رفتن به نوشته‌ها

چگونه می توان پروژه ویدئویی خود را در آینده اثبات کرد

به عنوان یک کارگردان ، حضور طولانی مدت در آن به این معنی است که هرگز اجازه ندهید زمانی که یک پروژه به پایان رسید پروژه ای از روی زمین بریزد. اگر خستگی ناپذیر برای تولید چیزی با کیفیت تلاش کرده اید ، چرا نمی خواهید آن را برای همیشه نگه دارید؟

دسترسی به کل مجموعه کارها به شما امکان می دهد تا حلقه ای را که همیشه تازه و به روز است نگه دارید. در صورت نیاز به چیزی پس از پروژه ، مشتریان شما می توانند روی شما حساب کنند. ذهنیت بلند مدت شما را برای فاجعه آماده می کند ، حتی قبل از اینکه خود را نشان دهد. در اینجا چگونه می توانید پروژه خود را ذخیره کنید.

“بررسی آینده” به چه معناست؟

حفاظت از کار شما شامل چیزی فراتر از محصول نهایی است. پشتیبان گیری از تمام دارایی های خام شما این اطمینان را می دهد که هر اتفاقی بیفتد ، همیشه آنچه را که نیاز دارید در اختیار خواهید داشت.

اگر با مشتریان مهم کار می کنید ، این یک روش تجاری مناسب برای حفظ است. اگر آنها بازگردند و بخواهند ، مثلاً ، بخشی از همکاری شما را به تبلیغات یا مواردی از این دست تقسیم کنند ، برای لحظه ای آماده خواهید بود.

چگونه می توان یک پروژه را از طریق پست ایمن نگه داشت؟

طرح معمول استودیویی ، با کشیدن میز و آماده برای عمل.

حفاظت از آینده فراتر از امنیت موادی است که با آن کار می کنید ، اگرچه این نیز باید مورد توجه قرار گیرد. در صورت عدم آمادگی ، فساد یا از بین رفتن پرونده می تواند چرخه تولید را از مسیر خارج کند.

به طور کلی ، پرونده ها هنگام حمل و نقل با بزرگترین خطر مواجه می شوند. درک روشنی از گردش کار به شما کمک می کند تا مناطق خطرناک بالقوه را شناسایی کنید. برنامه ریزی برای هر مرحله از عملیات ، تمام قسمت های متحرک شما را در وهله اول حفظ کرده و با پیشرفت شما مورد توجه قرار می گیرد. به این ترتیب ، هرگز شگفت زده نخواهید شد و بدون چیزی که واقعاً به آن احتیاج دارید ، رها خواهید شد.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید با سرورهای پروکسی کار کنید ، تبدیل یک نسخه از تمام فریم های شما باید یکی از اولویت های اول شما باشد. همه وظایف ، که شامل مجموعه ای از مواد اولیه شما است ، باید در یک لحظه حل شوند. این به جلوگیری از ناسازگاری یا تلاش ناقص تصادفی کمک می کند.

شما هرگز نمی خواهید تصادفی یا بی دقتی بکشید ، رها کنید و کپی کنید. این باید همیشه یک تلاش عمدی و آگاهانه باشد تا چیزی در طول راه از دست نرود.

بایگانی و بازنشستگی پروژه

هارد اکسترنال متصل به لپ تاپ

هنگامی که همه چیز گفته شد و انجام شد ، شما می خواهید مطمئن شوید که کل پروژه شما با دقت در رختخواب قرار گرفته است. نه تنها باید یک نسخه با کیفیت بالا از آخرین قطعه را نگه دارید ، بلکه هر قسمت از پروژه باید با آن و در ذخیره سازی طولانی مدت ذخیره شود. شما هرگز نمی دانید سالها پس از اتمام کار چه زمانی ممکن است به چیزی نیاز داشته باشید.

این بایگانی باید حداقل شامل یک نسخه از تمام فایلهای اصلی پروژه شما باشد. XML یا EDL آخرین قسمت شما را می توان در تعدادی از برنامه های مختلف بازیابی کرد و در این مرحله آن را به یک مورد ضروری جهانی تبدیل کرد. آخرین چیزی که می خواهید این است که دوباره خود را در بایگانی خود غوطه ور کنید ، فقط خود را با تمام دارایی ها پیدا کنید و چیزی برای جمع آوری دوباره آنها پیدا نکنید.

بیایید به چند روش مختلف برای ذخیره پروژه خود نگاه کنیم.

مطالب مرتبط: EDL چیست؟ نحوه صادرات EDL از Premiere Pro

ذخیره سازی رسانه های فیزیکی

صرفه جویی کل پروژه به صورت فیزیکی برای بسیاری از انواع پروژه ها بیش از اندازه کافی خواهد بود. کار با دیسک ها هنگام کار نزدیک با سایر افراد در یک محیط دورافتاده بسیار راحت است. می توانید آنها را حتی بدون فکر کردن به یکدیگر منتقل کنید.

اما معمولاً فقط یک سواری کافی نیست. بسیاری از ما این درس را به سختی آموخته ایم. همه ما احساس شکست ناپذیری می کنیم تا روزی که مطمئن ترین رانندگی ما بالاخره شکست بخورد.

مطالب مرتبط: علائم هشدار دهنده SSD شما در شرف خرابی و خرابی است

حداقل دو دستگاه همیشه بهتر از یک دستگاه هستند. اگر هیچ دستگاهی را روی مجموعه برنمی دارید ، یک دستگاه کارکن و یک دستگاه بزرگتر که شامل یک نسخه اصلی از همه چیز است ، باید شما را بپوشاند.

رسانه های آنالوگ

چندین رول فیلم ، آماده بایگانی است.

اگرچه متأسفانه در گذشته باقی مانده است ، اما ذخیره رسانه های فیزیکی شامل فیلم های فیلم ، نوار DV یا سایر انواع رسانه های فیزیکی است که به صورت الکترونیکی تهیه نمی شوند.

هرگز نکات منفی خود را دور نریزید ؛ اگر فریم های شما به دلایلی نیاز به تعویض داشته باشند ، بعداً می توانند دوباره اسکن شوند. این و آنها واقعاً یک خاطره عالی برای داشتن هستند.

انتخاب سرویس ابری

ذخیره پروژه خود در ابر یکی از راه های اطمینان از امنیت همه چیزهایی است که با آنها کار می کنید. بسیاری از خدمات ذخیره سازی ابری پیشرفته یک لایه بیمه اضافی ارائه می دهند که همیشه نمی توانید خود را با کارهایی که خودتان انجام می دهید مقایسه کنید.

یکی از بزرگترین مزایای ذخیره سازی ابری این است که می توانید از هر نقطه به هر قسمت از پروژه خود دسترسی داشته باشید ، که برای کار در مسافت های طولانی بسیار عالی است.

بیشتر بخوانید: ارزان ترین ارائه دهندگان فضای ذخیره سازی ابری که ارزش استفاده دارند

ذخیره سازی ابری نیز بخشی از مسئولیت را از عهده شما می گیرد. در گذشته ، یک لیوان اشتباه آب می تواند پایان پروژه شما باشد. اما اکنون سرویس هایی مانند Microsoft OneDrive ، Google Drive ، Apple iCloud و Dropbox در اینجا هستند تا شما را از خود محافظت کنند.

با این حال ، حتی برای کوچکترین و مدیریت پذیرترین پروژه ها ، ما تکیه بر ذخیره سازی ابری را به عنوان تنها وسیله آرشیو پروژه توصیه نمی کنیم. ذخیره حداقل یک نسخه فیزیکی در جایی در محل ، به شما امکان دسترسی فوری در موارد اضطراری را می دهد.

بهترین شیوه های دیگر برای محافظت از پروژه شما

ویرایشگر در منطقه شما.

نیمی از نبرد عاداتی است که شما به عنوان یک حرفه ای درگیر آن هستید. روال مراقبت و احتیاط شما را بدون توجه به آینده برای موفقیت آماده می کند.

همه چیز را از ابتدا سازماندهی کنید

اگر کار شما سریالی شود و ادامه یابد ، هنگام تولید هر قسمت جدید ، دائماً مطالب جدیدی را وارد خواهید کرد. اگر در مورد نحوه اداره و اداره همه چیز روشنگری نکنید ، این توده به سرعت وارد چیزی کاملاً فریبنده می شود.

ابرداده یک ابزار کاربردی قدرتمند در اینجا است. این می تواند یک سلسله مراتب ساختار یافته از پوشه ها را تکمیل کند و کتابخانه رسانه ای شما را به مجموعه ای قابل مدیریت تبدیل کند. به محض بلعیدن هر دور جدید فریم ، باید فراداده را برای همه چیز ثبت کنید.

مطالب مرتبط: نحوه استفاده از فوق داده در Premiere Pro

از همه چیز برای همیشه پشتیبان تهیه کنید

این باید اجباری باشد که هر لحظه بیداری شما را درگیر خود می کند. نرم افزارهای هوشمند زیادی وجود دارد که می تواند این قسمت را به صورت خودکار برای شما انجام دهد. با این حال ، همیشه ارزش پشتیبان گیری از پروژه خود را دارد.

نحوه انجام این کار به بستر مدیریت رسانه شما بستگی دارد. مهم نیست که چگونه هر دارایی یا فایل پروژه جدید در حافظه پشتیبان به پایان می رسد. تنها چیزی که مهم است این است که همه آن را انجام دهند.

فناوری خود را به روز نگه دارید

مهم این است که از هر نرم افزاری که استفاده می کنید برای آینده آماده شوید. در غیر این صورت ، ممکن است با یک نسخه قدیمی بی فایده که کل پروژه شما را ضبط می کند ، گیر کرده باشید.

به عنوان مثال ، هنگامی که نسخه جدیدی از Premiere منتشر می شود ، می توانید تمام پرونده های بایگانی شده پروژه خود را به روز کنید تا به روز باشند. این به تدریج به شما کمک می کند تا از وقفه در پروژه با به روزرسانی که باید سالها پیش انجام می شد جلوگیری کنید.

برای بدترین سناریو آماده شوید

همانطور که در حال حاضر احساس درد می کند ، زندگی دائمی در انتظار قیامت آخر شخصیت را می سازد. هرگز غافلگیر نشدن به معنای مسلح کردن خود در برابر موارد اجتناب ناپذیر ، صرف نظر از هزینه آن است.


hdd در مقابل ssd
SSD در مقابل HDD: کدام دستگاه ذخیره سازی را باید انتخاب کنید؟

هنگامی که شما نیاز به ارتقاء فضای ذخیره سازی خود دارید ، آیا باید هارد دیسک یا SSD را انتخاب کنید؟ در اینجا نحوه انتخاب شما آمده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید