چگونه فیلم های TikTok را از حساب خود حذف کنیم

اگر می خواهید فیلم های TikTok را از حساب خود حذف کنید ، در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد چگونگی حذف آسان آنها بدانید.


نمایه TikTok

TikTok می تواند ساعت ها شما را بمکد. می توانید ساعت 9 صبح وارد شوید تا به سرعت قهوه صبحانه خود را بگردید و چهار ساعت بعد خود را در مقابل آن بیابید.

اما فیلم های دیگران تنها نکته جذاب TikTok نیست. همچنین دارای فیلترها و جلوه های بی پایان است که باعث می شود بیش از هر زمان دیگری فیلم ها را کاوش کرده و ایجاد کنید. در واقع ، موارد بسیاری که ممکن است بخواهید برگردید و برخی از آنها را پس از واقعیت حذف کنید.

در اینجا همه مواردی که باید درباره نحوه حذف فیلم ها در TikTok بدانید وجود دارد …

نحوه حذف فیلم های TikTok

در اینجا یک راهنمای گام به گام در مورد نحوه حذف TikTok آورده شده است که خوشبختانه بسیار آسان است:

 1. برنامه را روی تلفن خود باز کنید. اولین چیزی که خواهید دید FYP شماست.

 2. در پایین سمت راست صفحه نمادی قرار دارد که می گوید من. لمس آن. با این کار به صفحه حساب خود می روید.

 3. در این صفحه می توانید تمام ویدیوهایی را که ارسال کرده اید پیمایش کرده و مشاهده کنید. ویدیویی را که می خواهید حذف کنید لمس کنید تا باز شود.

 4. سپس فشار دهید نمادی با سه نقطه (…) در سمت راست صفحه ، که یک پنجره بازشو در زیر را فورا می کند.

 5. از این پنجره بازشو به سمت راست بروید تا ببینید حذف و این را فشار دهید.

 6. پاپ آپ دیگر از شما سال می کند که آیا مطمئن هستید که می خواهید ویدیو را حذف کنید. مطبوعات حذف دوباره دکمه

تمام شد. شما قبلاً فیلم را به طور دائم از حساب خود حذف کرده اید.

ضمناً ، اگر تا به حال فکر کرده اید که با پاک کردن حافظه پنهان برنامه ، فیلم های شما پاک می شوند ، این کار را نکنید. ما مقاله ای داریم که توضیح می دهد در صورت علاقه به ویژگی در هنگام پاک کردن حافظه نهان خود در TikTok ، چه اتفاقی می افتد.

نکته: قبل از حذف فیلم از TikTok ، پشتیبان تهیه کنید

در صورتی که شما یکی از افرادی هستید که بر اساس انگیزه عمل می کنید ، می توانید یک ویدئو را حذف کنید تا بعداً پشیمان شوید و بخواهید نسخه ای از آن را نگه دارید. اگرچه برخی از تلفن ها به طور خودکار یک کپی از فیلم های بارگذاری شده را در پوشه TikTok ذخیره می کنند ، اما این برای همه دستگاه ها درست نیست.

اگر ترجیح می دهید ایمن باشید تا اینکه متأسف باشید ، می توانید ویدیوی خود را قبل از حذف ذخیره کنید. روش انجام این کار همان مراحل بالا تا شماره پنج را دنبال کنید. سپس ، به جای پیمایش به سمت راست ، فشار دهید صرفه جویی دکمه ، که اولین گزینه در پنجره بازشو است. سپس می توانید بدون نگرانی فیلم را حذف کنید.

در عوض چگونه می توان یک فیلم خصوصی TikTok ساخت

اگر می خواهید ویدیویی را از حساب TikTok خود حذف کنید ، حذف آن تنها گزینه شما نیست. از آنجا که حذف دائمی است ، ممکن است بخواهید یک گزینه برگشت پذیر را در نظر بگیرید.

اگر فیلم را روی تنظیم کنید خصوصی، شما تنها کسی خواهید بود که می تواند آن را بررسی کند. با استفاده از این روش می توانید تصمیم خود را در آینده تغییر دهید و آن را به حساب خود بازگردانید تا همه ببینند.

بیشتر بخوانید: نحوه تأیید در TikTok

این روش گاهی اوقات می تواند بهتر از بارگذاری مجدد نسخه ذخیره شده شما باشد ، زیرا تمام نظرات اصلی ، تعداد بازدیدها و پسندیدن ها را حفظ می کند. با این حال ، اگر می خواهید این ویدیو زندگی جدیدی پیدا کند و جذابیت بهتری پیدا کند ، ممکن است بخواهید دوباره آن را بارگذاری کنید.

به هر حال ، نحوه خصوصی سازی ویدیو در اینجا آمده است:

 1. فیلم را در صفحه نمایه خود لمس کنید.

 2. مطبوعات نمادی با سه نقطه (…) سمت راست صفحه

 3. به پنجره بازشو در پایین صفحه بروید و انتخاب کنید تنظیمات حریم خصوصی.

 4. در این پنجره ، کلیک کنید چه کسی می تواند این فیلم را تماشا کند.

 5. تغییرات خصوصی و بیرون برو

اکنون از هیچکس جز شما پنهان مانده است.

چرا می خواهید ویدیویی را از TikTok حذف کنید؟

دلایل زیادی برای حذف یک فیلم وجود دارد. شاید شما روندی را دنبال کردید که یک سال پیش واقعاً عالی به نظر می رسید و اکنون فقط لنگ به نظر می رسد. یا شاید شما جمله ای گفته باشید که در آن زمان احساس خوبی داشته باشید ، اما افراد در نظرات با شما تماس گرفته اند و از آن زمان تغییر کرده اید.

یک دلیل رایج برای حذف یک ویدیو این است که فیلم به اندازه کافی برداشت نکرده است یا اینکه شما به عنوان یک سازنده بزرگ شده اید و دیگر به هیچ وجه با نام تجاری شما متناسب نیست. دلیل شما هرچه باشد ، ما با قدیم ، با جدید می گوییم.


صفحه TikTok
چگونه در TikTok دوئت بسازیم (و چرا باید این کار را انجام دهید)

ایجاد دوبیتی یک قسمت اساسی از تجربه TikTok است. در اینجا نحوه و چرا باید این ویژگی را امتحان کنید …

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

دیدگاهتان را بنویسید