رفتن به نوشته‌ها

10 تنظیم عالی که همه باید در Apollo for Reddit فعال کنند

Apollo یکی از بهترین برنامه های آیفون برای Reddit است. اگر از خطاها و ناهماهنگی های موجود در رابط کاربری در برنامه رسمی Reddit خسته شده اید و چیز بهتری می خواهید ، Apollo برنامه ای است که باید امتحان کنید. تجربه آپولو به خودی خود عالی است ، اما اگر بهترین ویژگی های آن را فعال نکنید ، به خود ضرر می کنید.

این برنامه دارای یک منوی تنظیمات پیچیده است و برخی از ویژگی های عالی آن به طور پیش فرض فعال نیستند ، بنابراین برای بررسی آنها این ویژگی ها را برجسته می کنیم.

برخی از این ویژگی ها شما را ملزم به دریافت Apollo Pro از طریق خرید درون برنامه ای می کند ، اما بسیاری از آنها به صورت رایگان در دسترس هستند.

1. یک حساب جدید را برجسته کنید

آپولو حساب های جدید Reddit را برجسته می کند

آپولو شناسایی پست های افراد با استفاده از حساب های کمتر از یک ماه را آسان می کند. با این کار می توانید حساب های هرزنامه یا موج حساب های جدیدی را که به نظر می رسد برخی از اعتبارات فرعی را ادغام می کند ، شناسایی کنید.

در حالی که اکثر حساب های جدید Reddit توسط افراد خوبی ایجاد می شود که می خواهند به جوامع مختلف بپیوندند ، ما اغلب رفتارهای مشکوکی را از حساب های جدید مشاهده کرده ایم که با فعال کردن این ویژگی ، تشخیص آن آسان می شود.

آپولو را باز کنید و به آن بروید تنظیمات> عمومی. اکنون به قسمت زیر نظرات رفته و فعال کنید یک حساب جدید برجسته کنید.

2. قفل چرخش هوشمند

برای چرخاندن دکمه GIF و فیلم های Apollo Reddit ضربه بزنید

آیا از فعال و غیرفعال کردن قفل جهت گیری عمودی در iOS بارها و بارها خسته شده اید؟ Smart Rotation Lock آپولو دقیقاً برای شما ساخته شده است. هر بار که یک فیلم یا GIF را از طریق Apollo پخش می کنید ، گزینه ای را برای پخش در حالت افقی مشاهده خواهید کرد. وقتی بازی را تمام می کنید ، متوجه می شوید که رابط کاربری Apollo در حالت عمودی باقی مانده است.

برای فعال کردن این ، Apollo را باز کنید و به آن بروید تنظیمات> عمومی> قفل چرخش هوشمند. هم اکنون فعال کن قفل چرخشی هوشمند.

در صورتی که قفل جهت گیری عمودی را در iPhone خود فعال کرده باشید ، می توانید آن را نیز فعال کنید پرتره قفل بادی در همان صفحه برای اطمینان از اینکه Apollo می تواند چرخش دستگاه را در نمای رسانه برنامه تشخیص دهد و به شما امکان می دهد تا رسانه را بر اساس آن بچرخانید.

3. پایان دادن به صفحه را نشان دهید

شماره صفحه های آپولو در پایین نمایش Reddit

پیمایش بی پایان یک سیاهچاله است که به سختی می توان آن را در تمام برنامه های رسانه های اجتماعی و Reddit بیش از حد معمول از آن خارج کرد. از این گذشته ، مقاومت در برابر فریب تصاویر GIF بی پایان برای گربه ها دشوار است. آپولو ابزاری در اختیارتان قرار می دهد تا به شما اطلاع دهد که چقدر در سوراخ خرگوش فاصله دارید.

مرتبط: Reddit چیست و چگونه کار می کند؟

با تنظیم نمایش صفحات پایان ، شماره صفحه را در انتهای هر صفحه ای که پیمایش می کنید مشاهده خواهید کرد. این به طور قابل توجهی زمان از دست رفته ما در Reddit را کاهش می دهد و به عنوان یک یادآوری ظریف برای توقف پیمایش بعد از یک یا دو صفحه است.

در آپولو برو به تنظیمات> ظاهر و فعال کنید نمایش حاشیه صفحه.

4. فیلترها و بلوک ها

گزینه مسدود کردن subreddit آپولو.

اگر برخی فیلترها را در جای خود قرار ندهید ، اجرای Reddit آسان است. همه نمی خواهند در مورد سیاست بحث کنند و ما قطعاً خوشحال نیستیم که با پست هایی روبرو شویم که باعث نگرانی جوامعی مانند / r / SweatyPalms می شود.

تنظیمات برگزیده خود را نیز خواهید داشت ، بنابراین می توانید از ویژگی فیلتر و بلوک عالی آپولو استفاده کنید ، که به شما امکان می دهد کاربران را مسدود کرده و هم زیرشاخه ها و هم کلمات کلیدی را فیلتر کنید.

پس از فیلتر کردن یک کلمه کلیدی ، پست های حاوی آن کلمه کلیدی دیگر در خبرمایه شما نمایش داده نمی شوند.

در آپولو برو به تنظیمات> فیلترها و بلوک ها و ضربه بزنید اضافه کردن یک کلمه کلیدی، اضافه کردن Subreddit، یا کاربر اضافه کنید برای تنظیم سر و صدا.

5. اشارات

لیست حرکات پشتیبانی شده از آپولو

از جمله بهترین ویژگی های آپولو ، قابلیت سوایپ به راست یا چپ برای رأی دادن به بالا یا پایین است. این حرکات قابل تنظیم هستند ، بنابراین اگر می خواهید برای کشیدن یک نظر یا ذخیره آن در نمایه خود از یک انگشت کوتاه به سمت راست استفاده کنید ، می توانید این کار را انجام دهید.

سر به تنظیمات> حرکات تا همه این حرکات را در آپولو خرج کنید.

آپولو می تواند به طور خودکار نظرات کودکان را کوچک کند

اگر در یک موضوع نظر گم شوید ، خواندن موضوعات Reddit کاملاً باعث حواس پرتی می شود. ما اغلب پست اصلی را کاملاً از دست داده ایم زیرا موضوع نظرات در مورد یک موضوع بسیار متفاوت اما به همان اندازه جذاب بحث کرده است.

مرتبط: چگونه می توان به طور موثر Reddit را جستجو کرد

برای جلوگیری از این امر ، می توانید Apollo را به طور خودکار تمام نظرات کودک را پنهان کند ، بنابراین فقط در صورت تمایل می توانید موضوع نظرات را گسترش دهید.

در آپولو برو به تنظیمات> عمومی و در زیر بخش نظرات ، روی ضربه بزنید نظرات کودکان را به صورت خودکار کوچک کنید. شما می توانید انتخاب کنید همیشه برای فعال کردن آن همیشه ، یا Subreddit را فراموش نکنید تا آپولو انتخاب شما را برای هر ردیف به خاطر بسپارد.

7. کوچک کردن خودکار

گزینه AutoModerator را در تنظیمات Apollo جمع کنید

اگر مرتباً از ویرایشهای فرعی مانند / r / history بازدید می کنید ، اغلب مشاهده خواهید کرد که ربات AutoModerator با نظرات تندی مانند “این پست کاملاً محبوب می شود” ظاهر می شود. لطفا قبل از ارسال قوانین را بخوانید و همیشه با یکدیگر مهربان باشید. ”

در حالی که این پیام برای افراد جدید مفید است ، افراد خوب مانند شما لازم نیست هر بار این یادآوری را مشاهده کنند. همچنین دارای املاک و مستغلات کلیدی بر روی صفحه نمایش تلفن هوشمند شما است که با کوچک شدن خودکار نظرات AutoModerator به راحتی آزاد می شود.

برای این کار به تنظیمات> عمومی در آپولو فعال کنید کوچک کردن خودکار.

این تنظیم با بیشتر ربات های خودکار ساز کار می کند ، بنابراین به شما امکان می دهد روی نظرات ارسال شده توسط افراد تمرکز کنید.

گزینه Apollo برای پنهان کردن میله های پیمایش

Hide Bars on Scroll بسیار مفید است زیرا هنگام پایین رفتن نوار پایین Apollo را پنهان می کند. این فضای ارزشمند صفحه را آزاد می کند و به شما امکان می دهد روی پست ها تمرکز کنید ، اما برای برخی از افراد می تواند کمی آزار دهنده باشد.

در گذشته ، این گزینه یک اشکال بود و نوار پایین گاهی اوقات دوباره ظاهر نمی شد ، اما این در نسخه های جدید Apollo برطرف شد.

برای فعال کردن این ، Apollo را باز کنید و به آن بروید تنظیمات> عمومی. در بخش Other ، فعال کنید میله های پیمایش را مخفی کنید.

9. برای بوت پیش فرض Reddit

گزینه Apollo برای انتخاب زیرشاخه برای بارگذاری

وقتی Reddit را باز می کنید ، می توانید از Apollo بخواهید subreddit موردعلاقه خود را بارگذاری کند ، به جای فید اولیه ، که لیست تمام جوامعی است که در آنها مشترک شده اید.

اگر می خواهید هنگام بارگیری Apollo موجی از مثبت بودن را احساس کنید ، می توانید این مورد را طوری تنظیم کنید که به صورت / r / aww ویرایش شود تا هنگام باز کردن برنامه از GIF های زیبا لذت ببرید.

برای فعال کردن این ، Apollo را باز کنید و به آن بروید تنظیمات> عمومی، سپس در زیر ضربه بزنید برای راه اندازی مجدد Reddit پیش فرض. شما می توانید پست های محبوب ، همه پست ها ، Multireddit ، تک subreddit یا حتی یک لیست سفارشی از subreddits مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

10. گزینه های پیشرفته اشتراک گذاری

گزینه اشتراکی پیشرفته در آپولو با گزینه های علامت چاپ و نام کاربری

آپولو اشتراک گذاری پست ها و نظرات Reddit را بسیار آسان تر می کند. می توانید متن را به سرعت در یک پست انتخاب کرده و در برنامه های دیگر کپی کنید ، یا حتی کل پست ها یا نظرات را به عنوان تصویر به اشتراک بگذارید.

بله ، برای به اشتراک گذاشتن نظر Reddit دیگر نیازی به گرفتن عکس صفحه نیست.

برای انتخاب متن از پست ها یا نظرات Reddit ، روی ضربه بزنید نماد نقطه () به هر پست یا نظر و فشار دهید متن را انتخاب کنید. سپس می توانید بخشی را که نیاز دارید انتخاب کرده و روی آن ضربه بزنید تا گزینه های مفیدی مانند Copy و Quote آشکار شود.

برای اشتراک گذاری پست ها یا نظرات به عنوان تصویر ، روی ضربه بزنید نماد نقطه () یک بار دیگر انتخاب کنید اشتراک گذاری به عنوان تصویر.

بهترین گزینه ها هنگام اشتراک نظرات با استفاده از این روش نمایش داده می شوند. شما گزینه ای برای افزودن یا حذف هر تعداد نظر والدین خواهید دید (بنابراین می توانید کل موضوع بحث را در یک تصویر به اشتراک بگذارید). در صورت تمایل می توانید پست اصلی را نیز در تصویر قرار دهید. سرانجام ، می توانید تمام نام های کاربری را از تصویر مشترک پنهان کنید.

تجربه خود را با Reddit بارگیری کنید

آپولو دارای ویژگی های شگفت انگیز دیگری مانند امکان پیمایش در GIF است که می توانید از آن قدردانی کنید. یکی دیگر از مزایای آپولو این است که هیچ یک از تبلیغات Reddit را نشان نمی دهد ، که یک تغییر بسیار خوب است.

برنامه های Reddit زیادی وجود دارد که می توانید از آنها برای ارتقا Red تجربه Reddit نیز استفاده کنید. برخی مانند Deck for Reddit رابط های منحصر به فردی دارند که ممکن است شما را به تجربه استاندارد Reddit یا Apollo ترجیح دهید.


ابزارهای Reddit
6 جایگزین رایگان و خارق العاده برای وب سایت رسمی و برنامه Reddit

آیا هنوز از Reddit قدیمی معمولی استفاده می کنید؟ برخی از این وب سایت ها و برنامه های برتر Reddit را بررسی کنید تا ببینید چه چیزی را از دست می دهید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید