رفتن به نوشته‌ها

کروگر در حال آزمایش تحویل هواپیماهای بدون سرنشین غذایی است

به زودی قادر خواهید بود تا از قدرت فناوری مدرن هواپیماهای بدون سرنشین برای برآوردن خواسته های خود استفاده کنید.


تحویل هواپیماهای بدون سرنشین کروگر

اگر عاشق خرید لباس خواب هستید ، از تحویل همه چیز به درب ورودی لذت خواهید برد. اکنون کروگر می خواهد با آزمایش تحویل هواپیماهای بدون سرنشین که غذای شما را به آسمان می رساند ، این مرحله را جلوتر بردارد.

کروگر با تحویل هواپیماهای بدون سرنشین خود چه برنامه ای دارد؟

همانطور که این شرکت در وب سایت خبری رسمی کروگر اعلام کرد ، می خواهد مواد غذایی را از وانت تحویل و هواپیماهای بدون سرنشین خارج کند. کروگر به تنهایی نمی تواند این کار را انجام دهد ، بنابراین برای از بین بردن رویاهای خود از Drone Express کمک خواست.

مرتبط: بهترین هواپیماهای بدون سرنشین برای همه بودجه ها

در حالی که کروگر احتمالاً می خواهد این فناوری را در ایالات متحده گسترش دهد ، اما تاکنون فقط در Centerville ، اوهایو آزمایش شده است. اگر این خوب پیش برود ، کروگر نیز می خواهد در کالیفرنیا سر به فلک بکشد.

به نظر می رسد Centerville به عنوان اولین شهری که عرضه پهپادهای Kroger را تجربه کرده است ، با آغوش باز از این انقلاب استقبال می کند. شهردار Centerville ، بروکس کامپتون ، چند کلمه درخشان در مورد این آزمون داشت:

Kroger و Drone Express در خلبانی این برنامه در Centerville ، جامعه ای با شبکه تجاری قوی متمرکز بر پیشرفت و ثبات نزدیک به زادگاه هواپیمایی ، انتخاب بسیار خوبی انجام دادند. خانواده ها در اینجا قدرت تبدیل مواد غذایی در سراسر کشور و سراسر جهان را دارند. ما مشتاقانه منتظر سفارش اولین سفارش خود هستیم.

این فناوری هنوز در مراحل آزمایشی است ، بنابراین نباید انتظار داشته باشید كه كروگر یك هفته خرید هواپیماهای بدون سرنشین را جمع كرده و آن را روزانه بخواند. هواپیماهای بدون سرنشین فقط کالاهایی تا پنج کیلوگرم را حمل می کنند ، بنابراین برای این یدک کشی سنگین باید به وانت بچسبید.

علاوه بر این ، در حال حاضر به نظر می رسد که شما قادر نخواهید بود که غذایی را دریافت کنید. در عوض ، می توانید از بین چندین “بسته” که حاوی کالاهایی هستند که تأیید شده اند و با هواپیماهای بدون سرنشین کار می کنند ، یکی را انتخاب کنید.

به عنوان مثال ، کروگر “بسته مراقبت از کودک” را با هر آنچه برای مراقبت از بچه های کوچک نیاز دارید ، ارائه می دهد. وقتی نوبت یک میان وعده است ، می توانید “بسته s’mores” را تهیه کرده و بلافاصله همه مواد را تحویل بگیرید.

نگاهت را به سمت کروگر به آسمان نگاه کن

ایده تأمین وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین چندین سال است که در حال رشد است و کروگر در حال نزدیک شدن به صفحه تولید تجارت هواپیماهای بدون سرنشین برای غذا است. اگر نزدیک سانترویل ، اوهایو هستید ، حتما سعی کنید کالاهای خود را به زودی با هواپیمای بدون سرنشین تحویل بگیرید.

Kroger تنها موردی نیست که هواپیماهای بدون سرنشین را برای تحویل آزمایش می کند. سامسونگ اخیراً برای کمک به رساندن دستگاه های Galaxy به ایرلند به آسمان آمده است.


هواپیماهای بدون سرنشین مانو
سامسونگ از هواپیماهای بدون سرنشین برای حمل دستگاه های Galaxy در ایرلند استفاده می کند

سرویس تحویل هواپیماهای بدون سرنشین به سامسونگ اجازه می دهد محصولات را فقط در سه دقیقه تحویل دهد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید