20
آگوست

کفش ورزشی از باشماق بخرید

کفش درگیرترین مورد خرید لباس است. برای مدت طولانی ، کفش فقط برای محافظت از پا در برابر آسیب و خاک استفاده می شد ، اما با ظهور نیاز به مد ، سبک هایی مانند کفش های کتانی متولد شد. در ایران ، استفاده از کلمه ورزش توسط مردم به معنای واقعی کلمه به این معنا نیست. از سوی دیگر ، با ظهور صنعت دستگاه کپی ، تشخیص تقلبی اصلی دشوار بود ، بنابراین خرید از یک فروشگاه کفش تخصصی عاقلانه خواهد بود. در این مقاله ، باشماق برای اولین بار به طور مختصر و مفید نکات ظریف و مهم در مورد کفش و ورزش را تحلیل می کند.

1- کفش سه تایی

کفش های رسمی

کفش هایی که بیش از چرم ساخته شده از طبیعی و برای تخته و به طور رسمی استفاده می شود. مردان اغلب با کفش های تیز رسمی جذابیت بیشتری برای جنس مخالف دارند. در انگلیسی این سبک آکسفورد میگویند.

کفش ورزشی

کفش متخصص آنها برای ورزشهای مختلف ساخته شده اند. به عنوان مثال ، کفش های ورزشی برای فوتبال ، اسکیت ، کوهنوردی. این کفش ها دقیقاً برای نیازها و خواسته های یک ورزش و ورزشکار خاص توسط تولیدکنندگان متخصص تولید و عرضه می شوند. بنیانگذار نایک ، فیل نایت نیز در حال ساخت کفش های دویدن برای ورزشکاران دونده است. در انگلیسی این سبک ورزش یا ورزشی آنها می گویند در حالی که ما از ورزش به معنای دیگری استفاده می کنیم.

کفش ورزشی

کفش های کتانی همان هایی هستند که گاهی به آنها می گوییم .تانی ما در حال یاد گیری هستیم. با این حال ، کلمه کتانی نیز تداعی کننده کفش های تمام ستاره است. در واقع به هر کفشی که رسمی و اسپرت نباشد ، اسپرت یا کتانی می گویند. در این سبک ، کفش هر روز آنها همچنین می گویند. برخی از کفش های کتانی یا کفش های دویدن گاهی به عنوان ورزش استفاده می شوند. وقتی این کفش یک سوتین ورزشی است و وقتی ورزشی است ، پیاده روی یا دویدن. در این صورت می توانیم از ورزش به عنوان استفاده کنیم کفش راحتی همچنین برای استفاده. اما هرگز نمی توان از کفش های کتانی یا کفش های ورزشی به جای کفش های ورزشی تخصصی استفاده کرد. به زبان انگلیسی ، کفش ورزشی یا کفش ، کفش ورزشی میگویند.

به موسسه خیریه مرجع کمک کنید

کفش ورزشی از باشماق بخرید

2. اصلی یا جعلی؟

به هر محصولی که درست است، واقعی لوگو و مارک خود را بپوشید. یعنی تولید کننده محصول صاحب نام تجاری و صاحب آرم محصول است. برند یعنی اطمینان ذهن وجود مارک ها باعث می شود ذهن ما از نظر طعم و کیفیت خاصی راحت باشد و ما فقط در انتخاب خود اطمینان داریم.

ریشه آلمانی یا چینی؟

چین ارزان ترین نیروی کار وجود دارد. از سوی دیگر سیاست واحد پول چین واحد پول چین است که ارزان ترین ارز است. نتیجه این سیاست ها این است که دیگر احتیاط در تولید کفش یا تلفن همراه در ایالات متحده نیست. ولی تحت مجوز صاحب برند ساخت چین. بنابراین ، چین به بزرگترین تولید کننده در جهان تبدیل شده است. در ابتدا ، محصولات به طور همزمان در چین تولید می شوند. در میان آنها چینی ها هستند یک کپی کار نیز بیکار نمی نشیند و مارک ورزش را جداگانه کپی می کند و آنها را با قیمت کمتر و کیفیت متفاوت در بازارهای جهانی عرضه می کند.

اصل آلمانی یا ایرانی؟

اکثر کفش های رسمی و چرمی اصل هستند. زیرا تولید کنندگان چرم به ویژه افتخار می کنند و معمولاً نام و نشان تجاری خود را بر روی محصول نصب می کنند. به ندرت یک تولید کننده مشهور ایرانی محصولات خود را مانند اکو می نامد. از سوی دیگر ، ایران در صنعت چرم یکی است قطب مهم تلقی می شود و فراخوانی محصول به مارک دیگر عملاً بی معنی است. اما در صنعت کفش ورزشی ، این یک اتفاق معمول است. تولیدکنندگان ایرانی به دلیل نداشتن الزامات قانونی مالکیت معنوی برندها معمولاً محصولات خود را به مارک های معروف جهان ارائه می دهند. خلاصه قانون کپی رایت اگر در ایران هستید ، در ایران است ایران شما نام “ریکا” را در دسته مایع ظرفشویی ثبت کرده اید. ممکن است از شما شکایت و جریمه سنگینی شود ، اما در زمان نگارش این مقاله ، نایک آمریکایی نمی تواند یقه کپی کننده های فعال کفش ایرانی را بگیرد.

موفقیت فیک ضروری است

زیرا ما از 200 دلار اصلی که حدود 15 دلار هزینه دارد استفاده می کنیم ، بدون اینکه کسی اسکنر ورزشی ما را اسکن کرده و واقعی یا جعلی بودن آن را آزمایش کند. به عنوان مثال ، زنانی که کفش های مناسب را برای هر مناسبت در مقایسه با مد خریداری می کنند ، به راحتی با قیمت مناسب ، کتانی زنانه خریدن. کیفیت کفش های 15 دلاری به اندازه 200 دلار نیست. فاصله بین فناوری ها نیز بسیار زیاد است. در عین حال ، با افزایش قیمت دلار ، قدرت خرید واردات خارجی به طور خودکار تضعیف می شود و به همین دلیل و به تدریج کیفیت تولیدات ورزشی ایران تشدید شده است. تا جایی که اکنون برخی خرده فروشان ورزش های ایرانی را ارائه می دهند به جای اصل آنها نیز می فروشند. در همین حال ، تولیدکنندگان کسانی هستند که هنگام پرواز بر فراز نایک و اسکیترز به دلیل فرصت سوزی برای تبدیل شدن به یک برند ، رنج می برند.

یک نسخه از فیک

در میان آنها تولیدکنندگانی هستند که از کارخانه های معتبر ایرانی کپی برداری می کنند. این پست است کپی به کپی! اینها همانهایی هستند که بعضی از خرده فروشان گاهی محصولات خود را در حراجی به نام “خرید یک یا دو ببر” می فروشند.

کفش ورزشی از باشماق بخرید

3. کفش یا همچیکالا؟

خریداری می کند کتانی مردانه اسکچ ها در ایالات متحده بسیار متفاوت از نمایندگی Sketches است که یک جفت از این مارک را در ایران خریداری می کند. اما به لطف وجود فروشگاه های اینترنتی معتبر ، مشتری می تواند طبق سلیقه خود از فروشگاه هایی مانند دیجی کالا ، باشماق و به خرید کند. تا اینجا مشخص است که حوزه کفش های ورزشی در ایران تا حدودی عمومی است غیر واضح F. به عنوان مثال ، عبارت کفش برای کاهش وزن چیست؟ کلمات بی معنی و دور از واقعیت. تا کنون ، فناوری به حدی نرسیده است که کفش ها خود باعث کاهش وزن شوند. اما در این مورد ، تاریخ سود و تبلیغات هیچ ربطی به علم و فناوری ندارد.

طعم غذای خوب نتیجه تمرکز سرآشپز است

در همه کشورها فروشگاه های آنلاین معروف ، بزرگ و موفق ضروری هستند گرفتنو بازارها و توسعه همه جانبه هستند. و این یک ضرورت است همه چيزچی؟کالا قرار است باشد. اما این وسعت هیچگاه برای مصرف کنندگان به معنی عمق و کیفیت کالا و خدمات نیست هر کس از این مناطق نیست و نخواهد بود. مخصوصاً با آن پیچیدگی در زمینه کفش و ورزش ، کفش را از فروشگاه بخرید معتبر فروش پای مرغ روی شارژرهای موبایل کار با کیفیتی نبود. سامسونگ یک شرکت بزرگ تولید کننده جاروبرقی است. او همچنین تلفن های همراه می سازد. شاید بعدا رب گوجه فرنگی درست کرده است. اما مردم جاروبرقی بوش و گوشی های اپل را ترجیح می دهند.

تحویل از متخصص

تحویل کفش با دست ناشناس و از آدرس های مختلف مانند شریک و شریک سایت ، این یک تجربه ناخوشایند است. اما ج پشمک کلیه مراحل تولید (درصد کم و منحصر به فرد) ، تحویل و خرید ، بسته بندی و ذخیره سازی ، تحویل مستقیم از انبار و تعمیر و نگهداری همه طرف خودم این کار در باشماک انجام می شود. البته امروز با خودجوش شدت مردم را به خرید در رختخواب وادار کنید برخطبه ناچار مغازه ها متخصص به این معنی سهولت و مفید بودن آنها منطقی هستند و نمی توان کاری کرد.

نتیجه

در زمینه کفش و ورزش ، به دلیل عدم وجود نمایندگی های رسمی و اهرم های قانونی برای حقوق مالکیت معنوی ، تشخیص اصل و جعلی بودن ، و همچنین کیفیت و کیفیت پایین ، سخت F. هنگام خرید از خرید کنید معتبر و استثنایی کفش و ورزش بسیار مهم هستند و مانع نارضایتی و کسالت مداوم از خرید آنلاین می شوند.

قیمت دلار یک جفت کفش ورزشی

150 دلار

اصل

80 دلار

نسخه چینی درجه یک

40 دلار

نسخه چینی ضعیف

15 دلار

نسخه ای از کارخانه مشهور ایرانی

5 دلار

کپی از تولید کننده ضعیف ایرانی

جدول مقایسه اصلی برای کپی با قیمتهای نسبتاً ساده برای مقایسه و بدست آوردن ذهنیت مناسب

منبع : https://techtip.ir/