24
جولای

یک تبلت با ویندوز 11 چگونه کار خواهد کرد؟

آیا کار و سبک زندگی باعث حرکت شما می شود؟ بنابراین ، آیا شما یک لپ تاپ 2 در 1 را به دلیل انعطاف پذیری یا تبلتی مفید برای قابلیت حمل ترجیح می دهید؟

خب ، با انتشار ویندوز 11 در اواخر سال جاری ، تجربه محاسبات موبایل شما نرم تر ، براق و بسیار بهتر می شود. با عملکردهای لمسی ابتکاری و پیشرفت های جدید تایپ ، نه تنها قادر خواهید بود هوشمندانه بلکه سریعتر کار کنید.

ویندوز 11 بدون دردسر با صفحه کلید یا بدون آن

خوبی ویندوز 11 این است که شما نیازی به سازگاری با آن ندارید. این با شما و نحوه کار شما سازگار خواهد بود.

صفحه کلید برای جدا کردن شخص از لپ تاپ ویندوز 11 2 در 1

بنابراین ، اگر از لپ تاپ 2 در 1 استفاده می کنید و صفحه کلید را جدا می کنید تا از آن به عنوان تبلت استفاده کنید ، رابط کاربری مانند قبل تغییر نمی کند! برای عملکرد آن نیازی به جابجایی یا تغییر اندازه ویندوز نخواهید داشت.

فضای بیشتر برای آزادی بیشتر

ویندوز 11 به گونه ای طراحی شده است که فضای بیشتری را دقیقاً از نوار وظیفه مرکز و منوی شروع جدید در اختیار شما قرار دهد. به محض مصرف رایانه لوحی متوجه آن خواهید شد. و اگر از یک لپ تاپ 2 در 1 استفاده می کنید ، لحظه جدا شدن صفحه کلید ، می بینید که آیکون های نوار وظیفه از هم جدا شده اند تا فضای بیشتری به شما بدهند.

پنجره تغییر اندازه چهره در رایانه لوحی با ویندوز 11

انتقال پنجره های باز و تغییر اندازه آنها نیز آسان تر خواهد بود. اهداف لمسی بزرگتری به همراه شاخص های دیداری خوب برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی از رایانه لوحی خود استفاده کنید.

کلیک صاف و آسان برای استفاده

احتمالاً از راحتی استفاده از آن لذت می برید ضربه محکم و ناگهانی ضربه بزنید در ویندوز 10. Snap هنوز در ویندوز 11 وجود دارد و روش کار در رایانه لوحی خود را دوست خواهید داشت.

می توانید مانند قبل در حالت افقی روی پنجره های کنار هم کلیک کنید ، اما با تغییر حالت حالت عمودی ، دو پنجره باز به طور خودکار روی هم قرار می گیرند تا بتوانید به صورت یکپارچه ادامه دهید.

بر روی رایانه لوحی با ویندوز 11 عمودی کلیک کنید

ویژگی دیگری که در فیلم پیش از انتشار دیده می شود این است که تبلت Snap-on ویندوز 11 چهار ربع به شما پیشنهاد می دهد. طرح ضربه محکم و ناگهانی. شما فقط باید روی یک پنجره باز در کنار صفحه کلیک کنید و یک طرح چهار شکاف به نظر می رسد که به طور همزمان با چهار برنامه کار می کند.

مرتبط: بهترین ویژگی های عملکرد در به روزرسانی جدید ویندوز 11

حرکاتی مانند استفاده شما در صفحه لمسی

صفحه رایانه لوحی Windows 11 را به پایین بکشید

شما می دانید که برای حرکت در سیستم عامل استفاده از حرکات تاچ پد روی لپ تاپ چقدر راحت است. اکنون می توانید همان تجربه تبلت را با ویندوز 11 داشته باشید.

حرکات لمسی جدید ایجاد شده در ویندوز 11 به شما امکان می دهد به راحتی بین برنامه ها و دسک تاپ ها با انتقال صاف جابجا شوید. این حرکات صفحه لمسی همان هایی هستند که امروز در Trackpad استفاده می کنید ، بنابراین نیازی به یادگیری مجدد دستگاه ندارید.

حرکات سه انگشتی:

  • صفحه را به سمت چپ / راست بکشید: به سرعت به آخرین پنجره برنامه استفاده شده بروید.
  • صفحه را به پایین بکشید: به دسک تاپ برگردید (اگر با کشیدن آن را دنبال کنید ، می توانید پنجره های برنامه را بازیابی کنید).
  • بالا کشیدن: برای مشاهده همه پنجره ها و دسک تاپ های برنامه ، Task View را باز کنید.

حرکات چهار انگشتی:

  • صفحه را به سمت چپ / راست بکشید: به دسک تاپ قبلی / بعدی بروید.
  • صفحه را به پایین بکشید: به دسک تاپ برگردید (اگر با کشیدن آن را دنبال کنید ، می توانید پنجره های برنامه را بازیابی کنید).
  • بالا کشیدن: برای مشاهده همه پنجره ها و دسک تاپ های برنامه ، Task View را باز کنید.

با بازخورد لفظی یادداشت کنید یا نقاشی کنید

اگر شما یک هنرمند ، طراح یا دانشجو هستید ، خواهید فهمید که با استفاده از قلم با تبلت خود ترسیم ، برجسته سازی ، اظهار نظر یا یادداشت برداری به راحتی انجام می شود. شاید شما یک حرفه ای مشغول سفر باشید که دوست دارید از قلم برای طراحی ایده ها در جلسات و پروازها استفاده کنید.

بازخورد قلم Haptic برای تبلت با ویندوز 11

با فعال کردن بازخورد لمسی در ویندوز 11 ، استفاده از قلم تعاملی تر خواهد شد. مایکروسافت می گوید که این باعث می شود قلم همهجانبه تر باشد ، بنابراین هنگام ویرایش یا طراحی می توانید ارتعاشات را بشنوید و احساس کنید.

صفحه کلید لمسی شبیه گوشی های هوشمند

اگر دوست دارید از طریق لمس روی رایانه لوحی خود کار کنید ، چه می کنید؟ ویندوز 11 دارای صفحه کلید لمسی جدیدی است که از ابتدا برای کانورتیبل ها و تبلت ها ایجاد شده است.

فقط کافی است روی نماد صفحه کلید در نوار وظیفه ضربه بزنید تا صفحه کلید براق نمایش داده شود. این با 13 تم جدید برای انتخاب ارائه می شود ، از جمله سه موضوع متناسب با رنگ های Microsoft Surface. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید یک موضوع کاملاً سفارشی ایجاد کنید که حتی ممکن است مانند تلفن شما احساس شود!

روی یک صفحه کلید در Windows 11 Tablet ضربه بزنید

می توانید با کش رفتن انگشت خود را وارد کرده و حتی از آن به عنوان مکان نما استفاده کنید. و حتی شکلک ها و GIF برای زنده کردن متن ها و پیام های خود دارید!

همچنین می توانید صفحه کلید لمسی را مطابق سلیقه خود تغییر اندازه دهید – از یک طرف کوچکتر باشید تا با یک دست استفاده کنید ، یا می توانید بزرگتر و مرکز آن قرص باشد.

ورودی صوتی که به طور خودکار برای شما رسوب می کند

ورودی صوتی ویندوز 11 یک تجربه یکپارچه خواهد بود. هر کلمه ای که بگویید سریع گرفته و وارد می شود.

رایانه لوحی ورودی صوتی با ویندوز 11

علاوه بر این ، ویندوز 11 نیز به طور خودکار برای شما خاتمه می یابد. نحوه کار آن به این صورت است: وقتی جمله ای را می گویید و سپس برای یک ثانیه مکث می کنید ، ویندوز 11 آن مکث را تشخیص داده و یک دوره بعد از پایان جمله را به طور خودکار وارد می کند. اگر سوالی بپرسید ، در پایان یک پرسشنامه ظاهر می شود!

دستورات صوتی نیز بخشی از تجربه جدید ویندوز 11 است ، بنابراین اگر فکر می کنید یک خط باید حذف شود ، پس از خط فقط بگویید “حذف این” و به طور خودکار حذف می شود!

ویندوز 11 پر از ویژگی های نوآورانه است که نه تنها شما را بازده نگه می دارد ، بلکه محتوای سفارشی را نیز ارائه می دهد. درست مثل اسبابک هایی که شما را در جریان نگه داشتن و به روز نگه می دارد.

فقط صفحه را به سمت چپ صفحه بکشید و اسباب بازی ها مانند یک صفحه شیشه ای جذاب خنثی می شوند.

شما ابزارهایی برای همه موارد از تقویم ، ایمیل و زمان گرفته تا تبلیغات ، به روزرسانی های ورزش و ترافیک دارید. همچنین ، یک خبر خبری شخصی شده که با شما سازگار است و داستان هایی را ارائه می دهد که مورد علاقه شما هستند – از سیاست ، سینما یا حتی اخبار محلی.

ابزارک برای ویندوز 11 TABLET

علاوه بر این ، می توانید ابزارک ها را جابجا و جابجا کنید ، اندازه آنها را به دلخواه تغییر دهید و حتی آنها را در حالت تمام صفحه مشاهده کنید!

بخش سرگرمی در فروشگاه جدید مایکروسافت

بخش سرگرمی در فروشگاه مایکروسافت در ویندوز 11

با بخش طراحی مجدد سرگرمی در فروشگاه جدید مایکروسافت می توانید بهترین سرگرمی را تجربه کنید. شما در تمام سرویس های پخش جریانی رایانه لوحی خود به بهترین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی محبوب دسترسی خواهید داشت.

سپس می توانید یک فیلم پرفروش را در رایانه لوحی خود در رختخواب تماشا کنید یا آن را به صورت بی سیم روی تلویزیون خود پخش کنید و از آن در صفحه نمایش بزرگ لذت ببرید.

ویندوز 11 روی رایانه لوحی: تجربه ای الهام بخش

با ویندوز 11 ، مایکروسافت یک تجربه ابتکاری و یکپارچه تبلت را ارائه می دهد که با سبک زندگی و کار شما سازگار است.

بنابراین اگر به دنبال یک روش قدرتمند برای کار ، اتصال و ایجاد در حال حرکت هستید ، یک تبلت ویندوز 11 قول می دهد همه چیزهای دیگر باشد!

اعتبار تصویر: مایکروسافت


ویژگی های بازی ویندوز 11
3 ویژگی جدید ویندوز 11 که آن را برای بازی عالی می کند

ویندوز 11 اینجا است و با آن پتانسیل جدیدی برای بازی های رایانه ای فراهم می شود. بیایید ببینیم چه چیزی ارائه می شود.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده