27
آوریل

10 بهترین شرکت فناوری برای کار و دلیل آن

استخدام در یکی از بهترین شرکت های فناوری در جهان می تواند کل مسیر زندگی شما را تغییر دهد. هزاران متقاضی سالانه به دلیل مزایای باورنکردنی ، رویدادهای شرکتی و توانایی احاطه در یکی از با استعدادترین افراد جهان ، برای این شرکت ها متقاضی می شوند.

بیایید بررسی کنیم که کدام شرکت های فناوری بیش از دیگران در کارمندان خود سرمایه گذاری می کنند و چه چیزی باعث تمایز هرکدام از بقیه می شود.

1. NVIDIA

ویژگی پس زمینه آرم nvidia

کارکنانی که سخت کار می کنند و متعهد به پیشرفت شغلی هستند ، از انتظارات و پاداشهای سخاوتمندانه کار در NVIDIA برخوردار خواهند شد. او دارای امتیاز 4.8 قوی در Glassdoor است و سابقه ثابت در مراقبت از کارکنان خود را دارد.

کار بر روی فناوری پیشرفته و تأثیرگذاری بر تغییرات جهانی برخی از دلایل علاقه کارمندان به کار در NVIDIA است. کارمندان همچنین اشاره می کنند که آنها در میان افراد با استعداد دیگر هستند و تاکید زیادی بر پروژه های تیمی توسط مدیریت دارند.

در NVIDIA تنها مانع اضافه کاری است که برای پیشرفت در شرکت باید کار کنید. رقابت زیاد است و پیشرفت فقط به گروه کوچکی از کارمندان داده می شود.

2. هاب اسپات

میز لپ تاپ با آرم Hubspot روی صفحه

Hubspot که در دنیای بازاریابی برای بسیاری شناخته شده است ، بستر کاملی برای بازاریابی ، فروش ، خدمات مشتری و نرم افزار CRM برای مشاغل کوچک و بزرگ ارائه می دهد.

Hubspot بر اساس رتبه بندی 4.7 Glassdoor خود ، کارمندان خود را مانند مشتریان جدی می گیرد. بسیاری از کارمندان توانایی درخواست کمک ، کار با افراد با استعداد و پتانسیل رشد شغلی را از جنبه های مورد علاقه خود در فرهنگ می دانند.

با این حال ، مقامات همچنین گفتند که تعادل زندگی شغلی و زندگی آنها بسته به تعهد به سمت خود آسیب می بیند. اگر از کار در زیر تیمی با انتظارات زیاد احساس ناراحتی می کنید ، ممکن است این موقعیت برای شما مناسب نباشد.

3. DocuSign

DocuSign وقتی وارد بازار شد به عنوان یک بستر قابل اعتماد که می توانستید اسناد را به صورت الکترونیکی امضا کنید ، امواج بزرگی ایجاد کرد. در حال حاضر رقبای زیادی وجود دارد ، اما DocuSign هنوز هم می تواند آنها را از نظر درآمد کارمندان شکست دهد.

بسیاری از کارمندان از تعادل کار و زندگی و روحیه مثبت نهفته در فرهنگ سازمانی DocuSign لذت می برند. DocuSign با امتیاز Glassdoor 4.6 ، روی کارمندان خود سرمایه گذاری می کند تا در طولانی مدت موفق باشد.

انتظار می رود یک شرکت پس از رسیدن به اندازه مشخص در مدت زمان کوتاه ، درد فزاینده ای را تجربه کند. مقامات گفتند که فرآیند شمول ممکن است نابسامان باشد و تغییرات جدید به سرعت اجرا خواهد شد.

4. گوگل

آرم گوگل

علی رغم روابط عمومی منفی اخیر متمرکز بر نگرش نسبت به کارمندان خود ، گوگل همچنان دارای امتیاز 4.5 ستاره برای Glassdoor است. غول جستجو همچنان مزایای بهتری نسبت به بیشتر رقبا ارائه می دهد.

کار در یک شرکت بزرگ مانند گوگل به شما امکان می دهد با هوشمندترین ذهن های جهان احاطه شوید. برای جذب کارمندان ، Google میزان قابل توجهی از مزایا را ارائه می دهد که اکثر شرکت های دیگر به دلیل محدودیت های بودجه نمی توانند به آن برسند.

مشکلی که گوگل کاملاً شناخته شده است این است که استانداردهای عملکرد و وفاداری بسیار بالایی دارد. از دیگر مشکلات می توان به سلسله مراتب رقابتی اشاره کرد که پتانسیل سود و میزان بوروکراسی را برای غلبه بر آن محدود می کند.

5. Salesforce

دسک تاپ با آرم Salesforce روی صفحه

Salesforce ، مانند Hubspot ، یک شرکت SaaS است که به مشاغل کمک می کند تا روابط مشتری و سایر ابزارهای بازاریابی را مدیریت کنند. امتیاز 4.5 برای Glassdoor نشان می دهد که از کارمندان خود مراقبت می کند ، اما برخی از مناطق وجود دارد که می تواند بهبود یابد.

کارمندان درک می کنند که چگونه Salesforce فرهنگ مزایای بزرگ ، رویدادها و برنامه هایی را ایجاد کرده است که باعث می شود از آنها مراقبت شود.

تنها مشکل این است که رویدادها و برنامه ها به کارکنان کمک نمی کند در کارهای روزمره خود توجه داشته باشند. برخی از شکایات شامل ساعات کار طولانی است و به سختی قابل توجه است که اختلاف در موقعیت وجود دارد.

6. مایکروسافت

آرم مایکروسافت

مایکروسافت یکی از بزرگترین شرکتهای این لیست است. او مسئول بسیاری از سیستم های رایانه ای است که امروز از آن استفاده می کنیم. وی نمره 4.4 را برای Glassdoor کسب کرده است که نشان می دهد او تلاش خوبی برای مراقبت از کارمندان خود انجام داده است.

علی رغم دوره های شدید رشد ، مایکروسافت همچنان متعهد به ایجاد محصولات نوآورانه است که به آن امکان می دهد تا در بازار همچنان رقابتی باقی بماند.

حفظ کارمندان برای حفظ این مزیت حیاتی است و بسته جامع جبران خسارت یکی از راه های تغییر آن است. کارمندان همچنین دوست دارند با برخی از با استعدادترین افراد صنعت کار کنند.

کار در چنین شرکت عظیمی شامل چالش های معمول است. شما احساس شنیدن نمی کنید ، احساس نمی کنید که یک تأثیر مناسب و رقابت شدید دارید.

7. LinkedIn

آرم LinkedIn روی پنجره چاپ شده است

با تأمین دنیای تجارت با بستر رسانه های اجتماعی خاص خود ، LinkedIn تبدیل به یک ارزش و ضرورت برای ارتباط حرفه ای با همکاران شده است. وی با امتیاز 4.4 در Glassdoor حرکت درستی را برای خوشحالی کارمندان انجام می دهد.

LinkedIn همچنین برای گروه رهبری خود یکی از بهترین شرکتهای صنعت محسوب می شود. بسیاری از کارمندان از فرهنگ و فضایی که شرکت تبلیغ می کند لذت می برند. مزایا و رویدادهای تیم سازی که در تمام طول سال برگزار می شود به کارمندان داده می شوند.

مرتبط: خطاهایی در LinkedIn که می تواند به جستجوی کار شما آسیب برساند

8. Adobe

میز لپ تاپ با آرم Adobe روی صفحه

Adobe که به دلیل ابزارهای نوآورانه طراحی خود که ایجاد بهترین گرافیک در جهان را امکان پذیر می سازد ، مشهور است ، همچنین با کارمندان خود بسیار خوب رفتار کرد به طوری که امتیاز 4.4 را از Glassdoor دریافت کرد.

این شرکت رقابتی از مزایا را ارائه می دهد و فرهنگ کار قوی را پرورش می دهد ، اما برخی از کارمندان از بوروکراسی شکایت می کنند که برای دستیابی به چیزی سازنده باید تغییر کنند.

پتانسیل رشد محدود به نظر می رسد و کارمندان احساس می کنند در زندگی روزمره گرفتار شده اند و سهم آنها تفاوتی ایجاد نمی کند.

9. فیس بوک

آرم سازنده FB

فیس بوک با لذت بردن از دوران شکوفایی خود به عنوان بزرگترین شرکت رسانه های اجتماعی جهان ، اکنون بیشتر به کارمندان خود به عنوان دارایی آنها در این شرکت توجه کرده است. علیرغم طراحی تجهیزات چشم نواز و مزایای کارکنان ، امتیاز 4.3 Glassdoor برخی از ترک ها را نشان می دهد.

مزیت بزرگ کار برای فیس بوک طیف گسترده ای از مزایای همراه با کار است. از مهمانی های رایگان پیتزا گرفته تا 401،000 اقساط ، وقتی تصمیم به کار در فیس بوک گرفتید کاملاً مراقبت خواهید شد.

فقط یک اشکال وجود دارد. ممکن است مجبور شوید خیلی بیشتر از آنچه می خواهید استفاده کنید ، تسلیم شوید. کارمندان سابق می گویند که یافتن تعادل بین زندگی و کار با تقاضای زیاد کار دشوار است و بسیاری از آنها با فضای شلوغ مشکل داشته اند.

10. خرید کنید

shopify بهترین مغازه ها

Shopify ، شرکتی اختصاص داده شده به کمک به مشاغل برای فروش آنلاین محصولات خود ، دارای امتیاز مناسب Glassdoor است ، اما هنوز مسیری طولانی را در پیش دارد. رتبه 4.3 وی پایین ترین در میان این شرکت ها است ، اما همچنان کارفرمای بهتری نسبت به بیشتر شرکت ها است.

به طور کلی ، فرهنگ کارمندان Shopify عالی است و آنها حداقل سعی در ارتقا رویدادهای تجاری و ارائه مزایای مناسب دارند. با این حال ، آنها باید اطمینان حاصل کنند که کارکنان آنها نه تنها پیاده ، بلکه بخشی از روند کار را احساس می کنند.

برای Big Tech کار کنید

هنگامی که به دنبال موقعیت بعدی خود می گردید ، دانستن اینکه کدام شرکت ها ترکیبی مناسب از فرهنگ شرکت دارند ، مزایا و پیگیری ها می تواند به شما یک مزیت بدهد.

حتی اگر شرکتی میزبان رویدادهای کارمندان باشد ، این لزوماً به این معنی نیست که آنها متعهد هستند شما را به بخشی از فرآیند تبدیل کنند. اگر به دنبال کار جدیدی هستید ، باید با بررسی میزهای کار مطمئن و قابل اعتماد کار خود را شروع کنید.


زن-لپ تاپ-شغل-شغل-جستجو-برنامه نویسی-ویژگی
10 وب سایت برتر جستجوی کار

آیا به دنبال کار جدید یا تغییر شغل هستید؟ در اینجا بهترین وب سایت های جستجوی کار وجود دارد که می توانند شغل مورد نظر شما را به ارمغان بیاورند.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.