25
آوریل

چگونه می توان از ورود آنلاین دوستان PlayStation خود مطلع شد

در اینجا نحوه دریافت اعلان در PS4 ، PS5 و تلفن خود در هنگام آنلاین شدن دوستان PlayStation Network وجود دارد.


اعلان های آنلاین توصیه شده برای PlayStation Friend

در حالی که پلی استیشن 3 هنگام ورود دوستان به اینترنت و ورود به حالت پیش فرض از حالت آفلاین ، به شما گفت ، PS4 تنها سالها پس از عرضه از ویژگی مشابه برخوردار شد. اکنون می توانید به راحتی برخی از دوستان PSN را برای دریافت اعلان هنگام آنلاین شدن انتخاب کنید.

بیایید نگاهی به چگونگی دیدن آنلاین شدن دوستان PSN شما با استفاده از برنامه PS4 ، PS5 و PlayStation در تلفن بیندازیم.

چگونه می توان فهمید وقتی دوستان PlayStation از طریق PS4 آنلاین می شوند

برای دریافت اعلان های آنلاین برای دوستان در PS4 خود ، را انتخاب کنید دوستان منو از لیست آیکون های بالا در صفحه اصلی PS4 شما. در این صفحه ، کلیک کنید مثلث و باز خواهید کرد دوستان را انتخاب کنید منو.

مرتبط: شبکه PlayStation (PSN) چیست؟

در اینجا لیست را مرور کنید و همه دوستانی را که می خواهید از آنها مطلع شوید بررسی کنید. شما می توانید استفاده کنید انتخاب همه و لغو انتخاب همه اگر می خواهید هنگام اضافه کردن تعداد زیادی از افراد مراقب باشید. اعلان ها اگر به طور مداوم ظاهر شوند آزار دهنده هستند.

اعلان های دوست PS4 بصورت آنلاین

انتخاب کنید تایید تا تغییرات خود را ذخیره کنید. اکنون وقتی دوستی که انتخاب کرده اید آنلاین باشد ، اعلانی را در گوشه صفحه خود مشاهده خواهید کرد. وقتی افراد آفلاین می شوند هیچ اعلانی وجود ندارد.

متأسفانه ، هیچ راهی آسان برای دیدن فقط دوستانی که قبلاً آنها را برای اعلان برچسب گذاری کرده اید وجود ندارد. شما باید از طریق لیست پیمایش کنید تا هر بار آنها را بررسی کنید.

این منو را نیز در زیر خواهید یافت تنظیمات> اعلان ها در PS4 شما انتخاب اعلان ها وقتی دوستان آنلاین می شوند شما را به همان منو می برد. اگر می خواهید این اعلان ها را کاملاً غیرفعال کنید ، انتخاب کنید اعلان های پاپ آپ و غیرفعال کنید وقتی دوستان آنلاین می شوند.

این منو به شما امکان می دهد در هنگام پخش فیلم ، پنجره های بازشو را غیرفعال کنیددر صورت تمایل

منوی گزینه های اعلان PS4

نحوه دریافت اعلان برای دوستان آنلاین در PS5 PlayStation

در PS5 خود می توانید با هدف گذاری به این هدف برسید تنظیمات در گوشه بالا سمت راست منوی اصلی کلیک کنید. انتخاب کنید اطلاعیه از لیست دسترسی به گزینه های مربوطه.

به پایین بروید وقتی دوستان آنلاین می شوند. در زیر این گزینه را انتخاب کنید دوستانی که به شما اطلاع می دهند برای انتخاب افرادی که می خواهید از آنها مطلع شوید.

اعلان های PS5 برای دوستان آنلاین

اگر دوستانی را در PS4 خود انتخاب کرده اید ، این لیست در اینجا همگام سازی می شود. متأسفانه ، هنوز راهی برای فیلتر کردن توسط افرادی که انتخاب کرده اید برای آنلاین نمایش داده شوند وجود ندارد ، اما می توانید دوستان خاص خود را در بالا جستجو کنید.

در PS5 می توانید هنگام نمایش این اعلان ها نیز تنظیم کنید. انتخاب کنید وقتی دوستان آنلاین می شوند و می توانید غیرفعال کنید نمایش پنجره های بازشو تا آنها را کاملا پنهان کند. در غیر این صورت می توانید آن را خاموش کنید در طول بازی ها، در طول فیلم ها، و هنگام پخش اگر نمی خواهید آنها در طی فعالیتهای خاصی ظاهر شوند.

گزینه های اعلان PS5

و در نهایت، زمان نمایش گزینه بالای لیست به شما امکان می دهد تا چه مدت تمام اعلان ها در گوشه صفحه نمایش شما باقی بماند.

چگونه می توان فهمید وقتی دوستان PlayStation با استفاده از برنامه PS آنلاین می شوند

سونی برای پشتیبانی و فشار دادن اعلان ها هنگام ورود دوستان به اینترنت ، برنامه PlayStation خود را برای Android و iPhone به روز کرده است. اگر منتظر باشید شخصی در حالی که از کنسول خود دور هستید پرش کند ، این کار مفید است.

برنامه PS را در تلفن خود باز کنید ، سپس روی ضربه بزنید دنده در گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید اعلان ها را فشار دهید زیر برنامه PlayStation عنوان برای دسترسی به گزینه های مربوطه. سپس زیر اجتماعی، ضربه زدن وقتی دوستان آنلاین می شوند.

همانطور که در بالا ذکر شد ، افرادی که در کنسول خود انتخاب می کنید با لیست تلفن شما همگام می شوند. از کار انداختن اعلان ها را مجاز کنید کشویی در بالا برای جلوگیری از همه اعلان ها برای دوستان آنلاین به دستگاه شما. با این کار این اعلان ها در PS4 یا PS5 شما خاموش نمی شوند.

با این حال ، به یاد داشته باشید که وقتی اسلایدر یکی از دوستان خود را با استفاده از برنامه تلفن خود تنظیم می کنید ، اعلان های آن شخص را روی کنسول (های) شما نیز تنظیم می کند. ما سایر اعلان های برنامه PlayStation را بررسی کرده ایم که در صورت علاقه می توانید آنها را مدیریت کنید.

با دوستان PSN در تماس باشید

اکنون شما می دانید که چگونه آنلاین شدن دوستان PlayStation خود هشدار دریافت کنید. انتخاب چند دوست مورد علاقه به شما کمک می کند بدون اینکه بیش از حد با اعلان های زیادی شما را تحت فشار قرار دهد ، در مورد افرادی که بازی می کنند پیگیری کنید.

این تنها یکی از راههای بسیاری است که باعث می شود تجربه PlayStation شما منظمتر شود.

اعتبار تصویر: SG SHOT / Shutterstock


سازماندهی-ps4
چگونه بازی ها ، برنامه ها و دوستان PS4 خود را سازماندهی کنیم

در این مقاله ، ما چگونگی سازماندهی بازی ها ، برنامه ها ، دوستان و سایر موارد PS4 را توضیح می دهیم. استفاده از PlayStation 4 خود را آسان کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.