27
آوریل

کدام برای شما مناسب است؟

انتخاب ساعت هوشمند متناسب با نیازهای شما کار کمی نیست. گزینه های بسیار زیادی از جمله Galaxy Watch 3 سامسونگ و Galaxy Watch Active 2 وجود دارد.

اگر گزینه های خود را برای استفاده از این دو ساعت هوشمند محدود کرده اید ، خوب! هر دو ساعت هوشمند شگفت انگیز با ویژگی های عالی هستند. اما دقیقاً چه تفاوتی بین این دو وجود دارد و چگونه تصمیم می گیرید چه کسی را بخرید؟ ما در این مقاله به همه این موارد خواهیم پرداخت و به شما کمک می کنیم ساعت هوشمند بعدی خود را انتخاب کنید.

Galaxy Watch 3 در مقابل Active 2 Design

یکی از بزرگترین تفاوت های تماشای Samsung Galaxy Watch 3 و Active 2 در ظاهر آنهاست. اگرچه این تنها عامل تعیین کننده نیست ، ساعت هوشمند شما روی مچ دست شما خواهد بود ، بنابراین مهم است که یکی را که دوست دارید انتخاب کنید.

ساعت سامسونگ کهکشان 3

اعتبار تصویر: سامسونگ

گلکسی واچ 3 از Active 2 بزرگتر است و از طراحی ساعت سنتی تری برخوردار است. این صفحه در بالای نمایشگر دارای یک صفحه چرخان فیزیکی و در کنار آن دو دکمه است.

برای تنظیم ظاهر ساعت هوشمند خود می توانید از بندهای متنوعی از چرم استفاده کنید. یا اگر احساس اسپرت و انعطاف پذیری بیشتری دارید می توانید یک نوار سیلیکونی شبیه نوار Active 2 انتخاب کنید.

Galaxy Watch Active

همانطور که از نام آن پیداست ، Galaxy Watch Active 2 برای استفاده فعال تر طراحی شده است و از طراحی ساعت های هوشمند بسیار جذاب و جذاب برخوردار است. این صفحه دارای صفحه لمسی در اطراف صورت و باریک تر از گلکسی واچ 3 است. مانند گلکسی واچ 3 ، Active 2 دارای دو دکمه در کنار است اما کوچکتر هستند.

Active 2 دارای بندهای سیلیکونی است که این ساعت را در تمام طول روز و به خصوص در طول تمرین راحت می کند.

Galaxy Watch 3 در مقابل مشخصات 2 فعال

ویژگی های Galaxy Watch 3 و Active 2 بسیار شبیه به هم هستند ، تفاوت اصلی در فضای ذخیره سازی بیشتر Watch 3 است.

هر دو ساعت با پردازنده دو هسته ای Exynos 9110 کار می کنند. هر دو مجهز به GPS ، همان سنسورها هستند و از سیستم عامل Tizen سامسونگ استفاده می کنند. هر دو ساعت حتی پتانسیل اتصال LTE را دارند که بعدا بررسی خواهیم کرد.

مرتبط: نکات و ترفندهایی برای تسلط بر ساعت هوشمند Samsung Galaxy

یکی از بزرگترین تفاوت های این دو ساعت هوشمند سامسونگ ، حجم ذخیره سازی موجود است. Active 2 فقط 4 گیگابایت فضای ذخیره سازی را ارائه می دهد ، در حالی که Galaxy Watch 3 8 گیگابایت فضای ذخیره سازی را ارائه می دهد. با دو فضای ذخیره سازی می توانید ساعت هوشمند خود را به یک پسوند برای تلفن خود تبدیل کرده و به راحتی به مکان های بدون تلفن خود بروید.

باتری

مدل بزرگتر گلکسی واچ 3 دارای باتری 340 میلی آمپر ساعت و مدل کوچکتر باتری 247 میلی آمپر ساعت است. مدل های بزرگتر و کوچکتر Active 2 باتری یکسانی دارند.

بنابراین همه به چگونگی استفاده از ساعت هوشمند خود برمی گردد. باتری گلکسی واچ 3 احتمالاً خیلی سریعتر از Active 2 تمام خواهد شد ، زیرا در ساعت هوشمند خود کارهای بیشتری انجام می دهید.

ویژگی های Galaxy Watch 3 در مقابل Active 2

با هر دو ساعت هوشمند می توانید ضربان قلب ، ردیابی ورزش و فعالیت و تشخیص سفر را دریافت کنید. می توانید اعلان ها را از تلفن هوشمند به هر دو ساعت هوشمند دریافت کنید.

اگرچه Galaxy Watch 3 قادر خواهد بود اطلاعاتی در مورد دویدن یا تمرین شما به شما ارائه دهد ، اما با Active 2 بیشتر به دست خواهید آمد. Galaxy Active 2 دارای عملکرد پیشرفته دویدن و مربی داخلی است که به شما کمک می کند تا بیشترین بهره را ببرید. تمرینات شما

https://www.youtube.com/watch؟v=P4YuzFSIbJM

گلکسی واچ 3 ویژگی خاصی برای اجرا ندارد ، اما با 39 حالت مختلف ورزشی ارائه می شود و در کل از ویژگی های بیشتری برخوردار است. همراه با ردیابی خواب ، بنابراین می توانید الگوی خواب خود را ببینید و حتی بگویید هر شب چقدر REM می خوابید.

Galaxy Watch 3 همچنین می تواند نوار قلب را انجام دهد و فشار خون و سطح اکسیژن خون شما را اندازه گیری کند.

اتصال Galaxy Watch 3 در مقابل Active 2 LTE

اگر مطمئن نیستید LTE چیست ، این به معنای تکامل طولانی مدت است و یک شبکه تلفن همراه بی سیم با سرعت بالا است که پایه و اساس 4G است. اگر می خواهید ساعت هوشمند شما به دور از گوشی هوشمند شما کارایی بیشتری داشته باشد تا بتوانید تلفن خود را در خانه بگذارید ، به اتصال 4G LTE نیاز دارید.

اتصال ساعت کهکشان

LTE یک گزینه اضافی اختیاری است. با استفاده از Active 2 و Galaxy Watch 3 می توانید از طریق ارائه دهندگان تلفنی مانند AT&T ، Sprint ، T-Mobile و Verizon در ایالات متحده و دیگر اپراتورهای مهم در سراسر دنیا ، اتصال LTE را بدست آورید.

یا اگر فکر نمی کنید می خواهید از قابلیت LTE برخوردار باشید ، می توانید فقط مدل بلوتوث و Wi-Fi Active 2 یا Galaxy Watch 3 را دریافت کنید.

هر دو ساعت با تلفن های Android (از جمله غیر سامسونگ) و iPhone کار می کنند.

Galaxy Watch 3 در مقابل Active 2 قیمت

بسته به ویژگی ها و ویژگی هایی که انتخاب می کنید قیمت گذاری بین دو ساعت تفاوت چندانی ندارد.

برای Galaxy Watch 3:

  • قیمت 399 دلار برای مدل 41 میلی متری که با اتصال بلوتوث و Wi-Fi ارائه می شود ، از 399 دلار شروع می شود.

  • برای مدل 45 میلی متری با اتصال بلوتوث و Wi-Fi ، قیمت از 429 دلار شروع می شود.

  • برای هر دو مدل ، اندازه 50 دلار افزایش می یابد تا پوشش 4G LTE اضافه شود. بنابراین قیمت مدل 41 میلی متر از 399 دلار و قیمت مدل 45 میلی متر از 429 دلار شروع می شود.

  • اگر می خواهید برای مدل تیتانیوم پرواز کنید ، فقط یک گزینه با اندازه 45 میلی متر وجود دارد و قیمت آن از 599 دلار شروع می شود.

برای Active 2:

  • قیمت مدل 40 میلی متری که با اتصال بلوتوث و Wi-Fi همراه است از 249 دلار شروع می شود.

  • برای مدل 44 میلی متری با بلوتوث و Wi-Fi ، قیمت از 269 دلار شروع می شود.

  • برای هر دو مدل ، اندازه 30 دلار افزایش می یابد تا پوشش 4G LTE اضافه شود. بنابراین قیمت مدل 40 میلی متر از 279 دلار و قیمت مدل 44 میلی متر از 299 دلار شروع می شود.

  • اگر نسخه Golf Active 2 را می خواهید ، گزینه 4G LTE را ارائه نمی دهد ، بنابراین فقط قادر به دریافت اتصال بلوتوث و Wi-Fi خواهید بود. مدل 40 میلی متری 299 دلار و مدل 44 میلی متری 319 دلار شروع می شود.

کدام سامسونگ گلکسی واچ را باید خریداری کنید؟

تفاوت بین Galaxy Watch 3 و Galaxy Watch Active 2 کم است ، بنابراین در صورت استفاده از یکی از این دو ویژگی اصلی را از دست نخواهید داد. Watch 3 پیشرو است ، بنابراین برای بسیاری از افراد گزینه پیش فرض خواهد بود.

بنابراین قبل از خرید چه فاکتورهای دیگری را باید در نظر داشته باشید؟

اگر می خواهید مقداری پس انداز کنید

اگرچه اختلاف قیمت بین Samsung Galaxy Watch Active 2 و Watch 3 خیلی متفاوت نیست ، اما هنوز هم یک عامل تعیین کننده است. ارزان ترین مدل Active 2 حدود 150 دلار ارزان تر از ارزان ترین مدل Galaxy Watch 3 است. بنابراین ، اگر می خواهید کمی ساعت کمتری برای ساعت هوشمند خود هزینه کنید ، Active 2 را انتخاب کنید.

اگر آخرین تکنولوژی را می خواهید

Samsung Galaxy Watch 3 جدیدترین سری ساعت های هوشمند سامسونگ است ، بنابراین اگر می خواهید از آخرین مدل مطلع شوید ، این مورد را انتخاب کنید. اگرچه از نظر داخلی با اکتیو 2 تفاوت چندانی ندارد ، اما فضای ذخیره سازی بیشتری و چند ویژگی خوب دیگر دارد.

اگر برای تمرین ساعت هوشمند می خواهید

آیا می خواهید از ساعت هوشمند خود برای کمک به ادامه کارهای روزمره خود استفاده کنید؟ سپس Galaxy Active 2. را دریافت کنید. این محصول دارای یک مربی داخلی در حال اجرا و شاخص های پیشرفته دویدن است که به شما کمک می کند از آهنگ های خود بیشترین بهره را ببرید و آهنگ های بعدی خود را بهبود ببخشید.

اگر یک ساعت کلاسیک می خواهید

آیا صفحه فیزیکی برای شما مهم است؟ ساعت هوشمندی می خواهید که شبیه ساعت سنتی تری باشد؟ سپس به Galaxy Watch 3 بروید. می توانید بندهای چرمی را شخصی سازی کنید و در صورت تمایل حتی بندهای سیلیکونی را نیز بردارید ، اما بیشتر به یک ساعت کلاسیک شباهت دارد تا Active 2.

اگر ساعت ورزشی می خواهید

اگر می خواهید ساعت هوشمندی به نظر برسد که شبیه ساعت کار راحتی باشد ، به Galaxy Active 2 پایبند باشید.

از ساعت هوشمند جدید خود لذت ببرید

اگرچه نمی توانیم ساعت هوشمندی را برای شما انتخاب کنیم ، اما امیدواریم این لیست به شما کمک کرده باشد بفهمید کدام یک از شما مناسب است. چه تصمیم به استفاده از گلکسی واچ 3 یا گلکسی واچ اکتیو 2 دارید ، حتماً از فناوری جدید خود لذت می برید و تمام ویژگی های آن را می آموزید.

هنگامی که ساعت هوشمند خود را تحویل گرفتید ، بررسی کنید کدام برنامه ها بهترین بارگیری هستند و مچ دست خود را آماده کنید.


samsung-gear-apps-secret-agent
11 بهترین برنامه برای تماشای Samsung Galaxy (قبل از Samsung Gear)

در اینجا بهترین برنامه های Samsung Galaxy Watch وجود دارد که باعث می شود شما یک نماینده مخفی باشید و از ساعت بیشتر بهره ببرید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.