12
جولای

کلاب هاوس برای راه اندازی تماس های ویژه برنامه با TED همکاری کرده است

“از اینکه به بحث مجازی TED من آمدید متشکرم.”


clubhouse-drop-in-audio

ممکن است مدتی طول بکشد تا سرانجام شخصاً گفتگوهای TED از سر گرفته شود. خوشبختانه راه دیگری وجود دارد که می توانید برای افکار الهام بخش ، تأمل برانگیز راه حلی پیدا کنید. و نه تنها قادر خواهید بود به بحث های آینده گوش فرا دهید ، بلکه در نهایت دو سنت خود را نیز خواهید داد.

Clubhouse از همکاری با TED خبر داد

در طول فصل تابستان ، سازمان رسانه ای TED گپ های انحصاری آنلاین را در Clubhouse معرفی می کند ، برنامه صوتی که باعث تقویت شکل مکالمه صوتی و شنوندگان می شود و در شبکه های اجتماعی به عنوان آتش سوزی در جنگل پخش می شود.

TED از 12 ژوئن میزبان تعدادی اتاق در باشگاه رسمی Clubhouse خود خواهد بود. اتاق اول “Thank Your Ass Off” (میزبان نویسنده AJ Jacobs و خالق Clubhouse Mir Harris) است که هر دوشنبه از ساعت 11:00 بعدازظهر بحث را آغاز می کند. در هفته های آینده اتاق های دیگر و بلندگوهای آنها اعلام می شود.

متأسفانه ، وقتی مکالمه مستقیم است نمی توانید به آن بپیوندید ، ما نمی دانیم که آیا روشی برای گوش دادن به درخواست در دسترس قرار می گیرد یا خیر.

عکس یک گوشی هوشمند با برنامه Clubhouse نشان داده شده است

سخنگویی به The Verge گفت که مشارکت بین دو شرکت به TED اجازه می دهد مشارکت یا تبلیغات تجاری را بفروشد و کلاب هاوس سود خود را کاهش نخواهد داد.

کلی استوزل ، رئیس برنامه رهبری مأموریت کلابهاوس ، در بیانیه ای موارد زیر را بیان کرد:

این مشارکت باعث خواهد شد تا این ذهنیت ها با میلیون ها سازنده جامعه کلاب هاوس گفتگو کند. ماهیت تعاملی Clubhouse از نظر ماهیت خود به سخنرانان TED اجازه می دهد تا نه تنها به اشتراک بگذارند ، بلکه همچنین می توانند با بینش و س questionsال با مخاطبان زندگی کنند.

در اواخر ماه فوریه ، TED با مجموعه صوتی خود وارد صحنه پادکست شد که به طور فزاینده ای رقابت می کند. “[The podcasts are] برای شنوندگانی که از روانشناسی و طراحی به عنوان علم و فناوری هیجان زده شده اند – که می خواهند در هیجان انگیزترین ایده های امروز کاوش کنند. ”

آیا Clubhouse نشانه ای از تاخیر دارد؟

Clubhouse هنگام ورود به اینترنت تقریباً خراب شد ، اگرچه انتشار آن در آوریل 2020 فقط به دستگاه های iOS محدود شد. در حال حاضر بیش از 10 میلیون کاربر ثبت شده وجود دارد که طبق گفته های Revive Social نقطه عطفی است که اینستاگرام تقریباً در همین بازه زمانی به دست آورده است.

برنامه چت زنده سرانجام در ماه مه سال جاری به اندروید رسید و بارگیری ها را در ماه ژوئن به 7.8 میلیون بار افزایش داد (طبق گزارش Insider). درست زمانی که برخی از علاقه مندان به فناوری فکر می کردند روند کلاب هاوس فروکش کرده است ، دوباره رشد کرد.

مرتبط: Clubhouse اکنون در سراسر جهان برای Android در دسترس است ، اما شما هنوز هم به یک دعوت نامه نیاز دارید

شاید در نیمه دوم سال جاری میلادی سر و صدا دوباره کمرنگ شود ، اما در این بین ، Clubhouse هنوز هم در میان محبوب ترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی در حال حاضر در رتبه بالایی قرار دارد.


خانه باشگاهی
چرا Clubhouse برای هنرمندان و مجریان مهم است

کلاب هاوس خبرساز شد و از تعداد بیشماری کلون الهام گرفت. اما آیا سر و صدا قابل توجیه است؟ حداقل برای هنرمندان و مجریان؟

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.