15
آوریل

یک مطالعه جدید ادعا می کند که Netflix بهترین محتوای اصلی را ارائه می دهد

سهم شیر پاسخ دهندگان ادعا می کنند که Netflix بهترین محتوای اصلی را در بین تمام سرویس های پخش جریانی دارد.


Netflix در مک

نت فلیکس مبلغ زیادی را صرف محتوای اصلی می کند و نظرسنجی اخیر نشان می دهد که این هزینه خوبی است.

مطالعه مورگان استنلی ، همانطور که توسط ورایتی گزارش شد ، نتیجه گرفت که این سرویس پخش کننده از نظر برنامه اصلی اصلی بهترین و پس از آن Amazon Prime Video ، Disney + و Hulu است.

آنچه قرار بود مطالعه مورگان استنلی در سال 2021 بیان کند.

Netflix همچنان شماره یک سرویس پخش جریانی با بهترین (و احتمالاً بیشترین) محتوای اصلی است. نظرسنجی سال گذشته به همان اندازه ارائه می دهد و نظرسنجی امسال همین شرکت این موضوع را اثبات می کند.

طبق 39 درصد از 3،100 پاسخ دهنده بزرگسال در ایالات متحده که امسال مورد بررسی قرار گرفته اند ، نتفلیکس بهترین محتوای اصلی را در بین تمام سرویس های پخش جریانی موجود دارد.

مرتبط: Netflix در مقابل Hulu در مقابل Amazon Prime Video: بهترین سرویس پخش جریانی برای شما

نظرسنجی مورگان استنلی در سال 2021 شامل بیش از 25 سرویس پخش جریانی است. سرویس هایی که پس از Netflix صندلی ها را به خود جلب کردند ، Amazon Prime Video با 12 درصد آرا ، Disney + و Hulu با 7 درصد آرا و پس از آنها HBO Max ، Apple TV + ، Showtime و Starz بودند.

علاوه بر این ، در این نظرسنجی ، 23٪ از پاسخ دهندگان نمی دانستند کدام سرویس پخش جریانی را انتخاب کنند و 1٪ از مردم گفتند که سرویس پخش جریانی دیگری که در این لیست نبود بهترین محتوای اصلی را دارد.

مرتبط: چگونه می توان از محبوبیت در خدمات پخش جریانی مطلع شد

تمرکز اصلی نتفلیکس همیشه ایجاد کتابخانه محتوای بهتر بوده است. و طبق برنامه های خود برای سال 2021 ، نتفلیکس حداقل یک فیلم اصلی را هر هفته تا پایان سال منتشر خواهد کرد. که با توجه به اینکه پول فیلم ها چقدر است ، سرمایه گذاری هنگفتی می خواهد.

رقابت برای پخش جریانی همچنان داغ می شود

اگرچه Netflix را می توان به عنوان یک سرویس پخش جریانی با بهترین محتوای اصلی مشاهده کرد ، اما شاهد رقابت شدیدی از طرف Disney + ، Hulu ، Amazon Prime Video ، Apple TV + و موارد دیگر است. آنها دائماً در حال جنگ و تلاش هستند تا به طریقی یا دیگری مشترکان را به خود جلب کنند.

حتی نمی توان پیش بینی کرد که کدام سرویس پخش در سال 2021 بر اسکار مسلط خواهد بود ، زیرا هر یک از آنها چندین بار نامزد شده است.

فیلم ها و نمایش هایی مانند The Crown ، Malcolm & Marie ، Bridgerton ، Ginny & Georgia ، Pieces of a Woman و The Queen’s Gambit تنها موارد معدودی هستند که نتفلیکس را حداقل در ذهن بینندگان به پیروزی می رسانند.


وافل و ادرار نت فلیکس
Netflix باعث جذابیت بیشتر پروفایل کودکان می شود

صفحه اصلی اکنون دارای شخصیت های قابل تشخیص است تا کودکان را به نمایش های مورد علاقه خود راهنمایی کند.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.