20
جولای

کاربرد فن آوری های جدید در آشپزخانه های مدرن

کابینت آشپزخانه مهمترین و اصلی ترین قسمت آشپزخانه است و آشپزخانه قلب خانه است ، یعنی. شلوغ ترین نقطه خانه و مرکز همه گفتگوها و گفتگوها ، با توجه به اینکه هر روز با پیشرفت چشمگیری در فناوری و آشپزخانه و مواد تکنولوژیکی روبرو هستیم تولیدکنندگان نیز از این قاعده مستثنی نیستند و هر روز با دستگاه ها و اختراعات جدیدی روبرو می شویم. محصولات جدید با محصولات چوبی جایگزین می شوند که این مواد نیز نقش مهمی در حفاظت از محیط زیست دارند.

در همین حال ، کابینت های شیشه ای بلند یک جایگزین محبوب برای کابینت های چوبی هستند و استفاده از آنها گام بلندی در توسعه صنعت کابینت برداشته است.
امروزه ، بیشتر کشورها در تلاشند تا تمام سفارشات خود را بر روی این مواد متمرکز کنند.

کاربرد فن آوری های جدید در آشپزخانه های مدرن

ماده اصلی کابینت های شیشه ای بلند

ماده اصلی نوع کابینت ها MDF (mdf) است و همانطور که می دانید mdf از تراشه های چوب با ترکیب رزین تحت فشار زیاد ساخته شده است.
مواد کابینت های شیشه ای بلند از پلاستیک بسیار براق ساخته شده است که باعث می شود کوچکترین موج یا خط و خراش روی آنها به راحتی قابل مشاهده باشد. برای این نوع کابینت ها معمولاً از دو نوع سطح استفاده می شود: از پلی کربنات ساخته شده است که شکنندگی بسیار کمتری دارد نسبت به شیشه ، سبک تر و مقاومت در برابر خراش بسیار کمتری نسبت به شیشه بالا دارد
و 2_ هایگلاس ، اما به طور کلی از پلی گلاس به دلیل گران بودن زیاد در ایران استفاده نمی شود.

کاربرد فن آوری های جدید در آشپزخانه های مدرن

برخی از آخرین فن آوری های آشپزخانه

1- غذای خود را از راه دور تغذیه کنیداجاق گاز دقیق Anova آماده شدن!!

روش کار این دستگاه بدین صورت است که قبل از اینکه از خانه خارج شوید ، آب و غذایی را که می خواهید از آن تهیه کنید در قابلمه یا ظرف قرار داده و این وسیله را درون ظرف قرار دهید ، به خاطر داشته باشید که غذا باید در پلاستیک مخصوص نگهداری شود. کیسه.

اکنون باید زمان و دمای لازم برای پخت و پز را تعیین کرده و از خانه خارج شوید ، سپس اجاق گاز دقیق Anova کار خود را انجام می دهد و همچنین می توانید با اینترنت و نرم افزار مخصوص تلفن همراه خود آشپزی را شروع کنید. این ابزار تضمین می کند که غذای ببر شما به همان شیوه ای که تنظیم می کنید تهیه می شود

کاربرد فن آوری های جدید در آشپزخانه های مدرن

2- کابینت هایی با امکان تعبیه رسانه در آن

استفاده از چنین کابینت هایی را می توان به شرح زیر ذکر کرد:

  1. تلویزیون LED داخلی را در کابینت قرار دهید
  2. شارژ لوازم برقی مانند تلفن های همراه و …
  3. مکانی برای قرار دادن وسایلی مانند قهوه ساز داخلی

1- جرثقیل کوهلر و دلتا با کنترل صدای انسان ،

شیر جدید ارائه شده توسط کهلر و دلتا در CES 2018 ، دارای برخی از ویژگی های عالی و حل مشکل باز کردن شیر آب است و فقط کافی است با شیر آب صحبت کنید تا آن را باز یا بسته کنید ، همچنین می توانید مقدار گرما را اندازه گیری کنید همچنین میزان صدای ظرف را مشخص کنید تا با ضربه زدن صدای شما پر شود. شیرهای کوهلر و دلتا نیز با الکسا کار می کنند و سرمه نیز از کیت googlehome و applehome پشتیبانی می کند. ظروف آشپزخانه با صدا فعال می شوند ، خصوصاً هنگام کار روی چیز دیگری یا بعد از کار با مواد ، یک ویژگی عالی است. غذا ، دستان شما کثیف است.

گروه مهندسی آراکس هنگامی که شما در طراحی و ساخت دکوراسیون آشپزخانه و آشپزخانه مدرن و انواع کابینت ها مانند کابینت ممبران و … کادر مجرب و متخصص داشته باشید. … آماده ارائه مشاوره با ما تماس بگیرید تا با مراجعه به فضای خود از مشاوره رایگان و قیمت های تخصصی بهره مند شوید.

شماره تماس در دفتر مرکزی: 88475748-21

پایان گزارش

این مقاله فقط برای اهداف تبلیغاتی است و انزل وب در این زمینه هیچ گونه مسئولیتی را بر عهده ندارد.