25
جولای

چگونه مشاغل می توانند از تورنت بهره مند شوند

سایت تورنت یک سایت میزبان داده است که کاربر می تواند فایل های بزرگ رایگان را در آن بارگیری کند. این یکی از م effectiveثرترین روشهای توزیع فایلها در اینترنت است ، جایی که آنها مستقیماً از طریق برنامه نویسان برای سایر همسالان به اشتراک گذاشته می شوند.

معمولاً افراد برای بارگیری محتوای غیر مجاز از سایت های تورنت استفاده می کنند. اکنون می خواهیم روشن کنیم که هستیم نه حمایت از تورنت از مواد دزدی دریایی به هر طریقی. اما روش های مختلفی وجود دارد که در آن مشاغل می توانند به خوبی از فناوری پشت تورنت استفاده کنند.

پرونده های سنگین و مقدار زیادی داده را توزیع کنید

توزیع آسان فایلهای بزرگ هدف اصلی تورنت ها است و می تواند کاملاً مفید باشد. این یک روش هوشمند برای توزیع سریع بسیاری از داده ها در عین صرفه جویی در هزینه پهنای باند است. حتی وقتی که با سرعت کم اینترنت دست و پنجه نرم می کنید ، تورنت به شما کمک می کند تا پرونده های بزرگ را سریعتر از روند بارگیری سنتی بارگیری کنید.

عکس صفحه به اشتراک گذاشته شده از پرونده در حال بارگذاری.

به لطف تورنت می توانید پرونده هایی را تا حداکثر 100 گیگابایت ارسال کنید. علاوه بر این ، با توجه به فناوری موجود ، داده های خود را از دست نخواهید داد. اشتراک و توزیع فایلهای تورنت به قدری م effectiveثر است که حتی غول های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر نیز از آن برای داخلی سازی سرورهای خود استفاده می کنند.

یک گزینه بهتر برای بارگیری و به روزرسانی پرونده ها

بسیاری از شرکت ها توانایی لذت بردن از پهنای باند خوب را ندارند ، بنابراین هنگام بارگیری اندازه پرونده های بزرگتر با مشکل روبرو می شوند. Torrent گزینه مناسبی برای بارگیری مستقیم پرونده های بزرگ است.

مرتبط: بهترین گزینه های رایگان برای تورنت Bay Pirate

در تورنت ، پرونده هایی که بارگیری می کنید در یک سرور مرکزی میزبانی نمی شوند ، اما توسط کاربران مختلفی به نام seeder به اشتراک گذاشته می شود. بنابراین هنگامی که یک منبع بارگیری غیرفعال است ، همچنان می توانید بارگیری پرونده را تکمیل کنید ، زیرا سایر منابع همچنان فعال هستند. برای پرونده های میزبان ، اگر سرور اصلی خراب باشد ، تکمیل مراحل بارگیری مدت زمان زیادی طول می کشد.

علاوه بر این ، اگر اتصال شما هنگام بارگیری یک پرونده قطع شود ، هنگام استفاده از تورنت نیازی به شروع از ابتدا نخواهید داشت. پس از برقراری مجدد اتصال ، فرآیند دقیقاً از همان مکان مکث شروع می شود و در وقت صرفه جویی می کنید.

مشاغل از تورنت برای تحلیل روند فعلی بازار استفاده می کنند. آنها می توانند با مشاهده دقیق آنچه بارگیری می کنند ، علایق افراد را مطالعه کنند. سپس مشاغل می توانند محتوای خود را متناسب با آنچه معمولاً در کشورهای مختلف به اشتراک گذاشته می شود و محبوبیت بیشتری دارند ، تنظیم کنند.

روندهای مصرف کننده را با تورنت کشف کنید

این فرصت خوبی برای رسانه ها و شرکت های سرگرمی است زیرا آنها از تبلیغات درآمد کسب می کنند. دانستن روندها می تواند به این شرکت ها کمک کند محتوای بهتر و دقیق تری را به کاربران اینترنت ارائه دهند.

قرار گرفتن در معرض بهتر

محتوای خلاق مانند موسیقی ، فیلم و ادبیات به لطف سایت های تورنت به راحتی با توده های مردم قابل اشتراک است. به اشتراک گذاشتن کار خود در سایتهای تورنت یک روش مطمئن برای توجه است ، زیرا میلیونها نفر فعال هستند.

مرتبط: تورنت تعریف شده است: تورنت چیست و چگونه از آن استفاده می کنید؟

اگر شما یک هنرمند جدید هستید ، می توانید با استفاده از خدمات تورنت نوردهی خوبی داشته باشید و حتی درآمد کسب کنید. اگرچه بسیاری از سیستم عامل های شبکه های اجتماعی مانند YouTube و Pinterest برای به نمایش گذاشتن استعدادها وجود دارد ، جامعه تورنت مخاطبان متنوع تری را ارائه می دهد. این می تواند به شما کمک کند در کمتر زمان کار خود را محبوب کنید.

چگونه می توان از تورنت بیشترین بهره را برد؟

در صورت نیاز به بارگیری یا بارگذاری پرونده های کوچکتر ، رایانه ای با اتصال اینترنتی پایدار به خوبی کار می کند. اما اگر می خواهید فایلهای بزرگی را به نقاط مختلف ارسال کنید ، VPS ابری (سرور خصوصی مجازی) گزینه هوشمندانه تری است.

مشاغل ممکن است آسیب ببینند وقتی مجبور باشند پرونده های بزرگ را مدام بارگذاری یا بارگیری کنند. تورنت از بیشترین پهنای باند و بسیاری منابع دیگر استفاده می کند. سرورهای Cloud VPS مخصوص تورنت طراحی شده اند و بهترین پشتیبانی و برنامه های آماده را برای تمام نیازهای تورنت به شما ارائه می دهند.

مرتبط: بهترین سرویس گیرنده های تورنت برای لینوکس

پرونده های بزرگ را به راحتی با تورنت بارگیری و بارگذاری کنید

بسیار مهم است که درک کنیم بارگیری پرونده ها از کاربران دیگر خطرات احتمالی آن را دارد. ممکن است توسط هکرها توسط بدافزار درج شده در سند مورد حمله قرار بگیرید. علاوه بر این ، ممکن است افراد هنگام بارگیری پرونده ، آدرس IP عمومی شما را ببینند.

با استفاده از سایت های تورنت امن برای تورنت می توان از هر دو تهدید فوق جلوگیری کرد. یک VPS خوب ترافیک را از طریق یک شبکه خصوصی امن هدایت می کند و آدرس IP واقعی را مخفی می کند ، تمام داده های شما رمزگذاری شده است. برای محافظت از حریم خصوصی خود می توانید از VPN هنگام تورنت نیز استفاده کنید.


بهترین-vpn-تورنت
3 VPN برتر تورنت: ExpressVPN در مقابل CyberGhost در مقابل Mullvad

با وجود صدها ارائه دهنده VPN در خارج از کشور ، یافتن مورد مناسب دشوار است. بهترین VPN برای تورنت چیست؟

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده