19
مه

چگونه مکان GPS خود را در Android و iPhone تغییر دهیم؟

iPhone و Android برای عملکرد بهتر برنامه ها و بازی هایی که به طور گسترده استفاده می شوند ، به طور پیش فرض GPS و ردیابی مکان را در نظر گرفته اند. اما در برخی موارد ، به دلیل حفظ حریم خصوصی ، جوک و غیره ، ما نیاز داریم که مکان خود را بدون هیچ تغییری در موقعیت واقعی در دنیای واقعی تغییر دهیم و این تنها با ایجاد یک GPS جعلی امکان پذیر است. در اینجا یک روش آسان برای انجام آن در تلفن و رایانه وجود دارد.

با نحوه تغییر موقعیت GPS iPhone و Android آشنا شوید

چگونه مکان GPS را در Android و iOS به راحتی جعل کنیم؟

تغییر مکان ما همیشه امکان پذیر نیست و گاهی باید در بازی هایی مانند Pokémon GO یا سایر برنامه های شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام ، فیس بوک ، واتس اپ و سایر موارد ، مکانی را بر اساس موقعیت جغرافیایی مورد نظر خود ایجاد کنیم. بیایید از آن استفاده کنیم برای ایجاد مکان جعلی تلفن (مکان جعلی در اندروید یا آیفون) ، باید از برنامه های رابط استفاده کنید که در مورد بعدی مورد مناسب این نرم افزار ، آنها را بررسی خواهیم کرد.

بیاموزید مکان Android و iPhone خود را تغییر دهید

برنامه iMyFone AnyTo به کاربران ویندوز ، مک ، اندروید و آیفون امکان تغییر مکان و ایجاد GPS جعلی برای سرگرمی یا اهداف دیگر را می دهد. این برنامه دارای یک نسخه رایگان و یک نسخه حرفه ای با قیمت اشتراک 9.95 دلار و اشتراک عادی 59.95 دلار است.

بیاموزید مکان Android و iPhone خود را تغییر دهید

به طور خلاصه ، ویژگی های اصلی این نرم افزار شامل موارد زیر است:

  • مکان GPS را در هر جای دنیا تغییر دهید
  • برای حرکت همراه با سرعتهای سفارشی ، مسیری را روی نقشه برنامه ریزی کنید
  • با برنامه های مبتنی بر مکان مانند بازی های AR ، شبکه های اجتماعی و موارد دیگر کار کنید
  • تلفن های اندرویدی نیازی به روت ندارند و آیفون ها و iOS نیازی به جیلبریک شدن دستگاه ندارند.
  • استفاده آسان و بدون دردسر

همانطور که در بالا ذکر شد ، استفاده از این برنامه در نگاه اول ممکن است کمی عجیب به نظر برسد ، اما با توجه به اینکه این روزها اکثر سرویس ها و بازی ها نیاز به دسترسی به مکان شما دارند ، تغییر در این مکان ممکن است در برخی موارد به شما امکان ارائه امکانات بیشتر ، میزان پیشرفت بالاتر را بدهد. در بازی و غیره به عنوان مثال ، با استفاده از این برنامه در بازی Pokemon go spoofing ، با ایجاد یک مکان جعلی ، می توانید جوک ها و موقعیت های جدید را با دوستان خود تجربه کنید.

نمونه ایجاد مکان جعلی

در این مثال ، ما از سیستم عامل ویندوز و تلفن Android استفاده می کنیم و می خواهیم مکان خود را روی نقشه تغییر دهیم تا با دیگران به اشتراک بگذاریم. سازوکار این برنامه به گونه ای است که برای اعمال تنظیمات ، باید تلفن خود را در حالت برنامه نویس قرار دهید سپس تغییرات نقشه را با استفاده از نرم افزار رایانه AnyTo شروع کنید.

برای شروع باید تلفن خود را از طریق کابل USB به لپ تاپ یا رایانه متصل کنید. اکنون نرم افزار Windows یا Mac AnyTo را بارگیری کرده و بر روی سیستم خود نصب کنید. نصب نرم افزار شامل یک فایل بارگیری است که نیاز به اتصال به اینترنت دارد.

پس از نصب نرم افزار ، با توجه به مدل گوشی شما ، تلفن Android یا iPhone شما یک فایل راهنما برای فعال سازی اشکال زدایی USB نمایش می دهد.

تنظیمات تلفن

اکنون ، پس از شروع نرم افزار بر روی رایانه و بارگیری کارت ، موقعیت فعلی شما به عنوان یک نقطه آبی نشان داده می شود.

یک مکان جعلی ایجاد کنید

به طور پیش فرض ، برای یافتن مکان دیگری بر روی نقشه ، روی مکان دیگری کلیک کنید تا مکانی را که می خواهید در تلفن خود نشان دهید با نشانگر نارنجی نشان دهد. مختصات و سایر خصوصیات مانند فاصله بین دو نقطه مکانی ، مدت زمان و … در قسمت سمت راست قابل مشاهده است. برای اعمال تغییرات فقط دکمه Move را اعمال کنید.

مکان جعلی ایجاد کنید

در بالای نرم افزار می توانید حالت های دیگر مانند حالت نقطه به نقطه یا چندین نقطه را با کلیک بر روی نمادهای آنها مشخص کنید.

حالت چند نقطه ای

در حالت چند نقطه ای می توانید مسیر مورد نظر را روی نقشه تنظیم کنید و سپس سرعت و نوع وسیله نقلیه ای را که با آن سفر می کنید مانند موتور سیکلت و … تعیین کنید تا همه چیز عادی به نظر برسد. هنگامی که موارد ذکر شده را شناسایی کردید ، فقط بر روی دکمه حرکت کلیک کنید تا نقطه بر روی نقشه جابجا شود.

حالت چند نقطه ای

اکنون ، به عنوان مثال ، اگر در برنامه هایی مانند WhatsApp ، Telegram و غیره برای شخصی مکان مستقیمی ارسال کنید ، مکان براساس آنچه در نرم افزار Afrar مشخص کرده اید نمایش داده می شود. تنها عیب موجود در این بخش حداکثر سرعت 35 کیلومتر در ساعت برای وسیله نقلیه است که می تواند حرکت شما را برای رانندگی در شهر که سرعت اکثر افراد در حدود 120 کیلومتر در ساعت است غیر عادی کند.

حالت دو نقطه ای

در حالت دو نقطه ای می توانید یک نقطه شروع و پایان را برای حرکت تنظیم کنید ، این عملکرد شبیه چند نقطه است ، اما توابع کمتری وجود دارد.

حالت دو نقطه ای

هنگامی که نقاط را تعیین کردید ، برای شروع حرکت خود فقط روی دکمه حرکت کلیک کنید.

حالت چند نقطه ای

پیشنهاد ما استفاده از عملکرد دو نقطه ای برای مسیرهای شهری و مشخص و تعیین مسیر در جاده های ناهموار ، طبیعت و غیره است. حالت نقطه به نقطه یا حالت چند نقطه ای بسیار مناسب تر و طبیعی تر خواهد بود.

نتیجه

iMyFone AnyTo عملکرد مشابهی در هر دو سیستم عامل Mac و iPhone دارد و می تواند به شما کمک کند حریم خصوصی خود را یک شوخی نگه دارید. اگر از این برنامه استفاده کرده اید ، حتما نقاط قوت و ضعف آن را با ما و دیگران در بخش نظرات این پست به اشتراک بگذارید.