رفتن به نوشته‌ها

چگونه هنگام کار از راه دور هنگام قفل تمرکز خود را حفظ کنیم

فاصله اجتماعی: دلگیر کننده است. اگر متوجه شدید که از راحتی دفتر خانه خود به تنهایی وارد کار می شوید ، از قبل می دانید که درد خیلی واقعی است.

نگه داشتن روز در زمان واقعی مبارزه ای بود که همه گیر آغاز شد. اکنون ، با مهارت های انضباطی تازه کشف شده ، چیزی در اختیار شما قرار داده ایم که چگونه می توانید بر میل این چهار فنجان قهوه غلبه کرده و بهره وری بالای خود را حفظ کنید.

بیایید در مورد این مهارت ها و نکاتی صحبت کنیم تا در ادامه کار خود از راه دور ، تمرکز خود را حفظ کنیم.

با یک برنامه روزمره شروع کنید

وقتی بدن خود را برای موفقیت تنظیم می کنید ، طبیعتاً در یک روال راحت و متمرکز قرار می گیرید. بهترین راه برای شروع چیست؟

قبل از شروع روز هیدراته شوید. پس از بیدار شدن از خواب ، یک لیوان بلند آب فیلتر شده بردارید. قبل از استحمام و دور هم جمع شدن کمی برای خود اختصاص دهید. وقتی تمام روز در خانه هستید و پرده های کشیده شده می توانید به راحتی بهداشت را فراموش کنید. قدرت یک دوش آب سرد و گرم را رها نکنید تا از قطره صبح خارج شوید.

یک صبحانه متعادل به زودی شما را به سمت صبح هدایت می کند و شما را برای روز بعد هوشیار نگه می دارد.

برنامه هایی که تغذیه را ساده می کنند تضمین می کنند بدون نگرانی در مورد آن ، هر آنچه را که نیاز دارید دریافت می کنید.

صبحانه متعادل

یک تمرین منظم را در خانه شروع کنید. این برنامه های تمرینی رایگان به شما کمک می کند تا شروع کنید. ورزش شدید به خواب راحت تر شبانه کمک می کند و همچنین باعث می شود شما در ساعات بیداری بیشتر حضور داشته و مشغول باشید.

برای یک مراسم برنامه ریزی وقت بگذارید. قبل از فراخوانی روزانه ، آنچه باید انجام شود را در نظر بگیرید. عادت روزانه می تواند به روز شما جهت و حرکت دهد. ما پس از کار چیزی مشابه را توصیه می کنیم. اهداف بدست آمده و نرسیده و جایی که می توانید پیشرفت کنید را در یک مجله عملکرد ثبت کنید.

ایجاد دفتر کار خانگی

دفتر خانه با گیاهان

یک منطقه اختصاصی و هدفمند ، که منحصراً برای کار در خانه استفاده می شود ، جدایی مورد نیاز بین کار و سایر موارد را فراهم می کند.

چگونه دفتر خانه راه اندازی کنیم؟ اطمینان حاصل کنید که تمام ابزارهای مورد نیاز تجارت شما در جای خود و در اختیار شماست. منطقه را تمیز ، راحت و بدون حواس پرتی نگه دارید ، از سرگردانی بی هدف توجه شما جلوگیری می کند. این کار را در گوشه ای از خانه خود که دوست دارید باشید انجام دهید.

همچنین ، در مورد منطقه ای با “آبسردکن” تصمیم بگیرید. این می تواند مکانی برای یک تعطیلات برنامه ریزی شده ، تیراندازی چند متن و شاید برای یک میان وعده باشد. این مکان همچنین فرار لحظه ای از تابش خیره کننده روی صفحه را برای شما فراهم می کند. می توانید برای کار بعدی خود تازه و در حالت مناسب به میز خود برگردید.

کار از خانه: هنوز هم باید کارهایی انجام دهید!

غیبت در دفتر برای برخی می تواند انگیزه ایجاد کند. به شما کمک می کند به یاد داشته باشید که قاتلان بهره وری اولین قدم برای دستیابی به یک راه حل مناسب هستند.

بعداً انجام آن: تنظیم کنید و پشیمان شوید

تلفن را بگذارید از فیس بوک دور شوید. به تعویق انداختن کار خود راهی خطرناک است. از کمک برنامه ها بهره مند شوید تا از تمایل به تعویق انداختن کارهایی که اکنون می توانید انجام دهید ، جلوگیری کنید.

آزادی ، مسدود کردن شبکه های اجتماعی ، انگشتان شما را از رسانه های آنلاین دور می کند که هر ثانیه حساب می شود. تمرکز خود را آموزش دهید و متوجه خواهید شد که به ندرت به طور طبیعی از راحتی دیدن می کنید.

دانلود: آزادی برای iOS Android (خریدهای رایگان و درون برنامه ای)

تکنیک پومودورو

ساعت شنی با شن و ماسه قرمز

بیماری های عملکرد بدون شک با تکنیک Pomodoro آشنا خواهند شد ، رویکردی برای مدیریت زمان که از نظر بالینی ثابت شده است که دامنه توجه را با گذشت زمان افزایش می دهد.

نحوه کار به این صورت است: شما بیست و پنج دقیقه کار می کنید و وقتی تایمر خاموش شد ، پنج دقیقه بکشید تا یک کار سطح پایین را در پاسخ به ایمیل انجام دهید.

سپس به وظیفه ای که بیشتر خواستار آن هستید ، می پردازید و این روند را تکرار می کنید تا همه چیز را به صورت مربع درآورید. در می یابیم که پس از ساعتها کار طولانی با استفاده از این تکنیک احساس سرخ شدن بسیار کمتری می کنیم ، دو برابر بیشتر از وقتی که تنها از خانه کار می کنیم.

یک برنامه Pomodoro مانند Focus Booster برای شعبده بازی های مستقل متعدد بسیار مناسب است. در واقع ، این ساعتها کار شما را ثبت می کند ، اطمینان حاصل می کند که بین کسانی که خدمت می کنید ، منصفانه تقسیم می شوید.

دانلود: تقویت کننده تمرکز برای ویندوز و مک (نسخه آزمایشی رایگان در دسترس است)

با هم تیمی های خود هماهنگ باشید

کار از راه دور از خانه می تواند بسیار شبیه رانندگی به ته چاه باشد. برقراری ارتباط با رئیس و همکاران خود اکنون برای کار تیمی و همکاری از راه دور بسیار مهم است.

برای پروژه های چند نفره و متحرک ، Basecamp را به عنوان یک ابزار مدیریت تصویر بزرگ دوست داریم.

برای پیگیری پروژه هایی که نتایج بسیار کمتری دارند ، مدیر پروژه Quip همه را در یک صفحه نگه می دارد و به کل گروه اجازه می دهد تا کارهایی که باید انجام دهند را بداند.

اگر شما یک رهبر یا مدیر هستید ، حفظ این حرکت باعث می شود تا همه به سمت هدف واقعی تمرین حرکت کنند ، هرچه که باشد.

دانلود: Basecamp برای ویندوز و مک اندروید | iOS (رایگان)

دانلود: بازی برای ویندوز و مک اندروید | iOS (نسخه آزمایشی رایگان در دسترس است)

حفظ مسئولیت

در طول COVID-19 از خانه از راه دور کار کنید

وقت طلاست. درگیری بین راحتی خانه و این که شما با کارفرمای خود یک مو فاصله دارید مسلماً عادت است.

ردیابی ساعتها با Clockify این اطمینان را می دهد که هرگز منابع کارفرمای خود را بیش از حد بارگذاری نکنید در حالی که امور خود را منظم و منظم نگه دارید

دانلود: Clockify برای Chrome فایرفاکس | لبه (رایگان)

بهداشت روان در محل کار از خانه

مهمترین فرد شما حرفه ای هستید که کار را انجام می دهید. هنگام کار مستقل از خانه ، باید خودتان از بهداشت روانی خود مراقبت کنید.

این دو “تو”

شما را در دکمه ها و شلوارهای خود آماده کرده اید و برای تیم خود نتیجه خواهید گرفت. سپس یک تکه پیتزای سرد جلوی تلویزیون دارید.

هنگام کار در خانه ، فراموش کردن یکی از آن بسیار آسان است ، ایجاد عدم تعادل ویرانگر هنگامی که زمان بازی از کار شما جلوتر است یا بالعکس.

اعلان های خود را پس از ساعتها خاموش کرده و اتصال متصل به انتهای آزاد قبل از پایان روز را به عنوان یک قانون تبدیل کنید. از دفتر خانه جدا شوید ، حتی اگر فقط دو در راهرو باشد. به شما این امکان را می دهد که فردا بهتر از همیشه استراحت کنید و دوباره شروع کنید.

تنها در سوراخ

مردی که جلوی لپ تاپ استرس داشت

این هفته با مادرت تماس گرفتی؟ این زندگی تنها ما را چنان درگیر دنیای کوچک خود می کند که گاهی اوقات از این لحظات مهم مشترک با عزیزان چشم پوشی می کنیم.

برقراری ارتباط با دوستان کار ساده ای است – قرار ملاقات ناهار مجازی در وعده ناهار می تواند به همان اندازه فشار باشد تا شما را از پروژه بزرگ بعدی خود راهنمایی کند.

وقتی او خشن شد …

برای یک معتاد تجاری ، منفجر کردن تمام بعد از ظهر بدون حتی نگاه کردن از کامپیوتر ، یک اشتباه سخت نیست. در طول بحران تماس های تلفنی.

اما اگر با آنچه باید انجام دهید همراه باشید ، جدا شدن دوره ای موقعیت شما را مثبت نگه می دارد و از خستگی صفحه و افسردگی جلوگیری می کند.

مرتبط: چگونه می توان در اینترنت مثبت ماند و سلامت روان را با برنامه ها بهبود بخشید

آیا من از خانه کار می کنم؟ ما با شما آنجا هستیم

با توجه به اینکه شرکتهای برجسته دیگری به طور مداوم به کار از راه دور روی می آورند ، اکنون زمان کامل شدن هنر دورکاری است. هرچه توانایی شما در استفاده از تیم میزبان بیشتر باشد ، در صورت نیاز به عنوان یک حرفه ای که دوباره بازی می کند ، می توانید جلوی جهان را بگیرید و جلوی آن را بگیرید.


از ویژگی های خانه-استراحت-استرس استفاده کنید
5 برنامه تعطیلات برای افزایش بهره وری هنگام کار در خانه

ما وقتی برای شارژ مجدد تمرکز خود به طور منظم استراحت می کنیم ، به بهترین نتیجه می رسیم. بیاموزید که چگونه با این برنامه های رایگان تعطیلات مثر بگذرانید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید