11
جولای

چگونه می توان مسابقات را برای حقایق جالب ترتیب داد تا وقتی در خانه می مانم با دوستانم بیشتر شوم

آیا این آخر هفته به دنبال یک فعالیت سرگرم کننده با دوستان خود هستید ، اما در خانه نیستید؟ مسابقات Trivia می تواند بهترین راه برای گذراندن وقت با دوستانتان باشد در حالی که هنوز روحیه رقابت دارید.

بیاموزید که چگونه می توانید هنگام استفاده از بزرگنمایی ، شام های کنجکاو خود را با دوستان خود ترتیب دهید و همچنین اینکه کدام یک از بازی ها ارزش بازی دارند.

نحوه سازماندهی مسابقات بزرگ چیزهای بزرگوار

بزرگنمایی یک روش عالی برای برقراری ارتباط آنلاین با دوستان و همچنان امکان دیدن و صحبت در زمان واقعی است. هنگامی که همه گیری همه را به داخل خانه مجبور می کرد ، ظهور شبهای کنجکاو گروهی بهترین روش برای اتصال در حالی که از خود فاصله داشتید شد.

استفاده از زوم برای اجرای این شب ها آسان است زیرا می توانید بازی خود را بر روی رایانه خود انجام دهید و سپس صفحه خود را به اشتراک بگذارید تا دیگران ببینند چه خبر است. صدای بازی برای همه پخش خواهد شد ، اما همچنان می توانید صحبت دوستان و خانواده خود را بشنوید.

مرتبط: چگونه می توان یک مهمانی بزرگنمایی ترتیب داد و با عزیزانتان ارتباط برقرار کرد

قبل از اینکه مسابقه خود را باز کنید و بازی خود را انجام دهید ، مهم است که از قبل با گروه خود در کدام بازی بازی کنید ، ارتباط برقرار کنید. آسان است که به جای تمرکز مستقیم روی سرگرمی ، کل مکالمه خود را با گروه خود در تلاش برای تصمیم گیری در مورد آنچه می خواهید بازی کنید ، سپری کنید.

پس از حل بازی ، جزئیات فنی خود را برنامه ریزی کنید. چه کسی میزبان این بازی خواهد بود و آیا این شخص با اشتراک گذاری صفحه نمایش با دیگران در تماس بزرگنمایی آشنا است؟ دریابید که آیا این بازی آنلاین با حقایق جالب می تواند همه افراد را در هنگام بازی شامل شود یا برخی از افراد باید منتظر مرحله بعدی باشند.

پس از صاف کردن جزئیات ، در هر زمان یک جلسه مقیاس بندی را تنظیم کنید که برای همه مفید باشد. به یاد داشته باشید که حساب های بزرگنمایی رایگان امکان جلسات 40 دقیقه ای را برای بیش از دو نفر فراهم می کند.

در اینجا آنچه باید انجام شود زمانی که همه در جلسه بزرگنمایی حضور دارند و زمان شروع بازی ها است:

  1. کلیک کنید اشتراک گذاری صفحه

  2. انتخاب کنید صفحه نمایش و کلیک کنید عنوان

پس از پایان بازی ، کلیک کنید توقف به اشتراک گذاشتن و بزرگنمایی دیگر صفحه شما را به سایر شرکت کنندگان نشان نمی دهد (جلسه ادامه خواهد داشت).

بهترین بازی های چیزهای ساده برای بازی آنلاین با دوستان

دانستن اینکه چگونه صفحه بزرگنمایی خود را برای پخش چیزهای بی اهمیت با دوستان خود به اشتراک بگذارید ، اولین قدم فنی است. یافتن بازی ای که هرکسی می خواهد انجام دهد به خودی خود کار دیگری است.

در زیر لیستی از بازی هایی که توصیه می کنیم با خانواده و دوستان خود در عصرهای کنجکاو آنلاین بازی کنید.

1. جک باکس

نماد بازی Jackbox

اعتبار تصویر: Jackbox

Jackbox یک سرویس پخش بازی است که به دلیل مجبور شدن مردم به اتصال آنلاین ، در طی همه گیر شدن محبوب شد. این به چندین بازیکن امکان می دهد که به یک بازی بپیوندند و انواع مختلفی از بازی ها را می توانید بازی کنید.

یکی از بازی ها مهمانی Trivia Murder Party است که رقبا را در مقابل یکدیگر قرار می دهد تا ببیند چه کسی می تواند بیشتر از همه زنده بماند. س wrongال اشتباهی بپرسید و شخصیت شما سرنوشت نهایی را متحمل شود. نکته منفی این است که حتی قهرمانانی که کشته شده اند هنوز هم می توانند رقابت کنند زیرا همه با پایان این چالش روبرو هستند.

هنگام به اشتراک گذاری صفحه خود از طریق بزرگنمایی ، می توانید Jackbox را برای چندین دستگاه بارگیری کرده و در پس زمینه پخش کنید.

2. چه کسی می خواهد میلیونر شود

چه کسی می خواهد آرم میلیونر باشد

بازی محبوب صفرهای اولیه به دنیای چیزهای بی اهمیت آنلاین منتقل شده است. حالا شما و همه دوستانتان می توانید دور هم جمع شوید تا ببینید چه کسی بهترین میلیونر است.

شما می توانید این بازی کنجکاو را کاملاً رایگان انجام دهید ، اما قبل از بازی باید برای همه گروه قوانینی ارائه دهید. در ابتدا یک بازی تک نفره ، باید کمی آن را تطبیق دهید تا همه بتوانند بازی کنند.

یک روش محبوب برای استفاده از آن ، فرمول بندی پرسش ها با صدای بلند و همه پاسخ ها با چند گزینه است. هر کس به درستی پاسخ دهد تعداد مربوطه را دریافت می کند. چند دور بازی کنید و هرکسی که بیشترین امتیاز را داشته باشد برنده می شود.

3. مهاجران کاتان

ساکن هیئت مدیره آنلاین کاتان

یکی دیگر از بازی های محبوب که از بازی تخته ای اصلی خود احیا شده است ، بازی Settlers of Catan است. نسخه آنلاین جوان شده به بسیاری از افراد امکان بازی را می دهد و با به اشتراک گذاشتن صفحه بزرگنمایی خود می توانید هر شبانه روز یک بازی شبانه ترتیب دهید.

Settlers of Catan یک بازی تخته ای آنلاین است که در آن بازیکنان تمدن هایی را در یک جزیره می سازند. بازیکنان در این جزیره زندگی می کنند و منابع طبیعی مانند گندم ، پشم ، چوب و سنگ معدن را جمع می کنند. ترکیبات مختلف این منابع نقاط مختلفی را هزینه می کند. هرکسی که در پایان بازی بیشترین امتیاز را کسب کند برنده می شود.

این یک روش عالی برای برقراری ارتباط با دوستان در طول بازی است که به زمان بیشتری نیاز دارد. این می تواند برای روابط طولانی با دوستان و خانواده خوب باشد در حالی که هنوز کاری برای انجام دادن دارید.

4. ملکوتی

بخش آزمون Queendom در وب سایت

اگر مکانی را می خواهید که از نظر فرضی هرگز بازی های کنجکاو آنلاین را به پایان نبرید ، Queendom مکان مناسب شماست. می توانید خزانه های آنها را با آزمونها ، نظرسنجی ها و تست ها به اشتراک بگذارید تا ببینید کدام یک از دوستان شما بیشترین شناخت را دارند.

در بخش Trivia آنها تعداد زیادی دسته و زیر گروه برای انتخاب وجود دارد ، بنابراین می توانید بازی متناسب با شخصیت گروه خود پیدا کنید. حتی می توانید تست های شخصیتی را در Queendom انجام دهید.

5. نزاع خانوادگی بصورت آنلاین

تصویر بازی در مورد خصومت خانوادگی

اعتبار تصویر: Family Feud Live

یکی از نمایش های کلاسیک بازی در طول این سال ها ، وقتی به صورت آنلاین بازی می شود ، همچنان به همان اندازه لذت بخش است. تیم ها می توانند دور هم جمع شوند و با یکدیگر بازی کنند تا ببینند چه کسی آخرین نفری است که ایستاده است.

این بازی محبوب چندی پیش گروه کوچکی از مردم را در مورد س questionsالات متداول مانند اینکه با چه مسواک بزنید بررسی می کند. سپس شرکت کنندگان محبوب ترین پاسخ ها مانند مسواک یا انگشتان را حدس می زنند.

این یک روش عالی برای پیوستن به خانواده زوم و گذراندن اوقات خوشی در حین بازی برخی از حقایق جالب است.

6. TriviaMaker

مثالی برای TriviaMaker

گاهی اوقات انجام بازی های عجیب و غریب دیگران فقط کافی نیست. سیستم عامل های جدیدتر بازی مانند Trivia Maker به شما امکان می دهند بازی چیزهای بی اهمیت خود را ایجاد کنید تا همه از آن لذت ببرند.

می توانید در مورد همه چیز ، از نمایش ها یا فیلم های مورد علاقه خود گرفته تا بهترین دوستتان که می خواهد بخورد ، مسابقه دهید. سرگرم کننده در ایجاد سوالات و پاسخ های بسیار تخصصی است که فقط افرادی که بازی را انجام می دهند می دانند. تنها چیزی که آنها فاقد آن هستند توانایی ایجاد بازی های موسیقی کنجکاو است.

پس از اتمام ایجاد مسابقه ، پیوندی دریافت خواهید کرد و می توانید آن را برای همه دوستان و خانواده خود ارسال کنید. سیستم عامل بازی میزبان بازی خواهد بود ، بنابراین شما جز نشستن و لذت بردن نیازی به کار دیگری ندارید.

بازی Trivia Games را با استفاده از بزرگنمایی آنلاین انجام دهید

میزبانی بازی های جالب Zoom با دوستان خود آسان است ، به شرطی که بدانید چند وقت پیش چگونه می توانید صفحه نمایش خود را به اشتراک بگذارید و درباره جزئیات آن بحث کنید.

و چه کسی می داند ، اگر در مکان های مناسب بازی کنید ، دانش شما از حقایق جالب حتی می تواند درآمد شما را بدست آورد.


حقایق-گزینه های جالب-کنجکاو
7 گزینه های HQ Trivia برای طرفداران مسابقه

متأسفانه ، HQ Trivia از بین رفته است. بنابراین ، در این مقاله ، بهترین گزینه های HQ Trivia را برای طرفداران مسابقه لیست می کنیم.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.