رفتن به نوشته‌ها

چگونه پیاده رو آمازون را در دستگاههای متصل غیرفعال کنم

اگر نگران ویژگی جدید Amazon Sidewalk هستید ، فقط در چند مرحله نحوه غیرفعال کردن آن را به شما نشان خواهیم داد.


پیاده رو در آمازون

اتصال دستگاه های خانگی هوشمند به دلیل محدودیت های شبکه Wi-Fi یا بلوتوث کوتاه است. وقتی دستگاه ها اتصال شبکه نداشته باشند ، کار نمی کنند.

همه اینها با Amazon Sidewalk تغییر کرده است ، زیرا باعث افزایش اتصال شبکه دستگاه های خانه هوشمند شما برای راحتی ، امنیت و راحتی شما می شود.

پیاده رو آمازون چیست؟

دستگاه آمازون اکو

پیاده رو آمازون که در سال 2019 معرفی شد ، به شما کمک می کند تا دستگاه های خانگی کم مصرف خود را با استفاده از قسمت کوچکی از پهنای باند Wi-Fi متصل کنید. برای دستگاه های کم هزینه و با کاربرد آسان طراحی شده است ، از اتصال شبکه از راه دور دستگاه ها پشتیبانی می کند.

با پیاده رو ، وسایل خانه هوشمند شما مانند Amazon Echo ، دوربین های امنیتی Ring ، سنسورهای حرکتی ، چراغ های بیرونی و موارد دیگر می توانند در خارج از محیط نزدیک شما کار کنند.

این فناوری به هیچ سخت افزار جدیدی احتیاج ندارد ، زیرا آمازون سازگاری Sidewalk را به تعدادی دستگاه محبوب تبدیل کرده است.

مرتبط: پیاده رو آمازون چیست و چگونه کار می کند؟

نحوه پیاده رو آمازون چگونه کار می کند

دستگاه کاشی

پیاده رو برای اجرای در پس زمینه از شبکه Wi-Fi استفاده می کند. پیاده رو به جای محدود کردن اتصال دستگاه های خود به درب ورودی ، آن را بیشتر – از طریق محله شما می برد.

قدرت شبکه پیاده رو تحت تأثیر تعداد دستگاههای متصل است. وقتی افراد بیشتری در محله شما به شبکه متصل می شوند ، قویتر می شود.

دستگاه های پیاده رو دو دسته وجود دارد – پل های پیاده رو و دستگاه هایی با پیاده رو فعال شده. Sidewalk Bridges ارتباطات شبکه ای را با دستگاه هایی که از Sidewalk پشتیبانی می کنند فراهم می کند.

پل های پیاده رو شامل مدلهای جدیدتر Amazon Echo و دوربین های Ring هستند.

استفاده از پیاده رو محدود به دستگاههای با پهنای باند است. نمی توانید از این ویژگی برای فعالیتهای با پهنای باند بالا ، مانند پخش جریانی ، استفاده کنید.

چگونه پیاده رو آمازون را در دستگاه های Echo، Ring غیرفعال کنیم

دستگاه تبلت و میز اکو

پیاده رو آمازون به طور پیش فرض در دستگاه های Echo و Ring شما موجود است. اگر در استفاده از پیاده رو رزرو دارید ، می توانید در چند مرحله ساده آن را غیرفعال کنید. اگر نظر خود را در مورد استفاده از این ویژگی تغییر دهید ، می توانید آن را در هر زمان فعال کنید.

برای غیرفعال کردن پیاده رو آمازون ، وارد برنامه الکسا شوید iOS یا اندروید دستگاه را دنبال کنید و مراحل زیر را دنبال کنید. قابل اعتماد و متخصص بیشتر> تنظیمات> تنظیمات حساب> پیاده رو آمازون و خاموشش کن.

اگر می خواهید پیاده رو را در هر زمان فعال کنید ، در اینجا چگونگی آن آمده است. برنامه الکسا را ​​باز کنید، هدایت به بیشتر> تنظیمات> تنظیمات حساب> پیاده رو آمازون و دوباره آن را روشن کنید.

مزایای استفاده از پیاده رو در آمازون

ردیابی کاشی ها

استفاده از پیاده رو آمازون مزایای زیادی دارد.

دستگاه های ردیابی

پیاده رو به شما کمک می کند تا دستگاه های اطراف خانه خود را همیشه به هم متصل نگه دارید و مکان آنها را ردیابی کنید ، به شما آرامش خاطر می دهد. با استفاده از ردیاب پیاده رو فعال شده توسط Tile ، می توانید دستگاه های خود را حتی در صورت عدم استفاده از Wi-Fi ردیابی کنید.

در ارتباط باش

اگر اتصال Wi-Fi به Sidewalk Bridge شما قطع شود ، Amazon Sidewalk با اتصال مجدد آن به روتر ، اتصال را بازیابی می کند.

دستگاه اکو روی میز

از حریم خصوصی خود محافظت کنید

آمازون به دلیل عدم محرمانه بودن در مورد داده های پیاده رو مشترک به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است ، اما از محافظت از حریم خصوصی شما اطمینان می یابد. پیاده رو با حفاظت پیشرفته برای محافظت از اطلاعات شخصی شما طراحی شده است.

طبق گفته آمازون ، داده های به اشتراک گذاشته شده در Sidewalk توسط سه سطح رمزگذاری و همچنین اقدامات امنیتی دیگر مانند الگوریتم های رمزنگاری ، شناسه های دستگاه چرخان و هش یک طرفه محافظت می شود.

انتخاب شما برای استفاده از پیاده رو در آمازون است

اگرچه پیاده رو آمازون ارزش بیشتری برای دستگاه های خانگی شما ایجاد می کند ، اما ممکن است نگرانی های امنیتی در مورد قرار دادن اطلاعات خود در یک شبکه مشترک داشته باشید.

اگر دلجویی وجود داشته باشد ، آمازون می گوید که سرورهای آن فقط بدون خواندن یا جمع آوری اطلاعات ، داده های شما را تأیید می کنند و به مکان های مورد نظر هدایت می کنند. این شرکت اخیراً مقاله سفید منتشر کرده است که به نگرانی های امنیتی پیاده راه پرداخته است.

در نهایت ، تصمیم شما برای استفاده از پیاده رو تصمیم شما است.


تلفن-لوگو آمازون
پیاده رو آمازون برای حفظ حریم خصوصی شما چه معنی دارد؟

به منظور عملکرد بهتر دستگاه های خانگی هوشمند ، Amazon Sidewalk هنوز هم می تواند برای حریم خصوصی و امنیت شما مضر باشد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید