21
جولای

چگونه می توان پیام های Snapchat را هیجان انگیزتر کرد

عکس ها به معنای سرگرم کننده بودن شما هستند. اما بعضی اوقات استفاده از دوربین کار ساده و مناسبی نیست یا ممکن است روز سلفی نداشته باشید.

خبر خوب این است که روش های زیادی برای هیجان انگیزتر کردن پیام های Snapchat با Bitmoji ، شکلک ها ، کاموها و سایر ویژگی های سرگرم کننده وجود دارد – بدون نیاز به دوربین.

در این مقاله ، ما تمام روش هایی را که می توانید پیام های Snapchat خود را سرگرم کننده تر کنید ، به شما نشان خواهیم داد.

تفاوت Snapchat “Messages” با “Snaps” چیست؟

قبل از شروع ، ارزش درک تفاوت “کلیک” و “پیام” را دارد.

مرتبط: اسنپ چت چیست و چگونه کار می کند؟

“Snap” نام شرکتی است که در پشت برنامه Snapchat قرار دارد ، اما “snap” نام ارتباطات مبتنی بر عکس است که این پلتفرم به آن معروف شده است. صفحه اصلی هنگام باز کردن اسنپ چت است دوربین فوری برای گرفتن و ارسال عکس

پیام رسانی ابزاری است که بر اساس عکس های موجود در برنامه Snapchat نیست. این بیشتر شبیه یک پیام رسان استاندارد یا سرویس پیام کوتاه است.

نحوه دسترسی به پیام های Snapchat

برای دسترسی به پیام ها ، روی ضربه بزنید نماد حباب گفتار در نوار ابزار در پایین برنامه Snapchat.

گالری تصاویر (2 تصویر)

پیام رسانی ممکن است بیشتر شبیه یک سرویس پیام رسان متنی استاندارد باشد ، اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید پیام های جاز خود را با کمی از ویژگی های Snapchat ایجاد کنید.

چه نوع احساساتی در Snapchat وجود دارد؟

در اینجا ، اصطلاح “emoti” شامل emoji ، bitmoji و cameos ، همراه با ابزارهای دیگر که مختص لحظه نیستند. در واقع ، هر ارائه غیر متنی و غیر عکاسی که می توانید برای بیان خود در برنامه استفاده کنید ، یک احساس است.

در یک تماس آزاد ، را انتخاب کنید نماد چهره خندان از نوار ابزار زیر. اگر صفحه کلید شما نمایش داده شود ، نوار ابزار در بالای آن قرار دارد. اگر صفحه کلید شما نمایش داده نمی شود ، این نماد در پایین صفحه تلفن قرار دارد.

این منوی احساسات دارای یک نوار ابزار جدید در پایین با پنج نماد مختلف است. هر نماد نوع متفاوتی از احساسات موجود در پیام های Snapchat را نشان می دهد:

  • احساسات اخیر و توصیه شده

  • Bitmoji

  • Cameos

  • برچسب ها

  • ایموجی ها

اولین صفحه ارائه شده توسط a نماد ساعت در نوار ابزار پایین ، برای شکلک ها ، bitmoges و شکلک های دیگر است که اخیراً استفاده شده است. اگر مرتباً از این ویژگی ها استفاده نکنید ، این قسمت همچنان پر می شود. هرچه بیشتر از این ویژگی ها استفاده کنید ، این انتخاب سبک شخصی Snapchat شما را منعکس می کند.

گالری تصاویر (2 تصویر)

نماد بعدی ، چیزی شبیه به نمک چشمک زدن، مخصوص Bitmojis است. نمادهای Bitmoji آواتارهای سفارشی هستند که می توانید برای بیان گرافیکی خود در Snapchat یا حتی برای بازی های Snapchat ایجاد کنید.

مرتبط: Bitmoji چیست و چگونه می توانید خود را بسازید؟

هنگامی که با یکی دیگر از کاربران Snapchat در یک موضوع پیام هستید ، می توانید از Bitmoji خود و صحنه های سرگرم کننده آنها در پیام های خود استفاده کنید.

با استفاده از Cameos

نماد بعدی ، a نماد چهره با +، برای Cameos است. Cameos با قرار دادن سلفی روی بدنه کارتون یا موقعیت کاریکاتور چیزی بین پیام Bitmoji و یک عکس استاندارد ارائه می دهد.

برای ایجاد Cameo ، بدن یا وضعیت را انتخاب کنید. با این کار صفحه جدیدی به شکل صورت باز می شود. تلفن خود را با دوربین سلفی فعال نگه دارید تا چهره شما متناسب با شکل صفحه باشد.

پس از گرفتن عکس سلفی ، می توانید جنسیت خود را برای شخصی سازی بهتر انتخاب کنید. نگران نباشید ، شما این امکان را دارید که Cameo خود را قبل از ارسال پیش نمایش کنید.

Cameos برای زمانی مناسب است که می خواهید سلفی بگیرید اما نمی خواهید آن را به اطراف خود بفرستید.

برچسب ها و شکلک ها

نماد بعدی در نوار ابزار است نماد خرس رقصنده. شکلک های این بخش شامل حیوانات کارتونی عجیب و غریب است. این حیوانات می توانند حالات مشابه Bitmojis را بیان کنند ، اما بدون استفاده از شبیه انسان در مکالمه.

گالری تصاویر (2 تصویر)

آخرین نماد ، نماد چهره خندان، انتخاب استاندارد شکلک هایی است که می توانید روی صفحه کلید استاندارد خود در هر سرویس چت یا پیام رسانی انتظار داشته باشید. Bitmojis و Cameos سرگرم کننده هستند ، اما گاهی اوقات تنها چیزی که شما نیاز دارید یک قلب یا انگشت شست است.

نحوه جستجوی شکلک در Snapchat

ممکن است احساس کنید احساسات زیادی در Snapchat وجود دارد که شما نمی توانید احساس دقیق آن را پیدا کنید ، به ویژه بدون عملکرد جستجوی واقعی. با این حال ، هر زمان که شروع به تایپ می کنید ، Snapchat صفحه ای با شکلک های پیشنهادی ایجاد می کند. با انتخاب شکلکی که در کنار جعبه متن ظاهر می شود به آنها دسترسی پیدا کنید.

از این شکلک های پیشنهادی می توانید برای حاشیه نویسی پیام متنی استفاده کنید ، یا می توانید از جعبه متن به عنوان نوار جستجوی واقعی استفاده کنید.

گالری تصاویر (2 تصویر)

Snapchat: همه چیز در مورد ابراز وجود است

البته Snapchat تقریباً همه چیز در مورد دوربین است. اما مواقعی پیش می آید که نمی توانید عکسی ارسال کنید یا فقط نمی خواهید.

این بدان معنی نیست که شما محدود به متن ساده هستید. مهم نیست که چگونه می خواهید خود را ابراز کنید ، اسنپ پشت خود را نشان می دهد.


راهنمای snapchat
نحوه استفاده از Snapchat: یک راهنمای کامل برای مبتدیان

Snapchat محبوب است ، اما تعداد شگفت انگیزی از مردم نمی دانند که چگونه از آن به درستی استفاده کنند. این مقاله به شما کمک می کند از یک مبتدی به یک متخصص تبدیل شوید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.