3
ژوئن

چگونه می توان از آموزش آنلاین به عنوان معلم درآمد کسب کرد؟

از آن درآمد کسب کنید آموزش آنلاین این یکی از روشهای جدید و جذاب برای افزایش درآمد است. اگر تجربه خاصی دارید و توانایی تدریس آنلاین را دارید ، می توانید با ایجاد محتوای آموزشی و ارسال آن در سایت های آموزشی مجازی مانند Faradres ، درآمد خوبی کسب کنید.

در این مقاله ما یکی از بهترین و بدون دردسر برای کسب درآمد آنلاین را به شما آموزش خواهیم داد. به این ترتیب شما نیازی به ایجاد وب سایت یا کار در شبکه های اجتماعی ندارید ، فقط باید محتوای آموزشی را در تخصص خود ایجاد کنید.

بهترین سایت برای آموزش آنلاین

وب سایت دانشگاه مجازی فرادرس این یکی از بهترین سایت های آموزشی آنلاین در ایران است ، این سایت آموزش های جذابی را در همه زمینه ها ارائه داده است و به معلمان این امکان را می دهد تا در همه رشته های موجود محتوای آموزشی تهیه کنند. برای معلمی در فرادرس ، فقط باید در هر یک از رشته ها تجربه داشته باشید.

اگر توانایی ایجاد محتوای آموزشی با کیفیت را دارید ، مطمئناً می توانید از این طریق درآمد خوبی کسب کنید و به عنوان یکی از بهترین معلمان فرادرس انتخاب شوید.

Faradres فرصت های جذابی را برای معلمان ایجاد می کند ، مهمترین آنها دیده شدن در میان بهترین معلمان رشته شماست. اگر به یکی از معلمین فرادرس تبدیل شوید و آموزش های آنلاین مفیدی را تهیه کنید ، علاوه بر کسب درآمد ، اعتماد نیز خواهید داشت و رزومه قابل قبولی برای خود ایجاد خواهید کرد. اگر می خواهید به صورت حضوری تدریس کنید می توانید CV و اعتبار خود را با درج آدرس شخصی خود در وب سایت Faradres ارسال کنید.

مزایای آموزش سایت فرادرس

تدریس در سایت فرادرس

یکی از راه های کسب درآمد ، آموزش آنلاین است که در وب سایت Faradres برای معلمان همه رشته ها ارائه شده است. این روش کسب درآمد مزایای زیادی دارد که مهمترین آنها هزینه های اولیه نیست که در این دوره اقتصادی ایران بسیار جذاب خواهد بود.

نیازی به هزینه اولیه نیست

یکی از مهمترین ویژگیهای این روش کسب درآمد این است که شما به هزینه های اولیه نیازی ندارید ، این روش درآمد فقط در یک زمینه نیاز به دانش دارد و شاید بهتر باشد بگوییم هزینه های اولیه دانش شماست. در دسترس شما.

در هر منطقه ای که در آن فعال و توانمند باشید آموزش آنلاین شما می توانید در Faradres درآمد کسب کنید ، کافی است ابتدا موضوعی را که می خواهید ایجاد کنید برای تیم تولید محتوای Faradres ارسال کنید و در صورت تأیید آموزش ، آن را در سایت بارگذاری کنید.

منبع درآمد مادام العمر

یکی از بهترین مزایای این روش درآمد این است که مادام العمر است ، بنابراین اگر محتوایی ایجاد کنید که 10 سال دیگر بازدید کننده داشته باشد ، می توانید مبلغ توافق شده را از هر دانش آموز دریافت کنید.

دسترسی به چندین هزار دانشجو

این سایت حدود 900 هزار دانشجو دارد و با تبلیغات گسترده دانشجویان خود را افزایش می دهد. با ایجاد آموزش آنلاین می توانید محصول خود را به راحتی به این دانشجویان ارائه دهید. و با تدریس در فرادرس به بسیاری از دانش آموزان بیاموزید.

همکاری طولانی مدت

در این سیستم عامل می توانید برای مدت طولانی فعال باشید و آموزشهای مختلفی را انجام دهید و دانشجویان زیادی را استخدام کنید. فرادرس به معلمان قول می دهد که تا زمانی که آموزش جدیدی داشته باشید مرتباً با شما کار خواهد کرد و با آغوش باز از شما حمایت می کند.

تحویل تجهیزات ضبط از Faradres

تجهیزات ضبط Faradres

از دیگر ویژگیهای سایت فرادرس تهیه تجهیزات ضبط صدا و فیلم مانند میکروفن و تجهیزات استودیویی است که در صورت درخواست در اختیار معلمان باتجربه قرار می گیرد همچنین فارادرس استودیوهای مجهزی دارد که می توانید از آنها برای تدریس استفاده کنید.

برای فروش آموزش نیازی به تبلیغات نیست

Faradres با تبلیغات آنلاین گسترده مانند تبلیغات بنری ، روی تبلیغ کلیک کنید آ تبلیغات و … گزارش در بسترهای Caprila و Nashrila هر آموزش را حداکثر 30 میلیون بار نشان می دهد که اگر می خواهید چنین تبلیغات تبلیغاتی برای محصولات خود انجام دهید ، باید هزینه های زیادی بپردازید.

شفافیت درآمد

وب سایت Faradres کارمزد و درآمد شما را به صورت کاملاً شفاف در ابتدای کار در اختیارتان قرار می دهد و از آنجا که تعداد دانش آموزان نیز به صورت شفاف مشخص شده است ، می توانید درآمد خود را افزایش دهید برگزاری دوره های آنلاین محاسبه کنید و اگر در مبالغ مشکلی دارید ، آن را با حامیان مالی سایت به اشتراک بگذارید.

استادان برتر فرادرس

فرادرس چندین مربی حرفه ای در رشته های مختلف دارد که هر یک در رشته خود حرفه ای هستند و دارای مدارک علمی بالایی ، اعم از علمی و تجربی هستند. در این مقاله قصد داریم دو نفر از بهترین معلمان فرادرس را معرفی کنیم که بیشترین مطالب را در زمینه خود ارائه داده اند ، هم به صورت رایگان و هم به ازای پرداخت هزینه.

آقای شیرافکن

یکی از بهترین معلمان برنامه نویسی در این زمینه آقای شیرافکن بیش از 80 عنوان مطالعه بصورت آنلاین تولید می کند. در این کلاس ها بیش از 150،000 دانش آموز وجود داشت که تنها از طریق بستر Faradres امکان پذیر است. آموزشهای مهم وی ، که 100٪ مورد رضایت دانشجویان قرار گرفت ، به صورت لیستی در پیوندی که در بالا قرار دادیم ، قابل مشاهده است.

فرادرس مربی برتر برق

یکی از بهترین مدرسان در زمینه برق که 175 عنوان آموزش کاربردی و تخصصی در این زمینه تولید کرده است آقای زندی وی با تلاش فراوان موفق به تربیت 80 هزار دانشجو در این رشته تخصصی شد.

آقای زندی

این استاد برجسته در زمینه ریاضیات دانشگاه نیز آموزش های جالبی را ارائه داده است که می تواند برای سایر رشته های مهندسی ارائه شود.

معرفی وب سایت مدرسه فرادرس

Faradres یکی از بزرگترین سایت های آموزش آنلاین است که در همه زمینه های کاری و علمی محتوای آموزشی ایجاد می کند. با توجه به گستردگی این شبکه ، همیشه نیاز به نیروهای جدید و با انگیزه وجود دارد. اجاره در فرادرس این یکی از کارهای روزمره این شرکت است.

این سایت در انواع آموزش های آکادمیک و غیر آکادمیک از جمله آموزش استفاده از ابزارها و نرم افزارهای جدید ، کسب درآمد از شبکه های اجتماعی و بسیاری از آموزش های دیگر درباره جدیدترین متدهای جهان تخصص دارد ، بنابراین اگر می خواهید آموزش دهید ابزار جدید را قفل کنید فرادرس دنبال می کنم.

منبع : https://techtip.ir/