8
جولای

چگونه پیامک های پاک شده را در iPhone بدون پشتیبان گیری و رایانه بازیابی کنیم؟

با گسترش پیام رسان ها ، استفاده از پیام کوتاه برای برقراری ارتباط هنوز هم راهی مطمئن و سریع است. اگر از Apple و iPhone استفاده می کنید و متاسف هستید که پیامک خود را حذف کرده اید یا اکنون می خواهید دوباره به پیام مهمی دسترسی پیدا کنید ، باید به شما بگویم که متأسفانه ، به طور پیش فرض ، ویژگی بازیابی پیام iPhone حذف شده است. از سیستم های عامل یا اپراتورها در دسترس نیست. اما نگران نباشید ، در اینجا چند روش برای بازیابی پیامک های پاک شده در iPhone آورده شده است.

آموزش بازیابی پیامک در iPhone حذف شده است

نحوه بازیابی پیام های متنی حذف شده در iPhone بدون رایانه یا پشتیبان گیری

اگر به اشتباه پیام کوتاه را در سیستم عامل iOS حذف کرده اید ، دو روش مشترک برای بازیابی آن دارید. در روش اول ، می توانید از حساب iCloud و فضای پشتیبانی ابری خود برای بازیابی پیام ها استفاده کنید یا از نرم افزار خاصی برای این کار استفاده کنید. از بازیابی آیفون آیفون استفاده کنید. بعداً بیشتر به این روش ها خواهیم پرداخت.

پیام های پاک شده iMessages بدون پشتیبان گیری و کامپیوتر را بازیابی کنید

با تشکر از ادغام iMessage با سرویس iCloud اپل ، اگر پیامی را به اشتباه در iMessage حذف کردید و این برنامه هنوز با iCloud شما هماهنگ نشده است ، می توانید از iCloud خود در دستگاه دیگری مانند Mac ، iPod ، سایر آیفون ها و. پیام

پیام های پاک شده iMessages بدون پشتیبان گیری و کامپیوتر را بازیابی کنید

برای شروع ، ابتدا iPhone خود را باز کرده و به تنظیمات> Apple ID> iCloud بروید ، در این قسمت مطمئن شوید که گزینه Messages فعال باشد.

پیام ها

سپس به سراغ دستگاه دیگر خود مانند MacBook و iPhone بروید و آن را در حالت هواپیما قرار دهید (توصیه می کنیم این کار را ابتدا روی دستگاه خود انجام دهید).

حالت هواپیما

سپس ، در مرحله آخر ، آیفون را به دستگاه دیگر یا دستگاه فعلی خود تنظیم کرده و داده ها را با استفاده از iCloud و Apple ID بازیابی کنید.

بازیابی اطلاعات از طریق iCloud و Apple ID

اگر قبلاً پشتیبان گیری از داده را در iCloud Backup فعال کرده اید ، می توانید به تنظیمات> بروید [Apple ID] > iCloud> مدیریت ذخیره سازی> بایگانی یکی از نسخه های پشتیبان قبلی تلفن خود را بازیابی کنید (بایگانی مربوط به زمان قبل از حذف پیامک را انتخاب کنید) برای دسترسی به پیام های دستگاه فعلی.

بایگانی

برای بازیابی تلفن از داده های iCloud در برگه Apps & Data ، گزینه Restore from iCloud Backup را انتخاب کرده و وارد حساب iCloud خود شوید ، سپس گزینه Select backup را انتخاب کنید ، نسخه پشتیبان مورد نظر را تنظیم کنید و به نوبه خود مراحل بازیابی را طی کنید.

بازیابی از پشتیبان گیری iCloud

توجه داشته باشید که با این روش ، داده های تلفن جدید دیگر شما احتمالاً به حالت قبلی خود باز می گردند ، بنابراین حتماً از اطلاعات مهم خود در دستگاه دیگری پشتیبان تهیه کنید.

پیام های متنی حذف شده را در iPhone بدون پشتیبان بازیابی کنید

علاوه بر روش های فوق می توانید از نرم افزار Omni Recover نیز استفاده کنید. این برنامه توانایی بازیابی اطلاعات مهم حذف شده در آیفون و آیپد را دارد که از مهمترین آنها می توان به بازیابی عکس ها ، مخاطبین ، تاریخچه مرورگر سافاری ، یادداشت ها و موارد دیگر اشاره کرد. IOS

این نرم افزار که برای نسخه های ویندوز و مک منتشر شده است ، دارای یک نسخه رایگان و حرفه ای است که می توانید نسخه حرفه ای یا 50٪ تخفیف و مجوز 1 ساله برای سه رایانه را بارگیری و نصب کنید. می توانید نسخه کامل برنامه را برای سیستم عامل خود از لینک های زیر بارگیری و نصب کنید:

بازیابی Omni برای Mac با مجوز 1 ساله خانواده (چندین کاربر)

بازیابی Omni برای ویندوز با مجوز 1 ساله خانواده (چندین کاربر)

پس از بارگیری و نصب برنامه بر روی سیستم عامل خود ، آن را اجرا کنید.

با Omni Recover شروع کنید

برای بازیابی پیام های متنی حذف شده ، صفحه اصلی Omni Recover را باز کنید و سپس حالت بازیابی اطلاعات را انتخاب کنید ، که با توجه به شرایط شما اولین گزینه بازیابی از دستگاه و گزینه دوم بازیابی از داده های حساب iCloud است و روی Next کلیک کنید. .

بازیابی Omni

در مرحله بعدی ، شما باید روش بازیابی را انتخاب کنید که برگه اول ، دستگاه ، این کار را مستقیماً از دستگاه و بدون پشتیبان گیری انجام می دهد و تب دوم ، پشتیبان گیری ، این کار را از حساب iTunes شما و بایگانی موجود در آن انجام می دهد. روش مورد نظر را انتخاب کرده و Next را بزنید.

بازیابی Omni

در مرحله بعدی ، برنامه شروع به اسکن داده های تلفن شما می کند و پس از اسکن می توانید هر یک از داده های مورد نظر را انتخاب کنید ، که ممکن است شامل SMS / iMessages / پیوست ها و غیره باشد ، برای بازیابی iOS. داده های مورد نظر را انتخاب کرده و Next را کلیک کنید.

چگونه پیامک های پاک شده را در iPhone بدون پشتیبان گیری و رایانه بازیابی کنیم؟

سپس به Omni Recover اجازه دهید اسکن نهایی را انجام داده و یک پرونده پشتیبان جدید ایجاد کند. اکنون می توانید داده های بازیابی شده خود ، از جمله پیام های متنی حذف شده را در چند ثانیه مشاهده کنید.

بازیابی Omni

در آخر ، پس از انتخاب موارد ، بر روی دکمه صادرات کلیک کنید تا داده های بازیابی شده نمایش و ذخیره شود.

صادرات

پس از انجام عملیات خروجی ، اکنون می توانید پیامک های حذف شده را با کلیک بر روی نتیجه خروجی در ویندوز یا مک ، در iPhone مشاهده کنید.

نظرات و تجربه شما؟

خوب ، ما سه روش معمول برای بازیابی پیامک های پاک شده در iOS را بررسی کردیم ، همانطور که دیدید ، در روش اول و دوم شما نیاز به همگام سازی دستگاه و کمی شانس دارید ، اما در روش سوم ساخته شده توسط نرم افزار Omni Recover علاوه بر پیام کوتاه ، به راحتی می توانید داده های دیگر را بدون پشتیبان گیری در تلفن خود بازیابی کنید. حتماً تجربه و روش پیشنهادی خود را در بخش نظرات این پست با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.