31
جولای

کجا بفروشید قطعات کامپیوتر استفاده شده: 10 بهترین گزینه

دنیای آنلاین بسیاری از وب سایت ها وجود دارد که می توانید قطعات قدیمی و استفاده شده کامپیوتر را از بین ببرید. این که بدانید کدام یک برای بازارهای محلی بهتر است یا کدام سایتها قطعات شما را مستقیماً از شما خریداری می کنند ، به شما کمک می کند تا آنها را به سرعت با پول نقد مبادله کنید.

با نگاهی به ده گزینه برتر زیر ، م effectiveثرترین روش برای فروش آنلاین قطعات کامپیوتر استفاده شده را بیابید.

منطقه فروش EBay

eBay یکی از قدیمی ترین بازارهای آنلاین است و هنوز هم مکانی عالی برای فروش قطعات کامپیوتر استفاده شده است. می توانید قطعات رایانه قدیمی را به جامعه محلی بفروشید یا خریداری از سراسر جهان پیدا کنید.

این سایت اعتماد خریداران و فروشندگان را به خود جلب کرده است زیرا از سیستم رتبه بندی برای هر فرد با استفاده از این پلت فرم استفاده می کند. شما می توانید نظرات را برای هر فرد بخوانید تا ببینید آیا آنها به اندازه کافی قابل اعتماد هستند تا بتوانند برای خرید اقلام شما به آنها اعتماد کنند.

منطقه بازار فیس بوک

بازار فیس بوک برای افرادی که مایل به فروش اقلام در منطقه خود هستند به یک گزینه ترجیحی تبدیل شده است. بازار پیش فرض برای منطقه محلی شما است ، اما اگر نوع مناسبی از خریداران را جذب نکنید ، می توانید جستجوی خود را گسترش دهید.

هنگام فروش قطعات رایانه خود با افراد و مشاغل کوچک رقابت خواهید کرد ، زیرا هرکسی می تواند از این پلتفرم استفاده کند. کل فرایند فروش در دستان شماست ، بنابراین مطمئن شوید عکس های فوق العاده ای دارید و در اسرع وقت به خریداران بالقوه خود پاسخ دهید. خیلی منتظر بمانید و آنها می توانند به فروشنده دیگری مراجعه کنند.

Subreddit برای فروش قطعات کامپیوتر

Reddit به اندازه سایر پلتفرم های موجود در این لیست استفاده نمی شود ، Subreddits زیادی دارد که می توانید تقریباً هر نوع موردی را که در اختیار دارید بفروشید. Subreddits اساساً جوامع کوچکی هستند که روی موضوعی خاص تمرکز می کنند. شما می خواهید برای حذف قطعات ناخواسته خود در بازار رایانه های فرعی مانند تصویر موجود در بازار پیدا کنید.

مطالب مرتبط: 5 بهترین برنامه فروش گاراژ برای خرید و فروش

هیچ راهی برای بررسی خریداران مانند سایر سیستم عامل ها مانند eBay و Facebook Marketplace وجود ندارد. هر کسی می تواند ناشناس در این پلتفرم باقی بماند و هیچ سیستم رتبه بندی ای وجود ندارد که بداند آیا شخصی قانونی است یا خیر. هنگام فروش در اینجا مراقب باشید و قبل از ارسال قطعات به رایانه خود اطمینان حاصل کنید که ابتدا پول خود را دریافت می کنید.

وب سایت SellGPU

تا کنون ، سایتهایی که ما آنها را بررسی کرده ایم فقط بخشهایی برای خرید و فروش قطعات کامپیوتر دارند ، اما این تمرکز اصلی نیست. SellGPU یک سایت کامل است که به خرید و فروش قطعات رایانه قدیمی و استفاده شده با پول اختصاص داده شده است.

شما می توانید GPU ها ، CPU ها ، RAM ها ، سرورها ، SSD ها ، قطعات کامپیوتر و موارد دیگر را بفروشید تا تنها در سه روز درآمد کسب کنید. فرم موجود در سایت را پر کنید و یک پیشنهاد فوری در مورد میزان انتظار دریافتی دریافت خواهید کرد.

ابزار وب سایت ITConnected

IT Connected بیش از خریدار قطعات رایانه است ، همچنین به شما کمک می کند تا قطعاتی را پیدا کنید که می توانید برای ارتقاء سیستم خود استفاده کنید. حتی شامل ابزاری است که به شما کمک می کند تا قطعات مورد نیاز خود را با توجه به مشخصات خود پیدا کنید.

هنگامی که فرم فروشنده را پر می کنید ، می توانید یک پیشنهاد فوری از سایت دریافت کنید ، اما باید خودتان تحویل را انجام دهید. این سایت برچسب تحویل و مواد بسته بندی را ارائه می دهد ، اما شما باید هزینه زیادی بپردازید. احتمالاً بهتر است مواد خود و برچسب تحویل را خریداری کنید.

منطقه فروش Craigslist

Craigslist ممکن است مانند گذشته محبوب نباشد ، اما هنوز هم مکانی عالی برای یافتن خریدار برای قطعات رایانه ای است که استفاده می کنید. می توانید یک پروفایل سریع ایجاد کنید و اقلامی را برای فروش در منطقه خود قرار دهید.

مطالب مرتبط: 6 بهترین برنامه تلفن همراه برای خرید از فروشندگان محلی

آنچه Craigslist را جذاب تر از سایر بازارهای عمومی می کند این است که کاملاً بر منطقه شما متمرکز است. شما فقط قادر به مشاهده اقلام و فروش اقلام در یک منطقه جغرافیایی خاص خواهید بود. اگر می خواهید از حمل قطعات کامپیوتر و پرداخت هزینه های اضافی اجتناب کنید ، این راه حل ایده آل است.

وب سایت PCSwaps

اگر می خواهید یک بازار قابل اعتماد برای معاملات با هزینه های کمتر از eBay داشته باشید ، PCSwaps را امتحان کنید. تقریباً می توانید هر نوع قطعه کامپیوتر را بیابید و بفروشید و برچسب تحویل به شما ارائه می دهد.

به جای اینکه پلتفرم یک کالا را از شما بخرد و سپس آن را به مخاطبان خود بفروشد ، آن را مستقیماً به خریداران می فروشید و PCSwaps هزینه کمی 8 charges دریافت می کند. فقط در سه روز پس از تحویل کالا می توانید درآمد کسب کنید.

منطقه خدمات تجارت آمازون

جای تعجب نیست که یکی از بزرگترین بازارهای آنلاین شامل قابلیت تجارت قطعات رایانه قدیمی شما است. Amazon Trade-In بیشتر بر روی لوازم خانگی و فناوری هوشمند متمرکز است تا قطعات رایانه ، بنابراین تجارت چیزهایی که دارید سخت تر خواهد بود مگر اینکه بسیار جدید باشد.

هرچه قطعات قدیمی تر باشند ، تقاضای کمتری وجود دارد و آمازون بالاترین دلار را برای اقلامی که فکر نمی کند فروخته می شود ، پرداخت می کند. سایر سیستم عامل ها به سادگی خرید و فروش قطعات کامپیوتر را آسان می کنند ، اما آمازون در واقع به شما اجازه می دهد تا قطعات رایانه قدیمی خود را به یک دستگاه جدید تغییر دهید.

وب سایت ItsWorthMore

ItsWorthMore به شما کمک می کند تا قطعات رایانه قدیمی خود را مستقیماً از طریق وب سایت خود با پول مبادله کنید. نیازی به معامله با خریداران یا مذاکره ندارید ، پیشنهاد فوری ارائه شده همان چیزی است که می توانید دریافت کنید.

این سایت بخش های مختلف رایانه را اشغال می کند. بنابراین ، تا زمانی که آنها شکسته یا قدیمی نیستند ، باید بتوانید یک برش کوچک برای قسمت های خود ایجاد کنید. می توانید یک پیشنهاد فوری از سایت دریافت کنید و هنگامی که آماده ارسال آن هستید ، یک برچسب تحویل پیش پرداخت دریافت کنید.

وب سایت BuyBackWorld

BuyBackWorld سایت دیگری است که قطعات رایانه قدیمی را می پذیرد و چک را برای شما ارسال می کند تا ببیند آیا آنها پذیرفته شده اند یا خیر. علاوه بر اینکه قطعات خود را با پول معامله می کنید ، می توانید قطعات مورد استفاده موجودی خود را نیز خریداری کنید.

مانند سایر سیستم عامل های موجود در این لیست ، هنگامی که فرم آنلاین را پر می کنید ، یک پیشنهاد فوری دریافت می کنید. این سایت یک برچسب حمل ارسال می کند و تنها کاری که باید انجام دهید این است که قطعات خود را بسته بندی کرده و به BuyBackWorld ارسال کنید تا پول خود را دریافت کنید.

بهترین مکان برای فروش قطعات کامپیوتر

هنگام تلاش برای فروش آنلاین قطعات رایانه خود چندین گزینه وجود دارد. شما می توانید مستقیماً با وب سایتی برخورد کنید که قطعات شما را خریداری می کند ، از بازاری استفاده می کند که خریداران و فروشندگان زیادی در آن حضور دارند ، یا اگر واجد شرایط هستید ، قطعات خود را با دستگاه دیگری مبادله کنید.

اگر بیش از یک قطعه کامپیوتر دارید که می خواهید از شر آن خلاص شوید ، چند سایت دست دوم وجود دارد که باید امتحان کنید.


لپ تاپ مک و پول در یادداشت
5 سایت برتر برای فروش آنلاین دست دوم

با چیزهایی که گرد و غبار را در خانه شما جمع می کند ، چه می کنید؟ بازارهای آنلاین را امتحان کنید که محصولات دست دوم از هر نوع را خرید و فروش می کنند.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده