رفتن به نوشته‌ها

گفتگوی Xbox Party بزودی برای همه گیمرهای Xbox رایگان خواهد بود

در حالی که سایر شرکت های کنسول برای خدمات آنلاین خود هزینه بیشتری دریافت می کنند ، مایکروسافت عکس این عمل را انجام می دهد.


تماس صوتی Xbox

بازی های کنسولی می توانند راحت و سرگرم کننده باشند ، اما هزینه ماهانه استفاده از خدمات آنلاین در مقایسه با آزادی که گیمرهای رایانه از آن استفاده می کنند ، می تواند خار جدی باشد. خوشبختانه مایکروسافت در تلاش است تا با در دسترس قرار دادن برخی سرویس های آنلاین Xbox به کاربران رایگان ، این خلا را پر کند و Xbox Party Chat تنها یکی از آنهاست.

گپ مهمانی Xbox ، اکنون برای همه رایگان است

خبر این پیشرفت در توییتر برد روسیستی ظاهر شد. روزتی در بخش بازی های Xbox و PC مایکروسافت کار می کند و در حال حاضر روی برنامه پیش نمایش Xbox کار می کند.

برنامه پیش نمایش Xbox به گیمرها این امکان را می دهد تا ویژگی های جدید برنامه ریزی شده برای این کنسول را بررسی و آزمایش کنند. این یک روش عالی برای دیدن موارد بعدی کنسول مایکروسافت و آزمایش موارد جدید قبل از دیگران است.

روزتی اخیراً در برنامه Xbox Insiders به ​​روزرسانی جالبی را برای افراد منتشر کرده است. همانطور که مشخص شد ، این شرکت در حال تلاش برای حذف نیاز به Xbox Live Gold برای Party Chat است.

نه تنها این ، بلکه شما می توانید بازی های چند نفره رایگان را بدون نیاز به اشتراک Xbox Live Gold انجام دهید. سایر کنسول ها به کاربران رایگان امکان بازی های چند نفره مانند Fortnite را می دهند ، بنابراین مطمئناً این یک مورد خوب است.

اگر بخشی از برنامه های Alpha Skip Ahead یا Alpha هستید ، می توانید بلافاصله با این ویژگی ها شروع کنید. در غیر اینصورت ، باید مدتی منتظر بمانید تا ویژگی به کاربران دیگر سرایت کند. هیچ نقشه راه مشخصی برای زمان انجام این کار وجود ندارد ، اما امیدواریم زودتر از دیرتر ارائه شود.

در هر صورت ، این باید موسیقی برای گوش طرفداران Xbox باشد ، کسانی که اخیراً خدمات سختی را پشت سر گذاشته اند. مصرف کنندگان به سختی از پرداخت هزینه بیشتر برای Xbox Live Gold اجتناب می کردند ، بنابراین دادن چیزی رایگان به آنها تغییر خوبی در سرعت است.

مرتبط: مایکروسافت U مازاد قیمت طلای Xbox Live را برعکس می کند

اکنون می توانید صحبت کنید

در حالی که سایر شرکت های کنسول سازی بیشتر از خدمات آنلاین خود درآمد کسب می کنند ، به نظر می رسد مایکروسافت عکس این عمل را انجام می دهد. به زودی می توانید از Xbox Party Chat بدون عضویت Xbox Live Gold استفاده کنید ، اما ابتدا باید منتظر تست ویژگی باشید.

اگر می خواهید همه موارد جدید اضافه شده به Xbox را قبل از دیگران مشاهده کنید ، ارزش دارد که برنامه Xbox Insider را بررسی کنید. Insiders اخیراً نگاهی کوتاه به توقف بازی خود برای افزایش سرعت بارگیری انداختند.

اعتبار تصویر: sezer66 / Shutterstock.com


سری xbox x
Xbox Now به شما امکان می دهد برای سرعت بخشیدن به بارگیری ، بازی خود را مکث کنید

به روزرسانی گزینه “توقف بازی من” را برای سرعت بخشیدن به بارگیری و به روزرسانی بازی اضافه می کند.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید