5
جولای

چگونه غذای مناسب حیوان خانگی خود را پیدا کنیم؟

چقدر از حیوان خانگی خود می دانید؟ حیوان خانگی شما چیست؟ یک سگ با وقار و وفادار ، یک گربه کرکی ، یک خرگوش باهوش ، یک طوطی زیبا یا …… چه کسی را به عنوان دوست خود انتخاب کردید؟ آیا شما انتخاب می کنید؟

چه کسانی به عشق ابدی عاشقانی که عشق بی قید و شرط خود را به ما می پردازند نیاز دارند؟ آیا هنگام انتخاب دوست خانه ، در مورد وضعیت خوب خود تحقیق کرده اید؟ آیا از غذاهای خانگی یا غذاهای مارک دار از استفاده می کنید فروشگاه حیوانات خانگی آیا شما در حال آماده سازی هستید؟ ممکن است هر دو نوع غذا را ترجیح دهید.

دوست عزیز شما از هر گروهی هستید ، این مقاله را بخوانید تا اطلاعات جامع و کاملی در مورد حیوان خانگی خود کسب کنید. با ما بمان.

تاریخچه پرورش حیوانات در خانه:

قبل از شروع تغذیه مناسب ، در اینجا یک داستان برای حیوانات خانگی شما آورده شده است. دامداری از زمانی شروع می شود که افراد برای کار به آنها احتیاج داشته باشند.

حیواناتی مانند گاو ، الاغ ، اسب ، سگ و …. آنها در کنار مردم زندگی می کردند ، مردم به آنها غذا و سرپناه می دادند و کار می کردند. مواردی مانند حمل ، شخم زدن ، نگهبانی و مواردی غیر از همراه بودن.

این دیدگاه با گذشت زمان تغییر می کند ، حیوانات همدم انسان می شوند و زیستگاه برخی از این حیوانات در کنار انسان در نظر گرفته می شود. اکنون هرکسی دلیل خاص خود را برای نگهداری حیوانات دارد. برخی برای مراقبت از یک حیوان ولگرد ، مانند یک همراه ، برای سرگرمی یا …..

اما پرورش حیوانات به اطلاعاتی نیاز دارد تا هم این دوستان خانوادگی توانایی داشته باشند و هم مردم به راحتی این دوستان پرانرژی را از دست ندهند.

چگونه حیوان خانگی خود را انتخاب کنیم؟

قبل از انتخاب ، باید از مشکلات انواع حیوانات خانگی آگاه باشید. مثلا:

سگ: سگها به افراد پیاده روی احتیاج دارند نه به خانه دار. تمام نژادهای سگ به توجه زیادی ، محلی برای پیاده روی و پیاده روی ، برنامه های ورزشی نیاز دارند.

گربه ها: این حیوانات باهوش مانند سگ ها به مراقبت و توجه زیادی احتیاج ندارند. البته آنها بسیار احساساتی و تنبل هستند. وقتی نیاز به توجه دارید باید در کنار آنها باشید تا توجه شما را خراب نکنند. یادم میاد غذای گربه باید با دقت انتخاب شود.

جوندگان مانند همستر: جوندگان از نظر مراقبت و نگهداری حیوانات خانگی خوبی هستند. این حیوانات بسیار اقتصادی هستند. تنها مشکل آنها بوی بد است که بعضی اوقات از محل زندگی آنها ساطع می شود.

ماهی: مشکلات زیادی وجود دارد. ماهی ها به مراقبت زیادی احتیاج دارند. اگر قصد نگهداری از این حیوان را دارید باید خود را باغبانی بدانید که به طور مداوم از باغ شما مراقبت می کند.

پرندگان: این موجودات غالباً مقدار زیادی آلودگی را پراکنده می کنند. پرندگان بزرگتر مانند طوطی ها که بسیار گران هم هستند ، بعضی اوقات مشکلات زیادی دارند.

خرگوش ها: خرگوش ها دوستان خوبی هستند که شیطنت های زیادی دارند. آنها می توانند سر و صدا زیادی ایجاد کنند و در حالی که آرام هستند ، محیط را آشفته می کنند. آنها می توانند همه چیز را که در اختیار دارند جویده و نابود کنند.

حالا تصمیم بگیرید حیوان خانگی خود را انتخاب کنید و خانه را برای ورود او با توجه به شخصیت او آماده کنید. وسایل مورد نیاز خود را بردارید و اگر به مکانی برای پیاده روی نیاز دارد ، آنها را از وجود وسایل خطرناک پاک کنید. برای بازدید از دامپزشک برنامه ریزی کنید. اطلاعات لازم برای تغذیه و غنی سازی این دوستان خانوادگی را دریافت کنید.

نیازهای غذایی حیوانات خانگی ما:

حیوانات مانند انسان برای زنده ماندن و حفظ روح و جسم سالم به تغذیه مناسب نیاز دارند. نیاز روزانه آنها به مواد معدنی و ویتامین ها باید از طریق تغذیه تأمین شود. از حیوانات خانگی به ویژه سگ و گربه باید انرژی کافی ، چربی های سالم ، پروتئین و آنتی اکسیدان های خوب تغذیه شود.

همانطور که می دانید اجداد حیوانات خانگی از طعمه های خود مواد مغذی دریافت می کردند و این مواد کاملاً طبیعی وارد بدن آنها می شد. بنابراین ، بهتر است به غذای دوستان حیوان خانگی ما ، حتی مکان های طبیعی یا مارک های معتبری مانند Royal Canin که باید گرفته شود ، نگاهی بیندازیم.

این غذاها به ویژه برای سگها و گربه ها می توانند نیازهای روزمره آنها را برآورده کنند ، زیرا دامپزشکان و کارشناسان می گویند رژیم غذایی این حیوانات خانگی باید شامل ده درصد غلات ، 50 درصد سبزیجات و 40 درصد گوشت باشد.

مثلا:

  • انواع غذای گربه تفت داده شدهشامل آنتی اکسیدان برای تقویت سیستم ایمنی بدن ، مواد معدنی برای جلوگیری از پوکی استخوان ، فیبر و چربی ، مناسب برای تقویت دستگاه گوارش و جلوگیری از عدم تعادل وزن ، رعایت رژیم غذایی مختلط در گربه ها و انسان و …
  • انواع غذای سلطنتی این شامل عناصر مفصلی مانند گلوکوزامین ، مواد مغذی است که انرژی روزانه سگها را بدون افزایش وزن ، انواع آنتی اکسیدان ها برای تقویت سیستم ایمنی سگ و … E.

غذای خانگی ممکن است تمام نیازهای غذایی آنها را برآورده نکند. اگر از غذاهای خانگی برای تغذیه حیوانات خانگی خود استفاده می کنید ، حتماً طبق توصیه دامپزشک خود از غذاهای مقوی و مارک های معتبر استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات در مورد مواد تشکیل دهنده مورد استفاده در غذای حیوانات خانگی ، می توانید به وب سایت دکتر جان بکر مراجعه کرده و اطلاعات کاملی را کسب کنید.

غذاهای تشویقی حیوانات خانگی:

بیشتر حیوانات خانگی به غذای دلگرم کننده نیاز دارند. اما بخاطر داشته باشید که این غذاها نباید بیش از ده درصد از نیازهای غذایی حیوان را تأمین کنند. در واقع ، آنها نباید توزیع شوند. به دلایل مختلف از مشوق ها استفاده می شود. بهتر است ابتدا دلایل را بیابید و سپس سعی کنید این دوستان خانوادگی را تشویق کنید.

به دلایل زیر انگیزه هایی معمولاً به حیوانات مختلف داده می شود:

  • پیوند بین خود و دوست خانوادگی خود را تقویت کنید
  • زمان آموزش و تشویق آنها برای یادگیری فرا رسیده است
  • برای بهبود کیفیت بهداشت دهان و دندان
  • رساندن مواد معدنی و ویتامین ها به بدن
  • تشویق به انجام کارهای حرام مانند گزش
  • وقت آن است که با حیوانات بازی کنیم و استرس آنها را برطرف کنیم
  • برای اینکه حیوانات را خوشحال کنیم و آنها را به خوشبختی تشویق کنیم

حرف آخر این است:

وقتی تصمیم گرفتید حیوانی را در خانه نگه دارید ، نیازهای آن را بخاطر بسپارید. دوست حیوان خانگی شما باید کاملاً آرام باشد. گشت و گذار ، تفریح ​​، ورزش ، محل اقامت و به ویژه نوع غذا برای سلامت حیوان خانگی شما بسیار موثر است.

پایان گزارش

این مقاله فقط برای اهداف تبلیغاتی است و انزل وب در این زمینه هیچ گونه مسئولیتی را بر عهده ندارد.