجام شود. به تنظیمات Wi-Fi بروید. Advanced را انتخاب کنید. سپس Wi-Fi Calling را فعال کنید. در برخی از تلفن ها ، این ویژگی در تنظیمات سیم کارت قرار دارد.

مشکل در تماس Xiaomi برطرف شد

اگر تلفن شما تماس های از دست رفته را برای حل این مشکل نشان نمی دهد ، مسئله عدم نمایش تماس بدون پاسخ به Android را بخوانید.

رفع مشکل قطع تماس هنگام تماس با سامسونگ و … توقف اجباری

عیب یابی تماس هنگام تماس از سامسونگ و می توانید از Force Restart و Force Stop استفاده کنید. در تلفن سامسونگ ، دکمه Bixby / Power را فشار داده و نگه دارید. در همان زمان ، دکمه کاهش صدا را فشار دهید. دکمه ها را حدود 45 ثانیه نگه دارید. سپس وقتی لوگوی سامسونگ ظاهر شد آنها را با هم پخش کنید. با این کار مشکلات نرم افزاری جزئی که ممکن است باعث ایجاد مشکل شوند ، برطرف می شود.

همچنین می توانید از Force stop برای عیب یابی مشکلات برنامه استفاده کنید. برای انجام این کار ، تمام برنامه ها را به طور کامل ببندید. آنها را از برنامه های اخیر نیز ببندید. اساساً ، برای انجام این کار ، باید روی دکمه یا نماد سه خط در صفحه اصلی کلیک کنید. سپس روی بستن همه برنامه ها یا عبور از هر برنامه برای بستن آن ضربه بزنید. در نهایت گوشی را مجدداً راه اندازی کنید.

راه دیگر این است که به تنظیمات بروید. سپس روی برنامه ها ضربه بزنید. حالا روی منو با سه نقطه در بالا سمت راست ضربه بزنید. روی نمایش برنامه های سیستم کلیک کنید. برنامه ای را که مکالمه قطع شد پیدا کنید. Force Stop را لمس کنید.

این تماس در حین تماس با سامسونگ قطع شد

مشکل قطع تماس در حین تماس را با بازنشانی تنظیمات شبکه حل کنید

قطع اتصال بدون شاخ ممکن است به دلیل مشکل در تنظیمات شبکه باشد. برای انجام این کار ، باید تنظیمات شبکه را بازنشانی کنید. به تنظیمات> مدیریت عمومی> بازنشانی بروید. سپس روی Reset Network Settings کلیک کنید. اگر کادر س appearsال ظاهر شد ، روی Reset Settings یا Reset کلیک کنید. در صورت درخواست رمز عبور ، PIN یا رمز عبور تلفن خود را وارد کنید. در این حالت ، تمام شبکه های موجود حذف می شوند و تلفن شما دوباره شبکه های پیش فرض را نشان می دهد. کل اتصال تلفن شما مانند WiFi و بلوتوث بازنشانی می شود و باید رمزهای عبور خود را وارد کنید. دوباره. پس از اتمام بازنشانی ، تلفن را راه اندازی مجدد کرده و تنظیمات مناسب را انجام دهید.

مشکل قطع ارتباط در حین تماس

مشکل قطع مکالمه هنگام صحبت با تلفن را با تغییر شبکه به صورت دستی حل کنید

برای برطرف کردن مشکل هنگام خاتمه تماس هنگام صحبت با تلفن ، به تنظیمات بروید. سپس روی پیوندها ضربه بزنید. اکنون وارد شبکه های تلفن همراه شوید. سپس به قسمت Operators Network بروید. حالا Manual را انتخاب کنید. منتظر بمانید تا اسکن کامل شود. شبکه ای غیر از شبکه فعلی را انتخاب کنید. سپس شبکه تلفن همراه خود را انتخاب کرده و اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید.

مشکل قطع مکالمه هنگام صحبت با تلفن را حل کنید

مشکل پایان تماس بعد از یک دقیقه و … را با پاک کردن حافظه پنهان حل کنید

راه دیگر حل مشکل خاموش کردن Rytl تماس و پاک کردن برنامه و حافظه پنهان Android است. برای انجام این کار ، به تنظیمات بروید و روی برنامه ها کلیک کنید. سپس برنامه مورد نظر را پیدا کرده و روی آن ضربه بزنید. حالا وارد قسمت ذخیره سازی شوید. سپس روی Clear Cache کلیک کنید. در نهایت گوشی را مجدداً راه اندازی کنید.

مشکل قطع ارتباط بعد از یک دقیقه

سپس دوباره به تنظیمات بروید. مخزن وارد کنید حالا بر روی حافظه داخلی کلیک کنید. حالا روی Clear Cache کلیک کنید. سپس روی OK کلیک کنید. منتظر بمانید تا حافظه پنهان پاک شود. در پایان گوشی را مجدداً راه اندازی کنید.

مشکل قطع ارتباط بعد از یک دقیقه

با خاموش کردن حالت ایمن و بازنشانی به تنظیمات کارخانه ، مشکل خاتمه تماس هنگام صحبت با تلفن را حل کنید

اگر روشهای فوق به حل مشکل قطع ارتباط هنگام مکالمه تلفنی کمک نکرد ، حالت ایمن را شروع کنید. ممکن است برنامه ای باعث این مشکل شده باشد. برای انجام این کار ، دکمه روشن / خاموش را فشار داده و نگه دارید. سپس روی Safe Mode ضربه بزنید. سی ثانیه صبر کنید. با راه اندازی مجدد تلفن ، می توانید عبارت Safe Mode را در پایین صفحه مشاهده کنید.

حالا مشکل را بررسی کنید. اگر مشکلی وجود ندارد ، احتمالاً این مشکل توسط یک برنامه شخص ثالث ایجاد شده است. تلفن را مجدداً راه اندازی کنید تا درست کار کند. اکنون در نظر بگیرید که این مشکل چه زمانی رخ داده است و قبلاً چه برنامه هایی را نصب کرده اید و چه چیزی را به روز کرده اید. برای رفع مشکل باید این برنامه را حذف و مجدداً نصب کنید.

در صورت برطرف نشدن مشکل ، گوشی را به حالت پیش فرض کارخانه بازگردانید. فقط به خاطر داشته باشید که این کار اطلاعات تلفن را پاک می کند. در نتیجه ، قبل از انجام این کار ، از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. این روش برای گوشی های مختلف متفاوت است. اساساً باید به تنظیمات بروید. سپس به بخش مدیریت عمومی بروید. بازنشانی را کلیک کنید. روی Reset Factory Data کلیک کنید. سپس روی Reset کلیک کنید. اکنون روی حذف همه کلیک کنید.

در نهایت ، اگر هیچ یک از این روش ها مشکل را حل نکرد ، با اپراتور سیم کارت خود تماس بگیرید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از انزل وب به شما آموختیم که چگونه می توانید مشکل قطع مکالمه را در حین مکالمه حل کنید. برای حل این مشکل از کدام روش استفاده کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.