کانن لنز RF 100 mm F2.8L MACRO IS USM را با بزرگنمایی تا 1.4 برابر اعلام کرد

لنز Canon RF 100 mm F2.8L مخصوص عکاسی ماکرو طراحی شده است.


این دست دارای یک لنز 50 میلی متری Canon EF است

کانن لنز ماکرو ویژه ای را برای نصب RF اعلام کرده است – Canon RF 100mm F2.8L MACRO IS USM. قیمت این لنز 1399 دلار است و قرار است در جولای 2021 عرضه شود.

Canon RF 100mm F2.8L بزرگنمایی تا 1.4 برابر را ارائه می دهد

در اطلاعیه مطبوعاتی در اتاق خبر کانن ، این شرکت ادعا می کند که RF 100mm F2.8L “اولین لنز ماکرو تله فوتو متوسط ​​در جهان با حداکثر بزرگنمایی 1.4 برابر” است.

این لنز جدید همچنین اولین تلاش کانن برای ایجاد لنز RF مخصوص عکاسی ماکرو است.

هدف این شرکت راه اندازی RF 100 mm F2.8L برای “علاقه مندان و حرفه ای های پیشرفته عکس” است. این ویژگی ها ادعای ادعای کانن است.

این لنز دارای یک حلقه کنترل انحراف کروی (SA) است که به عکاسان اجازه می دهد ظاهر بوکه را به صورت دلخواه تنظیم کنند. چرخش ساده حلقه همچنین به کاربران امکان می دهد “جلوه تمرکز نرمتری داشته باشند”.

برای کاهش سوسو در هنگام استفاده از دوربین دستی ، لنز دارای تثبیت کننده تصویر نوری “با حداکثر پنج توقف تصحیح سوسو” است. هنگامی که با یک دوربین تثبیت کننده بدنه EOS R جفت شوید ، لنز و دوربین به طور ترکیبی 8 توقف لرزشگیر را ارائه می دهند.

لرزش گیر Hybrid Image (IS) کانن می تواند دوربین را با جابجایی و زاویه کمک لرزاند. کانن ادعا می کند ویژگی تثبیت کننده تصویر این حرکت ها را برای کلیک بی عیب و نقص از نزدیک جبران می کند.

از دیگر ویژگی های لنز RF 100mm F2.8L MACRO IS USM می توان به عملکرد فوکوس خودکار با دو نانو USM و طراحی کاملاً مقاوم در برابر آب و گرد و غبار اشاره کرد.

کانن دو لنز RF دیگر را اعلام کرده است

اعلامیه های زیادی درباره محصولات جدید کانن منتشر شده است. این شامل جدیدترین دوربین از سری EOS R Mirrorless Camera EOS R3، EOS R3 است.

در بخش لنز ، علاوه بر RF 100mm F2.8L ، این شرکت دو لنز دیگر را نیز معرفی کرد – Canon RF400mm F2.8L IS USM و Canon RF600mm F4L IS USM

هر دو لنز دارای مشخصات یکسانی با RF 100mm F2.8L هستند ، اما بدیهی است که برای موقعیت های مختلف عکسبرداری طراحی شده اند.

مرتبط: لنزهای دوربین عادی و زمان استفاده از آنها

برخی از ویژگی های اضافی موجود در این لنزها شامل Canon Super Spectra و Air Sphere Coatings است که به کاهش خیرگی و سوختگی کمک می کند. کانن ادعا می کند که “پوشش ها بهینه شده اند تا تصاویر واضح و با کنتراست بالا را حتی در صورت وجود منبع نور روشن در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند.”

به راحتی ، لنزها دارای دو کانون از پیش تعیین شده هستند که می توانند به راحتی سوئیچ شوند.

قیمت آنها به ترتیب 11999 دلار و 12999 دلار بالاتر از RF 100mm F2.8L است.


بهترین لنزهای گوشی های هوشمند
8 بهترین لنز برای گوشی های هوشمند برای گرفتن عکس بهتر

آیا به عکاسی با گوشی هوشمند علاقه دارید؟ در این صورت قطعاً یکی از این لنزهای عالی را در دوربین گوشی هوشمند خود می خواهید!

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

دیدگاهتان را بنویسید