رفتن به نوشته‌ها

کلیپ بورد اندروید کجاست و چگونه به آن دسترسی پیدا می کنید؟

گاهی اوقات ممکن است بخواهید متن را در حافظه کلیپ بورد موبایل Android خود ذخیره کنید و سپس بخواهید آنها را مشاهده کنید. در این مقاله پی سی آموزش ، ما بررسی می کنیم که کلیپ بورد Android کجاست و چگونه می توان آن را انجام داد. با ما بمان.

با نحوه دسترسی و مدیریت کلیپ بورد Android خود آشنا شوید

نحوه دسترسی و مدیریت کلیپ بورد Android

اگر متن را در تلفن Android خود کپی می کنید و می خواهید پس از مدتی آن را مشاهده کنید ، کافی است به قسمت تلفن همراه بروید که می توانید تایپ کنید. سپس روی صفحه ضربه بزنید و نگه دارید تا کلمه Screen placement نمایش داده شود. سپس روی چسباندن و مشاهده متن ضربه بزنید. برای دیدن بیش از یک مورد کپی شده باید از کلیپ بورد استفاده کنید. در زیر به بررسی محل کلیپ بورد Android و نحوه مدیریت کلیپ بورد Android خواهیم پرداخت.

بعضی از تلفن های اندرویدی مانند سونی و ال جی دارای کلیپ بورد داخلی هستند اما برخی دیگر برای دسترسی به کلیپ بورد به برنامه کیبورد نیاز دارند. ابتدا به یک برنامه صفحه کلید نیاز دارید که قابلیت کلیپ بورد را داشته باشد. در زیر دو برنامه برای این منظور ارائه خواهیم کرد.

بهترین Gboard برای کلیپ بورد اندروید

ابتدا برنامه کلیپ بورد Gboard Android را بارگیری و نصب کنید. با استفاده از این برنامه می توانید تمام متن هایی را که در ساعت گذشته کپی کرده اید مشاهده و مدیریت کنید. البته این برنامه در برخی از سیستم عامل های اندروید در تلفن های همراه جدیدتر موجود است. سپس باید مطمئن شوید که Gboard را به عنوان صفحه اصلی تلفن همراه خود انتخاب کرده اید تا از آن استفاده کنید.

سپس برنامه ای را روی تلفن همراه خود راه اندازی کنید که به شما امکان نوشتن و نوشتن را می دهد. اکنون روی کجا کلیک کنید تا برنامه را بنویسید. این کل Gboard را نشان می دهد.

با نحوه دسترسی و مدیریت کلیپ بورد Android خود آشنا شوید

سپس روی نماد کلیپ بورد ضربه بزنید. این نماد را می توانید در ردیف بالای حروف در کلیپ بورد پیدا کنید. این نماد همچنین ممکن است در ابتدا در بعضی از تلفن های همراه وجود نداشته باشد. در این حالت ، نماد سه نقطه را در گوشه بالا سمت راست کلیپ بورد وارد کنید و نماد کلیپ بورد را در آن قسمت انتخاب کنید.

بازیابی کلیپ بورد آندروید

در زیر متنی است که در دقایق آخر کپی کرده اید. می توانید آنها را مشاهده کرده و هرکدام را انتخاب کرده و در صفحه متن وارد کنید. همچنین می توانید با ضربه زدن روی نماد سطل آشغال یکی از این موارد را حذف کنید.

بهترین کلیپ بورد برای اندروید

برنامه کلیپ بورد برای Clipboard Manager Android

برنامه دیگری که می توانید برای مدیریت کلیپ بورد خود به صورت رایگان در Android از آن استفاده کنید ، Clipboard Manager نام دارد. البته ، محدودیت ذخیره سازی متن هایی که کپی می کنید محدود به نسخه رایگان است و برای افزایش حافظه در کلیپ بورد آندروید ، باید یک نسخه پولی ارائه دهید. البته نسخه رایگان نیز به اندازه کافی کارآمد است و نیازی به خرید نسخه پولی نیست.

پس از بارگیری و نصب این برنامه ، وارد شوید. وقتی برای اولین بار وارد این برنامه می شوید ، به صفحه تبلیغات آن هدایت می شوید. تبلیغات در نسخه رایگان این برنامه وجود دارد. می توانید دو گزینه را در صفحه تبلیغات انتخاب کنید. اولین گزینه نمایش تبلیغات شخصی است که با استفاده از آن می توانید از برنامه شخصی خود برای نمایش تبلیغات از اطلاعات شخصی تلفن همراه استفاده کنید. گزینه دوم نمایش تبلیغات غیر شخصی است که برای مشاهده تصادفی تبلیغات مناسب است.

سپس به صفحه اصلی برنامه منتقل خواهید شد. برای کنترل تنظیمات آن ، روی نماد سه نقطه در گوشه بالا سمت راست صفحه کلیک کنید. در این صفحه می توانید Clipper را روشن یا خاموش کرده و رابط کاربری خود را شخصی سازی کنید. سپس صفحه را به پایین بکشید و از صفحه اعلانات روی Clipboard Manager ضربه بزنید.

کلیپ بورد در اندروید کجاست؟

در این بخش می توانید کلیپ بورد را مدیریت کنید. به طور پیش فرض ، متن هایی که کپی می کنید در برگه Snippets ذخیره می شوند. همچنین می توانید روی نماد مثبت در بالای صفحه ضربه بزنید و یک برگه جدید ایجاد کنید. اکنون می توانید موارد کپی شده را از برگه Snippets به برگه جدید خود اضافه کنید. برای این کار ، روی نماد سه نقطه در کلیپ کلیک کنید و گزینه Move را انتخاب کنید ، سپس برگه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

با انتخاب نماد سه نقطه در سمت راست موارد کپی شده ، می توانید به سایر گزینه ها مانند حذف ، ویرایش و اشتراک گذاری نیز دسترسی پیدا کنید.

بافر برای آندروید

نظرات و پیشنهادات شما؟

شما دیدید که کلیپ بورد Android کجاست و چگونه می توانید به آن دسترسی پیدا کنید. استفاده از این ویژگی در تلفن های همراه Android می تواند به شما کمک کند از حافظه کلیپ بورد برای کپی و ذخیره متن های مختلف استفاده کنید. آیا تاکنون از این ویژگی استفاده کرده اید؟ نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید