30
ژوئن

چگونه پس زمینه را با استفاده از Vance AI Background Remover به صورت رایگان حذف کنیم

حذف پس زمینه از تصاویر می تواند مدت ها طول بکشد. آن را با Vance AI Background Remover خودکار کنید.


ونسای

آیا تا به حال یک عکس پرتره شگفت انگیز با پس زمینه نه چندان شگفت انگیز ساخته اید؟ می خواهید یک کولاژ عکس بسازید ، اما آیا ابزارهایی برای کشیدن عناصر اصلی از پس زمینه یا اشیا other دیگر ندارید؟ شما به یک برنامه حذف پس زمینه رایگان نیاز دارید.

بدون دستیابی به جدیدترین ابزارهای پردازش تصویر درجه یک ، جدا کردن دستی چهره یا شکل از پس زمینه غیرجذاب کار دشواری است. بیایید ببینیم که چگونه می توانید با Vance AI Background Remover صرفه جویی در وقت ، هزینه و تلاش کنید.

Vance AI حذف پس زمینه و هوش مصنوعی

Vance AI Remover Background به همین ترتیب از AI و آموزش عمیق برای حذف پس زمینه از عکس ها استفاده می کند. این اپلیکیشن وب به جای اینکه کاربر را برای تشخیص پس زمینه از شی object تحت فشار قرار دهد ، تمام کارهای سخت را برای شما انجام می دهد.

می توانید با استفاده از این برنامه پس زمینه ای از تصویر حذف کرده و پس زمینه تصویر را ویرایش کنید. ویژگی های ویرایش شامل ابزارهایی مانند وضوح ، کاهش وزن و موارد دیگر است.

چگونه پس زمینه را با استفاده از Vance AI Background Remover به صورت رایگان حذف کنیم

آیا می خواهید پس زمینه را با ابزار رایگان پس زمینه حذف Vance AI حذف کنید؟ تمام مواردی که باید انجام دهید در اینجا است:

مرحله 1: در مرورگر خود ، به vanceai.com مراجعه کرده و انتخاب کنید پاک کننده هوش مصنوعی برای پس زمینه.

Vance AI Remover Background را انتخاب کنید

مرحله 2: کلیک کنید یک تصویر بارگذاری کنید.

یک تصویر را در Vance AI Background Remover بارگذاری کنید

مرحله 3: تصویری را که می خواهید بارگذاری کنید با کشیدن آن به پنجره یا استفاده از آن انتخاب کنید برای بارگذاری کلیک کنید دکمه.

میز کار Vance AI

مرحله 4: پس از بارگذاری تصویر ، کلیک کنید پردازش را شروع کنید و منتظر بمانید تا پردازش هوش مصنوعی کامل شود.

نمودار مقایسه پس زمینه را حذف کنید

مرحله 5: اگر تصویر به طور خودکار باز نمی شود ، کلیک کنید مرور برای دیدن نتایج

پس از حذف پس زمینه ، می توانید در Vance AI ثبت نام کنید تا تصویر را بارگیری کنید – به همین راحتی است.

درباره Vance AI

Vance AI در سال 2020 تاسیس شد و راه حل های مبتنی بر ابر و دسک تاپ را توسعه می دهد که بر اساس فناوری هوش مصنوعی ساخته شده است. هدف آن آوردن هوش مصنوعی از آزمایشگاه ها به دست مصرف کنندگان ، استفاده از فناوری برای بهبود خلاقیت ، بهبود گردش کار و حتی خوشبختی است. این کار را از طریق برنامه های دسک تاپ ، برنامه های آنلاین و API انجام می دهد.

Vance AI فقط حذف خودکار پس زمینه را ارائه نمی دهد. ظرف شش ماه پس از راه اندازی ، توسعه چندین ابزار دیگر برای دستکاری تصویر ، از جمله:

  • Vance AI Enlarger Image – با بزرگنمایی بدون تضعیف کیفیت ، Image Enlarger جزئیات را بهبود می بخشد ، پیکسل های از دست رفته را پر می کند و مقیاس های با وضوح پایین را به کلوزآپ های خیره کننده و بدون مصنوعات تبدیل می کند.

  • Vance AI Sharpener – با استفاده از این وضوح تصویر می توان تصاویر تاری را برطرف کرد و شما را از دور انداختن آنچه فکر می کنید یک عکس عالی است ، نجات می دهد. تاری و مصنوعات واضح و ثابت شده و تصاویر شما را برای استفاده آنلاین و آفلاین افزایش می دهد.

  • Vance AI Image Denoiser – مصنوعات دانه ای موجود در تصاویر را نیز می توان به طور خودکار حذف کرد ، جزئیات واقعی را بازیابی کرد و عکس ها را تازه نگه داشت. Vance AI Image Denoiser یک راه حل سریع برای نویز تصویر با یک کلیک است.

نگران حریم خصوصی خود هستید؟ تصاویر بارگذاری شده در Vance AI برای ارتقا در طی 24 ساعت ، از هر ابزاری که استفاده می کنید حذف می شوند.

برای ارزیابی می توانید از Vance AI به صورت رایگان و با سه اعتبار استفاده کنید. محبوب ترین گزینه اشتراک ماهانه پایه 9.90 دلار با 200 اعتبار (یا استفاده) و یک برنامه دسک تاپ است. همچنین یک بسته نرم افزاری فشرده تر با 500 اعتبار با 19.90 دلار در هر ماه وجود دارد. سایر تفاوت های بسته ها را در صفحه قیمت گذاری Vance AI بررسی کنید.


نرم افزار ویرایش عکس
بهترین نرم افزار ویرایش عکس با کاربرد آسان برای مبتدیان

اگر برنامه های Adobe برای شما بسیار پیچیده است ، این برنامه های ویرایش عکس را که برای استفاده آسان است ، برای مبتدیان بررسی کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.