12
ژوئن

چگونه می توانم از Google AdWords استفاده کنم؟

Google AdWords چیست؟

Google AdWords یا Google AdWords ، یک سیستم تبلیغاتی گوگل است که تبلیغ کنندگان از ابزارها و سایت های گوگل برای تبلیغ در این شبکه اجتماعی استفاده می کنند. به طور کلی ، Google AdWords یک سیستم تبلیغاتی است که بستری را برای تبلیغات توسط افراد فراهم می کند Google Ads با استفاده از موتورهای جستجوی SEM ، نتایج جستجو را برای کلمه کلیدی ارائه شده توسط مخاطبان نمایش می دهد و از هر کلید کاربر در تبلیغات برای Google Ads هزینه دریافت می شود.

معرفی Google AdWords

نحوه استفاده از Google AdWords

برای بسیاری از افراد این س questionال مطرح می شود که چگونه می توان در Google تبلیغ کرد؟ باید بدانید که استفاده از Google AdWords کار ساده ای نیست و نیاز به دانش خاصی دارد. در مرحله بعدی ، در مورد مراحل و نحوه استفاده از Google AdWords و بررسی آن اطلاعات کسب خواهیم کرد.

یک حساب Google Ads ایجاد کنید

اول از همه ، شما باید یک حساب Google AdWords ایجاد کنید ، این کار بسیار آسان است و کمتر از چند دقیقه طول می کشد. پس از ایجاد حساب کاربری در Google AdWords برای ایجاد حساب Google Ads خود باید منطقه زمانی و مکانی خود را وارد کنید. با تنظیم حساب و داده های شما ، Google می تواند صورتحساب ماهانه دقیقی به شما بدهد و اطلاعات کافی درباره هزینه را توضیح دهد.

یک حساب Google AdWords ایجاد کنید

حساب Google AdWords خود را بهینه کنید

بهینه سازی و ساختاردهی Google Ads بسیار مهم است و می تواند تأثیر زیادی در کیفیت Google Ads یا PPC داشته باشد. بهینه سازی Google AdWords مزایای بسیاری دارد ، از جمله:

 • بهینه سازی و نگهداری آسان و راحت حساب Google Ads
 • کلیک های مرتبط و بازدید بهینه برای سایت
 • کیفیت بالا و کاهش هزینه

براساس نیازهای خود یک کمپین Google Ads ایجاد کنید

پس از ایجاد حساب Google AdWords ، برای ایجاد یک کمپین باید کمپین های تبلیغاتی Google را با توجه به نیاز خود ایجاد کنید. تبلیغات در Google AdWords برای انجام این کار باید اطلاعات کافی داشته باشد تا در این مسیر با مشکلی مواجه نشویم. روش های تبلیغات Google Ads بسیار متفاوت است و در بیشتر سایتهایی که از Google Ads استفاده می کنند ، می توانید علامت تبلیغ را در کنار نتایج جستجو در سایت به راحتی مشاهده کنید. ما در زیر تمام زیر مجموعه های تبلیغات Google Ads را شرح داده ایم تا بتوانید بهترین گزینه را برای تبلیغات خود از زیر مجموعه ها انتخاب کنید:

کمپین های Google AdWords

تبلیغات از Google Ads در نتایج جستجو

استفاده از تبلیغات در نتایج گوگل یکی از ساده ترین روش های تبلیغات در Google Ads است که وجود تبلیغ در نتایج جستجو می تواند این نوع تبلیغات را نشان دهد. با استفاده از این نوع تبلیغات Google AdWords ، افراد هزینه ای را پرداخت می کنند و این مبلغ به دلیل کیفیت محتوای سایت ، باعث می شود سایت شما در نتایج جستجوی Google رتبه اول را کسب کند و هر بار که مخاطب بر روی کلیک کند ، هزینه ای دریافت می شود آگهی. در Google AdWords شما برگزار می شود.

تبلیغات ویدیویی Google AdWords

تبلیغات ویدئویی همچنین یکی از م adsثرترین تبلیغات در Google AdWords است و بیشتر آنها در سیستم عامل های ویدیویی مانند YouTube و سایر ابزارها ساخته می شوند. تبلیغات ویدئویی همچنین در چند ثانیه اول فیلم ها در YouTube یا Google قابل مشاهده است.

تبلیغات نمایشی Google Ads

تبلیغات نمایشی را می توان در محبوب ترین سایت ها یافت ، این نوع تبلیغات همان بنر تبلیغاتی است که در سایت ها نشان داده می شود و باید در نظر داشته باشید که در این تبلیغات سایت میزبان نیز هزینه تبلیغات دریافت می کند.

تبلیغات در Google Ads با استفاده از برنامه ها

ممکن است هنگام استفاده از برنامه ای که در آن Google AdWords با نمایش تبلیغ در برنامه تلفن های هوشمند ، کسب و کار شما را به مخاطبان ارائه می دهد ، برای چند ثانیه روی صفحه نمایش تبلیغات دیده باشید.

کلمه کلیدی Google AdWords مناسب را انتخاب کنید

پس از انتخاب گروه تبلیغات مناسب ، انتخاب کلمه کلیدی مناسب یکی از با ارزش ترین مراحل استفاده از تبلیغات Google AdWords است ، زیرا افراد معمولاً روی کلمات کلیدی سرمایه گذاری می کنند. کلمات کلیدی کلماتی هستند که مخاطبان شما برای یافتن سایت شما در نتایج جستجوی Google از آنها استفاده می کنند ، کلمات کلیدی مورد نظر باید ماهانه جستجوی بالایی داشته باشند و نیازهای مشتریان را برآورده کنند که ساناسل همه کارها را برای شما انجام خواهد داد.

اکنون ابزارهای زیادی برای بررسی و نمایش کلمات کلیدی مناسب وجود دارد که انتخاب و یافتن کلمه کلیدی را آسان می کند.

کلید واژه دقیق Google Ads

تبلیغات هدفمندی در Google ایجاد کنید

ایجاد تبلیغات هدفمند و جذاب می تواند برای جلب مخاطبان شما بسیار مهم باشد ، وب سایت هایی که از کلمات کلیدی مناسب در عنوان خود استفاده می کنند می توانند جستجوی بیشتری داشته باشند و مخاطبان زیادی را به خود جذب کنند. شما فضای بسیار کمی برای ایجاد تبلیغات متنی دارید و باید مخاطبان را در این فضا تشویق کنید تا بتوانید آنها را متقاعد کنید که از سایت شما بازدید کنند و در این قسمت تعیین آدرس و جزئیات کسب و کار شما نیز بسیار مهم است.

سوالات متداول نحوه استفاده از Google AdWords

 1. چگونه می توانم از Google AdWords استفاده کنم؟
  استفاده از Google AdWords کار ساده ای نیست و به اطلاعات خاصی نیاز دارد. برای استفاده از Google AdWords ، ابتدا باید یک حساب کاربری در این شبکه ایجاد کنید و سپس شروع به بهینه سازی و اجرای کمپین ها در آن شبکه کنید. انتخاب کلمه کلیدی مناسب و تبلیغات هدفمند نیز از مراحل استفاده از Google Ads است که پس از آن باید حساب Google AdWords خود را ارزیابی کنید.
 2. تبلیغات Google Ads ممکن است چگونه باشد؟
  زیرمجموعه ای از کمپین های Google AdWords شامل تبلیغات نتایج جستجو ، تبلیغات نمایشی ، تبلیغات ویدیویی و تبلیغات برنامه ای است.
 3. هزینه تبلیغات Google AdWords چقدر است؟
  قیمت گذاری Google AdWords ارتباط مستقیمی با رتبه بندی شما در نتایج جستجوی Google دارد ، زیرا هر کلیک بر روی سایت برای شما هزینه دارد. هرچه بیشتر روی این کار سرمایه گذاری کنید ، شانس توجه شما و افزایش کلیک های سایت شما بیشتر می شود

پایان گزارش

این مقاله فقط برای اهداف تبلیغاتی است و انزل وب در این زمینه هیچ گونه مسئولیتی را بر عهده ندارد.